Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dúm vánku

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Dúm vánku - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 EmptySat Dec 03, 2011 5:38 pm

First topic message reminder :

Toto je "oficiálne" sídielko, vilička.. alebo lepšie povedané menší palác !! (aspoň rozlohou) Kena. Zvonka to vyzerá ako taká honosnejšia väčšia budova no má dosť rozsiahle aj podzemie. Patrí k najvyšším budovám v Sunagakure no sato a .. vlastne by sa sem zmestilo naozaj veľa ľudí.. kľudne aj takých dvadsať až tridsať. Nachádza sa tu v podstate všetko po čom Ken túži, vďaka svojmu elementu má v podstate neobmedzené financie a tak si to môže dovoliť.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Dúm vánku - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 EmptyThu Dec 08, 2011 8:21 pm

Heh.. zaujímavé, nikdy som o tom nepočul.. zaškeril som sa a následne som sa na ňu len zapozeral..naah je tak kawaaai !.. prebehlo mi hlavou a moje imaginárne ja začalo plakať potoky sĺz !! páč už zajtra bude preč Pláč .. Náhodou.. vyzerá to silne, ehm.. čierne niečo, čo minimálne rozhodí nepriateľa páč nevie čo od toho má oćakávať.. pousmial som sa znova a jednou rukou som sa len poškrabal za ušami !
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Dúm vánku - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 EmptyThu Dec 08, 2011 8:40 pm

Ale o mojich schopnostiach nikomi nevrav,no ja idem spať usmiala sa na Kena dala mu pusu na líce a povedala dobrú noc .. heh pomaly prechádzala cez obývačku ku schodom pomaly hore zašla ešte na wc umyla si ruky . Chvíľu blúdila po hornom poschodí preto že nevedela nájsť svoju izbu , po tom ako ju našla tak otvorila dvere pozrela sa do plášťa či tam je všetko , ešte si na chvíľu otvorila okno aby sa tam vyvetralo potom zavrela okno ľahla si do postele a snažila sa zaspať no nejak sa jej nechcelo spať , tak len tak ležala a čakala kým ju zoberie únava k spánku a pomyslela si chcelo sa mi spať ale teraz sa mi nechce
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Dúm vánku - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 EmptyThu Dec 08, 2011 8:55 pm

Hai, nemusíš sa báť, je to u mňa v bezpečí.. pousmial som sa .. no celkom ma zaskočila tá pusa na líco ale.. čo viac si priať ^^ ? Aspoň na chvíľku som zabudol v podstate na všetky starosti. oyasumi nasai.. dodal som ešte keď odchádzala po schodoch, pozeral som sa za ňou no po tom sa už stratila úplne. Chvíľku som tam len tak stál, no napokon som prišiel ku rozkladaciemu gauču, prezliekol som sa do takého voľnejšieho oblečenia, ako tepláky a voľná košela ktorá bola tak o dve čísla väčšia, než bola moja veľkosť. Po tom som si ľahol, nespal som však, nikdy som nespal. To bola pravda, nemohol som spať už posledných .. asi trinásť rokov.. aj tak som sa stále trocha červenal.. aj keď v tej tme to moc nebolo vidieť.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Dúm vánku - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 EmptyFri Dec 09, 2011 1:39 pm

Saki sa ráno prebudila tak sa postavila z postele zamierila rovno do kúpeľne ktorú už našla mala pri sebe aj vlastnú kefku , videla tam aj niečo ako zubnú pastu tak si to dala na kefku vyčistila si zuby zamierila do svojej izby zobrala si svoje už usušené veci obliekla si ešte tie zo včera do svojho batohu si dala staršie spodne prádlo všetky veci ktoré boli jej dala na seba plášť a zošla dole a povedala Ja už idem tak ahoooj usmiala sa na Kena ktorý ležal na gauči a ešte mu dala pusu na líce a pomaly otvorila dvere ešte mu zakývala a išla k bráne
(PRESUN)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Dúm vánku - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 EmptyFri Dec 09, 2011 3:30 pm

Celú noc som bol hore a len som čumel niekde doblba. Síce som Saki veril no, viac menej som dával pozor aby ju nenapadla nejaká hlúposť. Ten čas ubiehal celkom pomaly no, už som si zvykol. Nakoniec len slnko znova začalo svietiť do okeníc a ja som započul ako schádza zo schodov. Ohayo.. pozdravil som ju s miernym úsmevom a len som prikývol. Maj sa, snáď sa ešte stretneme šepol som potichu a len som sa pozeral ako odchádza..
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Dúm vánku - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 7:34 pm

Přišel jsem ke Kenovým dveřim a rychle na ně zaťukal. Doufal jsem že bude doma protože nebylo času na zbyt.Jestli by nebyl musel bych ho zdlouhavě hledat po vesnici a to by konoze moc nepomohlo.Sakra co mu to trvá tak dlouho ? možná to nebylo tak dlouho jak jsem si myslel,třeba se mi to jen zdálo ale já byl ve spěchu.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Dúm vánku - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 8:04 pm

Bolo to dlho, kým som zareagoval na klopanie. Dočaptal som sa k dverám a dokorán som ich otvoril. Mohol sa na mňa naskytnúť dosť komický pohľad. Pod očami som mal nehorázne nevyspaté kruhy ktoré však mohli byť spôsobené aj nadmerným spánkom. Na nohách som mal oblečené dlhé a asi o dve čísla väčšie tepláky, rovnako aj tričko. Bol som strapatý a hádzal som po Shirovi taký neuveriteľne rozospalý pohľad.. vlastne to vyzeralo že ani nechápem kde práve som a kto som a.. no.. ako keď človek po dlhom čase spí niekoľko desiatok hodín v kuse !
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Dúm vánku - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 8:10 pm

Ken .... jestli se mu teď tak dalo říkat protože vypadal jako chodíci mrtvola... konečně otevřel dveře.Ahoj Kene má tu pro tebe velmi důležitou misi . Před chvílí jsem dostal zprávu že náš spojenec Konoha byla napadena Akatsuki a zničena.Pošlu tam konvoj se zásobami a Staviteli a chci aby si ten kovoj doprovázel a zastupoval mě v Konoze.A byl by si Hokage po ruce kdyby něco potřebovala. zadýchaně jsem řekl a ještě dodal Konvoj by měl být přichystanej u brány během chvíli. Budou na tebe čekat , ještě s tebou pošlu někoho ještě se rozhodnu koho.pak jsem se mu ještě omluvil Promiň že tě stavím před hotovou věc ale velmi to spěchá.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Dúm vánku - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 8:34 pm

Eeh.. okej.. zamumlal som jednoducho no následne som len zatreskol dvere.. v podstate pred jeho nosom.. trvalo to len chvíľku kým som si obul shinobi sandále.. no.. nevyzeral som zrovna ak ovzorový shinobi ale o vzhľad mi aj tak nikdy nešlo. Ani nie o pár sekúnd som vyšiel z dverí, cez chrbát som mal ešte prehodenú katanu no to bola jediná zmena. Stále som vyzeral ako mŕtvola ktorá sa práve zobudila zo storočného spánku. Len som mu kývol a s takým vyškereným úsmevom som vyrazil k bráne.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Dúm vánku - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 8:36 pm

Poté bylo načase se vrátit do kanceláře.Po cestě jsem přemýšlel jestli ta pomoc bude stačit jseli jsem toho neměl poslat víc nebo alespoň víc lidí.Pokud by jich bylo málo tak určitě někdo řekne.Taky jsem přemýšlel koho poslat s Kenem.No snad se někdo najde.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dúm vánku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dúm vánku
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Domy Hráčů-
Přejdi na: