Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Mizukageho

Goto down 
+10
Kataro
Ken'ichi
Sentoi
Sokiha Hoozuki
Daichi Terumi
Fumiko Terumi
Naomi Momochi
Kemichi Namare
KunichiFuguki
In-Admin
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Nov 30, 2011 8:49 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Kiri_k10

Místnost s vysokým stropem a obloukovou klenbou společně s obřími okny kontrasuje s několikaterem soch uvnitř, zatímco stolu před ním, dává najevo nadřazenost. Rohová knihovna obklopená malou palmou, dodává základní informace, které jsou nezbytně potřebné. Na zemi jsou položené kostkované dlaždice černé a bílé barvy, přičemž zdi jsou vytvořené šedivým kamenem.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyMon Dec 19, 2011 10:25 pm

Nemala som vôbec dobrí pocit s toho čo sa deje v Konohe,najradšej by som sa na to pozrela na vlastné oči lenže opustiť vlastnú zem by bola totálna hlúposť.Na stôl mi vyskočila nejaká opica bola som nesmierne pod stresom a ešte toto.Opica si dovolí vyskočiť na môj stôl a ešte mi tykať to už je trocha moc aj na mňa.Bez váhania som vytiahla svôj meč a namierila ho ku hrdlu tej opici. "Tak pozri sa mi 2 sme si nepotykali ako to summon mal by si as naučiť slušnému chovani.A za druhé ako sa opovažuješ svoje špinavé nohy dávať na môj drahoceny stolík".Tupou stranou som do nej drgla čím padla na zem."A prosím počkaj si najprv musím vybaviť toto".Otočím sa na Kamikiho."Hm takže chuunin no dobre mám pre teba misiu je to misia typu B.Vydáš sa do zeme železa presnejšie do okolia zeme železa a nájdeš tam človeka menom Tomio Hideki.Povieš mu že ťa posiela Fumiko Terumi že je čas splatiť dlh a nech sa čo najskoršie aj zo svojim týmom vydá do Konohy na pomoc možno sa ti bude zdať protivný ale nenehaj sa odbiť pretože ak by si sklamal tak". Postavím sa a kráčam k nemu zoberme jeho hlavu a pritlačím na prsia."Tak sa mi už do Kiri n-e-v-r-a-c-i-aj".Oddelím jeho hlavu od svojich prs a usmejem sa na neho.Zahliadla som ešte jedného shinobi no ten už bol na cesre jedine čomu som rozumela bolo aby som ho volala Karasu.Hmm takže vrana ? Ale prečo? No to je jedno dozviem sa to neskôr. V tom v miestnosti ostala som len ja a tá opička.Sadla som si kludne za stôl a mávla k nej rukou nech spustí čo mi chcela povedať.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 4:45 am

Už jsem konečně před budovou Mizukage-sama a vcházím po schodech nahoru ke hlavním dveřím. Je tu trochu mokro asi pršelo ale to nevadí. Otevřu tedy hlavní dveře a vcházím do budovy a hledám dveře Mizukage-sama jelikož se tu pořád nedokážu zorientovat. Po chvíly je však najdu a zaklepu.
"Mizukage-sama vcházím dovnitř."
Vcházím dovnitř a jdu přímo ke stolu Mizukage-sama a začnu teda podávat informace které jsem získal.
" Tek tedy Konoha je kompletně zničena. Zaútočil na vesnici a kompletně ji zničil. Nepřítel byl Pein z Akatsuki. Uzumaki Naruto ho však porazil a v pořádku se vrátil do vesnice. Nyní zřejmě začne úplná přestavba Konohy. Naomi mě požádala abych vám předal vzkaz. Říkala že zůstane ještě nějakou chvíly v Konoze, chce totiž pomoc s výstavbou Konohy. A to je všechno co jsem dokázal zjistit. Snad vám tyto informace pomohly."
Čekám na reakci od Mizukage-sama.
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 5:34 am

Drgla ma dole zo stola.Ukázal som jej nohy.Mám ich čistá a som starší než ty!Vyskočím späť na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 2:44 pm

Zaraženě jsem zůstal stát, ale pak jsem se vzpamatoval a vyběhl z kanceláže a pořád jsem si v duchu opakoval to jméno.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 4:22 pm

"Hai"řekl jsem a šel hned za Daichim a ostaními kteří už určitě vyrazilina pomoc Konoze takže jsem se ined rozbělh abych je dohnal a nepřišel ovzrušující boje které nás možná čekali Kso já je musim dohnat pomyslel jsem si a pokračoval jsem ale na schodech jsem radši z pomali a pak jsem už jen broběhl jsem hlavní mi dveřmi a pokračoval dál k bráně vesnice
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 8:23 pm

Už dlho som sa necítila vyočene a ani som nebola no tá opica ma priam dostávala do bodu varu.Bola nevychovaná a drzá a takéto typi som naozaj nemala rada no i tak bolo to zviera atak som s ňou nemohol nič robyť.Jedine čo som mohla bolo nevšímať si ju a tak sa aj stalo.Do miestnosti prišiel Kataro čo som bola rada s jeho návratu.Pozorne som si ho vypočula a bola som aj smutná aj zarazená moje pocity boli zmiešané.Takže Pein hlavný člen Akatsuki bol porazený Uzumakim Narutom to je ten? Pýtala som sa sama seba.Bola som rada že niekdo s akatsuki a ešte k tomu taky silný je porazený no v zapetí myšlienka že Konoha je v troskách som mala zimomriavky na chrbte.Takže ta jouninka sa rozhodla pomôcť a dobre urobila spoň dá pozor na Tomia."Ehm Kataro výborne odvedena práca o výstavbu sa netreba strachovať verím a vime že môj byvalí priatel im pomôže"Takže tvoju misiu berme za splnenú a som rada že si sa vrátil celí no bolo odomňa hlúpe ku tvojej hodnosti ťa takto posielať samého už sa to viac opakovať nebude".Ostala som ticho a začala som si pozerať kartičky jednu po druhej.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 8:36 pm

Stojím stále před stolem Mizukage na svoji odpověď po chvíly se na mě Mizukage-sama podívá a začne něco říkat. Dokonce se i omlouvala i když nevím proč když to nebyla vůbec těžká mise.
" To nic nebylo nemusíte si dělat starosti byla to lehká mise. "
Podívám se zase na Mizukage a ta dál povídá a já mezitím přemýšlím o Chunninských zkouškách. Už by se měli blížit, ale potřebuju povolení se jich zůčastnit skusím se tedy zeptat Mizukage jestli by byla ochotná mě pustit a řekla mi podrobnosti o tom jak by to probíhalo kdybych se mohl zůčastnit a konečně se pokusit se stát Chunninem. Stát se Chunninem jistě nebude lehké ale dám do toho vše a nevzdám se bez pořádného boje.
" Mizukage-sama rád bych se vás na něco zeptal. Jde o to že Chunninské zkoušky se blíží a chtěl bych vás poprosit jestli by jste mně doporučila na Chunninské zkoušky. Chtěl bych se stát silnějším a plnit těžší mise a dostat se tak čím dál výš."
Čekám na odpověď Mizukage a doufám že odpověď bude ano i když si nejsem jist jestli budu moct ale doufám že řekne ano.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 8:48 pm

Nadalej som premýšlal čo môže s tou Konou byť a či ten shinobi vybavil to čo mal pretože ak by nie tak by ma to naozaj mrzelo.Trest by som mu nemala dať začo pretože on by za to nemohol takže dúfam že Tomio nebude proti a ochotne rád oplatí službu ktorú som mu v tedy ako malá poskytla.Okom som sledovala Katara a vyzeral že nad niečim premýšla no nevyzeral určite to bolo tak pretože jeho prítomnosť bola niekde índe.Mala som tušenia čo sa ma asi spýta čo čakala som na to kým to víde s jeho úst.A nakoniec sa aj tak stalo bola to otázka ohladom chuuninských skúšiek.Ako sa to opýtal len som si povzdychla lebo som vedela že presne toto na mňa vytiahne no raz to muselo prísť."Takže Takaro tohto ročne skúšky sa budú konať tu v Kirikagure no sato a ohladom toho koho na ne odporúčim a koho nie som sa ešte nerozmyslel.No ten kdo bude chceť na ne ísť bude museť splnť môj malí test aby som videla že je fyzicky aj psychicky na ne pripravený aby som si potom nevyčítala že som bezohladne len tak niekoho poslala na cestu smrti.Ak dovolíš bola by som rada keby si ma teraz nehal o samote mám toho za celí deň dosť a rada by som si oddýchla kedže zajtra verím že bude určite pilný deň.A ak by som ťa mohla poprosiť vived von aj túto neslušnú opicu ktorá sa zabidilla na mojom stole". Nemala som mu dalej čo povedať a tak som ostala môčky sledujúc dalej spisy všetkých s Kiri.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 8:53 pm

Daichi sa pomaly ale isto približoval k budove kde sídli Mizukage a premýšľal Hmm idem tam sa iba zahlásiť a rovno jej oznámim ako dopadli misie na ktorých som bol pomaly prešiel do budovy a konečne v budove nezablúdil ale šiel priamo do kanclu Mizukageho . Daichi zaklopal an dvere a po minútke vstúpil a povedal Som Daichi , vraciam sa s Konohy , list s mierovou dohodou bol podpísaný Sentoi by vám ho mal doniesť , neviem či vám ho doniesol ak nie tak tu čo skoro príde . A k tej druhej misii . Prišli sme do Konohy no nejaký Naruto porazil Peina ale to už asi viete Karasu alias Ken ichi tam zostal pomáhať , ja som trocha pomohol a vybral som sa tu preto že sa blížia Chunninske skúšky a chcel by som sa aj rovno zahlásiť na ne . Odmenu mi teraz asi nedáte keď nemáte ten mierový list .. no nevadí chcem vás požiadať aby ste ma zapísali na Chunninské skúšky potom si Daichi aj všimol Katara pozrel sa naňho a potom sa pozrel na prsia ktoré mala Mizukage no sekundárne som odvratil pozornosť na oči Mizukage a Daichi si pomyslel To bolo nechcene heh snáď si to nevšimla lebo ak áno tak ma ani nezapíše na Chuninske skúšky a nedostanem ani odmenu Oh
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 4:37 am

" Dobře tak zase někdy jindy já už půjdu"
Při odchodu chytím opici a vyhodím ji z okna aby se naučila chovat.
" Zdar Daichi já si ted jdu něco zařídit "
Kouknu se na Daichiho a pak odcházím normálně dveřmi.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 6:09 am

Dein: Pred dopadom sa objavil Kunchi.
Kunchi: Tak čo malý zas máš problémy?
Dein: Nie nemám.
Kunchi: Tak prečo si ma zavolal?
Dein: Nechaj tak.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 1:30 pm

Po nějaké době jsem došel k Mizukage vytáhl jsem z baťohu pergamen Tady ho máte podal jsem jí ho.Dobrý den přeji a konoha byla zničena ale odtoho jsem sem posla Sokihu takže to víte a budou se i přesto konat Jouninské a Chuuninské zkoušky pokud potřebujete dozor tak já se k vám hlásím.
Podíval jsem se s vervou na Fumiko.
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 1:39 pm

Přebehnu ke dveřím, tam se ale zastavím a zaklepám. Chvíli počkám a pak vejdu dovnitř. Zavřu za sebou a spustím. ,,Mizukage-sama přijal vaši žádost a jde do Konohy.'' Popojdu ke stolu a všimnu si Sentoie. Mávnu na něj rukou a snažím se popadnout dech. Jo... Já to zvládl...Teď by se hodila odměna za misi. Podívám se na Mizukage a čekám co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 2:30 pm

Přicházím lehkým krokem před budovu Mizukage-sama a stále mě fascinuje ta architektura budovy i když ji vidím neustále. Po té vyjdu po malých schodech ke hlavním dveřím. Otevřu je a zavřu za sebou. Pak procházím mnoha chodbami až ke kanceláři Mizukage.
" Sakra kde to zase je"
Zase to nemůžu najít ale to je zase normální. Když tu místnost najdu tak zaklepu a řeknu.
" Mizukage-sama vcházím dovnitř."
Vejdu dovniř ale nejsem tu sám jsou tu i další. Přijdu ke stolu a zeptám se na to co včera.
" Tak jsem tu ohledně bližších informací týkajících se Chunninských zkoušek. "
Hledím na Mizukage a čekám na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 2:53 pm

Zae sa ich to tunak zbiehalo teda bola som naozaj obkučená len shinobi.Jedine čo ma tak mrzelo bolo že tu mám len samích chlapov a žiadnu ženu na blízku i ked je tu Naomi či ako sa volá no teraz tu nieje ale i tak chlapov mám rada.Dám si ruku pred ústa a potom sa zasmejem."Ah tak dobre ako ste tu teraz vačšina vypočujte ako som sa ja Fumiko Terumi Mizukage rozhodla".Nadychla som sa a vydýcla som si."Tak dobre rozhodnutie znie Daichi,Kataro Kemichi vy 3 sa učastníte skúšky chuuninov pokial budete mať o to záujem.Touto misiu ste mi dokázali že ste schopný a jednate už ako naozajstný ninjovia takže budem vrelo rada ked sa ich účastníte.Skúšky sa budu konať zajtra takže by som vám vrelo odporúčala ísť si zatrénovať a potom sa dobre na zajtrajšok vyspať.Ale pamätajte dneska ešte priatelia ale od zajtra už nie každý v tejto skúške ide sám za seba.I ked je to smutné ale je to tak pretože sa môže stať že s najbližším sa stretnete na bojisku preto od začiatku chuunin skúšiek musia ísť city na bok.To je odomňa ku vám všetko všetko môžete sa rozísť.Ou a aby som nezabudla.Otovrila som šuflík a vytiahla s nich mešteky.Tu je odmena za vašu misiu prosím dobre vynaložte s tými peniazmi nie že ich minite na alkohol jasné"Usmeje msa na nich no nad hlavou mám v bublinke hrôzostrašného démona.Tak a teraz v 2 Kamiki som rada že si Tomia prehovoril tak isto tu je tvoja odmena".Hodila som k nemu pytlík s ryo Sentoi tak isto gratulujem a tak isto mu podám do ruky pitlík.Zobrala som si od neho mierovu zmluvu čo osm bola rada že ju Hokáge podpísala."Dobre kedže vy už ste dávno az chuunin skúškami mám pre vas ešte jednu úlohu.

Oapť dám ruku do šuflíka a vytiahnem pergamen a začnem doň písať.

Spoiler:

Dopísala som svitok a podala ho Sentoivi. "Prosím vydajte sa do Sun a odovzadjte tento list Kazekagemu berte to ako misiu typu A.Takže Sentoi a Kamiki boal by som rada keby ste vyrazli čo najskôr dakujem"Ukázala som na nich rukou nech sa dajú na odchod.Postavila som sa a mierila som ku oknu kedže som sa rada s neho pozerávala.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 3:00 pm

paní mizukage dnes vypadáte skvěle podíval jsem se na ní a opět Jsem zčervenal přepočítal jsem si peníze a řekl jí tak dobrá já to ještě dneska stihnu a pak vás zvu na večeři.Pokud odpítnete s těmi penězmi naložím jinak ale doufám že neodmítnete vzal jsem si svitek a řekl jsem děkuji.Peníze jsem si hodil do baťohu.Brácha pojď odešel jsem a utíkam k branám(přesun-brány)
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 3:06 pm

Chytil jsem svůj váček s penězi a dal ho do kapsy. ,,Děkuju Mizukage-sama.'' Řeknu ryhcle a pak se podívám na Sentoie. A- rank mise. Polepšil jsem si. Prohnalo se mi hlavou a rozběhl jse se za bráchou. ,,Brácha čekej!'' Zařval jsem a pak jsem se ještě otočil. ,,Zatím nashledanou Mizukage-sama.'' Hned jak jsem to dořekl, už jsem byl pryč.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 3:18 pm

Sleduji Mizukage a jsem rád že mi povolila jít na Chunninské zkoušky s Daichim ale toho Kemichiho neznám takže si nejsem jist jaký bude. City rozhodně nezahodím protože to by ze mě už nebyl člověk ale jen krvežíznivý vrah a nesnášel bych sám sebe. Možná ne ale co kdyby nechci to riskovat takže nebudu chtít nikoho blízkého zabí hlavně Daichiho který se stal mým nejlepším přítelem.
" Dobře. Přijímám a děkuji moc za doporučení nyní si půjdu odpočinou tak zatím nashle."
Odcházím se projít po městě.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 3:22 pm

Mizukage- sama ďakujem za odmenu . Ja už pôjdem dovidenia Daichi zobral vaček s peniazmi pomaly odchádzal a pomyslel si Hmm keď že neovládam nič lepšie ako Suiton tak pri skúškach sa budem musieť spoľahnúť na moje schopnosti taijutsu väčšina ľudí v Kiri ma Suiton , to pre mňa nieje dobré mal by som si dávať pozor no čo už idem skusiť ďalej trénovať . A ja vlastne k nikomu z tých ľudí nemám cit maximálne tak Kataro ktorý nie je najslabší a bolo by najhoršie keby že idem proti nemu na ChZ . no uvidíme ako bude snáď sa nič nestane Daichi trafil východ a pekne pomaly kráčal k akademií na cvičisko
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 4:58 pm

Vešel jsem dovnitř a zaklepal.
Potom jsem čekal na výzvu Mizukageho.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 11:44 pm

Pozorovala som ako vždy ked som mala volno Kirikagure s okna kedže bolo velké a moja budova bola vysoko tak pohlad naozaj stál za to.Bola som rada že všetci sa z misie vrátili úspešne dúfam tak isto že Kazekage bude suhlasiť s mojim návrhom na mierovú zmluvu no uvidím ale ako som zistila tak Hokage je tak isto žena hm zaujmama či aj Kazekage ako som si povšimla začala tu nejaka prevaha žien.Dala som si ruku pred ústa a zasmiala som sa.Nechcela som si to priznať ale za ten čas som bola aj dosť vyčerpaná pretože spánku som sa naozaj moc nevenovala a + tieto problémi + chuuninské skúšky su teraz na zozname ah snad som urobila dobre že som všetkých odporúčila na ne.Som zvedavá ako sa bude viesť Katarovi a podobne.Ale verím im mám naozaj silných shinobi v Kirikagure a som na to hrda.Usmiala som sa a dala som si ruky za chrbát.Kráčala som okolo svojej kancelárie a rozhodla som sa že si dám aspoň na chvílu oddych pred tým než začne ten zajtrajší frmol ohladne skúšok.Podišla som ku stoličke a sadla som si na ňu.Musela som si si priznať že mať takýto klud je naozaj krásne konečne viem čo Mei prežívala ak to mala takéto každý deň hih ale nevadí to je moja náplň práce a som na to hrdá.Zývla som si a oprela som si hlavu o ruku.Pomali sa mi vieška zavierali a svetlo začala viymieňať tma.Ked som bola už v tom polo spánku tak niekdo zaklopal na dvere.Mňa to natolko vystrašilo že som sa zo svojej stoličky prekotila do zadu a spadla som. "Auuu to bolelo ah to si nikdo nedá pokoj ani takto neskoro večer nuž dobre".Stoličku som zdvihla a posadila sa.Dala som si ofinu s očí a pozerala na dvere. "Prosim vstúpte".Nemala som tušenia kdo to bude len dúfam že nie Sentoi lebo naozaj teraz nema náladu ísť na rande alebo večeru či ako to nazvať.Takže som len s vygulaními očami čakala kdo vstúpi.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 22, 2011 11:12 am

Na vyzvání jsem vstoupil.
Postavil jsem se před Mizukage a poklonil se.
"Zdravím Mizukage-sama, přišel jsem vám ohlásit, že se zde chci zúčastnit Jouninské zkoušky."
řekl jsem a čekal její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 22, 2011 12:10 pm

Udělám první krok do budovy a otebřu dveře. Na stěnách je několik obrazů a mezi těmi všemi dveřmi hledám dveře do mizukageniny místnosti. Když je najdu slušně zaklepu.
" Mizukage-sama vcházím dovnitř. "
Když vejdu dovnitř je tu i Kiyoshi a je u stolu před Mizukage. Já tedy za sebou zavřu dveře a přicházím ke stolu Mizukage a ukloním se. Samozřejmě že mám určitou vzdálenost od stolu abych se nepraštil do hlavy.
" Mizukage-sama já tu jsem od toho abych splnil Chunninské zkoušky. Naše Hokage-sama mě posílá na tyto zkoušky. "
Čekám na odpověď a na to co se bude v místnosti dít když už tu jsme dva z Konohy.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 22, 2011 4:14 pm

Šel jsem k budově abych se naně co zeptal mizukage takže jsem vešel do budovy a než jsem došel ke schodům tak jsem si všiml že jsem si to tam nikdy a ni moc neprohlíd tak jsem si to tam nějakou dobu prohlížel až jsem to doprohíd tak jsem šel na horu ke kanceláři před kanceláří jsem za klepal na dveře a čekla na vyzvání a abych zabil čas tak jsem se opřel o zeď a přemýšlel jsem nad tou otázkou kterou jsem chtěl mizukage podat a možná si ji i prosadit přecejen šlo o mou budoucnost a nakonec jsem se radši z těch představ vytrch a jen jsem znuděně čekal na vstupte.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 22, 2011 4:42 pm

Hned co jsem došel k Mizukage jsem řekl Krásná jako vždy a prosím nezadávejte mi misi už toho běhání mám dost a odevzdal jse Mizukage ten svitek od Kazekageho.
Svitek:
Spoiler:
A nemohl bych spíš jít pomáhat na zkoušky?zeptal jse mse zvídavě Mizukage.a koukal se na ní stále se stejnou vášní.Mohl bych si vzít prosím něco k pití kouknul jsem se se skleněníma očima na Mizukage prosím celou dobu jsem nepil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Mizukageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dům Mizukageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Kirigakure no Sato :: Budova Mizukageho-
Přejdi na: