Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 6:19 pm

First topic message reminder :

Uvnitř budovy .... ^^ Nemusím rozepisovat ^^
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 5:55 pm

Konečně jsem ho dostal do vody a nyní konečně můžu použít nějakou techniku pomocí vody. Ačkoliv vypadá že hlídá vodu tomuhle se už opravdu nevyhne jelikož se voda ihned objeví kolem něj a jen já tu techniku můžu zrušit.
"Suiton: Suirō no Jutsu"
Uvězním tak Nakameho ve vodním vězení ze kterého není úniku a doufám že se už konečně vzdá.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 6:04 pm

Pečeť se nad na mne hroutící vodou zasvítila a zapečetila ji do mé ruky, která o něco ztěžkla, zřejmě tíhou chakry. Postavil jsem se na obě nohy a vyskočil na nejbližší souš, kde jsem hodlal za skoku domyslet další kroky. S rozmyslem jsem po Katarovi hodil pár kunaiů s výbušnými lístky, jež byly navázány na lanka, tudíž s manipulovatelným směrem. Hodlal jsem použít znalosti ze Sharingan Soufusha no Tachi tak, abych ho dokázal trefit těmito primitivními útoky. Nedával jsem tomu ale moc velké naděje, vzhledem k nedostatku chakry nás obou.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 6:17 pm

Hm Nakame jako obvykle boduje a zase mi unikl z techniky. Fakt už netuším jestli je to člověk nebo nějaká jiná bytost.
On si klidně odskočí na břeh a já tu zase zůstávám jen tak stát jelikož to pomalu nedává smysl bojovat. Ačkoli je to nemožné tak já se nevzdávám a snažím se překonat nepřekonatelné. Hodí po mě kunaie tak já šáhnu do váčku s kunai a vytáhnu kunaie a hodím je proti nim a tak se střetnou a spadnou do vody. Jelikož mi dochází chakra a já už mám jen jeden pokud tak to budu muset skusit zase bez chakry. Vemu dlouhej drátek a dám na něj 2 kunaiů. zavážu konec aby se od toho kunaie nevypadli. Roztočím drát ve vzduchu ale nepoužiju žádnou chakru a tento útok nazvu.
" Ninjí způsob: Tanec Kunaiů"
Hodím to na Nakameho a ovládám to rukou jelikož kus drátu mám stále v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 6:54 pm

Dopadl jsem na kus skály. " Ninjutsu už je k ničemu ... " řekl jsem si pro sebe a vyndal z kapsy shurikeny, společně s výbušnými lístky. " Přechází styl Taijutsu a Shuriken Jutsu. "Ještě než jsem cokoliv udělal, ještě se Sharinganem jsem vyblokoval útok letící na mne. Poté už se mi Sharingan sám deaktivoval, díky únavě. Poté už jsem jen vrhal na celé údolí výbušné lístky spojené se shurikeny. Stál jsem na skále, ze které jsem nehodlal jen tak slézt do vody. Dokonce i vzdálenost mi nahrávala, jelikož jsem se od Katara nacházel několik desítek metrů daleko.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 6:58 pm

Sleduju pečlivě Nakameho ačkoliv můj utok vyblokoval tak jsem zatáhl drát a přitáhl jsem to zpátky. Pak začal házet na údolí výbušné lístky a já vyskočím pár metrů od Nakameho dost vysoko. Znovu použiju ten útok a různě mávám rukou aby to něměl tentokrát lehké vyblokovat. Když přeřizne drátek tak kunaie se rozletí na různé strany a minimálně ho zasáhne jeden. Jen pokud to přeřízne.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 EmptyWed Dec 21, 2011 8:38 pm

Přeřízl jsem to, kunai mne bodl, sedl jsem si a z trenek udělal bílou vlajku.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 EmptyWed Dec 21, 2011 8:41 pm

Vidím jak Nakame vytahuje bílou vlajku a tudiž se vzdává a náš souboj je u konce.
Vítězem se tedy stávám já.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 EmptyThu Dec 22, 2011 1:08 pm

Víťazom je Kataro!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kataro Fernandes
» Kataro Fernandes
» Kataro Fernandes
» Kamiki Kazuma - Sentoi Kazuma [FINISHED]
» Kataro Fernandes - Daisuke Maeda [CLOSED]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna :: Vánoční Boje-
Přejdi na: