Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dům Tsuchikageho

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Sep 07, 2011 4:37 pm

First topic message reminder :

Zde bydlí Tsuchikage. Častěji než zde ho naleznete ve vesnici.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 8:51 am

Chvíli jsem jen tak ležela a pak jsem uviděla šmouhu na čele. " Chjo ..." vzdychla jsem si a šla do koupelny. Jen jsem provokativně poklepala na sklo u sprchy a napustila si vanu horkou vodou. Vlezla jsem si do ní /Nahá jak jinak/ a užívala si ji.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 9:03 am

Prestal som sa sprchovať a pozrel som na ňu. Usmial som sa a vošiel som za ňou do vane. Už je ti lepšie po tom včerajšku? Spýtal som sa a pozrel som sa jej do očí.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 9:06 am

" Myslíš předvčerejšku " usmála jsem se a opřela hlavu o vanu. Nohy jsem si provokativně položila na Kentovo ramena. "Ale ano ... je mi lépe, trochu " řekl jsem a užívala si koupel
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 9:07 am

Zasmial som sa keď si na mňa vyložila nohy. To je dobre. Mala si sa vidieť čo si robila. Znova som sa zasmial.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 9:09 am

" Radši to ani vědět nechci " usmála jsem se trochu ztrapněně. " Co se vlastně stalo ? " zeptala jsem se
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 9:11 am

Prišla si na tréningové priestory a začala si tam vykrikovať kto je tam nový a nadávala si mi. Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 9:14 am

Pomalu jsem se začala potápět až k nosu. " To snad není pravda ..." řekla jsem s vyvalenýma očima a jimi jsem také Kentovi darovávala omluvné pohledy. /Pusa je pod vodou ^^
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 9:33 am

Usmial som sa. Nahol som sa k nej a pobozkal som ju pod vodou. Potom som sa oddialil a poškrabkal som sa na hlave. Nemala by si byť náhodou v kancli? Čo ak ťa niekto bude potrebovať? Spýtal som sa a zamyslel som sa. A ja by som mal ísť asi trénovať aby som urobil tie chuuninské skúšky.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 9:38 am

" Midotsuchi si v Suně ještě chvíli pobude, podle toho jak znám Kazekageho " usmála jsem se při Kentově polibku. " To jestli půjdeš je tvoje věc " usmála jsem se znovu a sundala z Kentových ramen svoje nohy. " Já nikam nespěchám ... řídím se heslem "užívej si život dokud můžeš"" řekla jsem a lehce vydechla
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 9:49 am

To je dobré heslo. Priblížil som sa k nej a začal som ju bozkávať.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 9:51 am

" Taky si myslím ..." řekla jsem mezi polibky. Tiše jsem ležela ve vodě a má ruka začala přejíždět po Kentově těle.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 10:12 am

Rukou som jej začal prechádzať po chrbáte. Tá vaňa je docela malá... Pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 10:16 am

Moje ruka šmátrající pod vodou náhle narazila na "něj" ^^. Podívala jsem se na Kentu a přivinula jsem se k němu a jemně se nadechla a potopila jsem se pod vodu. Nejdříve jsem jemně líbala jeho podbřišek a pak přišel na řadu .... orální sex ^^
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 10:25 am

Ale no ludia nemožte si to nehať až po 22:00 ved je sobota len dufam že to tu nebudete popisovať dakujem Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 11:49 am

To je omezování osobní svobody =3 Jestli ti sex tolik vadí, tak si to nečti =3
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 1:30 pm

Chytil som ju za ramená a vytiahol z vody. No tak neblázni. Však sa utopíš. Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 1:32 pm

" Myslíš si že neumím dýchat ? " usmála jsem se a vylezla pomalu z vody. Ještě nahá a mokrá jsem si sedla na zem a podívala se na Kentu. " Neříkej že ti to bylo nepříjemné " Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 1:55 pm

Procházel jsem se jednou z nejtemnějších uliček v Iwě a přemýšlel nad rodinou a přáteli. Během své procházky jsem slýchával tiše si povídající hlasy. Vydedukoval jsem z nich že Iwa ztratila při boji s oním "Kabutem" něco důležitého. Dlouho mi vrtalo hlavou co a stále mi to hlavu láme. Vyšel jsem z uličky na světlo a podíval se na nebe. Bylo tak jasné a čisté. Tak spokojené samo se sebou. Jenže se denně dívá na to jak lidé pod ním trpí a umírají. Sedl jsem si na střechu nejbližšího domu a po chvíli jsem zjistil, že je to zrovna dům naší milé Tsuchikage, přezdívané "Uragimono". Lehl jsem si na onu střechu a zavřel jsem oči. Vzpomínal jsem si na ty krásné dny i noci, kdy pršelo a byl příjemný chlad. Nemohl jsem si pomoct od úsměvu a s rukama za hlavou jsem se tvářil šťastně. Když ale na povrch vypluly tamty traumatické zážitky, okamžitě jsem otevřel oči. " Tohle už nechci zažít ..." stekla mu lehce slza po tváři bez projevu jakékoliv emoce. Cestička, která po ní zbyla se ve větru po chvíli vypařila, zmizela. Přel se sám se sebou v tom, co je v životě důležité a co není. Nakonec seskočil dolů a čekal, než Tsuchikage vyleze ven a zadá mu nějakou misi, nebo alespoň někoho, koho by mohl trénovat, či něco naučit
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 3:27 pm

Nie bolo to príjemné. Usmial som sa a tiež som vyšiel z vane a vzal som uterák a podal som jej ho. Potom som si sám jeden vzal a začal som sa utierať. Neseď na tej studenej zemi. Nachladneš.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 4:04 pm

" Jak myslíš ... " usmála jsem se a začala ze sebe stírat kapky vody. Poté jsem se suchá oblekla do kimona a s mokrými vlasy jsem pomalu odcházela do Kanceláře. " Tak večer " usmála jsem se a můj poslední dovětek byl " Jde vidět že to bylo příjemné " Usmála jsem se a v tu chvíli jsem byla pryč.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 4:11 pm

Jen v tichosti jsem sledoval směřování Tsuchikage-sama a pomalu jsem se rozpochodoval za ní. Jak pokaždé jsem si vybral cestu, ve které jsem se mohl schovávat před sluncem a dojít k budově Tsuchikage.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 5:10 pm

Vracela jsem se domů a cestou jsem přemýšlela co Kenta asi právě teď dělá. Chvílemi jsem se usmála a vlezla dovnitř. Bylo slyšet pouhé klapnutí dveří a já jsem si to namířila do ložnice. Tam jsem si sundala kimono a položila ho vedle postele. Pouze ve spodním prádle jsem si lehla na postel a očekávala Kentův příchod.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 7:41 pm

Utrel som sa a dal som si na seba župan. Prišiel som do spálne a ľahol som si vedľa Karany. Niečo nové v dedine?
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 7:43 pm

" Ach nic ... Jen mi vrtá hlavou ten muž s Meitonem ... Co je vlastně zač ? Chtěla bych to vypustit z hlavy, ale nejde to ..." řekla jsem s mírným pootočením na Kentu.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 7:47 pm

Muž s meitonom? Povedal som sám pre seba. Pomôžem ti zabudnúť... Povedal som a začal som ju bozkávať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dům Tsuchikageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Tsuchikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Země :: Iwagakure no Sato :: Domy Hráčů-
Přejdi na: