Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ulice Hanami

Goto down 
+3
Midori
Bill Atakama
In-Admin
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptyTue Sep 06, 2011 5:59 pm

First topic message reminder :

Ulice starých příběhů, ve kterých vystupují lidé i jiné tajemné bytosti.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Midori
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Midori


Počet příspěvkù : 36
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 2:13 pm

Ušklíbla jsem se nad jeho reakcí. V tuhle chvíli tady stajně už bylo moc lidí. Karasu už zase mířil někomu na hlavu a do toho se tu objevil Kunichi. Kývla jsem oboum na pozdrav a pak jsem ukázala na Billa stojícího předemnou.
Tohle je Hanta. A tady tenhleten kluk se nám snad brzo představí, kývla jsem hlavou směrem k tomu klukovi, který byl momentálně v dost prekérní situaci.
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 2:21 pm

Já jsem Narinu Otogawa pocházím z listové.A TY SAKRA DEJ TU RUKU Z MOJÍ HLAVY UŽ MĚ ŠTVEŠ NIC TI NEUDĚLÁM POCHOP TO!!!.Chvíly jsem lapal po dechu a řeknu ne ne já se nechtěl vytahovat jen jsem chtěl říct že nejsi až o tak hodně lepší samozdřejmě že jsi lepší.a Midori promiň že jsem se do teď nepředstavil.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 2:44 pm

jenom jsem se usmál a řekl Promiň chlapče ale ujasni co vlastně chceš. Buď říkej že jsi silnější ty a nebo já ale nemíchej to dohromady. katanu i s pouzdrem jsem si dal zpátky k pasu a pak se podíval na Midore a řekl klidným hlasem jdeme nebo se tady budeme bavit na jeho účet zasmál jsem se a čekal co mi Midore řekne
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 3:00 pm

"vydim že jetunějaká útočná nálada" řeknu potom cose tam děje pak se podí vam toho cizí ho kluka co " Co že organizaci ty tu chodíš a verbuješ lidi? " řeknu trochu útočivým hlasem
Návrat nahoru Goto down
Midori
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Midori


Počet příspěvkù : 36
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 3:06 pm

Jen jsem pobaveně zavrtěla hlavou.
Já jsem pro to, aby jsme šli.
Obrátila jsem se zády k Narinovi. Ale ještě, než jsem odešla jsem se na něj ohlédla přes rameno.
Jestli po mě něco chceš, zkus mě o to požádat, až trochu dospěješ.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 3:11 pm

usmál jsem se a šel za Midore jak jsem šel kolem ostatních tak jsme jenom procedil chladným hlasem směřovaným na Narinu(a) jenom vlas na hlavě jí zkřivíš a budou tě sbírat po 5 zemích pak jsme rychlým krokem dohnal Midore a řekl kam půjdeme?
Návrat nahoru Goto down
Midori
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Midori


Počet příspěvkù : 36
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 4:13 pm

Rozhodila jsem ruce.
Já nevím, co ty vlastně normálně děláš? Já totiž momentálně nic moc.
Byla to pravda. Prostě jsem si snažila vzpomenout, co jsem dělala dřív. Byla jsem Billovi opravdu vděčná, že mi v tom chce pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 4:25 pm

podíval se na ní a usmál se jenom se loudám po světě a občas se živím jako lovec nukeninů. Ale to když je oravdu nouze... řekl jsem klidným hlasem a šel jsem dál vedle ní
Návrat nahoru Goto down
Midori
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Midori


Počet příspěvkù : 36
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 4:33 pm

Usmála jsem se.
No, tak to jsme na tom podobně. Takže asi někam kde je hezky, pokrčila jsem rameny a zasmála se.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 4:53 pm

poupravil jsem si košili a řekl jako malý jsme chodíval k jednomu jezeru můžeme se tam jít podívat a chytl jsme Midore za ruku a šel s ní směrem k jezeru (teda pokudsil se chytnout Chichotání )
Návrat nahoru Goto down
Midori
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Midori


Počet příspěvkù : 36
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 4:58 pm

Ačkoliv jsem k němu byla stále trochu nedůvěřivá, nechala jsem se chytnout za ruku. Stisk jsem ale neopětovala. Jen jsem mírně přikývla.
Tak dobře.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 5:04 pm

vyšel jsem spolu s Midori směrem k bráně a cestou se snažil s Midori povádat a nevíš co se dělo předtím než jsi ztratila paměť?

(přesun k branám)
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 5:17 pm

Tak já taky pudu pomyslim si rozloučim se a jdu pryč
-přesun


Naposledy upravil KunichiFuguki dne Mon Oct 31, 2011 12:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Toshi Terumi
Jounin
Jounin
Toshi Terumi


Počet příspěvkù : 28
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 8:27 pm

A zase klid.. Po chvíli jsem vzdal jejich pozorování a znovu si lehl na onu střechu. S rukama za hlavou, jsem se tentokrát opět začal zabývat tou noční oblohou. Nic nedělání mi nikdy nevadilo.. A tak jsem v té činnosti pokračoval dál. Za chvíli se půjdu někam podívat, Saké by taky neuškodilo. Ale to až za chvíli..
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 8:35 pm

/// toshi promiň ale tvůj bráška si neuvědomuje že se pro tebe nestavil máš být v zemi železa///
Návrat nahoru Goto down
Toshi Terumi
Jounin
Jounin
Toshi Terumi


Počet příspěvkù : 28
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanami - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanami - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 8:55 pm

(A sakra, díky za upozornění xD)
Jako obvykle mi některá z veledůležitých informací, které mi můj bratříček sděloval nedošli. Až při přepočítání dní jsem si uvědomil, že jsem tady už dávno být neměl. Paráda, hurá zimo.. S kyselým obličejem jsem vyrazil pryč z ulic, pryč z vesnice, až kamsi na vele sraz Kage, dohnat Shoa a ostatní.
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Hanami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanami   Ulice Hanami - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Hanami
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ulice Shinryuu
» Ulice Kokorosu
» Sendainina Ulice
» Ulice Kaisha
» Ulice Hanashi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: