Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ulice Kaku

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyTue Nov 29, 2011 7:43 pm

Ulice Kaku Iwa_ul15

Ulice, ve které se musíte usmát nad barevností. Tato ulice je poměrně rušná, veselá a celkově radostnější, než ostatní ulice v Iwě. Kamenná cesta, lemovaná tmavým obrubníkem, jen o odstín tmavší než je cestička. Drsné omítky, kontrasující jedna s druhou, ukazují, jak krásný může být život ve vesnici, které v minulosti nebylo díky Akatsuki pomoci.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue900/900Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 5:48 pm

došel jsme se shoem a vyhlídl si nějakou hospodu... Trávu jsme si pečlivě schoval a vešel dovnitř obědnal jíídlo a posadil se... až vystřízlivéme půjdmee za kagem... nemusí vědět že jsme mu to vypili začal jsem se smát a když donesli jídlo pustil jsme se do něj jak kdybych nikdy nejedl.... chvíli jsme tam seděl... (byla to nějká doba) a začal jsem pomalu střízlivět.. už jen to jak jsem chodil po vesnici jak magor abych našel nějakou hospodu a když jsem si dal tu kachnu tak to vzalo za svý... Chytl jsme se za hlavu která mě začala šíleně bolet...
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue450/450Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 6:07 pm

Po dnešním dlouhém tréninku s Gunnarem jsem dostala obrovský, ale totálně velký hlad. Okamžitě jsem tedy zamířila do hospody. Nikdy jsem to tam neměla ráda, protože tam byla spousta ožralů a také puch od cigaret, ale jídlo tam měli dost dobré. Ožralce a kuřáky jsem tedy dokázala přežít.
Vešla jsem dovnitř a zamířila jsem ke svému oblíbenému stolu. Všimla jsem si, že tam ale už někdo sedí. Vypadali dost mimo. A meč, který měl jeden z nich na zádech (Bill-kun), mě docela zaujal. Opatrně jsem kolem něho prošla a nenápadně jsem mu tu dlouhou katanu vytáhla. Okamžitě jsem se ale dala do střehu, protože si mě mohl všimnout. Ale ta katana byla moje.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue900/900Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 6:11 pm

nechápavě jsem se díval na dívku co vyváděla nesmysly... vstal jsem a říkal... děkuji že mi ten měč vrátíš... Už jen to že mi ho bereš je dost troufalé... zasmál jsem se ale hlava mě šíleně bolela... natáhl jsem hlavu a vzal svojí katanu... a připravil se jí vytasit... ikdyž bude to asi zábava... pojď ven... zasmál jsem se a vyšel ven na ulici a katanu vytasil... budeme o ten meč bojovat.. kdo se první vzdá tak prohrál... zasmál jsme se a čekal na boj...
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue450/450Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 6:19 pm

Pousmála jsem se a vyšla jsem za ním ven.
"To si piš, že ti ten meč nevrátím. Líbí se mi..." Navíc jsem z toho meče cítila zvláštní moc. Jako by byl magický. Měl snad nějaké speciální vlastnosti?
Hm... To bude lehké. Je opilý. Sice jsem dost unavená po tréninku, ale on je na tom mnohem hůř... Zabodla jsem katanu do země.
"Tak to si počkej, až ti nakopu zadek..." Pomalu jsem ani nevěřila tomu, co říkám. Vůbec jasem se nechovala jako obvykle. A to vůbec. "Tak na mě zaútoč..."
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue900/900Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 6:23 pm

zasmál jsem se a rozešel jsem se pomalým krokem najednou jsem zmizel a oběvil se za ní... ty vole ta hlava bolí....... napřáhl se katanou ale tak aby mohla uskočit nebo se skrčit... když se tak stalo tak jsem jenom řekl Jūha Reppū Shō a na ruce se mi vytvořila velká vrstva fuuton chakry která mi protáhla ruku a zesílila ji... Chytl jsme tu holku kolem pasu a třískl s ní o zem... proč zrovna já musím narazit na takovéto lidi? ušklíbl jsem se když jsem rušil techniku a chytal se za hlavu...


-100
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue450/450Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 6:29 pm

Sehnula jsem se a udělala jsem pro jistotu pečetě pro Kawarimi, takže když se mnou třískl o zem, změnilo se mé tělo na kládu. Já jsem stála na střeše hospody.
"Opravdu si myslíš, že bys mě tak snadno porazil?" Kousla jsem se do palce, udělala jsem pečetě a seskočila jsem na zem.
"Kuchiyose no Jutsu!"
Poté, co se rozplynul kouř, vedle mě stál mladý minotaur vysoký asi 1,80 metru. Opřel s svou dvousečnou sekeru o rameno a zasmál se.
"Tak tobě to dneska nestačilo, Tio? Co to je tentokrát?" Okamžitě zaostřil katanu i mého protivníka. "Tak proto..."
"Tak pokračuj," vybídla jsem bělovlasého. "Nebylo to všechno, že ne?"
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue900/900Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 6:40 pm

neboj ale dneska fakt nemám náladu na boj zasmál jsme se a vzal katanu co byla kousek ode mě udělal jsem pečeť a zmizel jsem... možná příště pak budu muset najít Shoa pomyslel jsem si když jsem mizel a a katana semnou byl jsme dost naštvaná že jsme neuviděl ten její výraz...
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue650/650Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 6:46 pm

Prišiel som od hospody spolu s Billom. Keď som si objednal jedlo som sa blbo kukal na stôl. Bol som celkom mimo. Ale na tvári som mal úsmev. Keď mi priniesli jedlo usmial som sa ešte viac. Pomaly som sa do neho pustil. Vypadal som asi trochu smiešne. Keď už som to mal zjedené všimol som si, že pri Billovi sa chmotá nejaké dievča. Celkom pekná. Keď som uvidel ako kradne Billovy katanu zasmial som sa. A šikovná, keď opilcom kradne zbrane. Tá baba nedopadne dobre. Pomyslel som si a postavil som sa zo stolu. Bill akurát vychádzal s tou babou... zas bude randál. Prišiel som pri pult a kúpil som si dva balíčky cigariet. A našťastie som nezabudol ani na zapaľovač. Potom som vyšiel von a pozoroval som ich boj. Vytiahol som brko, ktoré mi dal Bill skôr ako sme sem prišli. Spokojne som sa usmial a dal som si ho do úst. Vzal som zapaľovač a šiel som si zapáliť. Zistil som, že zapalovač nefunguje. Vbehol som do hospody úplne nas***ý a prišiel som pri pult a vypýtal som si nový zapaľovač. Keď som mal jointa v ústach vypadal som asi trošku... no radšej ani nekomentujem. Zapaľovač mi radšej vymenil a ja som znova vyšiel von. Zapálil som si a kukal som na boj. Keď som uvidel minotaura usmial som sa. Zaujímavé. Moc dobytku v Iwe nie je. Keď Bill zmizol začal som sa smiať. Môžeš len dúfať, že keď bude vytriezvení tak bude mať okno a nebude si na tento boj pamätať. Povedal som a šiel som pomaly preč. Kam len mohol zmiznúť? Brko som po ceste odhodil. Bola to škoda, ale už mi pre dnešok stačilo.
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue450/450Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 6:52 pm

(Myslíš si, že bych včas neudělala Shunshin ke kataně?)
"Kretén," utrousila jsem hodně naštvaně. "Co mu přijde na tý kataně tak zajímavýho, zbabělej idiot jeden? Určitě necítil to, co já." Výraz ve tváři zůstal klidný, i když jsem uvnitř byla hodně naštvaná. Odvolala jsem Gunnara, který byl také poněkud rozladěný, a vrátila jsem se zpět do hostince. Objednala jsem si tam jídlo a celá hladová jsem ho snědla. Pak jsem se, stále naštvaná, vrátila domů. Kvůli naštvanosti jsem ignorovala všechny, kteří ke mně mluvili.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue800/800Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 6:56 pm

Sledoval spolu s Raidonom celú situáciu z kúta. Plášte už na sebe nemali ale sedeli pri stolíku a nenápadne sledovali situáciu.Keď Bill odišiel naznačil Raidonovi aby ho nasledoval a pomaly sa vytratili von, bez toho aby si ich niekto všimol.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue900/900Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 7:01 pm

po chvílí jsem se oběvil zpátky na tom samém místě i s mečem... kde může být? díval jsme se po Shovi protože jediné co jsme věděl je to že jsme se ožrali a zhulili a to je vše... když jsme se podíval na střechu uviděl jsme tam pořát tu holku... chceš ten meč? Ber to jak odárek z milosti.. zasmál jsme se a pohodil jsme meč kus odemě... a odešel jsem hledat Shoa... Po chvíli jsme ho našel a řekl mu... nebude vadit když u tebe přespím? ikdyž myslím že spát asi nebudeme začal jsem se smát a držel s ním krok.... [color=green][ale napřed zajdeme za kagem a pořešíme ty naše věci/color] pousmál jsme se a vydal se směrem ke kagemu...


Naposledy upravil Bill Atakama dne Wed Dec 07, 2011 7:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue650/650Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 7:04 pm

Len som prikývol na Billa. Dnes mám dobrú náladu. Uvidíme, čo tobude za týpka ten nový Tsuchikage. Ale určite to bude silný shinobi. Vysmiaty som smeroval za ním ale nejak sa mi nechcelo. Motali sa mi nohy, ale cítil som sa skvele.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Kaku Left_bar_bleue450/450Ulice Kaku Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku EmptyWed Dec 07, 2011 7:20 pm

(Přesun neplatí)
Všimla jsem si, že se tam objevil ten kluk s tou katanou. Zastavila jsem se, ale neposlouchala jsem ho. Okamžitě jsem se přesunula k tomu meči a sebrala jsem ho. Pocítila jsem zvláštní energii. Ani jsem nepoděkovala, nevzmohla jsem se na to. Než jsem se otočila, byl pryč. Teď už mi bylo lépe. Měla jsem meč, ke kterému cítím něco zvláštního.
Až teď jsem tedy zamířila domů.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Kaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kaku   Ulice Kaku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Kaku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulice Toumo
» Ulice Mura
» Ulice Nihon
» Ulice Karasu
» Ulice Nikushi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Země :: Iwagakure no Sato :: Ulice-
Přejdi na: