Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ulice Karasu

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Karasu Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Karasu   Ulice Karasu EmptyFri Sep 02, 2011 5:04 pm

Zde lze často nacházet odpadlíky a "černé" zboží
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Ulice Karasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Karasu   Ulice Karasu EmptySat Sep 17, 2011 5:07 pm

Z ničeho nic se přehnal písek nad střechami Konohagure,a začal se formovat do postavy,menší velikosti.Porozhlédl jsem se kolem a nadechl se.Není to žádný rozdíl..Zmapoval jsem,kde se zrovna nácházím,a znovu jsem se změnil v písek.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Yoshiro Shinsuke
Nukenin
Nukenin
Yoshiro Shinsuke


Počet příspěvkù : 4
Narození : 17. 09. 11

Ulice Karasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Karasu   Ulice Karasu EmptySun Sep 18, 2011 1:34 pm

Procházel jsem se ulicí zahalený svým ninja oblečením xD, aby mi nebylo vidět do tváře a kráčel jsem pomalu až k mému starému domu, vkročil jsem do něj a na chvíli se porohlédnul smutným obličejem na pokoj mých rodičů. Po chvilce jsem šel dále, až do svého pokoje, kde jsem ze skříňky vzal svůj meč a luk, který jsem si zastrčil pod oblečení a odešel jsem. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Karasu Left_bar_bleue650/650Ulice Karasu Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Karasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Karasu   Ulice Karasu EmptySun Oct 23, 2011 12:25 pm

Než jsem se nadála, tak jsem skončila v této části Konohy. Celou dobu jsem se procházela, abych nemusela myslet na probíhající zkoušky a také na to, co se stalo.
Stejně mi to nedalo a pořád jsem myšlenky bloudila ke zkouškám a k tomu, co mi Daisuke řekl.
Povzdechla jsem si. Už aby bylo po zkouškách. S rukama v kapsách jsem se dál procházela ne moc dobrou částí Konohy.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Karasu Left_bar_bleue400/400Ulice Karasu Empty_bar_bleue  (400/400)

Ulice Karasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Karasu   Ulice Karasu EmptyMon Nov 14, 2011 6:55 pm

Stál jsem uprostřed ulice a sledoval všechnu tu špínu tady. Vlastně jsem se k nim hodil, byl jsem jeden z nich. Opřel jsem se o jednu ze stěn a pohlédl na nebe, které sem prosvítalo malou škvírou mezi domy. Začal jsem přemýšlet a na tváři se mi vyrojil úsměv. Zavřel jsem oči a uculil se. Zjevně mne napadla úsměvná představa. Ale samozřejmě jsem nepřestal být na pozoru. Tady si musíte hlídat záda.


Naposledy upravil Uchiha Nakame dne Thu Nov 17, 2011 5:49 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Karasu Left_bar_bleue400/400Ulice Karasu Empty_bar_bleue  (400/400)

Ulice Karasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Karasu   Ulice Karasu EmptyThu Nov 17, 2011 5:47 pm

Po chvíli rozjímání nad vzpomínkami a jinými, pro ostatní nedůležitými věcmi, jsem se vydal pryč, pryč na náměstí. Doufal jsem, že se pro mě konečně najde nějaký sensei, který bude k dispozici, nejlépe i s týmem. Rád jsem býval ve společnosti lidí, kterým jsem mohl věřit, i když události posledních dnů mi moc nepřidávali na štěstí v Konoze.
Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Karasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Karasu   Ulice Karasu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Karasu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Karasu Kuro
» Ulice Shiryuu
» Ulice Shinryuu
» Ulice Kokorosu
» Ulice Hanami

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: