Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Mount Myōboku

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyWed Nov 16, 2011 8:12 pm

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/7300Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyThu Nov 17, 2011 2:15 pm

Po chvíli jsem se objevil na divném místě,všude kolem byli velké leknínové listy v pozadí vodopád na kterém netekla voda nýbrž hnědá tekutina připomínající olej vedle mě stál Zvrhlej poustevník a nějákej malej starej žabák.
Obrácené přivolání bylo uspěšné řekl ten starej žabák
Hee ? kde to jsem ? zmateně jsem se rozhlížel po okolí ale nepřipomínalo mi to nic z okolí Konohy a už vůbec ne nic poblíž horkých pramenů odkud jsme jsem byli přivoláni.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyThu Nov 17, 2011 3:04 pm

Naruto Uzumaki následne mohol započuť veľmi brutálny zvuk, ponad jeho hlavu preletel obrí tvor, bola to žaba, a následne dopadla zaňho. Mohla mať tak 20 metrov, a jej pád doslova otriasol zemou pod jeho nohami. Keď sa otočil vpred aby sa pozrel čo to mohlo tak veľkému tvorovi spôsobiť, len pár metrov od teba bola obria hadia hlava, otvorená dokorán, mierila priamo rovno na teba a na žabu za tebou, pričom bol had rovnako veľký ako žaba, už už si si myslel, že je po tebe, keď v tom sa ozval ďalší hrozivý zvuk...

Mount Myōboku Food_Cart

Had bol okamžite pod váhou ďalšej žaby, pričom sa tá prvá medzitým zdvihla, a vrazila mu obrí meč priamo skrz tlamu, následne sa ozval len obrovský rachot, a had zmizol späť do svojho vlastného sveta... pred tebou sa momentálne nachádzali.. Gamabunta a Gamahiro.

Mount Myōboku 180px-Ep162-ToadSummons
Zľava doprava: Gamaken, Gamabunta , Gamahiro
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/7300Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyThu Nov 17, 2011 3:17 pm

Se zatajeným dechem jsem pozoroval celou situaci,ten had byl obrovskej stejně velkej jako ten kterýho přivolal ten zmetek Orochimaru při Chuuninské zkoušce.
Naštěstí se všechno dopadlo dobře a žáby nakonec dokázaly hada přemoct.
Předmnou stáli dvě žáby jednu jsem neznal ale ta druhá mi byla velmi známá byl to Gamabunta.
Co se to tady sakra děje? Kde to k čertu jsem-Dattebayo?

Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/1000Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyThu Nov 17, 2011 3:18 pm

Gamaken, Gamabunta , Gamahiro rád vás opäť vidím . Toto je Uzumaki Naruto môj terajší žiak a prišiel som tu s ním cvičiť sanin mod oznámil im jiraya a potom povedal narutovi naruto poď za mnou Jiraya prišiel k malému domu pred ktorým Bol Fukasaku a Jiraya povedal Toto je Fukasaku, Fukasaku toto je naruto môj žiak čakal som na reakciu oboch popri tom som rozmýšľal ako dlho asi bude trvať Narutovi učenie sanin modu .
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/7300Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyThu Nov 17, 2011 3:26 pm

Šel jsem za Zvrhlým poustevníkem a přemejšlel jsem o tom co právě řekl
Sennin mód co to je zač to by mě celkem zajímalo
Přišli jsme ke skromnému malému domku kde na nás už čekal ten starej žabák kterej nás sem přivolal.
Těší mně já jsem Uzumaki Naruto. pozdravil jsem toho žabáka jménem Fukasaku
Zvrhlej poustevníku může mi už někdo konečně vysvětlit kde to jsem a co je to ten Sennin mód kterej se mám učit?
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/1000Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyThu Nov 17, 2011 5:50 pm

Vlastne to je technika v ďaka ktorej môžeš príjimať prírodnu energiu vnútri ju zmiešaš zo svojou chakrou . Tvoja chakra sa začne zvyšovať a tvoje taijutsu genjutsu ninjutsu budú výrazne silnejšie len že keď prímeš veľa tejto chakri zmeníš sa na Ropuchu a skamenieš . Tak začneme s tréningom vyzleč si všetko od pása hore a poď zamnou Keď jiraya dovysvetľoval tak počkal na Naruta a potom vyrazil k jazeru s olejom a povedal Narutovy toto je prvá a podstatná časť tréningu namaž si olej na chrbát ,ruky a prímaj prírodnú energiu len prosím ťa neprími jej moc lebo ťa to bude bolieť a jiraya dával pozor na naruta keď jej prímul moc tak ho treskol obuškom od Fukusaky
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/7300Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyThu Nov 17, 2011 6:02 pm

Pozorně jsem poslouchal co mi Zvrhlej poustevník říká a jako obvykle jsem z toho nic moc nepochopil.
Slyšel jsem jenom na to že jestli to zvládnu zvýší se mě zásoba chakry a bude mít silnější Taijutsu a Ninjutsu.Takže vlastně té zvláštní chakry nesmím přijmout ani moc ani málo ale jen tak akorát
Následoval jsem tedy zvrhlýho poustevníka a čekal jsem jak se bude trénink vyvíjet uposlechl jsem ho zdělal si triko a čelenku a sedl si k oleju a namočil si ruku do vody ze začátku to byl příjemnej moje ruka jakoby mravenčila ale potom mi začal mravenčit aji obličej a když jsem se podíval do svého odrazu viděl jsem že moje ruka a i polovina obličeje vypadá jinak začal jsem se měnit v žábu.
Nééé nechcu bejt žába zakřičel jsem a začal zmatkovat
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/1000Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyThu Nov 17, 2011 6:07 pm

Jiraya rázne zakročil a poriadne ho treskol po chrbte a aj 2 krát pre istotu a ešte raz to už len tak dávaj si na to pozor !! jiraya si spomenul ako to on robil a ako Fukasaky ho mlátil obuškom a jiraya povedal Ja ta tým obuśkom budem furt mlátiť ak prímeš viac chakri ako by si mal , Inak pri tomto tréningu musiš najisť totálny klid a rovnováhu a pohodu . Nesmieš stresovať a nesmieš byť vážny uvolni sa a nehaj prúdiť chakru a zastav prudenie keď jej budeš mať veľa časom na to prídeš dopovedal Jiraya narutovi a dával naň pozor a keď prímul viac chakri tak ho buchol
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/7300Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyThu Nov 17, 2011 6:17 pm

Seděl jsem u vodopádu a pokoušel jse se ani nepohnout ale vždycky mě něco vyrušilo šumění vody,kvákání žab štěbetání ptáka kroky zvrhlého poustevníka a po sebenším pohybu jsem se začal měnit v žábu a schytal ránu obuškem.U vodopádu se tak ozývali podivné zvuk a pořád ve stejném zněni.První vždy přišla hlasitá rána a potom ještě hlasitější Auu!
Moje hlava po chvíli opuchlá a samá boule ale zlepšoval jsem se.
Trénink pokračoval dále v tomhle tempu pokoušel se zůstat v klidu a nevnímat nic jiného , soustředit se jenom na trénink
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/1000Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyFri Nov 18, 2011 1:04 pm

Keď si jiraya všimol že mu to už ako tak ide že to dokaže udržať tak povedal narutovi tak a teraz v polnom sústredeni sa postav a skús zdvinúť tento kameň ukázal na veľký kameň žaby skus to urobit sústredene aby si znovu nepustil chakri jiraya si pomyslel toto ešte zaberie asi taký 1 deň a čakal čo naruto urobí
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/7300Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyFri Nov 18, 2011 2:42 pm

Zvednout tu sochu ? připadalo mi to jako nadlidský ukol.
S nedůvěrou jsem se postavil před sochu a pokusil se ji zvednout socha se jen mírně zachvěla ale jinak nic
Je vůbec možný abych tu sochu zvednul vždyť musí vážit alespoň tunu-Dattebayo
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/1000Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyFri Nov 18, 2011 4:58 pm

skús prímuť trocha viac prírodnej chakri a uvidíš ale neprežeň to povedak Jiraya a pozeral na naruta ako to ovláda a mal pripraveny obušok keby sa niečo stalo ale predpokladal že sa nič nestane a len tak pozeral na Naruta
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/1000Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyFri Nov 18, 2011 5:10 pm

Kuchiyose no Jutsu privolal Fukasaku a povedal mu Idem niečo zistiť o mojom študentovi nagatovi ... tak ťa prosím daj pozor na naruta a trénuj ho ,dávaj naň pozor ak by som sa nevrátil potom prišiel k narutovi a povedal Naruto verím v teba, idem na životne nebezpečnú misiu tu Fukasaku na teba bude davať pozor ja idem tak zbohom Naruto Jiraya sa zobral a odišiel (presun)
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/7300Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyFri Nov 18, 2011 5:22 pm

Jo vrať se vrzy ať ti můžu ukázat jak jsem se zlepšil.
pokusil jsem se teda jak řekl zvrhlej poustevník nashromáždit co nejvíc Senjutsu Chakry a šlo to o něco líp socha se nepatrně hnula.
Yosh vypadá to že jsem tomu přišel na kloub vždycky když jsem nahromadil Chakru socha se zvedla o další palec a takhle jsem pokračoval pořád jsem dělal malé pokroky a šlo to líp a líp.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/1000Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptySun Nov 20, 2011 11:05 am

Fukasaku
výborne naruto vidím že tú sochu si už zdvihol a pomyslel si že by to narutovi šlo rýchlejšie ako Jirayovi? Naruto poď so mnou ku skalám tam budeme trénovať Sennin Mōdo ukazal na skaly a pomaly odkráčal k nim a naruto šiel za ním a zobral si dosky 2 dosky Fukusaku a vyšiel hore na skaly na špičatú skalu si položil dosku a položil ju aj narutovy a povedal Naruto musíš byť totálne v klidu aby si nespadol a tak budeš prímať prírodnú energiu Fukasaku sedel v klidu na doske a sledoval naruta a keď naruto padal tak zo Fukasaku chytil s jazykom
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/7300Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptySun Nov 20, 2011 11:15 am

Po zvednutí té sochy jsme vyrazily na jiné místo ke skalám.
Skály se zdály z dálky pěkně vysoké ale když jste přišli blíž nebyli až tak vysoké jak se zdály byli totiž ještě vyšší.
U skal ležela hromada desek.Fukasaku i já jsme si vzaly jednu desku a vylezly na vrcholek skály.
Poslouchal jsem co mě Fukasaku říká.
Yosh vrhneme se na to-Dattebayo. na desce jsem se však neudržel moc dlouho a padal jsem dolů na ostré špice skal.Na poslední chvíli mě Fukasaku chytil pomocí svého jazyka spustil mě dolů kde jsem si vzal novou desku a pokoušel jsem se udržet rovnováhu a nahromadit přírodní chakru.A takhle probíhal trénink po zbytek dne.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/1000Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptyMon Nov 21, 2011 2:43 pm

Fukasaku
Ten ma výdrž Pomyslel si Fukasaku Ták keď že sme cvičili dlho do noci tak si môžeš si isť odpočinúť stretneme sa tu o 4 Hodiny a potom ti všetko potrebné vysvetlím poď so mnou ak si chceš odpočinúť Fukasaku odišiel do svojho domu a odpočíval
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mount Myōboku Left_bar_bleue1000/7300Mount Myōboku Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku EmptySun Nov 27, 2011 5:14 pm

Naruto který byl značně unavený , pomalu zeskakoval z hory a následoval Fukasakuho.
Po chvilce jsme došly k malému domku který byl značně malý.Musel jsem se sehnout u dveří abych nedostal ranu od horního futra.
Lehl jsem si do značně stísněné postele a přemýšlel jak se asi vede zvrhlímu poustevníkovi.
Po krátké chvíli přemýšlení jsem usnul.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mount Myōboku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mount Myōboku   Mount Myōboku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mount Myōboku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Myōboku-zan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: