Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Tréninková Hala

Goto down 
+9
Yukki Maeda
Narumi Kaname
Haku
Ferii Fey
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Manami Suzu
Keith Clay
In-Admin
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptyMon Sep 05, 2011 5:24 pm

First topic message reminder :

Zde si můžete procvičit jutsu na terčích


Naposledy upravil In-Admin dne Fri Dec 16, 2011 4:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySat Oct 29, 2011 11:04 am

´´Taky tě zdravím.´´mile jsem se na něho usmála a padla únavou na
kolena. Rozdejchávala jsem to. Ta technika je ale dobrá a už mi celkem šla.
´´U mě je to celkem dobrý. Copak? Jak se daří tobě?´´zeptala jsem se
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySat Oct 29, 2011 11:31 am

"Ale všetko ide až na to že sa tu začínam nudiť takže hľadám čokoľvek čoby sa dalo tu vlastne robiť .
Umm ale vyzeráto že aj vy ste sa poriadne unavili pri tréningu."

Povedal som z mierným úsmevom ktorý sa nakoniec vytratil ale potom som dodal.
"A čože plánujete na dnes ?"
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySat Oct 29, 2011 11:39 am

´´Ještě nevím, chvilku ještě protrénuju jednotlivé techniky a někam půjdu...A ty?´´zeptala jsem se a v mém hlasu šel poznat zájem...
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySat Oct 29, 2011 11:48 am

"Práveže nič ... asi si pôjdem vypýtať nejakú misiu alebo niečo také alebo budem ďalej trénovať nóó a kamže vlastne pôjdeš ?
Vadiloby ak by nemáš nič na práci a tak keby som šiel aj ja lebo viem žeby som sa určite sám nudil."
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySat Oct 29, 2011 11:53 am

Vduchu jsem se zasmála a odpověděla..´´Noo... tak s vysokou pravděpodobností se budu procházet ulicemi a když tak zajdu na rámen.. půjdeš se mnou?´´
doufala jsem že to neodmítne protože se mi nechtělo jíst sama...
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySat Oct 29, 2011 12:07 pm

"No tak to teda rád pôjdem s vami predsa len keď súú dvaja zvyčajne aj lepšie chutí nie ?"
Povedal som a pozrel som k nej nakoniec som ale zasa dodal .
"Inak koho ste teraz dostala do týmu ?
Lebo viem že mňa preradily ."
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySat Oct 29, 2011 12:18 pm

´´Druhý tým má sestavu Yukki Maeda, Ferii Fey, Manami Suzu a Killunia Clay. To jsme my..´´zdvořile jsem odpověděla .
Zvedla jsem se ´´Taky už půjdeš?´´
a zamířila k východu (presun)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySat Oct 29, 2011 12:29 pm

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 8:11 pm

Přišli jsme do tréninkové haly. Otočila jsem se na Narumiho. "Copak by ses chtěl naučit?"
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 8:13 pm

Došiel som spolu so Shizukou do tréningovích priestoroch aj s tým chalanom.
Nemal som zatial dovod sa mu pozerať do očí tak som to nehal tak,sadol som si na lavičku čo bola a sledoval som ich dvoch ako sa to tunak bude vyvýjať.
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 8:14 pm

"No tak už viem pár nových pávích techník ale chcelo by to buď niečo ďalšie alebo niečo úplne iné ... "
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 8:25 pm

"Myslím, že na syntézu bys ses musel dlouho soustředit, tak zkusíme jen to. Jak určitě víš, touhle čakrou můžeš kohokoliv uspat. Asi by bylo nebezpečné, to zkoušet na člověkovi, tak si najdeš zvíře a pokusíš se uspat zvíře. Jen bude soustřeďovat menší množství čakry do ruky."
Tréninková Hala - Stránka 4 82872350ff_80468766_o2
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 8:26 pm

"Nó a čo sa stane ak sa nebude chieť prebudiť ?"
Návrat nahoru Goto down
Abandoned chair
ANBU
ANBU
Abandoned chair


Počet příspěvkù : 33
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 9:16 pm

Prišiel som až na miesto, odkiaľ šli hlasy. Na tvári som mal masku, na sebe oblečenie Anbu. Na chrbte tanto. Všimol som si tam hneď niekoľko ľudí.
Asi sa tu spýtam na toho Kanameho. Ach jo, keby my ten úžasný zástupca dal aspoň fotku alebo nejaký ten popis. Ako sa mohol stať zástupcom?
Šiel som trošku bližšie no mlčal som a čakal, až si ma niekto všimne.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 9:21 pm

Sledoval som ako Shizuka ukazuje techniku tomu chlacovi hmm zaujmavé že by mali spoločné KG.
Všimol som si že niekdo k nam zavýtal,letmo som sa usmial a tichším hlasom povedal.
"Vytajte prišli ste si zatrénovať alebo ste tu za nejakym učelom"no nehladal som pohladom tu osobu mal som hlavu na mieste.
Návrat nahoru Goto down
Abandoned chair
ANBU
ANBU
Abandoned chair


Počet příspěvkù : 33
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 9:44 pm

Seishou

Otočil som pohľad na ninju, ktorý na mňa rozprával.
"Počul som nejaké hlasy, tak som sa prišiel pozrieť. Zároveň však niekoho hľadám."
Ako som dopovedal, už som sa otočil na ženu, ktorá bola poblíž. Chvíľku som pozoroval techniku, ktorú predvádzala, no potom som tomu už nevenoval pozornosť, nebolo to pre mňa ničím zaujímavé a nepripadalo mi to ako niečo, čo vyžaduje extrémnu pozornosť.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 9:54 pm

Ako sa naše oči stretli sice mal masku ale oči odokrité sledoval som ho svojím Keikore.
Ked moja technika dosiahla konca na chvílu som zavrel oči a potom znova otvoril.
Hm takže ANBU od nás a hladá toho chlapca no zaujmalo by ma prečo ale to je myslím aj tak jedno.
Opať som prehovoril na toho shinobi"takže chalan ktoreho hladáte stojí oproti tam tej žene"
Ukázal som na Kanameho.
Návrat nahoru Goto down
Abandoned chair
ANBU
ANBU
Abandoned chair


Počet příspěvkù : 33
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 10:12 pm

(Eh, naše oči sa stretnúť nemohli, keďže ja som na Daisukeho síce pozrel, no on na mňa nie :)
Ďalej som sa nezmienil o tom koho hľadám. Ak je to však následok techniky, zasa prečítať prvú vetu.)

Seishou

Len som stál na mieste a obzeral som si túto halu. Po chvíľke som ustúpil a posadil som sa. Čakal som, až ukážka techniky skončí, a ja sa budem môcť spýtať svoju otázku.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 10:15 pm

(To nie nespomenul ale je asi ludské že ked sa na man pozreš pozrem aj ja ale ok Chichotání Chichotání )

Pozrel som sa ešte raz na toho shinobi a potom na Shizuku prečo predvádza tieto techniky?Nevie snad čo to s nou robí.
Zakrutil som hlavou a pozeral som sa na tmavu noc.
Návrat nahoru Goto down
Abandoned chair
ANBU
ANBU
Abandoned chair


Počet příspěvkù : 33
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 10:19 pm

(Ľudské by to bolo, ale iba v prípade, že by si neudal fakt, že si sa na mňa nepozeral :) )

Seishou

Ostal som sedieť na mieste, a po chvíľke nudenia sa som si spoza chrbta vytiahol svoje tanto. To som si prezeral, či je v poriadku ako má byť. Prezrel som či je ostré. Keď som na ňom nenašiel žiadnu závadu vrátil som ho do pošvy na chrbte.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 5:44 am

"Pokud použiješ tuhle techniku, tak se neprobere, dokud nepoužiješ svou čakru k tomu, aby se probral. Ze začátku ti to nepůjde, tak to zkoušej na zvířeti. Nechceš aby se někomu něco stalo, ne?" Někdo přišel, ale nevšímala jsem si jich.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 4:19 pm

Ja som si šiel zohnať zviera .
Návrat nahoru Goto down
Abandoned chair
ANBU
ANBU
Abandoned chair


Počet příspěvkù : 33
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 4:26 pm

Seishou

Po chvíľke som vstal a prišiel som bližšie k tej žene. "Hľadám genina menom Narumi Kaname. Nepoznáš ho náhodou?" Spýtal som, keď som bol asi dva metre od nej a viac som sa nepribližoval.
Len dúfam, že ho pozná...
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 4:36 pm

Narumi někam zmizel. "Počkat! Vždyť máme tu misi!" řekla jsem si, ale už pro sebe. Rozpřáhla jsem ruce a zakroutila jsem hlavou. Ruce jsem si založila na prsou.
Pak za mnou přišel člen Anbu. Podívala jsem se na něj. "Ano znám. Proč ho hledáte?"
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 4:50 pm

Ja som sa vrátil a v rukách som mal myš šiel som smerom k Shiz sa opýtať že či toto zviera vyhovuje prišiel som pred ňu a ukázal čo mám v rukách .
"Môže byť ?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninková Hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková Hala
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Tréninková hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Akademie-
Přejdi na: