Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kosui no Kame

Goto down 
+13
Shiro Hyuuga
Tobi
Hiruko
Bill Atakama
Ao
Sho Terumi
Ken Kuruima
In-Admin
KunichiFuguki
Narinu
Yamakatasho Hundai
Itachi Uchiha
Akahim Ukarai
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptySat Sep 10, 2011 8:41 pm

First topic message reminder :

V tomto jazere žije 3-ocasý démon Sanbi no Isonade. Sanbi sa objavuje iba výnimočne, ale pri veľkom rozruchu Sanbi vylezie aj sám. O tom, že sa tu Sanbi nachádza nevie nikto no kolujú reči, že tu tento Bijuu je. Sanbi možno čaká na svoje obeti, alebo na ľudí ktorý ho navždy zapečatia.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:21 pm

Sanbi musíš mi věřit já jsem jako ty nemám žádnou rodinu žiju již dlouho sám A někteří lidé ani neví že ještě jsem.Věřmi jsem zařval.
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:23 pm

Poskitnu ti ochranu uvnitř mě.Věřmi.
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:25 pm

Vážne je to koniec?Končí to takto?Som sám bez uznania.Cítil, že dlho nevydrží.To je koniec.Povedal.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:26 pm

Pohlédl směrem na Mizukageho. Cítil jeho chakru a tím tedy věděl jeho umístění, Ocasem na sebe nabral Chuunina z Kiri a pomalým pohybem se vyškrábal na souš. " Pečeť ... Splynutí ... Mír ..." Zaduněl směrem k Mizukagemu. Samozřejmě jedním ocasem vzal i úlomek ledu s Hundaiem, kterého chce předat po Mizukagem Tsuchikage.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:28 pm

Mrznem.ÁÁÁÁ
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:29 pm

Auto já nechápu tebe .. Chichotání už jsi dávno mrtvej Chichotání náraz do skály vlna a vzduhová koule? i Hidan by měl co dělat Chichotání a ty si jen tak bojuješ dál :)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue995/995Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:30 pm

Hmm.. takže.. nakoniec zomrieš iba ty? spýtala som sa potulného shinobiho ktorý očividne na Sanbiho útočil ako prvý.. pozorne som si ho premeriavala.. s takým posmešným výrazom na tvári.. popukala som si hánkami a mierne som si povzdychla.. to bude.. rýchle.. dodala som skôr pre seba a začala som koncentrovať chakru.
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:30 pm

Končím.Už cítil, že sa blíži poslední výdych.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:31 pm

pudíval jsem se na Ao vážným pohledem ''ano, ale momentálně probíhá útok na sanbiho, který mne od schůze vyrušil'' pověděl jsem vážným tónem ale po té jsem se usmál, a vše se zdálo, najednou... pro ostatní kteří viděli můj úsměv snažší a lepší ''nemusíte zasahovat, vypadá to že už je vše v pořádku'' pohledem jsem se po té koukl na zhmotněného sanbiho a povstal jsem, na tváři jsem měl mírumilovný výraz
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:35 pm

Jen jsem přikývl a dál jsem stál na místě a pozoroval počínání Sanbiho.
Tak mírumilovné chování? Přeletěl jsem pohledem mezi Sanbim a Mizukagem. Ta poznámka platila na oba. S tím zmrzlím klukem to ale nevypadalo zrovna dobře. Kývl jsem hlavou směrem k němu.
Mám se o něj postarat?
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:39 pm

Tenshingan!Z tela mi vyrástli ostne a ľad praskol.Konečne von.Pozeral na to ako presviedčali Sanbiho.
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:40 pm

Já jsem sem šel pouze zapečetit Sanbiho aby to neudělali brzo Akatsuki Tak mě prosímtě nech.klidně se připojím k vaší vesnici Je prosím dovolte být Sanbiho schránkou.
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:41 pm

Začal dýchať zrýchlene.Prosím prestante!Vykríkol na celé jazero
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:43 pm

naklonil jsem částečně hlavu na Aoa ''myslím, že by bylo laskavé zeptat se na to našich přátel to oni nyní ochránily sanbiho'' na tváři jsem měl pořád takový, příjemně hřejivý úsměv se kterým jsem můj pohled natočil zpět na sanbiho a uklonil jsem se ''omlouvám se že vyrušujeme tvůj poklidný a mírumilovný život, někteří lidé, jsou hold nepoučitelní''
(trochu pořádku prosím ^^ začíná tu být velký zmatek)
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:44 pm

Mizukage prosím dovol mi se stát Sanbiho schránkou Akaktsuki ho chtějí chytit.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue995/995Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:46 pm

Namierila som prstom na toho potulného shinobi.. zaútočil si na trojocasého Bijuu ktorý patrí Kirigakure no sato, trest je .. smrť.. automaticky si sa stal Nunkeninom, po prvom útoku na neho.. a ja som Bounty Hunter.. aj keby som za teba nedostala žiadne peniaze, je mojou povinnosťou zabiť ťa.. alebo ťa zajať.. takže.. máš na výber.. smrť alebo zajatie? odpovedala som mu no.. nedalo sa povedať že by to bolo zrovna to čo chcel počuť.. aspoň som si to myslela.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:47 pm

podíval jsem se na Narina ''ty to nechápeš, mít v sobě bijuu... je prokletí, není to dar, jak pro tebe tak pro toho kdo jež do tebe zapečetěn, pokud chce být sanbi zapečeť pak ať on sám promluví a vybere si svého majitele, do té doby, jej nebude mít NIKDO, budu jej chránit klidně svým životem'' řekl jsem hrdě
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:49 pm

To čo povedal Mizukage ma dojalo.Má pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:50 pm

Dobře jsem sledoval situaci a byl jsem připravený kdykoliv zasáhnout. Zdálo se ale, že to nebude potřeba. Usmál jsem se při Mizukageho slovech.
To bylo řečí, že je na ten post moc mladý. Jenže on si ho zaslouží, to jsou slova hodná Mizukageho!
Dál jsem čekal na pokyny. A byl jsem rád, že se to začínalo pomalu uklidňovat.
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 6:59 pm

Postavil sa.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 7:08 pm

slyšel jsem co řekl mizukage abylo to velmi dobré pro Kiri ale to že by h e mohl mít nikdo se mi moc nelíbilo a tak jsem šel za mizukagem a pošeptal jsem mu "Nesuďte mě tím co teď řeknu ale mít vsobě bijuu by promě byla čest a né utrpení a vlastně tu nejsem vůli tomu ale kvůlitomu cojstemi řekl že bych vám měl dokázat že si zasloužím samehadu a tak jsem tu aklidně umřu zavaše jméno"
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 7:14 pm

povzdychl jsem si ''promiň, ale nemohu tě vystavit takovému to nebezpečí, které ve světě číhá na svou pravou příležitost'' podíval jsem se na sanbiho ''ke všemu bijuu není věc, bijuuu je žijící organický a myslící tvor, který je na našem světě již od pradávna, chápu že pro tebe by to byla čest, ale ...'' podíval jsem se na Kunichiho ''věř mi brzy by jsi měl jiný názor''
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 7:19 pm

"Když říkáte mizukage-sama jsem z Kiri a jsem na to hrdý a jemi jedno zaco umřu a to klidně i kvůli tomu že jsem chránil Sanbiho" řeknu hrdě a postavím se vedle mizukageho
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 7:21 pm

" Jediný kdo může být má schránka je on ... " Ukázal ocasem na Chuunina. " Nikdo jiný " řekl plynule a bez žádných zádrhelů. Vypadal přesvědčeně a v této chvíli neškodně.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 4 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 7:27 pm

založil jsem si ruce na hrudi tak přeci jen usmál jsem se a podíval jsem se
na toho na koho ukázal ''no, gratuluji, ale pamatuj... s velkou sílou přichází velká zodpovědnost a v časech které přicházejí to platí trojnásob''
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kosui no Kame - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kosui no Kame
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kame(želva)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Kosui no Kame-
Přejdi na: