Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Lúka Akasu

Goto down 
+12
Uchiha Sasuke
Arame Akiyama
Narinu
joukuu
Takeru Takahashi
Akio Hoozuki
Itachi Uchiha
Deidara
Sabaku no Gaara
In-Admin
Ansella
Akahim Ukarai
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySun Sep 11, 2011 10:28 am

First topic message reminder :

Na tejto lúke nájdeme veľa kvetov rozličných druhov a čerstvú trávu a dobrý vzduch. Toto miesto slúži na relax a odpočinok na ostrove. Najčastejšie ho využívajú ninjovia čo na ostrove trénujú.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 6:36 pm

"Jedna večeře a konec jasný?" řekla jsem vážně
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptyThu Sep 22, 2011 2:13 pm

" Oo ..." přitakal a pomalu odcházel.
" Sbohem svobodo ... Zdravím Akatsuki ..." Zašeptal si s hlavou dolů
" Tak tedy ve Zvučné ..." řekl a bleskově zmizel.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptyThu Sep 22, 2011 2:18 pm

šla jsem za ním (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySun Sep 25, 2011 4:00 pm

Přiletěli jsme nad ostrov.Bylo tu tak krásné,proplétalo se to s klidem.Zrychlili jsme,aby nenapadlo nějakého ptáka na naá zaůtočit.Přiblížil jsem Ferii a manami k sobě,aby se na ně v tuto chvíly částečně vztahovala má absolutní obrana..(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 11:43 am

Přijdu na louku a trochu si to tu prohnlížím. Netvá mi to dlouho a najdu vchod, tak si jdu pro krtka.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 1:34 pm

Krtek

Cítil jsem vzruchy v mých chodbičkách
Jak jsi vešel dovnitř, ze strany po tobě vyletěl obrovský krtek.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 1:44 pm

Použil jsem Shunshin no Jutsu a probleskl jsem se z jeho dosaku. Strčil jsem ruku do brašny a ukousl trochu jílu, přežvíkal jsem ho a vytvaroval do 4 Nendo Shurikenů. Pak jsem je hodil po krtkovi a řekl. ,,Kats!''

-100 Chakry
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 2:02 pm

Krtek
Zahrabal jsem se do písku a on zavalil moje chodbičky.
Za ním vyjely ze zdi bodce, které bránili v úniku.
Vyletěl jsem proti němu z hlíny a natlačil ho na bodce.
/Nenabodl
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 2:18 pm

,,Hmmm tak takhle jo.'' Použiju Doton: Moguragakure no Jutsu prokopu se pod zemí za něj a pak udělám techniku Jibaku Bunshin a pošlu ho proti krtkovi.

-115 Chakry
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 2:20 pm

Krtek
Otočil jsem se a za mnou znovu stál on.
Švihl jsem po něm svými drápy, ale ty se o něj zadrhly.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 2:48 pm

Když krtek vrazil drápy do klonu a ten vybuchl, tak jsem se usmál a byl připraven uniknout a použít další techniku.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 3:16 pm

(Krtko)

Jeho výchul ma odhodil a moje drápky to zabolelo nebola to velká bolesť no aj tak som cítil mešie pichanie.Vytočený a zurivý som sa opať skoval pod zem a začal hrabať neskutočnou rýchlostou opať som pod ním začal tvovirť tuneli a čakal na ten pravý okamžik.
Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 3:33 pm

Hned jak zmizel, tak jsem vytvořil Iwa Bunshin, a postavil ho na stejné místo jako jsem stál, a sám jsem použil Doton: Moguragakure no Jutsu a prokopával jsem se dál od krtka.

-80 Chakra
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 3:42 pm

(Krtko)

Stále som behal svojími uličkami a moje uši započuli zvuk.Takže aj ty si sa dal do pohybu no dobre povedal som si pre seba.Aj ked sa vieš rýchlo pohyvovať tak na mna nestačiš začal som následovať Deidaru velkou rýchlostou až som sa nakoniec zobrazil pred ním."Tu som!!"Zakričal som na neho a svojím nufáčikom som ho odrail preč kedže bol velký muselo to sposobiť aj peknu bolesť začal som sa na no chychotať.
Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 3:53 pm

,,Au tyk to už je moc krtku.'' Udělal jsem techniku Bakuton C3, ale tak aby mě nezasáhla(menší dosah) a Sochu Odpálil. ,,Kats!'' Doufal jsem žě jsem krtka konečně dostal ale pro jistsotu jsem ještě udělal techniku Bakuhatsu suru kurei no teshita a vytvořil jsem postavy z jílu, které se samy rozmístnili po chodbách a zakopaly(pokud na ně šlápne vybuchnou, jsou to miny). V tom se za krtkem objevil Iwa Bunshin pokusil se skočit mu na záda.

-245 Chakry
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 4:03 pm

(Krtko)

Po výbuchu som len odletel preč ten výbuch mi sposobil dosť velku bolesť.Ako sa za mnou zobrazil jeho klon pred tým než na mna vyskočil som ho resekol svojou drápkou a druku som si dal pred tvár keby zase vybuchol.Otočil som sa na neho."Heh heh si silný shinobi to uznávam ešte som sa s takým nestretol no ja tiež som neni žiadne B" vedel som že som už skoro na pokraji síl no moj koniec ešte nemal prísť určite nie dnes."Doton:Doryuu heki".Toto bola asi moja záverečná technika.
Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 4:34 pm

Začal jsem přiživovat postavy(miny) Chakraou, a ony se začli prokopávat ke krtkovi. Kyž už byla první vlna u stěny, tak se odpálila a stěna se rozpadla. Pak přišla druhá vlna min a začali vybuchovat kolem krtka.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 4:41 pm

(Krtko)

Moja stemna praska a s tým aj moka čanca na porážku tohto človeka.Ako začali podomnou vybuchovať mini jedna prudko zasiahla moju nohu a hned som padol na zem.Bol som vyčerpaný a zranený vedel som že ak ma nepríme toto bude moj koniec.
Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 4:44 pm

*Přijdu k němu a podívám se na jeho zraněno tlapu.* ,,Tak co staneš se mím summonem?'' Zeptám se, ale jsem pořád připraven k boji.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 4:51 pm

(Krtko)


Prehltol som slinu a cítil som sa ponížene ako nikdy pred tým snažil som sa aj postaviť no nedalo mi to nedokázal som to.So svrátenou hlavou od neho som len tichým hlasom prehovoril"Ano".


Lúka Akasu - Stránka 2 Vyr2386do30d61dk2



(Gratulujem práve si získal svojho summona KRTKA tak vela štastia s ním.)


Lúka Akasu - Stránka 2 Krtko1



(Ale bud ku svojmu krtkovy milí lebo ťa zie Chichotání )




Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySun Oct 02, 2011 11:25 am

,,Měl by jsi si teď odpočinout a vyléčit se.'' Řekl jsem mu a pořád jsem stál před ním.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySun Oct 02, 2011 11:42 am

(Krtko)

"Hned pojdem potrebujem to no pred tým"Položil so ruku do zeem a začal divný zvuk v tom sa zo zebe vytiahol velký svitok.Jednou rukou som ho otvoril a povedal mu."Napíš sem svoje meno a otlač svoje prsta samozrejme krvou a potom ma budeš moc privolať".Povedal som a ostal som tam ležať.
Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySun Oct 02, 2011 11:54 am

Kousl jsem se do prstu a napsal do svitku Deidara a pod své jméno jsem ještě přitiskl ruku. Oddělal jsem ji a zůstal tam její obtisk. ,,Tak hotovo.'' Řekl jsem směrem ke krtkovi.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySun Oct 02, 2011 12:12 pm

(Krtko)

Videl som ako splnil čo mal svitok sa automaticky skulil opať na spať a pozrel som na neho."Takže týmto ma možeš hocikedy vyvolať kedy budeš potrebovať no teraz ked dovolíš odídem konečne domov chcem s avyliečiť a spatriť tváre aké som dlho nevidel".Bez nejakej odpovedi som zmizol spolu so svitkom.
Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 EmptySun Oct 02, 2011 2:40 pm

Pokynul jsem mu hlavou na jako že rozumím, a sám jsem se vrátil na povrch, a odtamtud jsem vyrazil za Harukem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lúka Akasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lúka Akasu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Lúka Tamare

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: