Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Tréninková Hala

Goto down 
+9
Yukki Maeda
Narumi Kaname
Haku
Ferii Fey
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Manami Suzu
Keith Clay
In-Admin
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptyMon Sep 05, 2011 5:24 pm

First topic message reminder :

Zde si můžete procvičit jutsu na terčích


Naposledy upravil In-Admin dne Fri Dec 16, 2011 4:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 11:53 am

Levačkou jsem chytil nohu a pravačkou jsem vykryl její ruku a pak jí strčil do zadu. ,,Tak mě udeř.''
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 12:00 pm

"Ale to.. Nejde" Zamumlala jsem směrem k němu. Chce, abych ho udeřila?! Fajn, jak chce. Počítala jsem, kolik mi tak asi zbývá chakry. Jo, mělo by to ještě stačit. V to jsem doufala, jinak nedopadnu dobře. Vůbec dobře. Spojila jsem ruce k sobě a pak zvýšila několikanásobně svou rychlost.
Jinton Mueisho! Když ho udržím jen chvilku, nesežere to tolik chakry.
Tréninková Hala - Stránka 2 2ryqeef
Stačila chvíle a po dvou útocích, jsem se vyčerpaně zastavila. Kso.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 12:04 pm

Hmm zajímavé... Pomyslel jsem si a letěl jsem vzduchem. To byla úžasná rychlost. Udělal jsem ve vzduchu otočku a dopadl na nohy. ,,Dobře to... by šlo.'' Jau, ale co bych chtěl sám jsem si o to řekl.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 12:10 pm

"Etto.... jste v pořádku?" Zeptala jsem se, i když mockrát jsem ho neudeřila. Zhluboka jsem se vydýchávala. Vím, že Jinton úplně ovládat neumím, mám na to příliš málo chakry, ještě jednou, uvolní se pečeť a budu slušně v háji.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 12:13 pm

,,Jsem v pohodě.'' Usmál jsem se na ni. ,,Ale teď prosím bez jutsu.'' Znovu jsem s na ni usmál a připravil se k obraně.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 12:15 pm

Bez jutsu, no paráda! Ještě chvilku jsem se vydýchávala, než jsem se rozeběhla, značně zpomalená, těsně před ním jsem vyskočila do vzduchu a s otočkou mu mířila kopem na hlavu. Věděla jsem, že to vyblokuje.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 12:18 pm

Jen jsem uskočil a pak jsem udělal jednu ze svích Taijutsu technik. ,,Suna Senpū!'' A vykopl jsem svou noho po ní.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 12:20 pm

Pokoušela jsem se uhnout, ale stejně mě kop udeřil do boku, čímž jsem se pár metrů proletěla, obratem skončila na všech čtyřech a setřela si pot z čela. No, pokusila jsem se o výpad znovu, Přikrčila jsme se, abych mu podrazila nohy a hned poté mu mířila dalším kopem na bok.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 12:37 pm

Vyskočil jsem a ona kopla do prázdna. Dopadl jsem na zem a udělal znovu techniku. ,,Suna Senpū!''
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 1:12 pm

Pri jeho dalšom utoku som nemohol odolať, a tak som zdvohil ruky a začal tlieskať.
"Gratulujem vám Kazekage vyzerá to že ste naozaj silný no nemyslíte že ona už má dosť?"
Pozdvihol som trocha obočie a čakal na jeho rekaciu nevdel som mohlo sa stať že vyletí na mna čo som dufam že nie .
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 7:01 pm

přišel jsem a zahlídl jsem skupinu lidí co se tam rvou....prošel jsme kolem nich a pronesl mě si nevšímejte a stoupl jsem si o kousek dál a sledoval ten boj zajímavé jenom se podívám jak to skončí a začnu trénovat... přitom si zkontroluju jestli mám u sebe masku Anbu co mi koubil Zabuza ještě když žil a opřel jsem měsi se o zeď dobré je v pohodě pomyslel si a usmál se...
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 8:53 pm

po nějaké době co jsem tam stál a díval se na zápas jsem se začal nudit a bolely mě nohy... no nic asi se půjdu projít a Hyoton si procvičím někde kde neudělám škody usmál se a odešel klidným krokem ven z akademie
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySun Oct 09, 2011 10:08 am

Znovu jsem nezareagovala dostatečně rychle a jeho kop mě odhodil do nejbližší stěny. Postavila jsem se značnými obtížemi. Už nemůžu, tak proč si tu hraju na superhrdinu? Ušklíbla jsem se. Jo, hodně často se stávalo, že sama sebe nechápu. Blondýna se nezapře. Znovu jsem se ušklíbla, rozeběhla jsem na něj, kopem zleva jsem mu mířila na krk a pěstí na obličej, čekala jsem, že jí vykryje, jako vždycky. "Víte, že to není zrovna lehké?!" Procedila jsem těsně u něj ironicky.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySun Oct 09, 2011 2:58 pm

Zvedl jsem pravou ruku a vykryl kop, pak jsem bleskově zvedl levičku a zastavil děsně před obličejem její ránu. ,,Lepšíš se.''
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptySun Oct 09, 2011 6:59 pm

To ocenění trochu potěšilo, vlilo mi do žil novou energii, i když jsem hlásala opak, celé tělo mě už bolelo. Zjistila jsem, že mě blokuje, vyskočila jsem nad něj, přesunula se za jeho záda a současně rukou i nohou se ho pokoušela udeřit zezadu.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptyMon Oct 10, 2011 4:44 pm

Bleskově se otočím a zablokuju jí nohu pravačkou a levačkou odkloním její ruku. ,,Pro dnešek končíme.''
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptyMon Oct 10, 2011 5:30 pm

Odskočila jsem od něj a oddechla si.
"H-Hai.." Vysoukala jsem ze sebe. !Stejně děkuji, že se věnujete mému tréninku.." Dodala jsem s úsměvem, pak už jsem se trochu pomalejší chůzi vydala pryč. Nejenom, že se žaludek dožadoval hlasité odezvy, ale zajímalo by mě, co Ferii dělá.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptyMon Oct 10, 2011 6:11 pm

Odejdu domů.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 1:56 pm

Dorazil som na trénovacie miesto kde som sa rozhliadol okolo seba a šiel som až na koniec kde boli už steny tejto haly .
Tam som vytvoril pečate Kujaku Myohou Povedal som vo svojej hlave a vytvoril sa mi páví chvost z chakry .
Tréninková Hala - Stránka 2 Natsuhikujakumyouhouzz4
Po tomto vyslal chakru aby útočila na imaginárne predmety snažil som sa chakrou útočil na čo najviac imaginárnich cieľou ako sa dalo .
Nevedel som čo ďalšie sa učiť aj keď o jedej technike som ešte vedel ale nebol som na ňu ešte dostatočne pripravený aby som sa ju učil .
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 4:18 pm

Zistil som že ja som tu dokonca aj zaspal .
Preto som sa odtiaľto radšej hneď pobral preč ani som nevedel kam vlasne ísť .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 3:23 pm

Prišiel som dna tréningove miesta.Tie čepele čo som ukázal pred skuškou sa mi zdali dosť dobré lenže som ich nevedel ovládať ah jo.
Zavrel som oči a poskladal som na ne pečate.
Zrazu mi ruki obalili blesky no ták drž to drž to lenže nedalo sa vydržať ruki pálili a toto jutsu som neovládal.
Nevadí znova takto to pprebehlo ešte 5 krát.
Potom som si na chvílu musel sadnuť.
Po prestávke som sa postavil a opať začal trénovať tuto techniku
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 3:56 pm

Po tréningu prevládlo nadomnou ako keby divný pocit a nekonečna unáva nemohol som tomu odolať a zničoho nič spo padol do komatu.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 5:07 pm

Sensei
Našel jsem tu nějakého kluka a zjistil jsem že je zřejmě v bezvědomí. Popadl jsem ho do náruče a odnášel do nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptyFri Oct 28, 2011 5:52 pm

Ah jo dobehol som do treningovych prisestoroch.
"Teda celí rok tu nebyť je akože na smrť no nič musim dokončiť to čo som začal pred tým ale najskor"
Musel som sa rozcvičiť nechcel som isť hned na jutsu pustil som Rya a ten letel hore vyťahoval som kunaie a začal hádzať po nom a on sa uhýbal skušal som či som nestratil svoju mušku .
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 EmptyFri Oct 28, 2011 6:30 pm

Opět jsem se procházela o ulicích a přestalo mě to bavit...
Napadlo mě zajít si protrénovat nové techniky...
Uviděla jsem Daisukeho.. ´´Copak že jsi už tady?´´
zeptala jsem se se zájmem a strčila si další lízátko do pusy...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninková Hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková Hala
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková hala
» Tréninková pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Akademie-
Přejdi na: