Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Mizukageho

Goto down 
+10
Kataro
Ken'ichi
Sentoi
Sokiha Hoozuki
Daichi Terumi
Fumiko Terumi
Naomi Momochi
Kemichi Namare
KunichiFuguki
In-Admin
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 4 EmptyWed Nov 30, 2011 8:49 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Kiri_k10

Místnost s vysokým stropem a obloukovou klenbou společně s obřími okny kontrasuje s několikaterem soch uvnitř, zatímco stolu před ním, dává najevo nadřazenost. Rohová knihovna obklopená malou palmou, dodává základní informace, které jsou nezbytně potřebné. Na zemi jsou položené kostkované dlaždice černé a bílé barvy, přičemž zdi jsou vytvořené šedivým kamenem.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 4 EmptyThu Dec 22, 2011 4:57 pm

Přišel jsem do kanceláře se svím bratrem. ,,Mizukage, prosím nedávejte mi další misi. Měl bych i trénovat.'' Řeknu jí a pak je tu ta věc, na kteou se ji chci zeptat. ,,Rád bych se vás zeptal, jestli se v dohledné době nekonají Jouninské zkoušky.'' Řeknu zdvořile a pozorně sleduju Mizukage. Doufám že se konají, už bych se konečně mohl stát Jouninem. Už bych měl zesílit nebo budu ten nejslabší shinobi ve vesnici. A málem jsem zapoměl na mou odměnu, doufám že ji hned dostanu a že mě nepošle na další dlouhou a nudnou misi.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 4 EmptyThu Dec 22, 2011 5:48 pm

Špeciálny poštový holub s pečaťou Chuninskych skúšok dorazil do kancelárie Mizukage. V správe sa písalo že pôvodné fámy o skúške v Kiri boli lži a nová a pravá skúška sa odohrá v Yukigakure.

/// https://nsnn.forumczech.com/t843-chuninska-skuska ///
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 4 EmptyFri Dec 23, 2011 5:25 pm

Pomalým krokom som došiel k budove Mizukage.Išiel som hore schodmi a nevedel som čo mám povedať.Bol som už pred dverami a stláčal kľučku.V tom som sa zarazil.Mizukage-sama, vchádzam dnu.Vošiel som dnu a prišiel rovno k jej stolu.Chcel by som sa zapísať na chuuninské skúšky.Stál som ako v pozore a pozoroval Mizukage.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 4 EmptySat Dec 24, 2011 9:18 pm

Daichi pomaly prišiel zaklopal počkal asi 1 aj pol minúty potom otvoril dvere dal si ruky do vrecka a povedal Mizukage-sama bol by som rád keby že sa môžem zúčastniť Chunninských skúšok dopočul som sa že to bude v Yukigakure no Sato , no neviem to naisto . ľudia to vravia na uliciach a rád by som sa pridal k vám aby som sa mohol stáť chunninom Potom sa Daichi usmial na Mizukage , a pomyslel si myslím že nejakú tu zručnosť mám tak že by som to mal prežiť na Chunninských skúškach len dúfam že prejdem preto že hamba mi keby že neprejdem . Možno že ma tam ani Mizukage -sama nepošle ale to nejako prežijem ak nie
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 4 EmptySat Dec 24, 2011 10:14 pm

Slyšel jsem toho kluka mluvit o Chuuninských zkouškách.
"Takža ony nemají být v Kiri?"
zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Mizukageho
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Dům Mizukageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Kirigakure no Sato :: Budova Mizukageho-
Přejdi na: