Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kosui no Kame

Goto down 
+13
Shiro Hyuuga
Tobi
Hiruko
Bill Atakama
Ao
Sho Terumi
Ken Kuruima
In-Admin
KunichiFuguki
Narinu
Yamakatasho Hundai
Itachi Uchiha
Akahim Ukarai
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptySat Sep 10, 2011 8:41 pm

First topic message reminder :

V tomto jazere žije 3-ocasý démon Sanbi no Isonade. Sanbi sa objavuje iba výnimočne, ale pri veľkom rozruchu Sanbi vylezie aj sám. O tom, že sa tu Sanbi nachádza nevie nikto no kolujú reči, že tu tento Bijuu je. Sanbi možno čaká na svoje obeti, alebo na ľudí ktorý ho navždy zapečatia.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 7:30 pm

Situace se vyvíjela opravdu zajímavě.
Zdá se, že před sebou máme nového jinchuriki, s úsměvem jsem se díval na toho Chuunina. Pak jsem se ale vzpamatoval a svojí pozornost jsem zaměřil na tu dívku, která říkala, že je Bounty Hunter a toho druhého kluka. Sice to vypadalo, že to má pod kontrolou, ale jistota je jistota.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue450/450Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 8:14 pm

"moc děkuji Sanbi je to promě čest být tvým jinjuriki" řekl jsem a uklonil se
doufám že ho dokážu ochranit pomaslel jsem si
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyWed Nov 02, 2011 1:28 pm

(Nic proti vám ale jak jsete mohli přijít že tu jsme)Nechápu
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyWed Nov 02, 2011 1:50 pm

Jenjsem se pousmál Použil Katon: Gouryuuka no jutsu A-rank
a začal jsem utíkat jak nejlépe jsem uměl.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue995/995Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyWed Nov 02, 2011 5:46 pm

Keď som si všimla že začal robiť pečate tak som sa len pousmiala.. vlastne som do seba tú ohnivú techniku nechala vpáliť no, nič mi to neurobilo.. chakrové brnenie doslova vysalo z techniky všetku chakru a následne mi ju predalo.. teplo z ohňa som proste schladila no.. nenásledovala som ho.. nemyslela som si že by mohol byť nejaký nebezpečný či už do budúcna či podobne.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue450/450Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyWed Nov 02, 2011 6:19 pm

viděl jsem jak kluk který předtím přesvědčoval Sanbiho dělá pečetě a pak jsem jen zaznamenal to jak si dívka stoupá před tu techiku a já jsem pak už jen koukal na Sanbiho "a tak jak to uděláme" zeptal jsem se a tuto otázku jsem směřoval i na Mizukageho
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue995/995Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyThu Nov 03, 2011 5:24 pm

Nakoniec som sa len pootočila ku Mizukagemu.. zamávala som mu na pozdrav a vytratila som sa preč, nechcela som tu dlho ostávať.. nemala som tu čo robiť keď už bol Sanbi v bezpečí.. rozhodne som sa však musela vrátiť, buď do Yukigakure no sato alebo do Tetsu no Kuni.. nevedela som kde Kurodama je a tak som chcela najprv zájsť do Tetsu no Kuni. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue1600/1600Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyThu Nov 03, 2011 6:38 pm

Zrazu celé okolie pocítilo chladný vánok a prechádzal po okolí Hiruko.
,, Hiruko vychádzal spoza kameňa kde videl ninjov ako stoja na jazere a v tom si všimol Sanbiho "
Takže tuto žije Sanbi? Zaujímavé. Hiruko sa postavil na strom a ďalej ich všetkých sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyThu Nov 03, 2011 9:07 pm

Ten kluk utekl a Bounty Hunter taky zmizela. Nijak mě to netížilo, ten kluk byl očividně nějaký zbbrklý nevycválanec. Zato po chvíli mě jemně zamrazilo v zádech. Cítil jsem čakru a velkou. Ne, přímo obrovskou. Ať to byl kdokoliv, tohle jsem nemohl riskovat. Přece jenom, byl tu Mizukage. Aktivoval jsem byakugan. A věděl jsem, že jsem udělal dobře, tohle skutečně nebyl jen tak někdo.
Omluvte mě na moment, Mizukage sama. Zmizel jsem směrem do lesa. Ve skutečnosti jsem však směřoval k té neznámé čakře. Přiblížil jsem se jen na takovou vzdálenost, abych si byl jistý, že si mě nevšimne a pak probleskl přímo za něj a dal mu kunai pod krk.
Ten před tím byl jen malý kluk, ale ty mě zajímáš.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue1600/1600Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 5:28 pm

,, Hiruko stále stál na mieste a hladel uprene dopredu. "
Takže ty si ma dokázal nájsť však? Ako? Hiruko sa trochu obzrel dozadu a v pravok oku na Aovej tvári videl odpoveď. Podľa tvojho oblečenia a čelenky súdim, že si neni s Listovej, ale z Mlžnej. Konoha si asi neuvedomila, že im chýba jeden Byakugan. / Hiruko sa ironicky zamsial / Takže moja prvá Kekkei Genkai bude Doujutsu? Je to na plač, alebo na smiech? Čo si myslíš ty pešiak z Kirigakure?
,, Hirukovi sa pomaly začali dávať dole obväzy z jeho tela, ale pritom stále hovoril, aby odpútal od tých obväzov Aovu pozornosť.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 8:36 pm

Už to všetko vyzeralo zle, keď tu zrazu stretnutie so sanbim prerušili dvaja shinobi v akatsuki plášti.
Neznámy číslo 1: "Zdá sa, že nás niekto predbehol, hm."
Neznámy číslo 2: "To vyzerá sľubne. Navrhujem im poodtrhovať všetky končatiny a zabrániť tak pečateniu."
Neznámy číslo 1: "Pche, sadistický ako obvykle. Na zbytočne preliatej krvi nie je vôbec nič umelecké, hm."

/Aby bolo jasné, týmto dvom bolo pri dohode s Kabutom v dimenzii nakázané, aby počúvali Tobiho, preto ich ovládam ja./
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 9:00 pm

Slabě jsem zavrčel. musel si všimnout žil, které jsem měl naběhlé kolem klapky na oko. Proto poznal, že mám byakugan. Přitlačil jsem mu kunai víc ke krku.
Asi jsi mě špatně pochopil. Ještě jeden pohyb a jsi bez hlavy.
Okem jsem zaznamenal další dvě postavy.
Plášť akatsuki... to není vůbec dobré.
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 9:00 pm

Slabě jsem zavrčel. musel si všimnout žil, které jsem měl naběhlé kolem klapky na oko. Proto poznal, že mám byakugan. Přitlačil jsem mu kunai víc ke krku.
Asi jsi mě špatně pochopil. Ještě jeden pohyb a jsi bez hlavy.
Okem jsem zaznamenal další dvě postavy.
Plášť akatsuki... to není vůbec dobré.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 9:38 pm

hmm, akatsuki, to není vůbec dobré vytáhl jsem si kunai a postavil jsem se do bojové pozice
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 9:44 pm

Neznámy číslo 2 = Kisame:
S úsmevom na tvári som pohliadol mizukageho smerom.
"Takže to je ten mladý génius, ktorého meno sa kirigakure roznášalo ešte za čias, keď som bol členom," poznamenal som takmer okamžite s mierne sadistickým úsmevom.

Neznámy číslo 1 = Deidara:
"Čože?" prehovoril som prekvapene.
"Takže mizukage osobne, hm," začal som sa pripravovať na boj.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 9:49 pm

Kisame zamračil jsem se ''rybka utekla z akvárka ?'' pronesl jsem a při tom jsem se škodolibě usmál
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 9:58 pm

Kisame:
"Zdá sa, že tu niekto má náladu na lacné vtipy, heh. Čo by si povedal na to, keby som ťa bol udusil vlastným odtrhnutým jazykom?!" prehovoril som mierne podráždene.

Deidara:
"Upokoj sa, Kisame-san. Ako som už povedal, na zbytočnom prelievaní krvi nie je nič umelecké. Najjednoduchšie je ho pokoriť jediným výbuchom, hm!"
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 10:06 pm

''typuji, že zde nejste jenom na procházce pánové, co s tím tedy uděláme ? otočíte se a odejdete ?''
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 10:10 pm

Deidara:
Nad jeho vtipom som sa iba zasmial.
"Zdá sa, že napokon nebude tak veľký génius. Vonkoncom, vedieť zhodnotiť situáciu patrí tak isto k skúsenostiam shinobiho. hm!" takmer okamžite som ho atakoval svojim umením.
Kosui no Kame - Stránka 5 2qwemb9 Vytvoril som dva ílové potvory, ktoré som po ňom okamžite poslal. Vedel som veľmi dobre, že kvôli vode pravdepodobne nebudú natoľko účinné, avšak slúžili najmä na odpútanie pozornosti.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 10:16 pm

tohle nebude vůbec pěkné povzdychl jsem si a vytvořil jsem pečetě ''Suiton: Mizurappa
'' z ruky mě vystřelil proud vody mířící na ty dvě potůvrky, avšak uvnitř vody se skrývalo menší překvapení které nebylo díky vodět prozatím vidět
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 10:18 pm

Deidara:
"Tak predsa len, ale hádam si si nemyslel, že to bolo jediné, čo som za celý ten čas, ako sme sa ťa snažili zakecať, stihol pripraviť, hm!" preskočil som jeho techniku a po úspešnom salte vo vzduchu po ňom hodil svoje vlastné prekvapenie.
Kosui no Kame - Stránka 5 2aeq7tx "Skús odraziť toto!"
Bol som pripravený to odpáliť ešte pred dopadom do vody. Odohralo sa to rýchlo, zvedavo som teda vyčkával na mizukageho ďalší krok.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 10:29 pm

voda odrovnala ty oblůdky a z vody vyletěli dva výbušné kunaie, které letěli na kisameho ''Yōton: Yōkai no Jutsu''
Kosui no Kame - Stránka 5 320px-Mei%27s_Melting_Apparition_Technique
z pusy jsem vyplivl velké množství lávy, která sundala výbušné pavoučky a po té jej nadletěla, následně na něj začala padat jako síť, která chytá ptáka a nedá se z ní utéct, neváhal jsem ani sekundu a vytvořil jsem ihned další pečetě ''Lava Release: Lava Geyser''
Kosui no Kame - Stránka 5 320px-Lava_Release_Sea_of_Lava
pod deidarou se vytvořil lávový Gejsír, který začal okamžitě a velmi rychle chrlit lávu do vzduchu, přesně na pozici kde byl on, díky tomuto byl kompletně uzavřený, v mé lávové pasti
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 10:44 pm

Deidara:
Chvíľu to už aj vyzeralo, že ma dostal, no v tom som sa i napriek láve začal pomerne hlasno smiať. Zranené časti sa mi takmer okamžite regenerovali a ja som ani na chvíľu neváhal a dal ruky spolu na utvorenie pečate.
Kosui no Kame - Stránka 5 2ik5kw0 I napriek vode sa moje potvorky rozdelili a oblepili ho zo všetkých strán, kým sa sústredil na mňa a bol otvorený. Ihneď potom vybuchli, zatiaľ čo môj smiech neutíchal.
"Kde si sa dopočul o tom, že je voda slabinou bakutonu, ha?! To je snáď najväčšia blbosť, akú som za posledné roky počul, moja ultimátna kekkei genkai je posilnená dotonom a doton je silnejší ako suiton, baka! Môžem tak svoje techniky využívať i vo vodných plochách a tak isto ich aj odpáliť!"
(dôkaz: technika, ktorou v anime a mange sundal sanbiho vybuchla pod vodou)
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 10:54 pm

díky lávě nyní měl na mě Deidara téměř nulový výhled, jediné co v tu chvíli co kolem mě bylo vidět jakmile na mě ty potvory naskákaly byla mlha ''Futton: Kōmu no Jutsu '', ještě než na mě naskočily zapíchl jsem do země můj meč a od jeho rukojeti jsem se nohou odrazil pryč z z té vařicí mlhy, ve které se ihned rozpustily, v tu chvíli u kisameho bouchly dva výbušné kunaie kso podíval jsem se na mou levou část nohy, kterou jsem se odrážel z mlhy, byla lehce z té teploty růžová, vytvořil jsem ihned pečetě ''Kirigakure no jutsu'' kolem nás všech se začala tvořit mlha, která sahala vysoko do vzduchu i do stran, můj meč byl v této chvíli vařicí, tudíž jsem jej nemohl použít, vytáhl jsem si kunai, kterým jsem zatočil kolem prstu a před sebe jsem do vzduchu vyplivl menší množství lávy
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 10:58 pm

Kisame okamžite po zásahu s prekvapeným výrazom v tvári výbuch schytal.
Deidara:
Konečne sa mi podarilo dostať z mizukageho lávy. Dopadol som na vodnú plochu a snažil sa orientovať v hmle.
"Tak napokon predsa len nie si kadejaká padavka, hm."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kosui no Kame - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kosui no Kame
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kame(želva)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Kosui no Kame-
Přejdi na: