Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ulice Shinryuu

Goto down 
+4
Haku
Sho Terumi
Toshi Terumi
In-Admin
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Shinryuu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Shinryuu   Ulice Shinryuu - Stránka 2 EmptyTue Sep 06, 2011 5:56 pm

First topic message reminder :

Ulice, ve které žijí váleční veteráni i ti, co přežili krvavou Mlžnou.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Shinryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Ulice Shinryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Shinryuu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shinryuu   Ulice Shinryuu - Stránka 2 EmptyFri Oct 28, 2011 7:18 pm

Ponějaké době jsem se rozhodl že tady nebude a že bude třeba v kanceláři a tak jsem tam vyrazil Hmm třeby tam budou ty dva řeknu si a jdu
-Přesun
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Shinryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Shinryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shinryuu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shinryuu   Ulice Shinryuu - Stránka 2 EmptyMon Nov 07, 2011 7:38 pm

přišel jsem do ulice a rozhlédl se kolem sebe.. Zhluboka se nadechl a dal ruce za hlavu a vyšel směrem k jedné z hospod kde vypadalo že tam sedí šermíři ohlédl jsme se po Midori a jenom klidně řekl pojď za mnou nic se ti nestane a usmál se
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Shinryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Shinryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shinryuu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shinryuu   Ulice Shinryuu - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 5:23 pm

¨po chvíli bavení jsem na Midori úplně zapomněl a ani si nevšiml že se mi ztratila. je tady nuda musím za tím kage jestli neví něco o mém otci pomyslel si a vstal... tozloučil se slušně se všema a odešel smerem do kageho kanceláře
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Shinryuu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shinryuu   Ulice Shinryuu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Shinryuu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ulice Kokorosu
» Ulice Hanami
» Sendainina Ulice
» Ulice Kaisha
» Ulice Hanashi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: