Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Severné vezenie

Goto down 
+2
Ansella
Akahim Ukarai
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyFri Sep 09, 2011 7:14 pm

First topic message reminder :

V tomto vezení je plno ľudí ktorý čakajú na smrť a preto sa stále snažia utiecť. Úteky boli zamietnuté kvôli dobrej ochranke čo si tu Orochimaru nasadil.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 2:55 pm

Karin
" Co zase potřebuješ ? ..." řekla už znuděně.
* Zase Hijutsu ...*
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:03 pm

"No co myslíš zcela si mě nenaučila všechno a já....chtěla bych se na chvíli někde usadit napadlo mě u tebe a Orochimara." přiznala jsem
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:04 pm

Karin
Začala jsem se smát
" U Orochimara ? Chceš se snad stát pokusným králíkem s Juuin ? " smála jsem se.
" Už jsem tě naučila vše co jsem chtěla ... Nehodlám tě naučit techniku kousnutí "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:12 pm

"To bych ani nechtěla a nechci ani být Orochimarovým mazlíkem chci na chvíli někde zůstat." řekla jsem prostě skoro až arogantněji
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:16 pm

Karin
" Tse .. A Já jsem hotel nebo co ? " smála se
" Ne .." Odsekla na ni.
" Mám práci pouze experimenty ... Ztrať se"
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:19 pm

povolala jsem na sebe armour a stiskla jí pevně ruku (ruka je z oceli ta moje)

"Nejsi hotel jen dočasná ubytovna v cestě za cílem drahá Karin." pousmála jsem se zle ani jsem nevěděla kde se to ve mě vzalo
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:20 pm

Karin
" Ráda si zaděláváš na problémy co ? " řekla loajálně
" Zmiz ... Nebo to s tebou blbě skončí ..."
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:32 pm

"Co mi můžeš udělat?" optala jsem se jí "Zdaleka toho neumíš tolik co já a teď když umím to co ty aspoň něco nevím jak obstojíš u Orochimara. Týden víc nechci." řekla jsem pevně a víc stiskla její ruku
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:33 pm

Karin
Usmála jsem se
" Shine ..." řekla jsem a štestím se vyvlékla z jejího sevření.
" Zatím " uchechtla jsem se na ni a vypustila proti ní Muže s prokletou pečetí.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:36 pm

stála jsem na místě jak přikovaná a použila jsem jen armour moje tělo náhle ztěžklo a ten týpek co proti mě běžel do mě tupě narazil a skácel se na zem

"čím jsou větší tím tvrdšeji dopadnou." poznamenala jsem a podívala se na Karin "Mám pro Orochimara nabídku." významně jsem se na ní podívala
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:37 pm

Karin
" Mě tvoje nabídky nezajímají ..."
" Pokud po něm něco chceš jdi se zabít do úkrytu " řekla a zmizela
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:46 pm

odebrala jsem se do úkrytu (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severné vezenie - Stránka 5 Left_bar_bleue1875/2300Severné vezenie - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 EmptyThu Oct 13, 2011 3:03 pm

Přikráčel jsem před vězení a ukryl svou chakru. Karin by neměla klást odpor, díky loajalitě k Orochimarovi. Vstoupil jsem a do bezvědomí omráčil dvanáct vězňů. Před vězením jsem vytvořil rituální místo s obrovským množstvím pečetí. Pomalu jsem je začal jednoho po druhém oživovat a schovávat do rakví. Vezni tedy byli prostředníky, kteří mají přivést na svět Suzumebachi, Gariho, Asumu, Shina, Niidaime Tsuchikageho a sedm šermířů z mlžné. Všechny jsem je ukryl do rakví a odvolal jako Kuchiyose. " Stejně to stále není kompletní ... " zamyslel jsem se a pohlédl směrem ke Kirigakure ... Přesunul jsem se do Kiri
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Severné vezenie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severné vezenie   Severné vezenie - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Severné vezenie
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Otogakure no Sato :: Severné väzanie-
Přejdi na: