Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dúm vánku

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Dúm vánku   Dúm vánku EmptySat Dec 03, 2011 5:38 pm

Toto je "oficiálne" sídielko, vilička.. alebo lepšie povedané menší palác !! (aspoň rozlohou) Kena. Zvonka to vyzerá ako taká honosnejšia väčšia budova no má dosť rozsiahle aj podzemie. Patrí k najvyšším budovám v Sunagakure no sato a .. vlastne by sa sem zmestilo naozaj veľa ľudí.. kľudne aj takých dvadsať až tridsať. Nachádza sa tu v podstate všetko po čom Ken túži, vďaka svojmu elementu má v podstate neobmedzené financie a tak si to môže dovoliť.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyTue Dec 06, 2011 8:49 pm

Išli sme asi takých dvadsať minút. Prechádzali sme cez tú bohatšiu štvrť v Sunagakure no sato, nakoniec sme sa ocitli na úplnom konci štvrte a nám sa vyskytol pohľad na tento príbytok.. už zvonku vyzeral.. tak majestátne a jednoducho zároveň.. No..vitaj v dome vánku.. Pousmial som sa a následne som otvoril dvere, teda najprv bráničku a dvere až potom. Otvárali sa smerom von, tjest otvoril som ich a len som Saki naznačil aby vošla ako prvá. Vo vnútri to vyzeralo tak.. až divne obyčajne !! ak čakala nejaké staroveké klenoty či podobne tak.. to tu naozaj nebolo.. vlastne bol vnútri docela dosť bordel... aspoň tuto na prízemí. Kuchyňa bola spojená s obývačkou ako aj s niečím ako izbou, zatiaľ čo sa na boku nachádzalo menšie schodisko ktoré viedlo hore.. teda na vyššie poschodie.. to bolo tak "spolovice" také veľké ako to prvé, na krajoch bolo kovovov-sklenené zábradlie a keď sa niekto zhora pozeral, tak videl takmer celé dolné poschodie.. uuhm okrem kuchyni.. Bolo tu však asi úplne všetko !! dokonca si mohla mať podozrenie že je v kúpeľni výrivka !! čo aj bola.. v oboch kúpeľniach.. G..gomeenasai... já som nejak nečakala návštevu a tak je tu bordel.. začal som sa ospravedlňovať s takým mierne nesmelím úsmevom.. kade išla, tade som zo zeme rýchlo zbieral kusy oblečenia a.. "niečoho" čo sa už nedalo identifikovať.. rýchlo som sa snažil upratať v podstate celý dom.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyTue Dec 06, 2011 9:00 pm

Keď sme prechádzali cez bohatú štvrť tak som si pomyslela hmm on býva v tejto oblasti a keď došli ku Kenovmu príbytku tak si Saki pomyslela nechápavo Ou trocha veľké čo je toto nejaký finančný maklér alebo feudálny pán , alebo je v Rade pre Suna obranu a diplomaticke veci?NechápuNechápu tomuto nechápem a len tak zo seba vydala Trocha veľké pre jedného človeka nie? keď vošla do vnútra bol tam menší bordel ale Saki to neprekážalo preto že ona bola zvyknutá na bordel , sama to zažívala u seba doma keď bola vo svojom dome a povedala Máš to tu trocha veľké, a luxusné Saki sa popozerala po dome a o niečo neskôr sa opýtala Kde sa môžem ubytovať Nechápu
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyTue Dec 06, 2011 9:05 pm

Heem..Hai.. je to veľké pre jedného človeka.. ale čo mám robiť? zatiaľ neviem o nikom kto by so mnou vydržal nejaký dlhší čas.. zaškeril som sa a len som ukázal na schody.. hore takmer nechodím.. kľudne sa tam zlož a chovaj sa tu ako doma.. no.. aspoň dúfam že by tam mal byť menší bordel než tu.. uhm.. taaam máš kuchyňu.. aj hore a aj tu dole máš kúpeľnu aj s WC eetoo.. keď budeš niečo potrebovať tak povedz.. Dodal som, poškrabal som sa vo vlasoch a len som išiel do kuchyne.. zobral som pohár ktorý som len vypláchol a napustil som si do neho vodu.. s trocha nepríjemným úškrnom som zobral jednu z tabletiek ktoré boli na pulte, prehltol som ju a vodou som ju zapil.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyTue Dec 06, 2011 9:32 pm

Vyšla hore Kde bol celkom bordel no ona si upratala len spálňu a ostatok nehala len tak potom si zložila malý batoh kde mala potrebné veci ,veci si vybrala z batoha a uložila plášť s vnútornými kapsami som si zhodila dole a zavesila som ho na dvierka na skrini , potom som si vyzula moje ,,boty" na chvíľu som si šla skúsiť posteľ a potom na nej začala skákať po chvíli zošla z postele a začala hľadať kúpeľňu no sa stratila v dome tak chodila po hornom poschodí a hľadala kúpeľňu no aj tak ju nenašla tak Saki zošla dole a tam si pamätala kde je kúpeľňa tak vošla do nej a zakričala s kúpelne Som dole v kúpeľni viem že prízemie je tvoje ale hore som to nemohla nájsť tak prosím nevstupuj zatvorila dvere do kúpelne urobila si potrebu umyla ruky zrazu ventilácia sa spustila a v kúpeľni nebol smrad Skvelý dom , len dúfam že Kena nenapadne mi tu ísť lebo ho asi zabijem potom sa usmiala len tak sama pre seba začala si napúšťať výrivku potom sa vyzliekla do naha a vliezla do výrivky kde bolo aj trocha peny a Saki si pomyslela Jooj tomuto sa hovorí luxus ,
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 1:40 pm

Keď vyliezla na poschodie tak som sa v rýchlosti prezliekol, vlastne som zo seba iba zhodil tričko a dal si.. nové, teraz malo takú bielo-žltú farbu, celkom ladilo s mojimi vlasmi.. topánky som si vyzul a hodil "niekam".. sám som nevedel kam, tiež dôvod prečo zväčša meškám na dôležité udalosti .. keď si musím každé ráno hladať topánky !!.. nakoniec som sa len zvalil na rozťahovací gauč. V jednej z rúk som už zvieral nejaký drink a v druhej som mal mangu. život je krásny.. zaškeril som sa a následne som sa do tej mangy pustil!! započul som Saki ktorá vošla do kúpeľne.. len som pre seba prikývol.. po tom som si začal hovori´t že.. preboha.. veď sa v mojej kúpeľni kúpe krásne dievča.. prečo to nevyužiť? .. svoje chúťky som však zahnal ďalšou stranou mangy.. stále to však bolo viac menej pokušenie.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 2:30 pm

Saki stále relaxovala v kúpeľni a bola tam nejaká fľaška a na nej bolo napísané ,, Pre vytvorenie bubliniek vo vode" Saki sa usmiala len tak pre seba natiahla ruku priamo po tú fľašu a pomyslela si hmm neni tu napísané dávkovanie tak si tu trocha toho dám otvorila fľašu a naliala to do vody keď že bola vo výrivke tak prúd vody vytvoril kopu bublín s tých šampónov a celá výrivka bola v bublinkách a Saki vykríkla Máš tu nejaký dámsky župan?Nechápu bolo to počuť cez dvere Saki si zatiaľ užívala dobrý kúpeľ a pomyslela si Hmm som na misii a pri tom relaxujem ... to je proste super
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 3:17 pm

S odpoveďou som na chvíľku počkal.. dámsky župan?.. nemám župan ani pre mňa.. prebehlo mi hlavou a na chvíľku som sa zamyslel.. Eeehm.. gomen? šepol som ospravedlňujúco.. naozaj som župan nemal a tak som sa nejak snažil.. uhm.. ospravedlniť?.. Naah toto bude minimálne misia ranku S.. takéto pokuśenie pff.. čo si ten Kazekage o sebe myslí?.. rozmýšľal som ešte a radšej som sa snažil upriamiť pozornosť na mangu.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 4:12 pm

Nevadí tak mi prosím ťa dones veľký uterák ,alebo niečo do čoho sa možem utrieť lebo tu žiaden nevidím zakričala Saki na Kena preto že sa chcela už utrieť a ísť sa obliesť len nemala uterák , a pomyslela si Oh to je trapas mala som si zobrať nejaký uterák ale čo tak nech mi ho donesie ja som predsa hosť heh pousmiala sa Saki sama nad sebou , o chvíľu si pomyslela no budem ešte dnes niečo musieť zistiť , čím viac informácií tým lepšie
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 7:27 pm

Hmm.. vyšlo z mojich úst no o chvíľku tie slová nedošli len k mojich ušiam, ale zaregistroval ich aj mozog. Rýchlo som sa postavil po čom som len hodil mangu späť na rozkladací gauč. Rozmýšľal som, kde asi tak ten uterák mám.. teda kde mám nejaký.. nakoniec som si spomenul že by mal byť v .. chladničke? ehm.. zlý pokus.. ďalší sa mi však podaril. Z takým veľkým a pohodlným .. no kupodivu aj čistučkým uterákom som mieril ku kúpeľni.. Jednu ruku som nadvihol a len som zaklopal na dvere. No.. mám ho tu.. povedal som.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 8:09 pm

Ehm... no taaaak... pootvor trocha dvere hoď mi ho na dlážku a ja si poň prídem povedala Saki a čakala čo Ken urobí , Dnes si ešte odpočiniem a zajtra začnem pracovať na misii vlastne na dokončenie skoro všetko potrebné viem a navyše odpočinút si aby o tom nikto nevedel a zadarmo tak to je super no nie? Ale neviem ako zistím informácie o nových ninjoch a aktívnych tímoch ale niečo vymyslím . A ešte keď mi tu spríjemňuje pobyt taký pekný chalan no radšej tu ostanem pár dní ešte a potom pôjdem ešte doplním pár informácií a už pôjdem ale snáď sa tu vrátim páči sa mi tu majú tu dobré jedlá na to teplo sa dá zvyknúť , A sú tu celkom fajn chalani . Ak budem mať volný čas tak tu určite skočím pomyslela si Saki
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 8:15 pm

Hai.. šepol som potichu a len som zo sklonenou tvárou k zemi pootvoril dvere, jednu ruku som strčil dovnútra aj s uterákom a len som ho odhodil kúsok od dverí.. následne som ich zavrel..no.. možno troška rýchlejšie než som mal v pláne. Povzdychol som si a znova som len prišiel do kuchyne.. tam som dal postaviť vodu a vytiahol som dva hrnčeky.. nevedel som či bude čaj no.. dúfal som že hej.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 8:28 pm

Ďakujém, to by bolo asi všetko zatiaľ ťa o nič nežiadam zodvihla sa z vane utrela sa do dobrého uteráka vydepilovala si nohy , vyholila si chĺpy na onom mieste ( snáď viete kde Chichotání Chichotání) , obliekla si nové nohavičky potom podprsenku , no jej veci boli špinavé tak sa rozhodla ich trocha vyčistiť zapla umývadlo škvrny natrela mydlom začala si umývať oblečenie po umytí si svoje veci zobrala do pravej ruky uterák sa snažila obmotať okolo seba ale nejak jej to nešlo a veci už nechcela dávať na zem preto že boli vyčistené, po Saki v kúpeľni nič nezostalo , a pomyslela si tak že len tak prebehnem hore aby ma nevidel Ken snáď si ma nevšimne dúfam že čumí do niečoho otvorila dvere pomaly kráčala ako by nič len v spodnej bielizni a vychádzala hore schodiskom a potom do svojej izby umyté veci si zavesila do izby a dala si nové veci a potom začala schádzať dole schodami
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 8:59 pm

Kým sa stihla obstarať, tak ten čaj už aj dva krát vychladol no.. mne osobne to nevadilo.. jeden hrnček či dva.. práve som dopíjal druhý keď som si uvedomil že predo mnou prebehla Saki .. v podstate len v spodnom prádle.. keď zmizla hore tak som sa za ňou ani neobzrel.. vlastne som si myslel že sa mi to iba zdalo.. napil som sa ešte raz.. ako keby sa nič nestalo.. nakoniec mi však "došlo" že to nebola iba moja zbožná predstava.. v momente som sa obrátil a nadklonil som sa nad umývadlo.. na neho dopadlo pár kvapiek krvi.. naah.. odkedy je to so mnou také.. zlé ? .. zamumlal som pri čom som sa snažil rukou zastaviť krvácanie z nosa. Kým stihla prísť dole tak.. som to nejak úspešne zamaskoval a už sa znova zohrievala voda v konvici. Ja som sa len tak neutrálne opieral o chladničku a sledoval som ten jej zostup zo schodov.. celkom ma sklamalo že na sebe nenechala len to spodné prádlo Pláč.. Uuhm.. kawaai.. ale keď si bežala hore uuhm.. pristalo ti to viac.. neodpustil som si poznámku .. doprevádzanú takým zubatým, veselým no za to milým úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 9:18 pm

A ja som si myslela že ma nevidel hah ... asi sa mu páčim či nie? heh sama neviem ale on tiež nie je na zahodenie pomyslela si Saki chvíľku po tom čo jej to povedal sa trocha očervenala a povedala mu Mnooo ako myslíš , ale kto ti dovolil ma pozorovať v spodnej bielizni neodpustila si poznámku s úsmevom na tvári a potom dodala potichu Vlastne toto je tvoj dom, Idem si rovno obliesť pižamovú košelu však za chvíľu pôjdeme spať nie? vybehla rýchlo hore trocha si prečesala vlasi vyzliekla si nové veci okrem spodného prádla uložila si ich do skrine a zobrala si nočnú košeľu ktorá mala ako keby vyblednutú oranžovú farbu a nočná Košeľa jej siahala do stredu stehna a pomyslela si nie je to trocha vyzývavé Nechápu No ale i tak je celkom pekná a do môjho batoha sa viac už fakt nezmestí Potom saki predstúpila pred zrkadlo zobrala rúž ružovej farby dala si ho na peri a o chvíľu zošla dole a pomyslela si žiaden muž ma nedokázal takto sa pripravovať na každého muža som bola krutá ale tie jeho oči tomu sa nedá odolať krajšie oči som vlastne ani nevidela a potom povedala Vidím že varíš vodu , môžeš mi prosím ťa urobiť bylinkový čaj?
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 9:37 pm

Nikto ti nekázal promenádovať sa tu v spodnej bielizni.. odpovedal som jej na jej "dotaz" a len som sa uškrnul. Uhm.. hai.. dodal som už potichšie a len som znova postavil dve šálky.. takúto veľkú spotrebu riadu som nemal už dlho.. normálne po vyše mesiaci asi zapnem aj umývačku.. Znova som započul ako vybehla po schodoch a o chvíľku ako znova zliezla.. bol som otočený chrbtom takže som ju nevidel. Uhm.. hai.. myslím že tu mám aj ten. Odpovedal som jej a len som rukou nahmatal po bylinkovom čaji.. do oboch šálok som dal po jednom sáčiku, do jedného som nalial vodu a do toho druhého som chcel tiež.. teda.. "chcel".. práve pri tom pohybe som sa otočil na Saki a nejak mi na nej pohľad ostal.. ani som si nevšimol že sa mi horúca voda preliala cez hrnček a putovala až na podlahu.. z podlahy až k mojim nohám.. vlastne som znova precitol až keď som si obaril pokožku na nohách.. doslova som mierne naštvane sikol a "uskočil" som čo najďalej od daného miesta.. aau.. zamumlal som.. viac menej prekvapene.. bol som zvyknutý aj na ovela väčšiu bolesť no.. vlastne som bol rád že ma tá voda obarila.. bohvie kedy by som od Saki potom odtrhol oči.. eeh gomeenasai.. ehm.. tu máš tento a jaa.. si spravím ešte jeden.. pousmial som sa ospravedlňujúco a skackajúc na jednej nohe, som zobral jednu zo šálok a podal som jej ju.. následne som šmaril tonu servítok na podlahu aby sa vysušila a sám som si v rýchlosti pripravil ďalší z čajov.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyWed Dec 07, 2011 9:45 pm

Ďakujem za čajík , počkám ťa v obývačke za stolom, na gauči pomalým krokom išla do obývačky potichu sa chichotala na tom čo sa stalo Kenovi a pomyslela si Asi som ho ohúrila hah , tak sa pekne na mňa pozeral jeho nádhernými očami , mám pocit že tie jeho oči oni ma úplne dokážu ohúriť a ja neviem čo , oni sú také nádherné sadla si na gauč položila si čaj na stôl trocha s neho odpila chvíľu čakala na neho a rozmýšľala čo asi robia ľudia s jej organizácie ale po chvíli obdivovala bordel v dome
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyThu Dec 08, 2011 5:07 pm

Hai... zamumlal som po čom som sa len nejakým spôsobom pokúsil dať z podlahy, pomocou servítok a utierok tú vodu. Keď sa mi to konečne podarilo, a dokonca sa mi aj podarilo spraviť druhý čaj. Tak som len vykročil do obývačky ktorá vlastne teraz slúžila aj ako môj obytný priestor.. zvalil som sa na rozťahovací gauč a nohy som dal do takého tureckého sedu.. šálku som zvieral v oboch rukách a pohľadom som si premeriaval Saki v tomto kawaaaai !! pižamku ^^.. Heeem.. pootvoril som ústa páč som chcel povedať niečo.. naozaj inteligentného.. Nakoniec som si len povzdychol. Pristane ti.. dodal som nakoniec a len som sa pousmial.. v hlave mi moje imaginárne ja však vrazilo !!.. páč som pravdepodobne nepovedal to, čo som aj povedať chcel.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyThu Dec 08, 2011 6:27 pm

Naozaj? ďakujem Povedala Saki s úsmevom a na chvíľu sa zadívala do Kenových očí a po chvíli si odpila s čaju lebo bola smädná. Kde pracuješ že máš taký veľký dom ? opýtala sa zvedavo Saki . Tak za chvíľku ako dopijem čaj tak aj pôjdem spať pomyslela si Saki a pri tom zívla no ešte čakala na odpoveď Kena, Som zvedavá kde pracuje nie každý si vie dovoliť taký veľký dom s luxusnou výbavou , aj keď upratovačka by sa mu tu hodila no čo ... ale i tak tento dom je celkom obrovský ako Vila
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyThu Dec 08, 2011 7:01 pm

Kde pracujem? nuum.. povedal som že som chunin.. pokrčil som ramenami a len som si mierne povzdychol. Vlastne ani neviem ako som k tomuto všetkému prišiel.. jedného pekného dňa som sa sem jednoducho nasťahoval.. Nebola to tak úplne lož, skôr taká mierne nedokončená pravda.. nakoniec som sa len krivo zamračil.. okej okej.. je to môj element.. to on za všetko môže !! Dodal som obviňujúc a nejakým zázrakom som do seba hodil zvyšok ešte celkom horúceho čaju..
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyThu Dec 08, 2011 7:08 pm

Saki tiež hodila do seba čaj no jej bol trocha menej horúci a Saki povedala To musí byť zaujímavý element čo to je za element vlastne? ak nechceš nemusíš mi to povedať ja na teba nenalieham a vážim si že ma neklameš usmiala sa naň a pomyslela si To musí byť vzácny element hmm ale aký to je asi element? že takto vynáša peniaze? . Zajtra pôjdem preč viac sa tu už nemôžem zdržať škoda no ale je tu fajne vrátim sa tu určite .
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyThu Dec 08, 2011 7:13 pm

Volá sa Sakin.. element zlatého prachu. Odpovedal som jej s pokrčením ramien. Prečo jej to aj nepovedať? nemyslel som si že by na po mne kvôli nemu zaútočila. Nakoniec som si len povzdychol a pozrel som sa jej tak "hlboko" do očí.. proste som sa pozeral ako keby cez ňu. Chvíľku som nehol ani brvou no po tom som sa len pousmial. Som rád že si sem prišla.. ako do Suny.. poslednú dobu tu začínala byť nuda.. už som si myslel že nestretnem žiadneho zaujímavého človeka.. potom prídeš ty a uuhm takto mi spríjemníš deň.. keď budeš niečo potrebovať.. aj do budúcna tak povedz ok? zaškeril som sa a následne som sa znova postavil.. išiel som odniesť už prázdnu šálku.. ak mala prázdnu aj ona tak aj tú.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyThu Dec 08, 2011 7:21 pm

postavila sa a šla za Kenom do kuchyne a pri tom vravela na mňa za posledný mesiac je toho moc a potom sa stavím tu a takto mi zasa ty spríjemňuješ deň . Ta tvoja výrivka je proste super . Zajtra pôjdem preč z Dediny ale niekedy sa vrátim usmiala sa a pomyslela si Sakin ... hmm zaujímavé takže on v podstate dokáže aj držať celú ekonomiku v Sune a keby len ekonomiku veď on môže nakupovať zbrane a všetko možné , aj lieky do boja skoro všetko máš zaujímavý element Dodala Saki a pomohla Kenovi ,tak že zobrala šálku umyla ju a položila do linky kde boli šálky
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue995/995Dúm vánku Empty_bar_bleue  (995/995)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyThu Dec 08, 2011 7:45 pm

Chvíľku som sa pozeral ako umýva šálku.. ja som tú svoju stále držal v ruke.. nakoniec som len kopol do nejakej skrinky ktorá bola na zemi a tá sa otvorila.. tadadadá !.. umývačka (xD).. približne polovica riadu z nej bola čistá no ja som tam tú šálku aj tak hodil a nakoniec som ju zavrel.. popravde som tu moc Často nebýval, možno aj preto tu bol až taký bordel. Zajtra hm?.. pousmial som sa, bolo mi to trocha ľúto no.. čo som s tým mal spraviť?.. Hai.. to je, a uuhm.. čo ty? ako si na to zo svojim elementom? spýtal som sa pri čom som sa len oprel o kuchynskú linku a hodil som po nej taký spýtavý pohľad.. vlastne to bola otázka iba preto, aby tá konverzácia nestála..
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dúm vánku Left_bar_bleue700/700Dúm vánku Empty_bar_bleue  (700/700)

Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku EmptyThu Dec 08, 2011 8:06 pm

Nemala by som to hovoriť no ako si mi ty na všetko odpovedal tak by som mala aj ja povedala Saki a pomyslela si Keby že to vidí šéf (Kagami) tak by ma asi zabil ale čo no a potom potichu povedala Kurai mondai :Sakusei pred Saki sa vytvorila s čiernej hmoty stolička a Saki si na ňu sadla a začala sa hojdať a povedala No nič moc mohla by to byť aj silnejšie
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dúm vánku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dúm vánku   Dúm vánku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dúm vánku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Domy Hráčů-
Přejdi na: