Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kaminari no Kuni

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kaminari no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Kaminari no Kuni   Kaminari no Kuni EmptyThu Dec 01, 2011 6:56 pm

Kaminari no Kuni

Kaminari no Kuni Kumo_s10

Obsahuje
-> Cesty mezi vesnicemi <-
-> Nedůležité oblasti <-
-> Ostatní vesničky <-
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kaminari no Kuni Left_bar_bleue700/700Kaminari no Kuni Empty_bar_bleue  (700/700)

Kaminari no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaminari no Kuni   Kaminari no Kuni EmptySun Dec 04, 2011 2:37 pm

Po odchode s vesnice si sadla k ceste kade sa cestuje a chvíľu len tak rozmýšľala kám sa vydám teraz? Do Iwy? či do Konohy? a kde ma vlastne príjmu ? sama neviem ľahla si a sledovala oblohu pri tom odpočívala a len tak sa hrala s čiernou hmotou ktorú si vytvorila
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kaminari no Kuni Left_bar_bleue800/800Kaminari no Kuni Empty_bar_bleue  (800/800)

Kaminari no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaminari no Kuni   Kaminari no Kuni EmptySun Dec 04, 2011 5:30 pm

Pomaly kráčal po ceste až ku Saki. Keď bol vedľa nej, otočil sa k nej tvárou a prehovoril
"Saki Karui?" spýtal sa jej a tváril sa nepriehľadne. Mal svoju pravú podobu keďže naokolo nikto nebol.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kaminari no Kuni Left_bar_bleue700/700Kaminari no Kuni Empty_bar_bleue  (700/700)

Kaminari no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaminari no Kuni   Kaminari no Kuni EmptySun Dec 04, 2011 5:40 pm

postavila sa zahľadela sa na nejakého chlapíka a povedala Kto sa pýta ? A čo vlastne chceš ?! pri tom bola pripravená na útok alebo poprípade obranu Odkiaľ pozná moje meno a kto to vlastne je? zmýšľala Saki no nepáčil sa jej pretože vedel jej meno a bola celkom nervózna tak začala prešľapovať s jednej nohy na druhú
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kaminari no Kuni Left_bar_bleue800/800Kaminari no Kuni Empty_bar_bleue  (800/800)

Kaminari no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaminari no Kuni   Kaminari no Kuni EmptyMon Dec 05, 2011 2:39 pm

Kagami sa stále tváril nepriehľadne.
"Nechcem ti ublížiť, upokoj sa. Prišiel som ti len dať návrh. Chcem aby si sa pridala do mojej organizácie. Staň sa Lovcom. Budeš musieť opustiť všetko čo máš a oddať sa nášmu cieľu, avšak odmena v podobe nekonečného bohatstva a obrovskej moci ťa neminie. Ak odmietneš, odídem a už nikdy o mne nebudeš počuť" povedal.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kaminari no Kuni Left_bar_bleue700/700Kaminari no Kuni Empty_bar_bleue  (700/700)

Kaminari no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaminari no Kuni   Kaminari no Kuni EmptyMon Dec 05, 2011 2:43 pm

Ja už vlastne nič nemám tak že pridať sa tam môžem . Peniaze sa mi tiež zídu ... snáď to nie je nejaká nepriateľská organizácia mala by som sekať dobrotu pomyslela si Saki a povedala Ja už nemám čo stratiť tak že ponuku beriem . Nejake podrobnosti o organizacie a tak? potom sa mierne usmiala na Kagamiho a dodala Saki Karui teší ma podala ruku
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kaminari no Kuni Left_bar_bleue800/800Kaminari no Kuni Empty_bar_bleue  (800/800)

Kaminari no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaminari no Kuni   Kaminari no Kuni EmptyMon Dec 05, 2011 2:48 pm

Kagami sa len pousmial keď mu podala ruku.
"Ale nie tu..." povedal KAgamiho klon a podal jej ruku. Vtom obaja zmizli v mraku čierneho dymu.

[Presun]
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kaminari no Kuni Left_bar_bleue665/665Kaminari no Kuni Empty_bar_bleue  (665/665)

Kaminari no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaminari no Kuni   Kaminari no Kuni EmptyWed Dec 21, 2011 7:12 pm

Mokuto Takahiro

Vyšel jsem z vesnice a mířil jsi to tryskem do Konohy. Ikdyž mě ruka trochu bolela, dalo se to vydržet. Snad mně tam přivítají, nechci zrovna bojovat proti všem shinobim z Konohy a ktomu vtomhle stavu. pomyslel jsem si. Od posledního boje jsem byl už dost odpočatý a tím jsem mohl běžet naplno, abych tam byl co nejdříve.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kaminari no Kuni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaminari no Kuni   Kaminari no Kuni Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kaminari no Kuni
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hyruu Kaminari ( Hyena Bleskov )
» Hi no Kuni
» Tsuchi no Kuni
» Mizu no Kuni
» Ostrovy Mizu no Kuni

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Okolí-
Přejdi na: