Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ideálny protivník

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Ideálny protivník Empty
PříspěvekPředmět: Ideálny protivník   Ideálny protivník EmptyFri Nov 18, 2011 3:28 pm

IDEÁLNY PROTIVÍK
Nová úroveň - Rozvoj očí
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Ideálny protivník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ideálny protivník   Ideálny protivník EmptyFri Nov 18, 2011 3:28 pm

Uchiha Nakame, kráčal na miesto určenia ktoré dostal od nového Hokage, toto miesto sa nachádzalo na juhovýchode vesnice, a mierilo niekam do prístavu, väčšinou bola táto cesta prázdna, bol tu veľký most, na ktorom sa mal stretnúť so svojím senseiom.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ideálny protivník Left_bar_bleue400/400Ideálny protivník Empty_bar_bleue  (400/400)

Ideálny protivník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ideálny protivník   Ideálny protivník EmptyFri Nov 18, 2011 3:49 pm

Po rozkazu od Hokageho jsem okamžitě vyrazil na místo, které bylo na papíře napsané. Byl jsem zaujatý tím, kdo si mohl vyžádat speciálně mne na svůj trénink, svůj čas. Pomalu jsem se procházel po mostě a sledoval krásu Hi no Kuni, země Ohně. Na mostě jsem zahlédl obrysy postavy, na kterou jsem moc nekoukal, byl jsem si téměř jistý, že je to můj sensei. Pomalým krokem jsem vyrazil k němu, ale na tváři jsem měl stále stejně lhostejný a pomstychtivý pohled. Ten, co měl dříve Uchiha Sasuke. Jenže já byl jeho jiná verze. Místo abych toužil po pomstě Itachimu, chtěl jsem pomstu najít u Danza a Starších. Nemohl jsem si pomoct. Moje povaha byla výbušná, ale na druhou stranu, snesla i nějakou tu kritiku. " Ty jsi ... " Řekl jsem mírně překvapeně, přičemž moje tvář a oči zůstaly beze změny.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Ideálny protivník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ideálny protivník   Ideálny protivník EmptyFri Nov 18, 2011 3:57 pm

HATAKE KAKASHI

To už je toľko hodín ? pomyslel si, a jednou rukou zavrel knižku ktorú čítal a položil ju na drevo, zábradlia mostu. Yare, yare... nieje predsa slušné sa predstaviť ? opýtal sa Kakashi, zahľadel sa na mladého Uchihu, ktorý mu pripomenul Sasuke a to ako kedysi dávno pochybil, aj preto bol dnes Nakame tu.

Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ideálny protivník Left_bar_bleue400/400Ideálny protivník Empty_bar_bleue  (400/400)

Ideálny protivník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ideálny protivník   Ideálny protivník EmptyFri Nov 18, 2011 4:03 pm

" Tse ... " Odsekl jsem k jeho průpovídkám o slušnosti. * Konoha se taky k Uchihům nechovala dvakrát slušně ... * Pomyslel si a řekl. " Víte kdo jsem ... Sám jste si o to požádal, ale pokud máte tak krátkou paměť, jsem Uchiha Nakame " Zastavil jsem se několik metrů před Kakashim. Chvílemi jsem pohlédl dolů a měl chuť hodit všechny vzpomínky tam dolů. Nicméně, když si mě Kakashi vybral, očekával jsem nějaký důvod. Doufal jsem, že to nebylo jen kvůli Sasukemu. Sice ho mám stále rád a hodlám ho vytáhnout z temnoty, ale chvílemi jsem i přemýšlel, Kdo vytáhne z temnoty mě ? " Slušnost Konoze taky nic neříká ... " Dodal jsem
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Ideálny protivník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ideálny protivník   Ideálny protivník EmptyFri Nov 18, 2011 4:12 pm

HATAKE KAKASHI

Chápem, povedal Kakashi stroho, tento chlapec vedel o minulosti Uchiha klanu omnoho viac než Sasuke ked ho sensei učil, a napriek tomu zotrval v Konohe, preto zaujal Kakashiho, Uchiha ktorého osud sa zdá nevyspytateľný, zatiaľčo Sasuke zaprisahal pomstu Itachimu, tento mal iné ciele. O slušnosti by som mal asi pomlčať, však ? opýtal sa ho Kakashi, načo myslel práve svoj Sharingan, jediný ktorý kedy Uchiha daroval dobrovoľne, napriek tomu, si vedel živo predstaviť, aká urážka klanu znamenalo jedno implantované oko v jeho tele.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ideálny protivník Left_bar_bleue400/400Ideálny protivník Empty_bar_bleue  (400/400)

Ideálny protivník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ideálny protivník   Ideálny protivník EmptyFri Nov 18, 2011 4:19 pm

" Nejsme tu aby jsme si povídali o vašem Sharinganu " Řekl s ironií v hlase. " Vy jste chtěl být můj sensei a rád bych znal důvod " Dodal a čekal na Kakashiho reakce, přičemž se mu hlavou honilo několik set věcí najednou. Zabití Karasa, Zničení Starších ... To vše si představoval, ale přemýšlel i o věcech jako je Záchrana Sasukeho, Ochrana Konohy. Nikdy bych nedopustil aby někdo ublížil Konoze. " A Váš Mangekyo ... Nevěřím že by jste byl SCHOPNÝ zabít nejlepšího přítele ... " Dodal jsem s odměřenou tváří. Kakashi se mi nezdál jako typ, co by pro sílu zabíjel přátele ...
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Ideálny protivník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ideálny protivník   Ideálny protivník EmptyFri Nov 18, 2011 5:28 pm

HATAKE KAKASHI

Iste, ak hľadáš tajomstvo môjho Mangekyo, ta ťa asi sklamem, nejde o to, že by som nedokázal zabiť svojho najlepšieho priateľa, ... Kakashi sa zadíval do očí mladého Uchihu, a následne, stiahol masku, a odhalil tak svoj Sharingan... ide o to, že som ho nedokázal zachrániť, šepol čo nebolo teda dobre rozumieť, a následne sa vzpriamil a zadíval sa na Nakame Uchihu. Prečo som si ťa vybral ? Je to skutočne tak ťažká otázka ? Ty chceš priviesť Sasuke, a ja chcem to isté, lenže len jeden z nás je toho schopný, ... následne Kakashi spravil pečate, Suiton: Suikōdan no Jutsu! spod mostu kde bola rieka sa ozval rachot, následne sa voda vyrútila priamo na chlapca, Kakashi chcel aby mu tento chalan dokázal, že dokáže prekonať ostatných, nato však potreboval ich oči ktoré boli schopné čeliť svojim protivníkom.

Ideálny protivník 320px-Water_Shark
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ideálny protivník Left_bar_bleue400/400Ideálny protivník Empty_bar_bleue  (400/400)

Ideálny protivník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ideálny protivník   Ideálny protivník EmptyFri Nov 18, 2011 5:35 pm

Jakmile jsem uslyšel hukot řeky valící se nahoru. Společně s aktivovaným Sharinganem jsem vyskočil do vzduchu směrem na Kakashiho. Jenže místo abych dopadl před něj, letěl jsem několik metrů za něj, přičemž voda kryla můj pohyb, který jsem udělal ještě před výskokem. Jakmile jsem dopadl za Kakashiho, v mé ruce se blýsklo ocelové lanko, které mělo na konci Fuuma Shuriken, který tímto pohybem poslal přímo na Kakashiho. Shuriken se objevil z čisté a bouřlivé vody a letěl na Kakashiho tělo. " Schopný ? Jediné co dokážu ještě před Sasukem ... Je Mangekyo ... " Dodal jsem s lhostejností. " Můj bratr ... Pro mne znamenal všechno .. Stále znamená ... Ale to co udělal Konoze je neodpustitelné ! " Dodal jsem a odskočil ještě několik skoků dál.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ideálny protivník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ideálny protivník   Ideálny protivník Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ideálny protivník
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: