Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Lúka Akasu

Goto down 
+12
Uchiha Sasuke
Arame Akiyama
Narinu
joukuu
Takeru Takahashi
Akio Hoozuki
Itachi Uchiha
Deidara
Sabaku no Gaara
In-Admin
Ansella
Akahim Ukarai
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptySun Sep 11, 2011 10:28 am

First topic message reminder :

Na tejto lúke nájdeme veľa kvetov rozličných druhov a čerstvú trávu a dobrý vzduch. Toto miesto slúži na relax a odpočinok na ostrove. Najčastejšie ho využívajú ninjovia čo na ostrove trénujú.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 3:12 pm

Objevil jsem se na nějaké louce a rozhlížel se kolem.''Takže tady by někde měla být'',vytáhl jsem svitek a rozložil ho na zem,počemž se tam zjevil Kubiriki.Chytl jsem ho do ruky a svitek uschoval.Ta mrcha umí genjutsu..Bude se mi hodit.Sevřel jsem rukojeť a pomalu se vydal k nejbližšímu útesu,ze kterého jsem se podíval dolů.''Tohle musím zvládnout sám Sasuke'',utrousil jsem a pustil kunai s výbušným lístek dolů.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 3:22 pm

"Kdo říkal že ti pomůžu...taky tu mám práci"
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 3:30 pm

''Hmm..?No jasně..Snad se sejdeme zase tady'',řekl jsem ustaraně a díval se dolů po výbuchu.Snad jí to přilákalo.Chytil jsem Kubiriki a podíval se na Sasukeho.''Tak zatím'',skočil jsem bezmyšlenkovitě dolů.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 3:33 pm

našel jsem si nejbližší vysok strom na ketrý jse vyskákal a rohližele se...hledal jsem jestřába
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 3:49 pm

Po chvíli se z jezera vynořila želva. Na nedaleké skále to byl hrozivý stín, zjev. Když už se pohyboval stín k vám, uviděli jste asi metrovou roztomilou želvičku.
" OHAYO ! " zakřičela a čekala
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 3:54 pm

''Hmm.,?''Chvíly jsem si jí prohlížel a stiskl meč.Nenechám se nachytat.Hodil jsem před ní výbušný lístek,který vybouchl.Blbé genjutsu.Sledoval jsem kouř a čekal co z něj vyjde teď.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 4:02 pm

Želva se rozprskla a všude byla krev. Zpoza skály se vynořila obří želva s nahněvaných výrazem " ZABIL JSI MÉ MLÁDĚ ! ZA TO ZAPLATÍŠ !" Zařvala
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 4:07 pm

Hmm..?Takže tio nebylo genjutsu?S úsměvem jsem přišel k ostatkům želvy a použil pečetě.Hned nato jsem od ní vstal a blížil se k velké.''OHAYO !''Zařval jsem nadšeně a skočil na hladinu vody.''Jmenuji se Akio Hoohzuki,a ty budeš můj summon'',řekl jsem a natáhl proti ní kubiriki.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 4:23 pm

Po chvíli začala plivat obrovské vodní koule, které byli tak rychlé že se jim velmi těžce vyhýbalo.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 4:38 pm

Přestal jsem koncentrovat chakru v nohách a propadl se pod hladinu,dokud nepřestala.Hned nato jsem se vynořil a podíval se jí do očí.Kolik tak asi má chakry?Stiskl jsem Kubiriki a velkou rychlostí vyskočil do vzduchu,přičemž jsem jí chtěl seknout do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 4:46 pm

vdal jsem se směr Oto
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyThu Oct 13, 2011 12:27 pm

Dorazili jsme na ostrov já i Ansela a začal jsem hledat (sakre..zase jsem zapoměl jeho jmeno xD) Akihjo
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyFri Oct 14, 2011 7:08 am

(promiň včera jsem nestíhala jít na net)

šla jsem za Sasukem duchem naprosto mimo, už jsem tady jednou byla, al ei přesto jsem se musela na tu krásu dívat
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyFri Oct 14, 2011 3:56 pm

Přes krunýř jsem ani nepostřehla že se mne něco dotklo. Jen koutkem obrovského oka jsem se na něj podívala a švihla ho ocasem. Poté se zvedla mlha, a já i přes svou velikost, jsem byla ukrytá.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptyFri Oct 14, 2011 4:22 pm

Na ocas měla najednou zbytky jejího mláďete a já stál na tom místě,kde byli před chvílý jeho ostatky.Mlha?Špitl jsem a mlha se zdovnásovila po tom co jsem použil tu svou,která zakryla i mne.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 1:58 pm

" Nemám na tohle náladu ... " řekla a ty jsi byl v genjutsu už od doby kdy jsi slyšel její hlas. Nad tebou byl ocas, který se obrovskou rychlostí řítil na tebe.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 2:03 pm

jen jsem nastavil Kubiriki pře sebe a její ísla mě odmrštila dál od ní,což bylo k mému prospěchu.Zatím neví že jsem hoozuki,musím toho dřív nebo později využít.Dopadl jsem na hladinu a sledoval jí.Takže Genjutsu?nemůže mít nekonečno chakry stačí se co nejvíce bránit.''Zvětšíme objem vody hmm?''Řekl jsem a poskládal pečetě.''Bakusui Shouha!''
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 2:10 pm

Jen jsem se nechala opláchnout vodou. " Tohle nezabírá kamaráde " vysmála jsem se mu do obličeje a stála ne místě.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 2:13 pm

''To také zabrat nemělo'',ušklíbl jsem se a postavil se na zvýšenou hladinu asi o 10 metrů.Chytil jsem pevně Kubiriki a rozeběhlse na ní.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 4:30 pm

Nudila jsem se a povídala si sama pro sebe. " Já jsem želva ... "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 4:33 pm

''Všechny mé techniky jsou založeny na vodě'',řekl jsem a vyskočil do vzduchu,přičemž začala želvu svazovat velmi silně voda,nebo spíše vodní šlahouny,pod ní.Zrychlil jsem svůj pohyb ve vzduchu a zaútočil Kubirikim na její hlavu.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 4:45 pm

Kubikiri mi jen lehce nakřaplo skořápku na hlavě a já se nudila dál. Poté jsem po té mouše začala plivat vodní koule.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 4:50 pm

''Nebude to tak lehké'',v tu tobu co ji držela voda a já do ní praštil Kubirikim jsem poskládal pečetě.Suirō no Jutsu,voda se rozlila po celé její hlavě a šlahouny jí ještě víc stáhly aby nebyla schopná pohybu.Nemohla dýchat,a já byl připraven držet jí tam co nejdéle,aby se začala topit i ona.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 4:53 pm

Pomalu jsem ztrácela dech a snažila se uvolnit, jenže ten blbec mne držel pořád pod vodou.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Lúka Akasu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 8:25 pm

Nepouštěl jsem ji právě naopak,byl jsem si jistý že to není genjutsu,pokud neumí dvojité a podíval jsem se do jejího velkého oka.''Chci abys byla můj Summon,velmi se mi hodí genjutsu'',řekl jsem polohlasně a sledoval její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lúka Akasu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lúka Akasu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Lúka Tamare

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: