Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Severné vezenie

Goto down 
+2
Ansella
Akahim Ukarai
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyFri Sep 09, 2011 7:14 pm

First topic message reminder :

V tomto vezení je plno ľudí ktorý čakajú na smrť a preto sa stále snažia utiecť. Úteky boli zamietnuté kvôli dobrej ochranke čo si tu Orochimaru nasadil.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:10 pm

" Už jsem myslel že se nezeptáš Itachi-san" řekl a rozeběhl se proti Tenshimu se Samehadou v ruce.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:12 pm

" Přímý útok ? " zeptal se když viděl jak Kisame spadl na zem.
" Genjutsu je asi svině co ..." řekl a stoupl si na Kisameho.
" Tak co ? ..."
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:13 pm

jakmile na něj vyběhl tlumeně jsem vykřikla ale hned si zacpala pusu a radši se schovala
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 4 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:13 pm

Myslím že to nebol najlepší nápad čo urobil ale apos nzistíme ako učinkuje priami utok a k tomu so Samehodou konečne som zdivhol hlavu a pozoroval to očima aj ked som vedel že ide o KG tak osm chcel zistiť slabinu tohto jutsu.Medzi tým som spravil pečate a čakal na vhodnu chvílu.
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:14 pm

Cítil jsem se naprosto poníženě.
Shodil jsem ho ze sebe.
Vstal jsem.
Suiton: Daibakufu Suishoha !
Vytvořila se obrovská koule vody, letící proti němu.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:18 pm

Sledoval jsem pečetě které udělal.
Po chvíli jsem cítil vzpouzení pod mou nohou tak jsem uskočil.
" Tak jo ... " řekl a jeho katany přesekla obrovskou kouli napůl, přičemž olovina se obalila na katanu.

Shi no Tenshi
Shi no Edo Tensei ....
řekl jsem a okolo Tenshiho se objevilo několik duchů.

Mamorigami
Skočila jsem k Itachimu a začala dělat prudké výpady mečem.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 4 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:23 pm

Po dokončení som chcel vysputiť jutsu ked ma prerušil niekdo a začal za mnou sekať uhýbal som sa no seklo ma to do ruki pozerl som sa do jeho očí a v tom prípade bol hend chytený do Tsukuyomi.
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:32 pm

Ve volném čase jsem zalčal kličkovat a snažil se Tenshiho trefit.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:33 pm

Oba byli zaměstnaní Anděly a já mezitím zmizel.

Shi no Tenshi
Švihl jsem 6x do káždé strany kosou, kam vyletěly střely temnoty. Poté jsem vyběhl proti němu a bodl ho kosou. Neměl kam utéct.

Mamorigami
" Tsukuyomi ... ukáže ti tvé nejhorší zážitky ... ale Andělé nepovažují nic za správné či špatné ... nebo alespoň já ... anděl ochrany a spravedlnosti ..." řekla jsem
"Haa !" zakřičela jsem a sekla směrem seshora dolů.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 4 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:43 pm

Tým že bolo prelomené moje Tsukiyomi dostal som bloesť do očí a od seku sol odstupil tak že mi to natrhlo plášť Akatsuki.
Spravil som pečať a pred nou sa zobrazili 2 klony(Bunshin Bakuha) ktoré sa s kunaiom v ruke rozleteli proti nej.Medzi tým som sa ja spametával so srušenia Tsukuyomi.(-75 chakra)
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:45 pm

Bodl mě kosou a já pouze vykašlal krev.
Odskočil jsem pryč aa během chvíle se mi rána zacelila.
" Takže Itachi-san ... neměl by jsi se tolik namáhat ..." řekl a skočil před Itachiho.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:50 pm

Odnikud jsem skočil za Itachiho, v čemž jsem hodil kunaie do bunshinů, které vybuchly, dal jsem mu Katanu nabitou temnotou pod krk.
"Stačí ti tohle ? " zeptal jsem se

Shi no Tenshi
Pouze jsem si stoupl a udělal pečeť draka.
Duchové se najednou přesunuli do Kisameho a byl na nějakou dobu paralizován.
Soustředím se na techniku

Mamorigami
Paralizovanému Kisamemu jsem odkopla meč a zajmula ho.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 4 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 7:58 pm

Postavil som sa a dá sa povedať že som bol mierne vytočený ako som videl že zajala Kisameho zavrel som pravé oko a cvílu ho nehal zavreté spustila sa mi s neho krv."AMATERASU!!"Otvoril som oko a ju napadol čierny plamen.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 8:00 pm

Spustila se mi krev z oka. Přimhouřil jsem ho a znovu se zeptal.
" Stačí ti to ?!" zařval jsem.

Shi no Tenshi
Soustředil jsem se na paralízu Kisameho.

Mamorigami
Cítila jsem žár. Zmítala jsem se v plameni.
Snažila jsem se ho uhasit. Marně. Sama jsem se odvolala a příštích 48 hodin nebudu moct být přivolána.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 4 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 8:06 pm

Opať som zavrel oko s stratil sa mi Mangekyou Sharingan a ostal len normálný.Chvílu som sa na zemi rozdýchalaval a chytil som si oko ktoré strašne bolelo."Heh si silný shinobi není pochyb lenže ked sa vrátim spať s právou do Akatsuki že sme 2 členovia boli takmer porazený jedným shinobi neboli by nadšený a mohol by si už pustiť Kisameho!"V tom som zacítil ohormnu bolesť ktorá ma zviedla na kolená chytil som si obydve očí a ostal na zemi.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 8:10 pm

Dal jsem katanu dolů a odvolal Anděla Smrti.
" Říkal jsem vám že budete litovat ..." řekl a začali se mu klepat kolena bolestí.
" Kso ... Boj s Andělem mě vyčerpal ..." řekl a omdlel na nedostatek chakry.
Když padal k zemi vložil do Itachiho trochu své chakry.
Omdlel.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 4 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Sep 26, 2011 8:16 pm

Postavil som sa opať na nohy aj ked s bolestami hlavy neuveritelnými kedže Kisame bol prepustený už bolo dobre."Kisame postav sa ideme napsať!"Zodvyhol som toho shinobi zo zeme prehodil si ho cez rameno zobral si klobuk zo zeme nasadil si ho na hlavu a vyrazil spať odkail jeho cesta začala.No pri ceste naspať si držal stále oko.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyTue Sep 27, 2011 12:59 pm

hned co se ztratili z dohledu skočila jsem na místo kde předtím ležel Tenshi a jen nevěřícně zírala. Zase jsem ho ztratila posmutněla jsem ale pak šla trénovat oko gakury a učila maskovat chakru jak mi KArin řekla....


Naposledy upravil Ansella dne Thu Sep 29, 2011 5:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyTue Sep 27, 2011 2:48 pm

Karin
Nevěřícně sledovala boj a poté se znovu vrátila do úkrytu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyTue Sep 27, 2011 8:10 pm

Přiletěl k tobě malý ptáček se vzkazem na noze.
Stálo tam " Přijď za mnou do země železa ... rychle ..."
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 5:08 am

"Kariiin?" zvolala jsem do úkrytu po přečtení vzkazu. "Neuděláme si menší výlet?"
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 1:38 pm

Karin
" Ija ... Nemohu ... Pokud bych šla Orochimaru by to zjitil ..." ozvalo se.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 5:32 pm

"Nechce se mi tam jít sama." přiznala jsem
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 5:52 pm

rozhodla jsem se tedy udělat si výlet

"Přijdu později." řekla jsem Karin a odešla (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 EmptyMon Oct 03, 2011 2:53 pm

vrátila jsem se za KArin a přemítala jestli jsem udělala dobře vešla jsem do vězení a hledala jí podle chakry
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Severné vezenie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Severné vezenie
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Otogakure no Sato :: Severné väzanie-
Přejdi na: