Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE]

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE]   Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] EmptyTue Dec 20, 2011 7:15 pm

Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Images?q=tbn:ANd9GcTybxS_QbBYQALiL8HOoeuvOoYb5IXGgKbnwZKx6zWZHji7YADfWaz5LtFT

Les kde sa stretnú dvaja ninjovia, kto z nich pôjde domov a kto bude víťaz?
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE]   Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] EmptyTue Dec 20, 2011 7:17 pm

Pomalým krokom som došiel na miesto kde som mal mať súboj.Ruku som položil na zem a vyšla mi z nej čierna tekutina.Rozišla sa všade možne.Spravila zo seba stromy, zvieratá.Oprel som sa o strom a bol pripravený na útok.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE]   Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] EmptyTue Dec 20, 2011 7:29 pm

pomalým krokom som došiel a pozrel sa upriamene na Tenshiho a povedal ďalšie malé decko ktoré si myslí že je najsilnejšie na svete ... a Daichi si pomyslel HMm čo to je ?! vyskočil na jeden zo stromov (nie s tvojej hmoty)a povedal Hooh dámy majú prednosť uškrnul sa a potom zaostril zmysli
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE]   Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 5:43 am

Pomaly som vstal.Nech to je rýchle.Skočil pred neho klon z Rentonu a obviazal mu nohy.Druhý skočil a kopol ho do hlavy.Začaly padať a klon sa okolo neho obviazal celý, druhý zmizol za strom.Keď padali použil som Renton a zviazal ho aj hore.Dopadol tvrdo na zem, trošku to zabolelo.Teraz bol ako v hrobe.Hoci čo urobíš, budem o tom vedieť, stačí malý pohyb a tieto ostne ťa zabijú.Uškrnul som sa a v jeho "hrobe" sa na každom mieste začaly vysúvať malé ostne ktoré som bol kedykoľvek pripravení potiahnuť.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Left_bar_bleue350/350Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (350/350)

Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE]   Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] EmptyThu Dec 22, 2011 6:33 pm

Zrazu sa pred Daichim zjavil klon a daichi si pomyslel sakra čo to ?! a za ním bol ďalší no Daichi sa inśtinktívne zohol chytil honu a celou silou toho druhého klona hodil na toho čo mu chytil nohy .Sekundárne vytiahol meč a sekol tak že tá hmota čo držala Daichiho sa odpojila ( pokiaľ to je možné) Daichi odskočil a chakrou sa odrazil od zeme do vzduchu keď dopadol na zem pozeral sa okolo seba či niečo naňho nejde a pri tom držal svoj meč v rukách .

(ako je možné že tie tvoje klony sú dokonalé ešte ma aj odmotajú a uveznia a tebe to ani chakru nezoberie. A nemás v technikách že by so s rentonu vedel vytvoriť klon ktorý má mať také schopnosti )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE]   Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE] Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tenshi Gurama - wtf
» Daichi Terumi
» Killunia - Inari Nadare [ACTIVE]
» Techniky Daichi Terumi
» (summon) Daichi Terumi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna :: Vánoční Boje-
Přejdi na: