Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Lúka Akasu

Goto down 
+12
Uchiha Sasuke
Arame Akiyama
Narinu
joukuu
Takeru Takahashi
Akio Hoozuki
Itachi Uchiha
Deidara
Sabaku no Gaara
In-Admin
Ansella
Akahim Ukarai
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptySun Sep 11, 2011 10:28 am

First topic message reminder :

Na tejto lúke nájdeme veľa kvetov rozličných druhov a čerstvú trávu a dobrý vzduch. Toto miesto slúži na relax a odpočinok na ostrove. Najčastejšie ho využívajú ninjovia čo na ostrove trénujú.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptySat Oct 15, 2011 8:27 pm

" T ... temé ... " zasyčela jsem a chyběl mi vzduch. " Pusť mne ... " řekla jsem
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptySat Oct 15, 2011 8:30 pm

''Hé?Měl bych ti věřit?''Najednou jí voda pustila a vodní vězení zmizelo taktéž,počemž jsem dopadl před ní na hladinu.''Jsem Akio Hoohzuki'',řekl jsem chladně a sledoval bez známek emocí její reakci.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptySat Oct 15, 2011 8:32 pm

" Nezajímá mne tvé jméno blbečku ! " řekla chladně. " Ale hraju fér ... " poračovala a zmizela, na jejímž místě se objevil přivolávací svitek
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptySat Oct 15, 2011 8:43 pm

Blbečku?Co to je za slizouna.Ušklíbl jsem se a zastrčil Kubiriki za záda.Takže teď najít Sasukeho..Chytil jsem svitek do ruky a schoval ho pod oblečení.Kde asi je?Rozeběhl jsem se směrem pryč a začal ho hledat.
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptySun Oct 16, 2011 8:56 am

Sedla jsem si do trávy
"Sasuke nudim se, na co tady čekáme?" pronesla jsem unevaně
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptySun Oct 16, 2011 11:19 am

"Na jistou osobu" prmluvil jsem z nenadání a rozhlížel se po krajině
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptySun Oct 16, 2011 2:21 pm

"No tady je bohem opuštěná země." pronesla jsem a položila se do trávy. Aspoň že svítilo slunce
"Jdu se opalovat vzbuď mě až se tu laskavě ta osoba objeví." řekla jsem a už se mi klížil zrak
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 6:17 pm

Pomalu jsem se procházel loukou, zahalený v kapuce. Nedával jsem svou přítomnost najevo a jen se potuloval z jednoho konce na druhý. Jako bych na někoho čekal, tak vypadalo moje počínání. Chvílemi jsem odlepil oči od země, ale poté jsem je do ní zase zahleděl pohled.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 6:22 pm

po chvíle opalování jsem se prudce zvedla. Zavětřila jsem cizý chakru a podívala se na Sasukeho a přemýšlela jeslti mu to říct nebo ne
"Ehm Sasuke...."
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 6:29 pm

"Ano ?" otošil jsem se na Anasellu a v očích měl otazník co po mě vlastně chce
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 6:33 pm

"Někdo tu je." řekla jsem a podívala se do dálky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 6:41 pm

spozorněl jsem "dobře...připrav se na případný boj" posadil jsem se
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 6:43 pm

Všiml jsem si toho že mne odhalili. " Sasuke-kun ? " zeptal se polohlasem z dálky a otočil se k nim. " Víš že není pěkné na mne upozorňovat .. Ale teď potřebuju Kanpoi já ..." řekl chladně a nebylo poznat co dělá s rukou v kapse.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 6:45 pm

"Cože? A proč já ? Mě se bojovat nechce" a zase jsem si lehla ať se stará chlap ale jen co jsem si lehla a uslyšela jméno které jsem dlouho neslyšela zbystřila jsem a posadila se a nechápavě koukala na něj a pak na Sasukeho a zase na něj
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 6:46 pm

"Známe se ?" postavil jsem se a otočil se obličejem k němu.Přeměřoval jsem si ho pohledem od hlavy k patě
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 6:49 pm

radši jsem mlčela a sledovala jejich případný rozhovor
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 6:55 pm

" Hai ... Dokonce jsme se v Konoze i potkali ... Než jsi utekl ..." usmál se a vyndal ruku z kapsy. Meiton: Jajimento. Zaznělo a dokonce se proud letící chakry posílil i chakrou ze vzduchu. Po těle se mi rozlézala Prokletá pečeť a proud nabral ještě na síle.
__________________
-100, Sasuke -40 (Proud pálí chakru)
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 6:57 pm

Prudce jsem se postavila a aktivovala armout a stoupla si před Sasukeho ocel by to měla trochu zadržet
--------
- 80
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 7:24 pm

Takeru Takahashi

Pomylým krokem jsem dorazil k ostrovu, první místo, kam jsem vkročil byla louka. Nehodlal jsem senseie sto let hledat, ale ani mi to nedalo práci, uviděl jsem ho hned na první pohled, to, co mě vyděsilo byli ti dva, kteří tam byli s ním, ta Ansella společně se Sasukem. Přišel jsem ke svému senseii a pousmál jsem se Myslím, že náš vztah se zlepší pouze v boji, dobrý nápad. Přivedl jsem i svou kamarádku dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 7:47 pm

Jakmile jsem uviděl ostatní, jen jsem prohodil. " Proč by ne ... Jsi si ale vědom že Sasuke musí přežít ... To samé Kanpoi ..." řekl jsem a přerušil proud chakry. Nechal jsem si rozrůst prokletou pečeť po těle ještě víc, že jsem ji měl už i na tváři. " Kanpoi .. Víš co chci .." řekl jsem a šel směrem k nim. V rychlosti jsem vytvořil pečetě a vytáhl svitek. Kuchiyose no jutsu. Ozvalo se a ze svitku vyletěl půlmetrový netopýr. " OHAYO !" ozval se onen netopýr. Z jeskyně přiběhlo několik klonů a začalo se vyptávat. " Tak tedy, schopnosti tvé kamarádky ? "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyThu Oct 20, 2011 3:56 pm

svěsila jsem ruce byla jsem si jistá, že útok mě zasáhl na plno a Sasukeho ne. NAštěstí to nebylo tak silný, aby tomu armour nezabránila.
"No to teda nevim co po mě chceš." křikla jsem
"Známe se vůbec?" položila jsem otázku a ukázala na něj
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyThu Oct 20, 2011 4:07 pm

" Jasně že ano ..." řekl jsem s úsměvem a po chvíli jsem byl před ní. Položil jsem jí ruku na rameno a nenápadně jí vysával Kotonové brnění. " Zabila jsi to poslední co mi zbylo " umál se a stiskl ji silněji. Aktivoval si prokletou pečeť a drásal z ní chakru ještě rychleji. Dokonce jsi cítila jako bych ti vytahoval duši. Když jsi viděla Juuin, muselo ti dojít co chci.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyThu Oct 20, 2011 4:13 pm

"Jo jasně víš kolik jsem toho už zabila?" a jen co jsem cítila co dělá jsem mu ruku prudce dala dolů a couvla před ním to jsem narazila do Sasukeho ale hned jsem ustoupila i od něj
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyThu Oct 20, 2011 4:18 pm

" Urame ... " zašeptal a rukou mu projela pečeť. " Vidím že se necháváš unášet temnotou ... Ale znáš její pravou podstatu ? " řekl a vysokou rychlostí vytasil katanu, směřující k Anselliným nohám. Klony se okamžitě otočili a běželi s tou samou pečetí na Ansellu. Snažili se jí udeřit a uhýbat většímu počtu nepřátel, útočících nezávisle na sobě, bylo takřka nemožné uhýbat tak, aby se tě ani nedotkl.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 EmptyThu Oct 20, 2011 4:29 pm

(no hej nebojující postava a oni na ní utočí takovej počet xD)

znovu jsem posílila armour a jako kočka jsem se prá útoků prosmýkla ale některé mě i poranili
"To je hrdinství jít na holku v takovém počtu. A kdo řekl že se přidávám nebo se nechávám strhávat temnotou?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lúka Akasu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lúka Akasu
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Lúka Tamare

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: