Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Hokage

Goto down 
+13
Yamanaka Ino
Kagami
Shiro Hyuuga
Hanaki
Hyuuga Kiyoshi
Jiraya
Ken Kuruima
Uchiha Nakame
Aito Satoki
Fumiko Nara
Gillus-kun
Neome
Marwin
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyWed Nov 16, 2011 8:39 pm

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue700/700Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (700/700)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyWed Nov 16, 2011 9:12 pm

Objavila som sa pred dverami aj keď neviem ako som sa sem vôbec dostala( :) ).
Zaklopala som a následne vošla do miestnosti. Dnu bolo poriadok. To sa nestáva často.
V miestnosti bola iba jediná postava. Sedela na stoličke otočená tvárou k oknu. Nechcela som moc rušiť a tak som si iba zhundrala.
,, hm, hm."
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyWed Nov 16, 2011 9:25 pm

Hokage - Tsunade

Tsunade sa len obrátila od okna a zadívala sa na mladé dievča. 26-ročná kunoichi vážne nebola škaredá, ale ona teraz potrebovala niekoho kto dokáže solídne zvládnuť svoju úlohu. Následne sa obrátila späť k oknu. Mám pre teba misiu Neome Yashiru, bude sa týkať istého muža, momentálne sa nachádza niekde v horkých prameňoch, volá sa Hao Uzumaki, spýtaj sa ľudí možno ti poradia dodala, priveď ho, aj keby si ho mala prizabiť, usmiala sa Tsunade úprimne a čakala , že bez zbytočných otázok svoju úlohu toto dievča splní.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue700/700Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (700/700)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyWed Nov 16, 2011 9:30 pm

,,Tak pre takúto misiu som si prišla. To nie je možné."
povedala nazúreným tónom.
,, Ak si myslíte, že pre neho pôjdem tak ste na omyle, nie som tu na to aby som tu robila misie pre špuntov."
Teraz som sa fakt nazúrila. Vedela som, že aj tak budem musieť ísť, no vždy ma takýto prístup nahneval.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyWed Nov 16, 2011 9:35 pm

Hokage - Tsunade

Hmm ? Tsunade sa len usmiala, kto povedal, že to bude ľahké ? .. nič viac k tomu nepovedala len si sadla na stoličku, než dodala, ten chlapík je vážne nebezpečný, nenechaj sa zmiasť jeho milým dojmom, bude robiť čokoľvek, len aby sa sem nedostal. Následne tresla päsťou do stola ktorý sa nalomil a následne bolo vidieť, že práve teraz si s ňou začínať nebolo nič múdre, predsa len to bola Tsunade, Legendárna Sanninka, ktorá bola schopná jednou rukou preraziť kus ocele.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue700/700Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (700/700)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyWed Nov 16, 2011 9:41 pm

,, Tak teraz to už má iný nádych."
Ani som sa neráčila odzdraviť rýchlo som upalovala smerom von. Prešla chodbou, schodmi švihla to bránou a zostala opäť v meste. Hádam s zo mňa ťažkú hlavu nebude robiť, no vlastne môže mi to byť aj tak jedno. Zamierila som k horkým prameňom.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyWed Nov 16, 2011 9:46 pm

Hokage - Tsunade

Tsunade sa len ustarostene pozrela na chrbát odchádzajúcej Jouninky, a premýšľala. Skutočnosť, že jeden shinobi bol schopný neustále unikať pred jedinou odpoveďou, bola zvlášť nepríjemná, avšak, Hao Uzumaki, bol momentálne jediný, kto mal predpoklady nato, aby dostal Konohu z problémov v ktorých sa topila. Tsunade následne tresla do stolu všetkou silou, ten praskol a ona nervózne pomedzi zuby pretisla meno Hao Uzumaki.
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue500/500Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyThu Nov 17, 2011 9:46 am

Aburame Shino
Shino konečně došel svím pomalím krokem před budovu.Když se konečně docoural ke dveřím konečně vešel do budovy,ruce měl samozdřejmě v kapsách,jak u něj bylo známo...
Když Shino konečně dorazil přes dlouhé chodby k hokage kanclu,uvidal tam 2 jouniny.Jen se na ně podíval a zaklepak na dveře...Po několika sekundách vešel do vnitř kanclu,kde si nic moc nezměnilo od doby co tam byl naposledy.
"Dobrý den hokage-sama" Shino slušně pozdravil a čekal na odpověd hokage.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyThu Nov 17, 2011 10:53 am

Fumiko Nara

Rychle jsem proběhla celou budovu až ke kanceláři Hokage,kde potichu zaklepala,prudce otevřela dveře,takže jsem je málem vyrvala z pantu a vběhla dovnitř,kde jsem se sklouzla po podlaze a po zadku dojela až ke stolu Tsunade. Hups omlouvám se Hokage-sama! Trapně jsem se usmála a rychle se zvedla ze země,přičemž až po chvíli jsem si všimla dalšího ninjy v místnosti,nevypadal moc přátelsky a vlastně byl celý zahalený od hlavy až k patě,takže jsem si ho jen nevěřícně prohlédla a potom se uklonila před Hokage. Tsunade-sama promiňte mi ty dveře,ten příchod,ale chtěla jsem se optat na rozdělení týmů,jak určitě víte já tým zatím nemám a nebylo by na škodu se k někomu připojit,když už mi to táta rve do hlavy dobré dva roky... Usmála jsem se a tentokrát už poklidně stála,abych zase nezpůsobila úraz jak sobě,tak čemukoliv jinému...
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyThu Nov 17, 2011 12:10 pm

Hokage Tsunade

Tsunade si sediac na stoličke, za neobvykle prázdnym stolom, premerala pohľadom Aburame Shina a Fumiko Naru. Obaja chceli práve to isté, a ona len diplomaticky povedala, rada by som vám pomohla, ale dnes to nebude možné, oficiálne odchádzam z postu Hokage.. povedala to príjemným hlasom, akoby bola rada, pravdou bolo, že bola rada, že ju nahradí omnoho lepší človek hodiaci sa do tejto funkcie.

Viac vám k tomu teraz nepoviem, doobeda bude vyhlásený môj nástupca, ceremoniál prebehne na hlavnom námestí, očakávam, že tam bude mnoho ľudí, .. usmiala sa Tsunade, pričom naznačila obidvom nech odídu.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyThu Nov 17, 2011 12:19 pm

Fumiko Nara

Odcházíte? Trochu zaraženě jsem se dívala na Tsunade-sama,protože to řekla tak poklidně,jakoby celé ty roky čekala na to,až jí odvolají a nahradí jí někdo jiný,kdo bude lepší jak ona. Ceremoniál? Dobře přijdu se podívat a Tsunade-sama? Opatrujte se! Usmála jsem se a zvedla ruku na pozdrav,přičemž jsem tentokrát už pomalu vyšla z kanceláře a zavřela za sebou dveře,celou dobu jsem přemýšlela,kdo může být ten nový nebo nová,zda jsem toho člověka už viděla či je to nějaký přistěhovalec,ale raději jsem to nechala tak a zamířila rovnou na hlavní náměstí,kde se měl konat ceremoniál na nového Hokage. Už by to mohlo začít,jsem tak nedočkavá až to není zdravé! Doufám,že tam potkám otce a povím mu,že jsem se konečně byla zeptat na tým,i když odpovědi jsem se nedočkala,určitě bude rád! Zašklebila jsem se a pomalu pokračovala v cestě s rukama za hlavou...
~ přesun náměstí ~
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue500/500Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyThu Nov 17, 2011 3:46 pm

Aburame Shino
Shino poslouchal co Tsunade říká ale potom zaslech větu "Oficiálně odcházím s postu hokage"
Shino byl velice znepokojen a překvapen,ale najednou si začal spomínat na to když hokage sama poprvé viděl.
Byli to velice nádherné chvíle,řekl si Shino. "Tsunade-sama určitě budu na ceremonijálu,vážím si jaké tvrdé práce ste pro naší vesnici udělala.Pronesl Shino smutně. "Ať se vám dáří hokage-sama!Snad se ještě nikdy uvidíme"
Když Shino pronesl svou poslední větu,odešel. Ale měl velké obavy kdo bude nástupcem Tsunade.
Že by Naruto?Myslím že by to bylo ukvapený krok pro konohu...toto měl Shino v hlavě po celou dobu když procházel chodbamy Hokageho budovy.
/Přesun na náměstí-doba 5min./
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 10:31 am

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao sedel v kresle s nohami, vyloženými na stole, a sledoval dvere, akoby každú chvíľku čakal príchod ľudí, samozrejme na stole bolo toľko papierov, že aj keby niekto otvoril dvere, Hao pochyboval, že ho skrz kopy papiera niekto uvidí sedieť na stoličke. Len zo zaujímavosti vytiahol s peknej kôpky náhodnú zložku na ktorej stále, Tým 5. Ten následne pustil na zem, táto zložka bola stará ako dalších 500 ktorých mal prezrieť a mal nato čas len dopoludnia. Sústredil tok svojej čakry, a následne za pomoci svojho živla vetru, všetko sfúkol zo stola.
Nová politika, nové papiere, usmial sa spokojný sám zo sebou, aj keď kancelária teraz pripomínala smetisko plné papiera s inkoustom.

Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 11:49 am

Fumiko Nara

Celou cestu od náměstí až k budově jsem běžela solidní rychlostí,protože jsem byla nedočkavá na setkáním s novým Hokagem,ráda jsem poznávala nové lidi,takže toto byla moje další příležitost seznámení,chodby budovy jsem rychle proběhla až jsem nakonec stanula před kanceláří Haa,ve které jsem už dnes byla podruhé,dlaněmi jsem se plácla do tváří a tak se trochu uklidnila. Takže chtělo by to si něco nacvičit ehm ehm...Dobrý den,moje jméno je- Ne to ne,to je moc vážené to ne,takže...Zduř kámo! Já jsem- Whaaa takhle přece nemůžu mluvit s Hokagem,dobře asi to dopadne tak,že budu improvizovat... Tiše jsem si povzdychla,trochu odstoupila od dveří,do kterých jsem poté rychle vběhla,takže jsem se zase málem vytrhla a s takovým velmi zvláštní postojem,kdy jsem vypadala jako voják,který právě salutoval jsem se usmála na Haa. Zdravíčko Hao-sama! Jmenuji se Fumiko Nara a chtěla bych- Nedořekla jsem a zadívala se na tu tunu papíru poházenou všude po kanceláři. Vy tedy máte smysl pro pořádek a papírování hmm... Uchechtla jsem se a prodrala se mezi papíry až ke stolu,kde měl položené nohy Hokage. Zdá se že si to tu užíváte,aleeeeee já bych chtěla tým! Hádám,že vy ale neznáte ani minulé členy týmů podle těch složek všude na zemi... U hlavy mi sjela anime kapka a já se jen divně zadívala na Haa,připadal mi jako pohodář,který vážně teď neřešil něco jako je složení týmů,papírování či něco na ten způsob a tahle představa mi na tváři vyčarovala velmi,ale velmi široký úsměv od ucha k uchu. Muhahaha takže Hao-sama teď si tu někde vyštrachám složky s bývalými týmy a vy mě potom někam přiřadíte platí?! Ani jsem nečekala na odpověď Hokageho a začala rukama přehazovat kusy papíru za sebe s úmyslem najít co nejvíce složek s týmy nebo geniny z Konohy...


Naposledy upravil Fumiko Nara dne Fri Nov 18, 2011 1:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 12:47 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Uzumaki Hao, len sledoval pobláznený prístup mladej kunoichi a keď sa zohla aby pozbierala papiere akýmsi inštuiktívnym reflexom sa naklonil aby si lepšie prehliadol jej pozadie, v tom však stolička zavadilo je haldu papierov a on spadol na chrbát, pričom sa díval očami do stropu... Au.. prehovoril po chvíľke. Následne ležiac takto na zemi prehovoril, Takže, Fumiko Nara ? Hao očividne jej zložku videl pretože následne sa postavil zo zeme, a pozrel sa na dvere, budeš trénovať s týmom 3, snáď si budete rozumieť, a ešte.. Hao sa pozrel do rohu miestnosti a zo len tak zobral náhodný papier, a ďalším výhercom sa stáva... ... dramatická odmlka... a prečítal meno, Aito Satoki! usmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 1:05 pm

Aito Satoki

Po tom, čo znova zmizol boja, bol aspoň rád, že tej Neome sa nič nestalo, Hao ich totíž stihol dostatočne zavčasu teleportovať. Už si pomaly začal zvykať, na tie jeho super teleportačky. Nebol si istý, kde má ísť, a preto rovno zamieril do kancelárie Hokage. Tam už bol Hao, a aj nejaká iná baba, na tu sa len Aito usmial.
"Nabudúce ma nezabudni teleportovať do stredu mora." Pošeptal, pričom to znelo dosť vyčítavo, no zaujímalo by ho, čo sa bude ďalej diať.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 1:14 pm

Fumiko Nara

Když jsem slyšela jméno týmu,začaly mi oči nabývat takového zvláštního tvaru hvězdiček a já si tancovala jakýsi oslavný taneček,avšak to už přišel někdo další do kanceláře a já se jen zvláštně usmála. Sateee moje jméno je Fumiko,ráda tě poznávám inkognito! Zašklebila jsem se a podala ruku tomu klukovi,který mě mohl považovat za totálního cvoka,který utekl z blázince,ale já jsem spíš byla jen ráda,že je tu kolem mě tolik nových lidí. Jakmile jsem však slyšela,že si s Hokagem tyká,donutilo mě to přemýšlet a nakonec jsem ze sebe vypravila první kravinu,která mě napadla. To co? Ehm příbuzní? Nechápavě jsem otáčela hlavou ze strany na stranu a přitom si prohlížela Haa,poté toho druhého,potom zase Haa a tak to pokračovalo až do doby,kdy mi křuplo za krkem a já byla nucená chvilku zbrzdit tempo. Auvajs! Sakra! Takže tým 3 a nějaký Aito? Dobře snad je najdu! Takže zatím Hokage-sama! Už jsem se pomalu otáčela na odchod,když v tom jsem si vzpomněla,že jsem se nezeptala na jméno toho kluka. Vlastněěě tvoje jméno zní jak piráte? Uchechtla jsem se a jen otočila hlavu,přičemž ruku jsem měla už na klice od dveří a byla připravená k odchodu...
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 1:21 pm

Aito Satoki

Veselosťou danej baby bol milo prekvapený, po tom čo musel kvôli tomu cvoknutému Hokagemu bojovať s jouninom sa len pousmial.
"Myslel som, že môj tým je už naplnený, ale asi som sa mýlil, volám sa Aito Satoki, teší ma... Ty si z toho slávneho Nara klanu? To bude dobrá kombinácia." Pošeptal s úsmevom, pričom pri slove Nara ho ihneď napadla inteligencia, predpokladal že väčšina ľudí z Nara klanu má IQ nad 250, no táto tak nevyzerala, vyzerala skôr v pohode, ako múdra, čo Aitovy dosť vyhovovalo. Následne sa pozrel na Hokageho, a čakal čo urobí.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 1:27 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Fagan, dávaj si bacha nato s kým hovoríš, chce to istú dávku rešpektu a úcty! naštvane povedal Hao dívajúc sa pohľadom do Aita akoby ho chcel prebodnúť pohľadom. Takže ako nový Hokage, tejto vesnice, som sa rozhodol, že toto bude tvoja kolegyňa, volá sa Fumiko ako si zistil, a buď na ňu milý, inak nabudúce skončíš vysoko v oblakoch, vážno senseia nájdete na poludnie na cvičisku.. teraz bežte. Hao následne popohnal týchto dvoch z dverí svojej pracovne a dal sa do pratania, pričom sa mu na tvári zjavil úškrn, tí dvaja nemali ani páru čo ich čaká...

[PRESUN - Aito, Fumiko] : Postupne sa dopracujte sem: --- https://nsnn.forumczech.com/t621-pekelna-hra#10678
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 2:57 pm

Přes náměstí a několikatero ulic jsem se doploužil až sem. Dostal jsem se před budovu Hokageho, kde jsem si chtěl vzít na starost nějakou misi, která by byla aspoň lehce přijatelná. Rozhodně jsem nebyl ochoten plnit misi ranku D. Vstoupil jsem dovnitř a vystoupal pár schodů. Stál jsem před dveřmi vedoucí do jeho kanceláře. Zaklepal jsem a vešel. Nestačil jsem se divit, jakmile jsem viděl Hokageho. * On ... uklízí ? * Řekl jsem překvapeně a měl jsem co dělat abych udržel pusu zavřenou. " Sumimasen ... " Řekl jsem na začátek. " Nějaký tým nebo mise by pro mě nebyla ? " Zeptal jsem se s menší úctou v hlase, kterou jsem ale tolik nepřeháněl. Jak řekla Fumiko. Minulost sice nezměním, ale kdo by mi mohl nahradit rodinu ? ...
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue995/995Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 3:19 pm

Pomalým rozhodným krokom som pristúpila k dverám ktoré viedli ku Hokageho kancelárii.. ústa nejavili žiadne známky úsmevu, pobavenia.. ale ani pohoršenia či podobne. Proste sa zo mňa šírila taká ľadová ľahostajnosť. Pomaly som zodvihla jednu ruku a pár krát som zaklopala. Po tom som len stála a čakala som kým ma niekto vyzve aby som vstúpila. Sama som neznášala keď niekto vchádza bez klopania, nevedela som či je na tom podobne aj Hokage. Rozhodne som sa však na stretnutie s ním netešila.. keď som si predstavila tvár toho.. baku.. ktorý bol na stretnutí Kage tak sa mi proste obracal žalúdok.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 3:30 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao konečne pozbieral všetky papiere, a natlačil ich do vedľajších dverí miestnosti, do ktorých sa oprel celou silou aby sa mu ich podarilo zavrieť a tak tlačil celým telom na dvere, nohou opretý o stôl. ÁÁÁ! Následne sa mu to podarilo, dvere boli zavreté a jemu prešla kvapka potu po čele, v tom tam uvidel Uchihu Nakameho. Ďalší Genin ? Hao sa len zamyslel, a podal mu papier zo stola, bolo tam miesto stretnutia, avšak rukopis nepatril Haovi, očividne tu niekto bol pred Uchihov, a vyžiadal si ho na tréning.

[PRESUN - Nakame] : Sem: --- https://nsnn.forumczech.com/t626-idealny-protivnik#10728
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue995/995Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 3:36 pm

Keď ten Uchiha vyšiel tak som len rukou pozastavila dvere, aby sa znova nezavreli a vstúpila som dovnútra. Celkom ma prekvapilo keď som zbadala niekoho, koho som pred tým v živote nevidela. Môžete mi zdeliť kde je Hokage? spýtala som sa nemenným ľadovým hlasom a pozorne som si tohto chlapíka premerala. Trocha som si rukou poupravila masku ktorá mi zakrývala iba oči a čelo.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 4:04 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Momentálne ? opýtal sa jej na oplátku keď ho vyrušila v novej kancelárií na ktorú si stále nezvykol nejaká žena. Následne sa však na ňu Hao pozrel a zmenil prístup o nejakých 180 stupňov. Vystrel sa, postavil, a pričom elegantne zdvihol posledný spis zo zeme, kedže ostatné natlačil do vedľajších dverí, a prehovoril, to budem ja, usmial sa, vystrel ruku a usmial sa na Yuki pričom si ju premeral pohľadom. Konečne nejaké výhody vo funkcii.. potešil sa Hao, ktorý prítomnosť mladých pekných dievčat vždy uvítal s radosťou, čo bol dôvod prečo žiadne momentálne nemal.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage Left_bar_bleue995/995Kancelář Hokage Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage EmptyFri Nov 18, 2011 4:10 pm

Tento chalan je Hokage? prebehlo mi hlavou no netvárila som sa nijak nadšene a ani prekvapene.. trocha som pozdvihla obočie no to cez masku aj tak nebolo vidieť. Jednou rukou som zašla pod plášť, do vnútorného vrecka a nahmatala som tam nejaký papier. Prišla som kvôli tomuto.. povedala som a na stôl som položila kupón zo zľavami na rámen.. pochopiteľne som nechcela vytiahnuť zrovna ten ale nevšimla som si svojej chyby. Vlastne som sa zatvárila až tak.. neprimerane vážne.. ako keby išlo o život.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Aiko Doragon - Rokudaime Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: