Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Severné vezenie

Goto down 
+2
Ansella
Akahim Ukarai
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyFri Sep 09, 2011 7:14 pm

First topic message reminder :

V tomto vezení je plno ľudí ktorý čakajú na smrť a preto sa stále snažia utiecť. Úteky boli zamietnuté kvôli dobrej ochranke čo si tu Orochimaru nasadil.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:21 pm

Po chvíli se rána v mém břiše zacelila a vy jste mohli pokračovat v tréninku.
" Omlouvám se že jsem obtěžoval ..." řekl a pocítil závan dvou chaker.
" Za chvíli jsem zpět ..." řekl a odešel před budovu.

Karin
" Kam to jde ? ... " řekla si a začala si obnovovat chakru.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:23 pm

"Netuším." řekla jsem jí a schovala krabičku s pilulkami do tašky "budeme ho sledovat?" zeptala jsem se spiklenecky
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:24 pm

Karin
" Proč ? Možná se šel jen projít ..." řekla v klidu
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:33 pm

Sledoval som stopu toho shinobi bol somnou aj Kisame teda dosť mi pomohol jeho meč lebo vycítilo toho shinobi chakru.Došli sme pred zvláštne miesto išlo o vazenie ono bol tam ten podivný shinobi čo nás navštívil."Kisame pokial to nebude nutné neutoč".Kráčal som bližšie k tomu shinobi a klobuk na hlave mi štrngotal ked som bol pred ním tak 5 metrov zastavil som svoj krok a mlčki sa pozeral do zeme.
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:36 pm

" Jasně Itachi-san" řekl a stál na místě.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:36 pm

" Potřebujete něco pánové ?" řekl a jeho Yamigan se aktivoval.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:38 pm

"Já si...nemyslím že se šel projít,´.... venku někdo je." řekla jsem pohotově protože jsem ucítila dvš super velké chakry
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:41 pm

Karin
" A do prd... " řekla
" Vždyť to musí být Bijuu !" zakřičela a pomalu a potichu se soukala ven, tak aby ji nikdo neviděl. Venku poté zamaskovala svoji chakru.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:42 pm

Mal som stále klobuk na hlave a zohnutu hlavu nemal som v pláne si ho dávať dole pokail by sa náhodou nenaskytlo niečo zlé."Ano potrebujeme chcel by som vedeť prečo si navštívil nás a a aký si mal dovod na to aby si poskitol pomoc Akatsuki?A dobre sa rozmysli čo bude tvoja odpoved pretože ťa može stáť život".
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:44 pm

" Itachi ... Stále si hraješ od té doby na tvrďáka ? " řekl a usmál se
" Vím o tobě naprosto všechno a nejsem tak slabý abych s tebou zemřel ..."
" Můj důvod ? Chci získat sílu a věhlas ..." řekl
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:45 pm

"Raději vás nechám o samotě a zabiju si nějakou tu oběť. " řekl a odešel
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:47 pm

šla jsem za Kerin a hleděla teď už na Tenshiho a muže v plášti a klobouku

"Víš kdo to je?" šeptla jsem ke Karin
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:49 pm

"Hm a ty si kdo ked o mne vieš všetko?"Usmial som sa a dal som si klobuk dole."Neodchádzaj Kisame myslím že čoskoro budeš mocť mať obať niekde na okolo ktorá ťa poteší"."Hm a bol si taký hlupi že si si len tak bez ničoho vošiel do sídla Akatsuki a ponukal si svoju pomoc?"Tomuto shinobi ošlo o niečo viac to bolo jasné len zatial som nevedel o čo.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:54 pm

Karin
"Itachi ?!" zašeptala

"Ach .. byl jsem ANBU který ti měl nařídit, aby jsi zabil Uchihy, ale nedělej ukvapené závěry... já si tím prošel a nedělal jsem to protože jsem chtěl ..." řekl a odskočil od Itachiho.
"Kuchiyose: NiinoTenshi ..." řekl a vyvolal dva Anděly.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:57 pm

"A to je kdo přesně? Nejsem zas tak informovaná." šeptla jsem a dívala se na Tenshiho Andělé a taky na Itachiho
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 5:59 pm

Spravil som krok do predu no hned som sa vrátil do zadu."Jr zaujmavé stretnuť po tolých rokoch človeka čo za mi to povedal, no čo sa stalo sa už nevráti a ani tovja smrť by to nevyriešila".Pozrel som na to čo privolal a otočil som sa na Kisakemho."Toto vyzerá na KG nebudeme hlupo zasahovať pokial neni treba no priprav si svoju Samehadu vyzerá to tak že sme nenatrafili na obyčajného supera ktorý si robý čo chce a aj ked má schopnosti neurčité tvoj Samehada sa skoro o vačšinu postará"povedal som tichšie Kisamemu.
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 6:20 pm

Vrátil jsem se
" oo ... Itachi-san .. znásobil jsi mi hostinu ? ..." řeklpotěšeně a vytáhl samehadu.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 6:27 pm

Karin
" Byl ANBU velitelem ve 12 a vyvraždil celý svůj klan ... až na svého malého bratra ... Asi víš koho ..." řekla a sledovala dění.

"Tákže toho tu je víc ..." řekl a podíval se z jednoho na druhého.
* Sledoval Kisameho oči*

Shi no Tenshi
Moje Kosa černě zářila. Překřížil jsem ji s Tenshiho katanou.

Mamorigami
Můj meč ozářilo světlo. Položila jsem meč na Tenshiho Katanu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 6:31 pm

"Hm to je zajímavé." řekla jsem a sledovala co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 6:46 pm

Odstupil som od Kisameho a veril som že to zvládne."Takže ty budeš Tenshi s klanu Yamidan s jedinečným KG ktoré dokáže prečítať aj Tsukuyomi však".Vedel som že s takýmto človekom si neni radno zahrávať no nemienil som stále bojovať nebol dovod."Prečo chceš bojovať povedal som že sa chcem rozprávať".





Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 6:51 pm

"Protože tón tvého hlasu řekl něco jiného ..." řekl klidně a s katanou nabitou chakrou stál.
" Tak co teda chceš ? " řekl
" Pokud znáš klan Yamidan tak víš že pocházím z Ame ... takže se v ní dokážu nepozorovaně přemisťovat ..."
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 6:53 pm

"Moja otázka bola celkom jasná chcem vedeť hlavny dovod prečo si prišil za namy a za druhé čo by si vedel poskytnuť Akutsuki?"Nehladel som stále na neho neml som dovod chcel som vyhnuť náš očný kontakt lebo keby sa stretol nič by to nebolo dobré.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 6:56 pm

" Důvody jsem řekl ... a co můžu přinést ? Sledovací schopnosti a sílu "Boha" " řekl
Andělé se postavili do normální polohy a sledovali vás.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 6:59 pm

"Doufám, že Tenshi neudělá nějakou blbost, sotva jsme ho doléčili." šeptla jsem
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Severné vezenie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 EmptyMon Sep 26, 2011 7:07 pm

Dalej som si už moc toho shinobi nevšýmal a obzerl som sa na Kisameho"Si v poriadku alebo si to schytal až moc?"Dufal som že je celkom v koži kedže teraz bol velmi doležitou sučiastkou tohto celku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Severné vezenie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Severné vezenie
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Otogakure no Sato :: Severné väzanie-
Přejdi na: