Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kosui no Kame

Goto down 
+13
Shiro Hyuuga
Tobi
Hiruko
Bill Atakama
Ao
Sho Terumi
Ken Kuruima
In-Admin
KunichiFuguki
Narinu
Yamakatasho Hundai
Itachi Uchiha
Akahim Ukarai
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Sep 10, 2011 8:41 pm

First topic message reminder :

V tomto jazere žije 3-ocasý démon Sanbi no Isonade. Sanbi sa objavuje iba výnimočne, ale pri veľkom rozruchu Sanbi vylezie aj sám. O tom, že sa tu Sanbi nachádza nevie nikto no kolujú reči, že tu tento Bijuu je. Sanbi možno čaká na svoje obeti, alebo na ľudí ktorý ho navždy zapečatia.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue600/600Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:18 pm

Doběh jsem k Leinovi a řekl mu Padej okamžitě vysvětlim ti to později.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:21 pm

Nebudeš mi hovoriť čo robiť a čo nie, sú to akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:26 pm

Kisame:
Potom ako som sa uistil, že je sanbi už mimo, priviazal som ho o Deidarovho sokola, na ktorého som opakovane skočil a čo najvyššou rýchlosťou opustil miesto.
To nie je fér, zdá sa, že naša blondínka bude mať ďalšiu zábavu!
- KISAME A SANBI PRESUN -
Deidara:
V čase, keď dorazila ďalšia návšteva, som už bol na mieste iba ja s mizukagem v sove. Spomalil som a hľadel na ostatných, ktorí sa práve dostavili.
"Ejha, nejak ste sa nám tu zbehli, hm."
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:28 pm

Ticho!Z náramku som vytvoril draka.Siahol po shurikenoch a hodil ich.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue1600/1600Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:29 pm

,, Hiruko, ktorý padal dole zastavil pevne nohami na kameni, a rozhliadol a všimol si, že Ao už je slušne od Hiruka "
Tak toto nie ja si Kekkei Genkai újsť nenechám. * Hirukove obväzy, kt. sa odmotávali sa veľkou a prudkou rýchlosťou rozleteli k Aovi a hneď na to mu čiastočne zviazali nohy ( Iba kúskom ) a ja som sa chcel cez obväzy čo najrýchlejšie pritiahnúť k nemu. *
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:33 pm

Všechno se to seběhlo nějak rychle. Ti Nový začali útočit na Deidaru a ten nukenin na mě navíc taky začal znovu útočit. Jenže nepočítal s mými bleskovými reflexi. Obvazy jsem stihl nadskočit a běžel jsem dál za Deidarou mezitím jsem řval na ty nové.
Okamžitě přestaňte útočit, má Mizukageho, jako rukojmí!
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:34 pm

Jedným ladným sekom som pretla Hirukove obväzy ktoré sa rozleteli po Aovi. Následne som len uskočila k Deidarovi. Obrátila som k Deidarovi pohľad, ideme do Kirigakure, ako ste slúbili, týchto tu si nevšímaj, nebudú nás vedieť následovať. Povedala som mu chladným hlasom bez kúsku emócie. vlsatne som skôr pripomínala sochu ktorá chodí a bojuje.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue1875/2300Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:36 pm

TAKŽE
Porušili jste pravidla, Mandu neporazíš lehkým sekem, takže se buď vraťte, nebo jste automaticky DEAD, co budete myslím i tak ...
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:37 pm

Naskočil na draka a schitil aj chlapa.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue1600/1600Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:39 pm

,, S takou rýchlosťou a reflexami som nepočítal, máš moje uznanie "
* Hiruko vystrel ruky a znova vypustil svoje obväzy no tentokrát boli hustšie, aby už iba rýchlosť a reflexy nestačili na uhnutie * Si môj pešiak z Mlžnej.
/ Ja ťa chcem iba nachvíločku chytiť a porozprávať sa s tebou Chichotání teraz ťa ešte nechcem máš tu veľa ochranky a bojovať sa mi zrovna nechce- Mimo hru /
/ A ty holčička tie obväzy sú tvrdé ako oceľ preseknú aj zem, kamene, stromy takže ich iba tak mečom nepresekneš- Mimo hru /
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:50 pm

Deidara:
Oj, začína to byť pomerne problematické. Najjednoduchšie by bolo vrátiť im mizukageho a zdrhať, ale po tom všetkom, čo mi to decko vyviedlo-!
Zastavil som už úplne, viac som sa vo vzduchu nepohyboval. Natočil som sa smerom k Aovi a spol. a spustil.
"Baaaaka! Nemám jediný dôvod odnášať ho do nemocnice! To ste tomu naozaj uverili, že podobnou kravinou ohrozím svoje znovuzrodenie?!"
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:52 pm

Priletel som z drakom až k členovi akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:56 pm

(ach jaj, ale mě se nechce kecat, když Deidara hrozí vyhozením mizukageho do vzduchu, chápeme, že? Chichotání)
Poskládal jsem pečetě. Mizu bunshin, vedle mě se objevili dva vodní klony. Jeden, který byl defakto uprostřed vzal ty dva zbylé a odhodil každého na jinou stranu. Mezitím oba Ao, kteří zbyli začali skládat pečetě na Kirisame.Doufal jsem, že by se té dívce mohlo podařit zabavit deidaru, dokud je nedoskládám.
Nevěřil jsem vám ani na vteřinu, zasyčel jsem jenom směrem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:58 pm

(kokos ja už vobec nechápem, čo sa tu deje)
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 5:58 pm

Očami som sa zasekla niekde na tých Deidarových. Môj pohľad sa dal opísať za neskutočne .. chladný, proste sa zdalo že sa moje oči troška prehĺbili, potemneli. No stále som sa tvárila rovnako. Tento krát som Izanagi obrátila proti nemu, z Izanagi mi začala vychádzať chakra ktorá ho obklopila. Bola naozaj, tená..

/to Hiruko, tá "katana" je niečo ako zhmotnená ilúzia, čepeľ sa vyrovná chakrovému ostriu posilnenom Raitonom či fuutonom, takže by mala preseknúť aj obväzy/
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:05 pm

Deidara:
Nebezpečné, zložil som pečate.
"Okamžite prestaňte so všetkým, čo robíte, inak stačí jediné slovko a váš mizukage sa nedožije nasledujúcej sekundy!" vykríkol som naštvane i mierne vystrašene.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:06 pm

Nabyl jsem vědomí, avšak dělal jsem, že jsem stále v bezvědomí
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:09 pm

Bol som rozhodnutí pomôcť im no bál som sa, že zamrie mizukage.
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:12 pm

Deidara sice vykřikl, ale pozdě. Mezitím už jsem měl pečetě doskládané a celé okolí začal smáčet déšt. Podařilo se mi vyvolat Kirisame. Na tváři se mi objevil lehký úsměv, ale nepolevoval jsem na ostražitosti. Střelil jsem pohledem po té dívce.
Dobrá práce. Teď to neodpálí, musíme od něj co nejrychleji dostat Mizukageho, čakrové útoky ale nebudou fungovat. Také by bylo dobré, kdy jsme mu nějak dokázali vzít jíl. Bez něho nejspíš nedokáže zaútočit.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:13 pm

Prikývla som na Aové slová a len som "nevinne" mávla Izanagim po Deidarovi, on zrazu mohol vidieť.. vlastne absolútne nič, celý jeho zrak "potemnel".. mohlo sa mu zdať že doslova oslepol, utlmilo to však všetky jeho zmysli, nepočul, nevidel a momentálne ani necítil. Bolo to silné genjutsu ktoré tak ľahko neprelomí, vlastne som pochybovala že to prelomiť dokáže.. následne som vyslala vlnu tienistej chakry ktorá presekla hlavu tej sove, Izanagi som strčila do púzdra a rozbehla som sa na miesto kde padal Mizukage.. tesne pred zemou som ho zachytila a v momente som s ním uskočila čo najďalej, nevedela som či zvyšný "íl" nevybuchne..

/Kirisame sa dá uhm ovládať.. teda.. keď ho použili Oinini tak mohli využívať chakrové útoky
___
-70 chakry
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:17 pm

Deidara:
"KAAAATSU!" vykríkol som, no nič sa však nestalo.
Ten dážď! Tlmí moju chakru! Lilynete už stačila dostať mizukageho preč, takže som už bol bezmocný.
V tom prípade mi neostáva nič iné, než použiť chakru z môjho vlastného vnútra!
Kosui no Kame - Stránka 7 Deidara3 "Naozaj si myslíte, že to takto skončí?!"
Začal som sa pripravovať na svoje ultimátne umenie.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue1600/1600Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:19 pm

,, Aj keď Hiruko videl, kt. je pravý lebo videl ako tie klony robil no na 5% pochyboval "
Teraz Vám ukážem, že na mňa vaše techniky neplatia. Teraz Hirukove obväzy vystrelili všetky s každej časti jeho tela a pár ich mierilo na to dievča, aby ju trochu zabavili pár na ničenie klonov a ostatné rýchlo chytili Ao, a ja som sa k nemu rýchlo dostal. ,, Nezabijem ťa teraz ty pešiak, chcem sa iba porozprávať "
* Hiruko mu priložil ruku na čelo, každý vieme čo sa stalo, že? Chichotání *
,, Cítim v tebe silu a potenciál ty sa staneš mojou súčasťou " Puppet Curse
( Chakra - 40 )
/ Tá značka je daná tak, že o tom nevieš nie, že teraz povieš, že si si dal dole čelenku a našiel si ju Chichotání /
,, Hiruko odstúpil od Ao. Takže príjemne sme si pokecali, však? "
* Hiruko dal ruky do pečate a obväzy ho obmotali tak, že nebolo vidieť ani kúsok z jeho tela a naraz Hiruko zmizol a nechal na zemi iba pár svojích obväzov *
/ Len pre info teraz toto máš na čele tak si to daj aj do podpisu Chichotání Kosui no Kame - Stránka 7 290px-Puppet_Curse.svg /
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:23 pm

Pomalu jsem otevřel oči a podíval jsem se na Lily, která mě nesla. Ne že by se mi to nějak nelíbilo, nechal bych se takto nosit celé dny, ale musel jsem ještě něco vyřídit. Seskočil jsem z Lily
''Yōton: Yōkai no Jutsu ''
Kosui no Kame - Stránka 7 250px-Youkai
Z mé pusy vyletěla láva, která mířila na deidaru, po té co by se jí nevyhl by jej obalila a usmrtila, doslova by se pod jejím horkem roztekl.
Ihned na to jsem vystřelil další kus lávy, který ochránil mne i Lily před obvazy
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:29 pm

Keď sa Shoo prebral tak som na sebe nenechala nič poznať, stále som sa tvárila rovnako chladno. Zapozerala som sa však na Deidaru ktorý niečo robil a na ktorého letela láva. Genjutsu: Shibari ! sikla som a namierila som na neho Izanagi. V momente by ho mala spútať nejaká neviditeľná sila, proste, genjutsu spútania bola technika vysokého ranku, no bolo to genjutsu takže mi moc chakry nezobrala.. vďaka Izanagi v podstate žiadnu. Pohľad som obrátila na Hiruka a na jeho obväzy ktoré však zneškodnil Sho. Rýchlo som Izanagi namierila ku Aovi a sekla som po ňom, vytvoril sa niečo ako vlk tvorený tieňovou energiou, postavil sa pred neho a v momente keď cez neho preleteli obväzy sa doslova "zhmotnil"... použil sám seba namiesto Aoa. Zároveň nechcel dovoliť Hirakovi uviesť pečať na Aoa no momentálne bol tými obväzmi zviazaní a prešpajdlíkovaný.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:31 pm

Deidara:
Zvyšok zo sovy, ktorý dopadol predo mňa, ma ubránil pred zásahom lávy, tak isto, ako aj pred genjutsu tej chuuninky, takže som mohol dokončiť, čo som začal. Vzhľadom na to, že som už nemal veľa chakry, výbuch nebol tak veľký, ale aj tak bol veľký dostatočne.
Kosui no Kame - Stránka 7 5x0juh "KAAAAAAATSU!"
Celé Kosui no Kame zachvátil obrovský výbuch. Jediná šanca na útek bolo čo najrýchlejšie zdrhnutie prostredníctvom Shunshinu veľmi ďaleko odtiaľto, no aj tak nebolo isté, že to všetci prežijú.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kosui no Kame - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kosui no Kame
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kame(želva)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Kosui no Kame-
Přejdi na: