Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Mizu no Kuni

Goto down 
+2
Sokiha Hoozuki
In-Admin
6 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptyFri Dec 02, 2011 9:13 am

Mizu no Kuni

Mizu no Kuni Kiri_s10


Obsahuje
-> Cesty mezi vesnicemi <-
-> Nedůležité oblasti <-
-> Ostatní vesničky <-
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mizu no Kuni Left_bar_bleue500/500Mizu no Kuni Empty_bar_bleue  (500/500)

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptySat Dec 17, 2011 12:46 pm

Procházíme ve formaci... Já , Daichi a Sentoi...Počasí je krásné...fouká míšný vítr a je slunečno...Dobra viditelnost...* Hmm v Kohoze jsem ještě nebyl..jsem zvědav co jsou tam za lidi...doufám že nám řeknou aspon nějaké informace* a pokračoval dál ve směru a Daischi se Sentoiem ho následovali....
"Sentoi...kdyžtak hlaš směr at nejdu špatně...cestu moc neznám" zvolal
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Mizu no Kuni Left_bar_bleue600/600Mizu no Kuni Empty_bar_bleue  (600/600)

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptySat Dec 17, 2011 12:56 pm

Sokihovi jsem vždy hlásil kam má jít stále jsme běželi nikdo nikde.Oba byli docela rychlí tak jsem musel trochu přidat ale stále jsem jim v pohodě stíhal.
Tak hoši co si takhle povídat?Nikoho z vás neznám.
(Takhle poběžíme 30 min ale můžete mezitím postovat)
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mizu no Kuni Left_bar_bleue500/500Mizu no Kuni Empty_bar_bleue  (500/500)

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptySat Dec 17, 2011 1:05 pm

Pootočil jsel jsem hlavu na Sentoie a řekl..."já jsem Soki...mno to už jsem ti říkal....asi 5 let jsem trénoval mimo vesnici s mojím mistrem který asi před pul rokem zemřek ve válce...tak jsem si nastěhoval zpět do Kirigakure..." řekl a usmál se...* tenhle týpek vypadá v klidu* řekl jsem si..."no tohle je vlastně moje první mise ve vesnici takže doufám, že se nic nepokazí"
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mizu no Kuni Left_bar_bleue350/350Mizu no Kuni Empty_bar_bleue  (350/350)

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptySat Dec 17, 2011 1:13 pm

Bol v strede medzi sentoiom a sokim a povedal Daichi , používam Katon k misii to je všetko a viac vám ani netreba vedieť pousmial sa Daichi a stále Bežal za Sokim a potom dodal Ja o tebe (sentoi) nič neviem jedine to čo som počul v kancelárií Mizukage popri behu aj trocha sledoval okolie boli tam aj zvieratá zopár vtáčikov , počas behu som zahliadol aj Srnku ktorá však okamžite ako ona nás zacítila začala utekať a ja som si pomyslel Hmm B-rank misia na genina trocha moc , aspoň čo som čítal tak B-rank misia je minimálne pre chunina no nevadí dobre že ma Mizukage-sama poslala na B-rank misiu aspoň budem mať viac Ryo ktoré sa mi hodia , som zvedavý či nás napadne niekto ale to asi nie
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Mizu no Kuni Left_bar_bleue600/600Mizu no Kuni Empty_bar_bleue  (600/600)

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptySat Dec 17, 2011 1:15 pm

Neboj i kdyby jo tak já to uhlídám.A radši s otoč nebo naboříš do stromu a Nechcete nanuk?Pokud si vyberou jakejkoliv tak jim dám jen né jahodovej.
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mizu no Kuni Left_bar_bleue500/500Mizu no Kuni Empty_bar_bleue  (500/500)

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptySat Dec 17, 2011 1:24 pm

Poslouchal celou kovnerzaci a připom pozorně sledoval okolí jestli někoho neuvidí...
"Nanuk né děkuju...ten moc nemusím" řekl a pokračoval dále ve směru pohybu... sem tam se mihlo nějaké zvíře, ale jinak byl klid a nic se nedělo...
"Sentoi..máš nějaké brzké rozkazy kdyby se někdo oběvil?...kdyžtak já ovládám suiton a kenjutsu"
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mizu no Kuni Left_bar_bleue500/500Mizu no Kuni Empty_bar_bleue  (500/500)

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptySun Dec 18, 2011 5:02 pm

Rychle běžím do Kirigakure abych předal zprávu...Konoha potřebuje posily...už vidím hrány Kirigakure, tak trochu zrychlím... *Ještě že se takové neštěstí nestalo naší vesnici....ale ted musíme pomoct spojencum* řekl jsem si a dál utíkal...
Probíhám branami do města...
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mizu no Kuni Left_bar_bleue350/350Mizu no Kuni Empty_bar_bleue  (350/350)

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptySun Dec 18, 2011 8:41 pm

Daichi príde až sem a ďalej beží bez zábran, až do Hi no kuni a odtiaľ do Konohy no bol na začiatku cesty tak aj trocha spomalil keď že chcel aby ho tí 2 dobehli , Daichimu to bolo celkom jedno preto že Daichi bol krutý a mal chladné srdce a však niečo v nútri jeho ho nútilo nespomaľovať sam nevedel čo to bolo no Daichi potom zasa pridal a bežal plnou rýchlosťou do Hi no kuni sem tam sa pozrel okolo seba aby nezakopol alebo aby ho netrafilo niečo alebo aby nenarazil no snažil sa ísť čo najrýchlejšie Hmm po tom čo sa stalo v konohe tam moc ľudí asi nežije keď že sa tam rozbila celá dedina som zvedavý ako dlho bude trvať rekonštrukcia , asi ceľmi dlho keď že je celá Konoha rozbitá tak by som si mohol pohnúť ak nezastihnem nepriateľov tak aspoň budem hľadať telá čo viac mi ostáva .
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Mizu no Kuni Left_bar_bleue370/370Mizu no Kuni Empty_bar_bleue  (370/370)

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptyMon Dec 19, 2011 8:49 pm

Procházím oblastí a už vidím skoro naši vesnici. Jsem rád že jsem už tak daleko.
" Konečně jsem tady trvalo to ale ještě se musím dostat do vesnice."
Probíhám co největší rychlostí k branám vesnice. Nevšímám si ostatních a probíhám kolem jako smyslů zbavených.
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Mizu no Kuni Left_bar_bleue350/350Mizu no Kuni Empty_bar_bleue  (350/350)

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptyThu Dec 22, 2011 12:01 pm

Už jsem celkem daleko od vesnice a vesnice Mlžné je stále v nedohlednu. Po cestě narazím na odpočívadlo u kterého se zastavím lebo už nemůžu běžet. Napiju se tam čisté pitné vody a chvíly odpočinu. Po té znovu vyrážím hledat vesnici a po chvíly ji zahlédnu v dálce. Po nějaké chvíly doběhnu k branám vesnice a procházím nimi přímo do vesnice.
"Už tam skoro budu teď jen projít branou a huráá za Mizukage"

Presun
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Mizu no Kuni Left_bar_bleue370/370Mizu no Kuni Empty_bar_bleue  (370/370)

Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni EmptyFri Dec 23, 2011 1:54 pm

Běžím přes celou oblast území. Je to dlouhá cesta takže mi zabere taky nějakej ten čas než se dostanu na ten Tubaki Island. Po cestě se stavím v takové kavárně kde se napiju a najím a pak nechám nějaké drobné na stole. Po té se vydám zase na cestu přes celou oblast. Abych se dostal na Tubaki Island potřebuju nějakou loď. Dojdu k přístavu kde zrovna nějací rybáři se chystají vyplout na moře. Přijdu k nim a poprosím je jestli by mě nevzali sebou poblíž Tubaki Island. Poznají že jsem z Mlžné a řeknou že nechtějí žádné problémy se shinobi z mlžné. Já je ujistím že problémy nebudou a že jim klidně budu pomáhat na lodi dokud nepřiplujeme na Tubaki Island. Odpoví tedy kladně a vyrazíme na lod která pak odplouvá z přístavu na Tubaki Island. Po cestě nás však chytne bouře, bouři samozřejmě nějak přežijeme. Bouře nám i pomohla zrychlit jelikož nás vlny unášeli. Už to nebylo k Tubaki Islandu moc daleko. Pomáhal jsem zatím vyhazovat vodu z lodi, která trochu té vody nabral při těch vlnách. Když už je vše v pořádku a my doplujeme na Tubaki Island tak vyskočím z lodi na pevninu a řeknu.
" Díky za všechno a ať se vám daří. Já se teď vydám na svou cestu a vy zase na svou možná že se ještě jednou potkáme" Hned potom začíná moje pátrání po teleportačním kameni.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mizu no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizu no Kuni   Mizu no Kuni Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mizu no Kuni
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ostrovy Mizu no Kuni
» Hi no Kuni
» Tsuchi no Kuni
» Kaminari no Kuni

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Okolí-
Přejdi na: