Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ulice Nihon

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Nihon Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Nihon   Ulice Nihon EmptyThu Dec 01, 2011 5:05 pm

Ulice Nihon Kiri_u11

Ulice v překrásném prostředí ulic v klasickém japonském stylu. Najde se zde mnoho obchodů s cetkami a jinými serepetičkami. Ještě zde fungují rikši, lidé, kteří vás za malý poplatek někam dovezou. Jediné, čím je tato ulice výjimečná, je to, že se zde nachází jedna velká kovárna, odkud také pochází Sedm velkých Mečů Legendárních Šermířů.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Nihon Left_bar_bleue500/500Ulice Nihon Empty_bar_bleue  (500/500)

Ulice Nihon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Nihon   Ulice Nihon EmptyFri Dec 16, 2011 9:26 pm

Jdu nočním městem a sleduju okolí. *moc se tu toho nezměnilo za tu dobu co jsem byl pryč* pomyslím si a dál se procházím po městě...Většina lidí spí...všímám si jen hlídačů a pár lidí okolo barů a hospod...

když si tak projdu kousek města otočím se a jdu domů...
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Nihon Left_bar_bleue600/600Ulice Nihon Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Nihon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Nihon   Ulice Nihon EmptySat Dec 17, 2011 9:54 am

Došel jsem sem a řekl jsem si snad tu někoho potkám a v tu chvíly jsem uviděl toho kluka v teplákovce a jen jsem se na něj udiveně podíval co to nosí za hadry a šel jsem dál po ulic ale v tu chvíly jsem si uvědomil že bych asi měl jít za Mizukage Chytl jsem se za hlavu Já blbec Ale co už tak jdu (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Nihon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Nihon   Ulice Nihon Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Nihon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulice Kaisha
» Ulice Hanashi
» Ulice Shinryuu
» Ulice Kokorosu
» Ulice Hanami

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Kirigakure no Sato :: Ulice-
Přejdi na: