Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dům Tsuchikageho

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyWed Sep 07, 2011 4:37 pm

First topic message reminder :

Zde bydlí Tsuchikage. Častěji než zde ho naleznete ve vesnici.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 7:52 pm

Nechala jsem se unést vášní a svojí nohu jsem propletla mezi Kentovými a vše jsem mu opětovala. " Kde jsme to skončili ? " zeptala jsem se provokativně a polibky jsem nejdřív obsypávala jeho krk, hruď, břicho, podbřišek. Schválně jsem se "mu" vyhýbala abych vysledovala Kentovy reakce.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 9:29 pm

Nie je to jedno? Proste začneme odznova. Usmial som sa a začal som jej pomaly dávať dole podprsenku. Popritom som ju bozkával na krku.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 9:32 pm

Nevšímala jsem si jeho činů a po chvíli se u něj projevilo vzrušení. Jen jemně jsem ho poté vložila do úst a začala s dráždivými pohyby. Poté jsem využila i ruce a "pomáhala" jsem si.
________
For Itachi: Už je po 22:00
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 9:41 pm

Rukou som ju začal bozkávať na krku a s druhou rokou som sa dostal nižšie až som sa dostal k nohavičkám. Začal som ich dávať pomaly dole a strčil som "tam" dva prsti.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 9:44 pm

Jen jsem na chvíli zastavila a vzrušením jsem z něj sundala rty. Lehl jsem si a Kentu svalila na sebe. " kenta ... " řekla jsem rozvášněně. Jen jsem ho objala a druhou rukou mu pomáhala s masturbací.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 9:48 pm

Ústami na ruke som jej začal lýzať ... xD Druhou rukou som jej jazykom jemne prechádzal po bradavke a popritom som ju bozkával.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySat Oct 15, 2011 9:50 pm

Začala jsem jemně vzdychat a přitiskla Kentu na sebe. Nyní se mé vzdychy ztratily v jednom dlouhém polibku, po kterém jsem se neovládla a přitiskla se ke Kentovi tak, že jsem v "ní" neměla jen ruku. " K .. Ke ... nta ..." jemně jsem pískla a roztáhla jsem nohy ještě více. * Su .. goi ..* pomyslela jsem si a ze vzrušení jsem Kentovi udělala na zádech několik škrábanců.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySun Oct 16, 2011 3:49 pm

Ruky som dal preč a pomaly som začal pritláčať a zrýchlovať. Dal som jej dlhý francuzák a ruky som jej položil na prsia a ústa na rukách lízali bradavky xD
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySun Oct 16, 2011 4:08 pm

Cítila jsem každý Kentovo pohyb a jen jsem ho nechala dělat si se mnou co chce. " Miluju tě ... " řekla jsem mezi vším a jen ho ještě víc objala.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyMon Oct 17, 2011 12:38 pm

Ja teba tiež. Povedal som a pomaly som bol pri konci. Už... Povedal som a pokračoval som.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyMon Oct 17, 2011 12:40 pm

" ..." mlčela jsem a při posledním přiražení se přitiskla ke Kentovi. Uvědomovala jsem si co se stalo, ale v tu chvíli mi to bylo jedno. Políbila jsem Kentu tak dlouze, jak jen to šlo a jemně ho hladila po zádech.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyMon Oct 17, 2011 12:49 pm

keď som prestal ľahol som si vedľa nej. Vtedy som si uvedomil čo sa stalo. Sakra. Povedal som. Deti mám rád, samozrejme som dieťa chcel mať. Ale vedel som, že ako 16 roční sa o neho nebudem vedieť poriadne postarať.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyMon Oct 17, 2011 12:52 pm

Jen jsem tiše přemýšlela a poté jsem se radši rychle zvedla a oblékla. S očima v slzách jsem radši rychle utekla pryč. " Teď mě bude nenávidět ..." přesvědčovala jsem sama sebe. " Co mám dělat ? ..." říkala jsem si cestou a na chvíli jsem se sesunula po zdi v jedné z temných uliček. " Teď ztratím všechno ..." říkala jsem si stále dokola. " Jsem blbá .." dokončila jsem svůj proslov a pomalu odešla do své kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyMon Oct 17, 2011 1:05 pm

Tiež som sa rýchlo obliekol a bežal som za ňou.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 5:32 pm

Přišel jsem domů, prošel jsem chodbou a namířil si to do patra, tam jsem se zastavil u dveří. Otevřel jsem je a vešel jsem. Přišel jsem k nočnímu stolku a hodil jsem na něj klíče. Pak jsem se natáhl na postel a nechal svoje myšlenky proudit sem a tam. Za takových 15 co jsem pořád přemýšlel, jsem usnul, ale byl jsem ve střehu i ve spánku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dům Tsuchikageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kancelář Tsuchikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Země :: Iwagakure no Sato :: Domy Hráčů-
Přejdi na: