Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Myōboku-zan

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptyFri Dec 02, 2011 4:50 pm

Myōboku-zan Konoha12

Hora žab, jak je jí přezdíváno, je plná vegetace a různých forem života. Hlavní je zde malá osada, ve které žijí inteligentní žáby, schopné mluvit. Jejich vůdce, Velký Stařešina, je i přes svůj věk stále aktivním. Nachází se zde i žabí olej, nutný pro výcvik Senjutsu. Je to jednoduše nádherné místo pro život, tedy pokud nepočítáme místní stravování.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptyThu Dec 15, 2011 6:28 pm

Fukasaku
" Naruto-chan ... Zvládl jsi senin modo, tudíž přejdeme k dalšímu kroku. Tím je Kawazu Kumite, jenž není tak těžké zvládnout, pokud Senin modo ovládáš ... " Řekl klidným a tichým hlasem, zatímco vycházel ven z toho domku, usmívajíc se nad představou že Máma dá Narutovi k snídani zase ty žížaly a červy jako vždy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Myōboku-zan Left_bar_bleue1000/7300Myōboku-zan Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 6:30 pm

Poté co jsem zvládl Sennin mód jsem kolem sebe viděl přírodní chakru . Dalo se těžko popsat jak vypadala ale cítil jsem se díky tomu neuvěřitelně silně.
Kawazu Kumite ? Co to je -Dattebayo ? zeptal jsem se poškrábal na hlavě.
Měl jsem celkem hlad už více než 4 dny jsem nejedl skoro nic s vyjímkou žabího jídla které nebylo nijak zvlášť dobré a nikdy jsem si na něj nezvykl.Pokud bylo vůbec možné si na něho někdy zvyknout.Jak rád bych si dal rámen.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 6:34 pm

Fukasaku
" Kawazu Kumite je bojový styl využívající chakru přírody okolo tebe " Řekl a začal shromažďovat chakru tak, aby mohl začít. Naznačil Narutovi aby udělal to samé a aby zaútočil. Očekával jsem že mu to půjde, když zvládl senin mód za tak krátkou chvíli, nebo že mu to půjde alespoň během krátka.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Myōboku-zan Left_bar_bleue1000/7300Myōboku-zan Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 6:46 pm

Viděl jsem že Fukasaku začal hromadit Senjutsu Chakru a chtěl po mě abych to udělal taky.
Yosh jdu na to - Dattebayo. řekl jsem a pak si sedl a začal hromadit Senjutsu chakru.Po tréninku kterým jsem prošel to trvalo jen chvilku a pak se zvedl a viděl Fukasakuho jak tam stojí v bojové pozici.Jasně takže chce abych zaútočil.rozběhl jsem se teda proti Fukasakovi a udeřil jsem proti němu pěstí.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 6:52 pm

Fukasaku
Jeho útok mi jen proletěl okolo hlavy, zatímco já jsem mu vklouzl za záda a ukázal mu, proč je Kawazu Kumite tak unikátní. Trefil jsem ho vedle hlavy tak, aby viděl jak jsem minul, al přesto jeho hlavu praštila energie přírody okolo mne. Doufal jsem, že se to tímto zlepší a on přijde jak na to.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Myōboku-zan Left_bar_bleue1000/7300Myōboku-zan Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 6:56 pm

Poté co jsem svoji ranou minul Fukasaku už byl za mými zády a připraven udeřit ale rána šla mimo.Ha vedle pomyslel jsem si ale v tom mě zasáhla rána jako když kopne kůň
Co to sakra bylo ? Jasně jsem viděl že minul. rozhodl jsem se na to zeptat Fukasakuho.
Jak si to udělal-Dattebayo ? stále udivenej a s nateklou tváři
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 7:02 pm

Fukasaku
" Je to jednoduché, stačí se soustředit, ale ty na to určitě přijdeš " Řekl jsem a pokračoval v prudkých a rychlých výpadech proti Narutovi.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Myōboku-zan Left_bar_bleue1000/7300Myōboku-zan Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 7:11 pm

Fukasaku se proti mně rozběhl a začal na mě útočit v krátkých intervalech , Jak už jsem se dozvěděl není možná se tomu útoku vyhnout tak jsem uskočil do zadu a pak se rozběhl napřed a udeřil do něj přitom zkoušel použít Senjutsu chakru protože mě bylo jasné že fukasakův úder nebyl normálni.No co za zkoušku nic nedám.pomyslel si a očekával jak můj úder dopadne.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 7:18 pm

Fukasaku
Netrefil mne, ale jako by mne pohladil po tváři. " Jen tak dál, Naruto-chan ! " Povzbudil jsem ho a pokračoval dál v naprosto identických přímých útocích tak, aby dostával co nejvíce příležitostí k tomuto úderu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Myōboku-zan Left_bar_bleue1000/7300Myōboku-zan Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 7:22 pm

Odrážet jeho útoky mi chvilku zabralo párkrát mě trefil ale to už jsem měl v ruce nahromaděné velké množství Senjutsu chakry. Tentokrát jsem se snažil abych aspoň trochu zvládl aji načasování a pokusil skrytě útočit.Jednou rukou jsem mu přejel před obličejem a potom co už se Fukasaku soustředil na moji levačku pravačka mu proletěla kolem jeho tváře.
Dokázal jsem to ?
pomyslel sem si a soustředil se jestli se mi povedlo alespoň malý pokrok.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 7:29 pm

Fukasaku
Překvapila mne rychlost, kterou na to přišel, když mne trefil plnou silou a já narazil do skály. " Učíš se rychle Naruto-chan " řekl jsem pochroumaným hlasem. " Teď musíme vymyslet strategii, kterou si budeš doplňovat chakru, jelikož jsme přeci zjistili, že se s tebou kvůli Kyuubimu nemůžeme spojit "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Myōboku-zan Left_bar_bleue1000/7300Myōboku-zan Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 7:38 pm

Yata ! zakřičel a vyskočil do vzduchu s rukama nad hlavou Byl jsem hodně šťastný jsem potom co jsem dokázal fukasakuho odmrštit mým úderem ale teď když jsem měl vymyslet strategii jak si budu doplňovat chakru smích mě přešel.Jen jsem se poškrábal na hlavě a s výrazem který naznačoval že se trochu stydím jsem řekl.No ale víš že já na myšlení nikdy moc nebyl-Dattebayo. vůbec jsem totiž netušil co by nám v tomto ohledu pomohlo.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 7:41 pm

Fukasaku
" No tak, Naruto-chan. Jednou se budeš muset naučit myslet, dříve nebo později. Takže začni !" řekl jsem a očekával co z Naruta vyleze, jestli něco chytrého nebo ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Myōboku-zan Left_bar_bleue1000/7300Myōboku-zan Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 7:49 pm

Ale ... řekl jsem ale věděl že moje protesty jsou marné sedl jsem si teda na zem a začal přemýšlet.Hm... nahlas sem mrčel a vypadal jako že medituji.Abych mohl soustředit Senjutsu chakru můsím být v klidu takže budu potřebovat příležitost k tomu aby sem si uprostřed boje sedl.Takže prostě vyvolám klony a ty mě budou chránit zatímco já .... a v tom mě to došlo.S radostí jsem se podíval na Fukasakuho a řekl. ..''Co kdyby klony hromadily Senjutsu chakru za mě pak je odvolám a všechna jejich chakra co nahromadily přijde mě.'' řekl s širokým úsměvem na tváři šťastný že mě konečně napadlo něco smyslu plného.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 8:05 pm

Fukasaku
S údivem jsem Naruta sledoval. " Výborný nápad Naruto-chan ! " Vykřikl nadšením a překvapením. " Myslím že by to mohlo vyjít " Řekl a v tom přišel k mým nohám pulec. " Fukasaku-sama ! Kousuke-niichan byl zebit ! Jeho jméno zmizelo ze seznamu " Zavzlykalo a já jen sledoval vyraženě onoho pulce.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Myōboku-zan Left_bar_bleue1000/7300Myōboku-zan Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 8:11 pm

S potěšením jsem sledoval Fukasakův úžas. Jo jsem úžasnej. řekl s nadšením a zatnul obě pěsti.Pak jsem přiběhla nějáká malá žabka a řekla že umřel nějáký Kouseke.
Kousuke ? zeptal jsem se Kdo to je-Dattebayo ? nevěděl jsem o něm nic ale přesto se mě to dotklo.Možná to bylo smrtí Zvrhlýho poustevníka...
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 8:15 pm

Fukasaku
" Kouseke byl posel v Konoze, tudíž se asi něco stalo ! " Vyhrkl jsem a začal připravovat vše proto aby mohl Naruto co nejdříve do Konohy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Myōboku-zan Left_bar_bleue1000/7300Myōboku-zan Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 8:21 pm

Konoha je v nebezpečí ? musíme stím něco udělat vezmi mě tam Rychle! doléhal jsem na Fukasakuho a s obavami co se děje v konoze jsem začal přešlapovat a dělal si starosti o všechny ve vesnici.
Nemohl jsem dopustit aby po smrti Zvrhlého Poustevníka přišli k úhoně další.
V myšlenkách jsem rychle dolehl k mistru Irukovi mistru Kakashimu a k Sakuře-chan. Jestli se jim něco stane neodpustím si to.
Fukasaku-sama nevíte kdo v tom má prsty ? zeptal jsem se ho a čekal na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 9:49 pm

Fukasaku
" Naruto-chan ! Honem vytvoř klony a přemístíme se do Konohy ! Musíme si pospíšit " Začal jsem vykřikovat a bylo na mne poměrně dost poznat, jak jsem byl rozrušený z toho, že může být něco zlého s Konohou.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Myōboku-zan Left_bar_bleue1000/7300Myōboku-zan Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 9:53 pm

Nechápal jsem co tak na rychlo ale udělal jsem jak říkal Kage bunshin no jutsu ! řekl jsem a vedle mě se objevily 2 kloni.
Věděl jsem že Konoha je ve velkém nebezpečí jen podle toho jak se Fukasaku choval.No ještě něco-Dattebayo ? zeptal jsem se Fukasakuho.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 9:57 pm

Fukasaku
Zatímco klony shromažďovali chakru, hodil jsem po Narutovi velký svitek a plášť. " Jdeme ! " Vykřikl jsem a v závanu větru jsme čekali na přivolání
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Myōboku-zan Left_bar_bleue1000/7300Myōboku-zan Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan EmptySat Dec 17, 2011 10:01 pm

Viděl jsem jak je Fukasaku ve spěchu a čekal co udělá hodil po mě plášť a svitek.
Plášť ? pomyslel si Vypadá dobře , líbí se mi. Oblékl jsem si ho a začal soustředit Chakru na Sennin mód. jen jsem si dal svitek jako batoh přes záda a byl jsem připraven vyrazit na pomoc konoze.
Snad nepřijdeme pozdě-Dattebayo! řekl jsem a čekal na přivolání.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Myōboku-zan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myōboku-zan   Myōboku-zan Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Myōboku-zan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mount Myōboku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Okolí-
Přejdi na: