Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hlavy Hokagů

Goto down 
+4
Takeru Takahashi
Zoban
Hanaki
In-Admin
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů - Stránka 3 EmptyTue Oct 18, 2011 3:47 pm

First topic message reminder :

Místo, které je lidem v Konoze denoděnně doslova předstrkováno před nos. Je to pýcha Konohy, jejíž velikost a přesnost je jediná v Shinobi světě. Hlavy Kagů mají bdít nad Lidmi z Konohy a ochraňovat je.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů - Stránka 3 EmptyWed Oct 19, 2011 7:45 pm

Takeru odešel a ta kunuichi s ním, nevěděla jsem, co dělat.
Otočila jsem se k nim zády, už mě nezajímali.
Voda vedle mně přestala tryskat, už byla jen nehybná a vytvářela kalnou louži.
Vyběhla jsem na druhou stranu od těch dvou.
Běžela jsem cestou dolů z hlav hokagů a pod nimi jsem se zastavila.
Chvilku jsem se na ně dívala, vzpomínala jsem.
Pak jsem se usmála a běžela jsem pryč.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů - Stránka 3 EmptyWed Nov 02, 2011 8:49 pm

Hao Uzumaki

Hao sedel vysoko nad vesnicou, a pozoroval všetko čo mal na dohľad, niekde v útrobách týchto skál, ležal kunai známeho Hokage. Namikaze Minato... pomyslel Hao, nahlas, a spustil pohľad na sochu na ktorej hlave momentálne sedel, bol skutočne pyšný nato, čo za život dokázal, najväčší hrdina skrytej listovej, bol práve 4. Hokage, Hao Uzumaki mal však všetky predpoklady nahradiť tohoto veľkého shinobi, možno viac než jeho syn známy ako Naruto, ktorý ako jeden z mála pochádzal okrem Haa z klanu Uzumaki, ktorého väčšina členov, bola dávno v zatratení. Následne Hao, pohodil svojím špeciálnym kunaiom v ruke, na ktorom bola pečať a zmizol.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů - Stránka 3 EmptySun Nov 13, 2011 6:48 pm

Aito Satoki

Po tom, čo si na nástenke všimol, že je už napísaný v tíme, s Haom Uzumakim, usúdil, že to bude asi dobrý sensei, ďalšie meno genina mu už síce známe nebolo, no ten sa k ním mal pripojiť až po nejakej misii, tak to moc Aito zatiaľ neriešil. Mali sa stretnúť pri Hlavách Hokage, tak rovno namieril tam, nebol si síce istý, či tam už niekto bude, no jemu nevadilo počkať. Pri hlavách Hokagov bol už mnoho krát, no stále ho to neuveriteľne fascinovalo, a preto tam podišiel, stál dole, pod horou, kde boli ich hlavy vytesané. Len sa usmial, a pozrel sa na oblohu. Bolo len niečo okolo 12tej, a preto mal ešte dosť času. Sadol si teda na zem, a začal uvažovať o svojich nových technikách.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů - Stránka 3 EmptyMon Nov 14, 2011 6:08 am

Hao Uzumaki

Takže to ty si šliapol na pečať -Dattebayo! okríkol Aita zozadu Hao Uzumaki. Následne sa zarazil, to slovo Dattebayo je skutočne veda, znie dobre len keď ho používa ten zvláštny týpek Naruto, s anime kvapkou na čele sa však rýchlo otriasol a premeral si Aita. Bože, ďalší s páskou na oku, to je už druhý tento týždeň, je to snáď nejaká prepadnutá nová móda ? pokrútil hlavou a následne sa zameral už na Aita.

Hao Uzumaki, a ty ? Medzitým Hao sledoval niečo vo svojich rukách, zdalo sa, že niečo pripevňuje alebo skladá, nešlo to rozoznať.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů - Stránka 3 EmptyMon Nov 14, 2011 1:04 pm

Aito Satoki

Keď sa pred ním odrazu objavil jeho sensei, len ho trhlo, pretože vobec nič nevidel. Snažil sa to na sebe nedať spoznať, no potom, keď sa predstavil len sa zamyslel.
"Hao Uzumaki, zo slávneho klanu... Nemyslím si že je to náhoda. Asi to bude dobrý sensei." No po prúde jeho myšlienok sa len pousmial.
"Aito Satoki, asi ste môj sensei." Zaujímalo ho, či už vie o jeho schopnostiach, pretože to vedeli zatiaľ dvaja ľudia, a bolo by dosť nebezpečné, kebyže ho niekto počuje rozprávať o Mokutone.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů - Stránka 3 EmptyMon Nov 14, 2011 6:10 pm

Hao Uzumaki

Obhliadol som sa okolo, niečo mi prišlo hrozne zvláštne, a tak som sa nato spýtal.. je dosť nezvyčajné byť sám v týme, ideš snáď sólo chlapče ? opýtal sa Hao, neveril, že by mu Aiko dal na krk len jedného Genina, nato ho poznal príliš dobre, a možno až prepríliš.

Kto je tento chalan ? ... zamyslel sa pozorne, dívajúc sa na kunai, ktorý práve strčil za opasok, pričom bol dosť zvláštny, od tých bežných čo Aito videl.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů - Stránka 3 EmptyMon Nov 14, 2011 6:24 pm

Aito Satoki

"V kancelárii Hokage je vyvesený zoznam, máme ešte jedného člena, ktorý je ale na misii, ževraj sa k nám pridá neskôr." Pošeptal, pričom si začal obzerať senseia. Bol veľmi divný, pretože pôsobil naozaj ako klasický Uzumaki, no niečo mu aj tak nesedelo, len nevedel prísť na to, čo to je. Očividne bol veľmi rýchly, no zaujímal ho aj element, ktorý ovláda, pretože pre neho je dôležitý Mokuton, Suiton a Doton, pričom Mokuton by len tak používať nemal. Rozhodol sa ho to teda, náhle spýtať.
"Možno trocha blbá otázka na začiatok, ale čo máte za element?"
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů - Stránka 3 EmptyMon Nov 14, 2011 7:14 pm

Hao Uzumaki

Katon.. odpovedal som stroho, a následne som pristúpil tesne k nemu. Myslím, že Konohy bolo pre dnešok viac než dosť, povedal Hao, a následne vystrel ruku oproti Aitovi, .. som rád, že ťa poznávam, a teraz ťa uvediem do toho ako bude prebiehať náš spoločný zámer, teda cieľ... alebo inak povedané tréning, následne keď sa Aito nechytal na podanie ruky, ho Hao len rukou strčil a obaja zmizli v neznáme.

(Presun https://nsnn.forumczech.com/t156-skaly-fae )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavy Hokagů
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: