Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Náměstí

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Náměstí   Náměstí EmptyFri Dec 16, 2011 3:29 pm

Náměstí Suna_n10
Poměrně rozlehlé náměstí, po kterém sem tam přeletuje písek. Najde se tu několikatero laviček a koutků pro děti. Každé odpoledne se tu nejmíň jedno objeví a v noci tu přejde nejméně jeden Jounin. V noci je zde příjemné teplo, kdy zde vysedává několik zamilovaných párů, hledících na měsíc. Zatímco odpoledne, v největším vedru, zde běhají děti a hrají si s létajícím pískem a kutálejícím se pískem. Prostě je to tu klidné, relaxující a překrásné prostředí pouště.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue650/650Náměstí Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Dec 17, 2011 8:01 pm

Přišla jsem na náměstí. Byla tma. Na obloze svítilo miliony nádherných hvězd. Nekteré svítily hodně jiné zase jen tak na okrasu. Stála jsem tam se zakloněnou hlavou a dívala jsem se na to úžasné noční nebe. Nevím proč ale nějak mě přepadl smutek. Objala jsem se rukama. Vanul mírnější vánek, který si pohrával s mými vlasy. Znovu jsem ucítila v stech kovovou pachuť. Zvedla jsem ruku a konečky prstů jsem si otřela koutek úst. Pak jsem tuku zvedla k očím. Měla jsem na nich ktev. Zavřela jsem oči. Bylo to stále častěji a bolest se už nedala téměř vydržet. Ani prášky nezabíraly. Už jsem jen čekala, kdy to dojde do té míry, že se můj trénink obrátí proti mě a zabije mě konečně. Promiň, Daisuke... Po tváři mi stekla slza. Už jsem byla smířená, že prostě přijde čas a umřu. Jenže to bych nemohla se s nikým střetnout. Udělala jsem tak a došlo to až tak daleko v co jsem ani nedoufala. Nechtěla jsem umřít, teď když jsem potkala někoho, do koho jsem se zamilovala. Jen ti přidělávám starosti. Povzdechla jsem si. Nemělo cenu tam zůstat stát. Vydala jsem se z náměstí pryč.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue1035/1035Náměstí Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyTue Dec 20, 2011 3:30 pm

Prišiel som na námestie držal som sa pri každom kroku.Každou sekundou som cítil ako moja energia ustupuje a ja ja strácam kontrolu and všetkým.Sadol som si na lavičku a začal sa rozdýchavať."Heh heh čo sa to somnou deje Fénix mal možno o vedlajšich účinkoch pravdu".Zdvihol som ruky a pozeral sa na en triasli sa mi nevedel som to zastaviť tak som si ich radšej položil.Neviem čo sa somnou stane ale viem čo sa stalo v Shizukinom dome a ako som povedal aj keby sa mi malo stať neviem čo stálo to zato a ulavilo sa mi pretože som splnil svôj slub a to mi nikdo už nezobere.Zasmial som sa so sklonenou hlavou."Tak nič no vyzerá to že si svôj sen možno nakoniec ani nesplním ale kdo vie".Postavil som sa urobil som 2 kroky vpred a v tom ma pychlo pri srdci a telo mi ako keby celé stuhlo.Oči sa mi začali prehadzovať s jednej strany na druhú až som nakoniec padol na kolena a potom na zem.Mal som zavreté oči no ležal som tam s úsmevom na tvári.Ten kdo by išiel okolo by ma namieste mohol hned zabiť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: