Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyFri Dec 23, 2011 6:11 pm

Dvaja dávny rivali sa stretnú aby si vyriešili svoje spory raz a navždy.Kto zo súboju vyjde ako víťaz a kto ako porazení?

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Images?q=tbn:ANd9GcQdEJfaxdVsrpLKftYBqOFN6rH-x3Jr-2McpQjIEf75rEr8KPKglxM_OIY
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyFri Dec 23, 2011 6:19 pm

Pomaly som došiel na miesto rozhodnutia.Chcem to skončiť rýchlo.Povedal som si a zapol prví stupeň pečate.Určite si dosť zosílil od nášho posledného súboja čo? Vykrikoval som ako blázon.No bol som ako v tranze.Chcel som aby bol koniec.Vytiahol som kunai a výbušné lístky.Z obrovskou rýchlosťou som ich umiestnil na každí strom v dosahu 50 metrov.Ostal mi už jeden a ten som mal na aktiváciu.Lístky som porozdával tak aby ich nebolo vydno a sadol som si k stromu a točil s kunaiom.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyFri Dec 23, 2011 6:32 pm

Mokuto Takahiro

Dorazil jsem na místo v plné síle. Přes oči jsem měl obvaz jako vždy a jen jsem se zaposlouchal do okolních zvuků, zkterých mně vyrušil protivníkův řev. Poslední souboj ? Hmm...by mně zajímalo kdo to je pomyslel jsem si a odkryl jedno oko. Pohlédl jsem na genina. "Ty jseš kdo ?" zeptal jsem se a připravil jsem se na obranu před jeho útokem, což by mi nemělo dělat žádné problémy.
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyFri Dec 23, 2011 6:46 pm

Usmial som sa.Kemichi Namare a ty?Bolo mi divné, že mal zakryté oči no určite som nemal výhodu.Odrazil som od stromu a bol metre od protivníka.Neboj sa bude to veľmi rýchle.Veľmi.Pousmial som sa a vedel som, že keď prehrajem, prehraje a on.Zaútoč prví !Okríkol som ho a čakal čo spraví.
Dein:Táboril som na skale a čakal ako to dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyFri Dec 23, 2011 7:07 pm

Mokuto Takahiro

Stál jsem klidně a také se tak tvářil. Neodpovídal jsem mu, protože jsem neměl zapotřebí svěřovat informace někomu, kdo je mým nepřítelem. Jeho schopnosti nebudou velké, ale má celkem odvahu. Ale neměl bych ho podceňovat. Ve velké rychlosti jsem se dostal za něj a jen jsem mu přitiskl studenou čepel kunai ke krku.
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyFri Dec 23, 2011 7:14 pm

Priložil mi kunai ku krku a stále som bol kľudní.S chrbtom som ho drgol a obrovskou rýchlosťou som si čupol a kopol ha do kolena a zlomil mu ho.Odskočil som dozadu.Ja mám prekliatu pečať, čiže to znamená, že som rýchlejší a silnejší než ty!Vykríkol som a vybral si kunai.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyFri Dec 23, 2011 7:27 pm

Mokuto Takahiro

Stímhle jsem stoprocentě počítal a i přesto, že mám zavázané oči, pohyby jeho nohou dělají pro můj sluch dostačující hluk. Proto jsem jen nadskočil nad jeho kop. I přesto že má nějakou pečeť, já jsem v rychlosti a mrštnosti vynikal už od útlého věku a dnes jsou tyto dvě schopnosti u mně nejvyvynutější, tudíž mně jeho vychloubování vubec nedělalo starosti "Měj si co chceš...ale dokud si budeš hrat na frajírka a nezačneš přemýšlet jako shinobi...nikdy stebe nic nebude. A dam ti jednu radu...nikdy neprozrazuj své schopnosti dříve, než souboj vubec začne...tím dáš svému nepřítely dostatečné informace, aby vymyslel plán na tvou porážku." řeknu a pomalu jdu k němu.
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyFri Dec 23, 2011 7:32 pm

Hodím kunai a odskočím.Katon: Ryuuka no Jutsu!Vyskočil som a preskočil za neho.Hodil som do neho ďalší kunai.Vedel som, že niečo ho musí zasiahnuť.Z jednej strany strom, čiže tam uskočiť nemôže z druhej justu a z ďalších dvoch kunaie.Ja som zmizol sa stromy a vedel som, že ma nájde no vošiel by rovno do pasce.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyFri Dec 23, 2011 7:42 pm

Mokuto Takahiro

Hmm...Katon? "Kasai kaiten" Roztočím se a kolem mně se objeví ohnivé tornádo, které se každou sekundou začalo zvětšovat. Oba dva kunaie to vzalo do víru a pak odhodilo někam pryč a jeho ohnivá technika se stala součástí mého ohnivého tornáda a taky se díky tomu posílilo a zvětšilo se až ke stromům a zvětšovalo se dál.
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptySat Dec 24, 2011 9:40 am

Z diaľky som videl čo spravil.Približoval sa k stromu.Toto bude koniec.Zasmial som sa.Kuchiyose no Jutsu!Objavil sa Kunchi.Choď po Deina a priveď ho sem.
Kunchi:Doniesol som Deina.Tak čo potrebuješ?
Chyť ho a paralyzuj!Ukázal som na muža.No stále ho drž!
Kunchi:Pribehol som k nemu a rukou ho chytil pod krk a druhou za nohy.Použil som Raiton a dal mu ránu z 1500 voltmy.A kedže mal meč zo železa, už musel mať ruku strpnutú, no aj celé telo.A ty Dein hádž do odkrytých miest shurikeny.
Dein: OK šéfe.Zobral somshurikeni odhadoval som, že ich tam je aspoň 25.Dobehol som asi 2 metre od nich a začal behať okolo.Toto bude zlé.Pomyslel som si a hádzal shurikeny.Toto buď neprežil alebo je aspoň paralyzovaný.A keď sa k tomu pridajú aj tie shurikeny, ktoré sú tiež z ocele, končí!Pomyslel som si a pripevňoval som výbušný lístok ku kunaiu.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptySun Dec 25, 2011 9:23 am

Mokuto Takahiro

Stále jsem se točil a ikdyž mi to ubralo dost chakry, ohnivé tornádo bylo ted obrovské a dál se zvětšovalo. Když dosáhlo ke stromům, odpálilo všechny protivníkovy výbušné lístky. Když přiběhla ta jeho opice, tak jsem nechapal, co mu to dal za rozkaz...chytit mně když je kolem mně ohnivé tornádo ? Pak jsem jen slyšel jak chudák opička hoří a padá k zemi. Přestal jsem se točit a oheň se rozletěl do okolí, takže co nebylo kryté, to mohlo zhořet. Několik shurikenů se mi zabodlo do levé ruky, a do pravé nohy. Pak jsem jen velkou rychlostí běžel ke stromům a schoval jsem se za strom a připravil si jednu ze svých nejsilnějších technik.
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptySun Dec 25, 2011 3:45 pm

Kunchi: Rozpustil som sa a mal veľké zranenia takže ma Kemichi dosť dlho povolať nemôže.Dein:Pár kunaiov sa mu zapichlo mne nevedno kam, pretože som rýchlo odskočil a už ma nebolo vidno.Čo? Sakriš.Poobzeral som sa dookola.A videl, že už veľa veci horí.Keď to takto pôjde ďalej, odpáli celý les.Tu by mi bola technika ukritia v hmle na nič, pretože protivník využíva sluch.A keď odpáli celý les, aspoň tu bude prúdiť veľa vzduchu, čo znamená, že bude počuť skoro len prúd vzduchu.Rozmýšľal som aký mám zvoliť útok.Keď sa k nemu priblížim budem mať malý čas na útek.Ale má v nohe aj v ruke kunaie takže sa bude pohybovať pomalšie.Rozbehol som sa dokola a pripevňoval čakrové lánka všade okolo.Sluch bi mu teraz nemal pomôcť a preto som minul všetky lanká čo som mal.Boli všade na stromoch.Bol som skoro pri ňom, už som ho videl zastavil som sa od neho 3 metre.Katon: Housenka no Jutsu!Videl som ako sa k nemu približujú tie gule hodil som ešte k nemu kunai z výbušným lístkom a pár kunaiov ktoré mi ostali a utekal som kade ľahšie.Pri behu som zbadal, že sa chytil aj strom z výbušním lístkom, hlasno som preglgol a vybehol po malej skale a na konci som vyskočil ako sa len dalo a dúfal, že to prežijem, potom som začul len výbuch.

https://www.youtube.com/watch?v=o0kRL73_hHI&feature=related
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyMon Dec 26, 2011 7:02 pm

Mokuto Takahiro

Soustředil jsem se na koncentraci chakry. Skočil jsem před nepřítele asi tak 50 metrů od něj. Dal jsem dlaně k sobě a s mírným úšklebkem jsem vyslovil "Teashi akuma" Ze země vyletěli obrovskou rychlostí 4 velké proudy ohně. Pravou ruku a nohu jsem dal do předu a dva proudy se rozletěly ohromnou rychlostí kupředu. Jeden sloužil jako štít proti jeho technice a zároveň aby zapálil výbušný lístek na kunaii a tím explodoval. Výbuch dále odhodil ostatní kunaie letící na mně. Druhý proud se řítil přímo na protivníka a ničili vše co jim přišlo do cesty a vyhnout se nečemu tak rychlému dá práci i ninjovi na urovni S. Pohl jsem i levými končetinami a ostatní proudy se taky ohromnou rychlostí rozletěli k nepřítely, zatímco jeden proud jsem si nechal na případnou obranu.
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyMon Dec 26, 2011 7:13 pm

Všetko tam vybuchlo.Dúfam, že už zdochol.Otočil som sa a uvidel že sa ku mne niečo blíži.Dein: Rýchlo som sa rozbehol a odstrčil Kemichiho prečo a mňa to dostalo.Niekto ma odstrčil.Bol to Dein.Jeho bezvládne telíčko ležalo na zemi.Rýchlo so k nemu pribehol.Dein: Prosím zabi ho, urob to pre mňa.Posledný krát vydýchol.Zmocnil sa ma obrovský hnev.Ty hajzel!Vykríkol som a spustil druhú časť pečate.Na hlave mi narástli rohy a v zadu som mal dve krídla.Teraz ťa zabijem!Vybehol som obrovskou rýchlosťou dopredu a preskočil som ho.Zo zadu som ho tresol oboma krídlami tak aby som ich mal aj ako štíť.Skrz medzeru som videl ako preletel cez svoju vlastnú techniku.Určite to nemohol prežiť toľko šťastia mať nemohol.Pre istou som si vybral a meč a bol pripravený.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyMon Dec 26, 2011 7:29 pm

Mokuto Takahiro

Konečně se naštval...souboj je u konce pomyslel jsem si a nechal jsem se zasáhnout jeho křídly. Při letu jsem pohl všemi končetinami a tím jsem dostal všechny ohnivé proudy z dosahu mého letu. Přistál jsem na koruně stromu a tři ohnivé proudy se ohromnou rychlostí rozlětěly k němu, zatím co jeden jsem nechal za sebou. Šanci na uniknutí nemá skoro žádnou, jelikož kam se pohne, tam poletí i ohnivý proud, který je rychlejší než on a já dohromady. "Děláš vše bez rozmyslu, jsi jen pouhý genin, který se toho má ještě mnoho naučit." zamumlal jsem. Z chakrou jsem na tom už nebyl moc dobře, ale stále jsem schopný boje na plno. Ikdyby se vyhl třem proudům a dostal se ke mně, stále tu mám ještě jeden ohnivý proud, připraven ho použít, jelikož teď se nenechám jen tak zasáhnou a znám už jeho pohyby.
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] EmptyTue Dec 27, 2011 11:51 am

Vyletel som hore a letel ďaleko do hôr a za mnou aj tie plamene.Jedného som sa zbavil no dve ešte leteli za mnou.Sakra.Nikde neboli stromy a nemohol som sa kryť.Lenže teraz mu sluch nepomôže, pretože sme v horách a bez stromov tu prúdi strašne veľa vzduchu.Bude obtiažne zistiť kde som.Usmial som sa a otočil.Katon: Housenka no JutsuNo miesto malých gúľ sa spojili do jeden.Guľa pohltila plamene a letela odo mňa preč.Letel som dole a nabral rýchlosť.Dopadol som na zem a to spravilo veľký hluk.Využil som toho a prebehol za Mokuta.Katanou som ho pichol do brucha a odletel do zadu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]   Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE] Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mokuto Takahiro
» Killunia - Inari Nadare [ACTIVE]
» Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]
» Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE]
» Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna :: Vánoční Boje-
Přejdi na: