Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Hokage

Goto down 
+13
Yamanaka Ino
Kagami
Shiro Hyuuga
Hanaki
Hyuuga Kiyoshi
Jiraya
Ken Kuruima
Uchiha Nakame
Aito Satoki
Fumiko Nara
Gillus-kun
Neome
Marwin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Nov 16, 2011 8:39 pm

First topic message reminder :

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 5:29 am

Prišli ešte dvaja ďalší.Zrazu sa niekto ozval.Narušili bariéru.Prezeral som celé okolie no nikoho som nevidel.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 12:49 pm

Nikoho jsem neviděla.
Za mnou stálo několik ninjů.
Otočila jsem se na ně a dost jsem se mračila.
"Inari, Kiyoshi, jděte k hlavní bráně.
Počítám, že si nepřátele budou chtít poslat posili.
Kiyoshi, spoléhám na tvůj byakugan.
"
řekla jsem rázně a podívala jsem se na Satora.
Podala jsem mu 2 fotky, Yamanaka Ino a Shiro Hyuuga.
"Přiveď je sem a sám jsi pak přijď pro další rozkazy."
řekla jsem a jediný, kdo nedostal úkol, byl Ichiro.
"Ichiro, ty jdi po vesnici.
Vyptávej se lidí a snaž se ty nepřátele najít.
Rozchod!
"
řekla jsem a sama jsem sešla dolů do své kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 1:14 pm

Vyslechnu všechny rozkazy od hokage a odpovím "Hai" a zmizím. Jdu co nejkratší cestou, abych to stihl co nejrychleji. Rychle běžím za Shiro a pak za Ino. V hlavě si říkám. Co se to tu asi tak děje. Zřejmě něco vážného. Že by infiltrace? Běžím co nejvyšší rychlostí za Shiro.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 1:38 pm

Dostal som úlohu a bolo to len na mne.Hai!Rozbehol som sa.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 1:56 pm

Vstúpil som do kancelárie Hokage.Mám tie informácie.Predstúpil som pred ňu.Vraj to boli nejaký ľudia v čiernych plášťoch s červenými mrakmi.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 2:13 pm

"Hai" řekl jsem a rychle se snažil doběhnou k bráně.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Yamanaka Ino
Chuunin
Chuunin
Yamanaka Ino


Počet příspěvkù : 62
Narození : 07. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 2:53 pm

Přiběhla jsem a skočila k Hokage-sama. "Co se děje?" zeptala jsem se. Byla jsem z toho trochu zmatená.
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 2:56 pm

Přišel jsem společně se Shiro a Ino. Shiro byla kousek za námi. Mezitím jsem přišel k hokage.
"Hokage-sama, už jsem ty dvě přivedl. čekám na vaše další rozkazy"
Přemýšlím o tom co dostanu za úkol teď. Třeba se zapojím i do bojě. Zajímá mně jestli je nepřítel hodně silný, abych ho vůbec dokázal porazit. Dívám se na Hokage a čekám na rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 3:40 pm

"Infiltrace."
odpověděla jsem Ino a podívala jsem se na Ichira /omlouvám se za moje skloňování/.
"Ichiro, Satoru, běžte a pokuste se útočníky najít.
Ale... pokud je najdete, nebojujte s nimi
."
pak jsem pohlédla na Shiro a Ino.
"Vy dvě se pokusíte odvést z vesnici, co nejvíce lidí.
Většina z nich už o tom ví, takže se začali shromažďovat u brány.
Odveďte je do osady Shousen.
Sice na vás tam nebudou moc příjemní, ale řekněte, že jde o stav nouze.
"
řekla jsem rychle a otevřela jsem okno a nastavila jsem ruku.
Přistál mi na ní poštovní holub a já mu na nohu přivázala vzkaz.
Pak už jen odletěl směrem do suny.
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 3:45 pm

Hokage rozdávala rozkazy všem a já s Ichirem dostal za úkol najít nepřítele. Ovšem že bych si rád zabojoval, ale záleží jak silný je nepřítel. Ačkoliv mi Hokage přikázala nebojovat, tak nemůžu zaručit že se nedostanu do prostřed boje odkud nebude úniku.
"Dobře Hokage-sama, ale nezaručuju že se nedostaneme do prostřed bitvy. Stát se může cokoliv. Přeju vám všem hodně zdaru. Ichiro jdeme!!"
Přemýšlím kam bychom šli jako první a napadne mě jedno místo. Běžím s Ichirem na jedno místo ve vesnici.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 4:22 pm

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Yamanaka Ino
Chuunin
Chuunin
Yamanaka Ino


Počet příspěvkù : 62
Narození : 07. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 7 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 EmptyWed Dec 14, 2011 6:40 pm

"Dobře" řekla jsem "Ať mě Shiro následuje, budu čekat u brány." dodala jsem a cesto už shromažďovala lidi.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokage
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Aiko Doragon - Rokudaime Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: