Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ulice Myogyu

Goto down 
+4
Hyuuga Kiyoshi
Hanaki
Sabaku no Gaara
In-Admin
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyFri Sep 02, 2011 5:06 pm

First topic message reminder :

Zde se můžete scházet s přáteli koupit si nějaké jídlo a bavit se. Je jednou z mála rušných ulic.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 6:29 pm

*Co se dá dělat.*
povzdechla jsem si a vzala jsem jeden kufr, který byl na zemi.
"Shino, dej Kiyoshimu jeden kufr a můžeme vyrazit."
řekla jsem trochu znuděně a otráveně.
Vlastně jsem ani nechtěla skrývat svou otrávenost.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 6:55 pm

Sakumo Matashi

Naznačil synovi aby ho nasledoval a vyrazili po ulici k bráne.
*píšte už do Hlavnej Brány*
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 7:17 pm

Aburame Shino))
Bez redčí dal kufr Hyugovi
"Dobře tedy veřážíme řekl chaldně"
Držím se za Hanaki....
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 9:04 pm

.........


Naposledy upravil Kagami dne Wed Nov 23, 2011 5:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 2:48 pm

KAKASHI HATAKE
NPC


Kakashi Hatake, sa díval na masaker, ktorý nastal v jednom z miestnych barov, prešiel prstami po nezaschnutej a čerstvej krvi, ... následne druhou rukou udrel do zeme, a vyvolal niekoľko psov, ktorý zachytili cudzie pachy, najprv mŕtvych a následne posledný, ktorý nepatril nikomu kto by sa nachádzal v miestnosti, po chvíľke vyrazil k bráne... prenasledujúc muža z Kirigakure no Sato.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 12:07 pm

Kagami sa zrazu uprostred ulice zastavil a zavrel oči. Chvíľu počúval a potom zmizol z ničoho nič. Akoby rýchlym pohybom skočil do bočnej uličky no keď sa niekto pozrel už tam nebol. Objavil sa rovno pred ninjom ktorý ho sledoval.
"Prečo ma sleduješ?" spýtal sa pokojne a nedával najavo žiadne známky agresie a boja.
"Neprišiel som sem bojovať so shinobi z Konohy ani to nemám v úmysle. Ak patríš k ANBU nemáš dôvod ma sledovať" hovoril stále rovnako pokojným hlasom.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyMon Nov 28, 2011 6:35 pm

Kakashi

" Patřím k bývalým ANBU ... " Řekl klidně a pokračoval. " Rád bych ale věděl, co přesně tu hledáš " Dodal a sledoval Kagamiho záda, přičemž se objevil před ním. " Mocnost jako Kirigakure, od nás tak vzdálená. Snad tu nejste kvůli "Té" záležitosti " Řekl a sledoval jsem ho jako ostříž.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyMon Nov 28, 2011 6:38 pm

"Dôvody mojej prítomnosti sú prísne tajné a interné záležitosti v rámci obrany Kirigakure" povedal už chladnejším hlasom ako predtým.
"Akákoľvek konfrontácia zo strany Konohy sa bude považovať za narušenie vonkajšej obrany Kirigakure a budem musieť zaútočiť" dodal rovnakom pokojným no nie veľmi prívetivým hlasom.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyMon Nov 28, 2011 6:42 pm

Kakashi

" Uvědomuješ si ale že jsi v Konoze ? " Dodal stále klidný. " Pokud se ti to nelíbí, můžeš to probrat s Hokage-sama, ale ta ti řekne to samé jako já. Takže buď vyklopíš co chceš v Konoze, nebo okamžitě opusť vesnici. Nemusí to pro tebe skončit dobře. Je jedno jak by jsi byl silný, Shinobi v Konoze je moc. Rád bych se ale obešel bez toho, čekám "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyMon Nov 28, 2011 6:46 pm

"Práve som mal v pláne opustiť Konohu. Žiadne informácie poskytnúť nemôžem aj keby som chcel. Ak ma bude ktokoľvek z vás sledovať zabijem ho keď opustí hranice Zeme Ohna" povedal a vyparil sa v mraku dymu...

[Presun]
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 4:31 pm

Došel jsem k jednomu z obchodů.V tu jsem uviděl podivného muže pomyslel jsem si Ten je na chlup stejný jako Kagami ale nikdo si ho nevšímá to je snad přelud ale co najednou se ke mě ta postava přiblížila a do kapsy mi dala svitek Odešel jsem dál po ulici a podíval jsem se na svitek byla to pro mě nesrozumitelná pečeť no nevím co by tam mohlo bejt tak to radši všechno řeknu Kagamimu popošel jsem na tmavé místo kde nikdo nebyl a povolal jsem Kagamiho démona.


Naposledy upravil Akamatsu dne Tue Dec 06, 2011 4:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 4:34 pm

To si děláš srandu ?
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 4:57 pm

Spokojený Nechápu
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 5:04 pm

NE ! Nemůžeš si jen tak vymyslet takovouhle kravinu, jak si to představuješ ?! Ach
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 5:47 pm

Tak ok nebudu se hádat to co bylo do teď nebylo.

Šel jsem po ulici a začal jsem se vyptávat obchodníků a kolem jdoucích Ohledně jejich Hokage.Pár věcí jsem se dozvědě např.že ovládá světlo,že se jmenuje Hanaki a jednomu z obchodníků se dokonce líbila.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 EmptyThu Dec 08, 2011 1:16 pm

Po nějaké době co jsem zjistil informace o několika dobrých ninjách ve vesnici jsem si řekl že by to stačilo tak jsem se vydal k bránám.(přesun)
//omlovám se za double post jsem si toho vědom ale nikdo sem nepíše Nešťastný
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Myogyu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ulice Mokuiryo
» Ulice Kaku
» Ulice Shiryuu
» Ulice Mura
» Ulice Nihon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Ulice-
Přejdi na: