Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Mizukageho

Goto down 
+10
Kataro
Ken'ichi
Sentoi
Sokiha Hoozuki
Daichi Terumi
Fumiko Terumi
Naomi Momochi
Kemichi Namare
KunichiFuguki
In-Admin
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 8:49 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Kiri_k10

Místnost s vysokým stropem a obloukovou klenbou společně s obřími okny kontrasuje s několikaterem soch uvnitř, zatímco stolu před ním, dává najevo nadřazenost. Rohová knihovna obklopená malou palmou, dodává základní informace, které jsou nezbytně potřebné. Na zemi jsou položené kostkované dlaždice černé a bílé barvy, přičemž zdi jsou vytvořené šedivým kamenem.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 10:58 am

Hmm Daichi si obyčajne vzdýchol keď že tu bolo preplnené čo on nemal rád radšej si sadol na nejakú stoličku v rohu a pozorne všetkých počúval a pomyslel si čo som komu urobil to tu musí byť toľko ľudí keď tu zrovna dôjdem ja? fakt ako naschval snáď nebudem mať misiu s týmito ľuďmi nemám rád neznámych ľudí . Sentoi zrejme nemá úctu k starším a vyššie postaveným . O sokihovi mam vlastnú zmienku a ten tretí sa ani nepredstavil oh no supéér teraz kým to vybaví všetko mizukage tak nás aj navštívi večer len z vážnym výrazom v tvári premýšľal Daichi preto že čím viac ľudi tu bolo tým horši a vydychaný vzduch tu bol a Daichimu nerobil taký zlý vzduch dobre rak len ťazko dýchal no bol celkom kľudný
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 11:29 am

Takže Sentio. Vytiahla som jeho zložku a začala si ju pozerať ahá takže jounin no ten mi tu prišiel úplne vhod no výborne takže túto ponehám niekomu inému.Položila som misu čo som mala v ruke v tom som videla ako mi Sentoi podal ruku.Zobrala som ju a trocha si k nej privoňala. "Pekne voníš" Poviem a usmejem sa na neho no medzi tým prišiel len tak nejaky mladík do miestnosti. EEE to další pre preboha to to kolko ich tu dneska ešte príde? Ked ked to pôjde takto dalej tak ja sa asi zrútim !!! No zatial som si toho mladíka nevšímala chcela som vybaviť týchto 3. "Ehm tak dobre kedže tento tým bude trocha divný zo zloženia ale nevadí o to bude lepšie takže Soki ty Daichi a Senoti pôjdete teraz spolu na misiu bude to misia typu B vašim velitelom bude samozrejme Sentoi kedže je jounin vaša úloha je jednoduchá no vzapátú velmi dôležitá. Vydáte sa do Konohy a odovzádte list Hokage aby ste sa zbytočne nepýtali pôjde o mierovú zmluvu no to nieje všetko dalšou vecou bude niečo zistiť o Konohe no nemyslim tym žiadnu špionáž ale normalne sa zapletiete medzi ludí a bude zisťovať podstatné aj nepodstatné veci ide o to že nevieme o tejto zeme nič a tak by som bola rada keby ste ako som už spománala zistili o tejto zemi čo sa dá to je vaša misia ale prosím i ked sa vam to bude zdať jednoduché ak to neberte na lahku váhu".

Dopis pre Hokage:
Spoiler:

List som dopísala a dala do rúk Sentoi. "Prosím opatrujte tento list a predajte ho Hokage dakujem pekne tak a teraz môžete odísť. Začala som sa hrabať v papieroch skoro som aj zabudla že tam ešte niekdo je ou ja som ale hlúpa, tak isto som aj zavolala na toho čo bol za dverami."Ehm ty tam za tými dverami prosim vstúp dnu dakujem" A zamerala som svôj pohlad do kartičky ohladne Kemichiho.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 11:40 am

Daichi pozorne počúval Mizukage a pomyslel si Ah no keď idem s nimi tak aspoň dobre že to je B-rank snáď to dobre dopadne a nič zlé sa nestane , a ak áno tak by sme mali spolupracovať čo u mňa nie je tak jednoduché a ešte keď sú to takýto čudný ľudia no nevadí aspoň sa nebudem nudiť potom sa Daichi znudene postavil zo stoličky už len povedal Mizukagemu Hai Mizukage-sama ďakujem za misiu usmial sa na ňu otočil sa a znova nahodil takú neutrálnu tvár a povedal Sentoiovi a Sokimu že ich počká pri bráne pekne pomaly odkráčal k bráne s tým že jeho prvá misia je B-rank a bol celý natešený no na vonok to neprejavoval
(presun -brána)
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 11:46 am

Vošiel som dnu a Dein mi sedel na ramene.Teší ma ja som Kemichi Namare.Podal som jej ruku.Dein: Zoskočil som a dal ruky na stolík a pozrel sa na Mizukage.Ahoj.
Návrat nahoru Goto down
Naomi Momochi
Jounin
Jounin
Naomi Momochi


Počet příspěvkù : 48
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 11:59 am

Stála jsem na chodbě opřená o zeď vedle dveří. Nechtěla jsem jít dovnitř. Už tam byl Kemichi. Misi bychom měli dostat společnou. Zavřela jsem oči a vrátila jsem se do minulosti. Do doby, kdy ještě žil Zabuza. Do doby, kdy jsem měla na starost o deset let mladšího Suigetsua. Po chvíli jsem se raději ale vrátila do reality. Není dobré, když se stále vracím do doby dávno uplynulé. Zvedla jsem hlavu a poslouchala jsem dění v kanceláři.
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 12:04 pm

poslechl si všechno co Mizukage řekla a snažil se to dobře zapamatovat...*hmm mise typu B?....to bude zajímavé...krom toho tu nikoho neznám, tak doufam že se možná poznáme a bodem dobře spoluvpacovat..mno uvidíme* řekl jsem si...
podíval jsem se na Mizikage a řekl: "Ano rozumím a děkuji za misi" usmál se pomalu odcházel za Daichim...
* Heh..jsem zvědavý jestli se něco zajímavého stane...* uvažoval a odešel z kanceláře.

(Přesun-brána)
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 12:12 pm

Vzal jsem ten svitek HEj ty v tý teplákovce vem si ten svitek tak teď mě všichni poslouchejte ten svitek nesmíme ztratit za žádnou cenu Takže ten v tý teplákovce poběží vepředu pak se tam vervete vy geninové a já to budu jistit zezadu.Snad tomu budou ruzumět.(přesun-brána)
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 12:16 pm

Ve dveřích jsem jsem zaslech toho borce jak na mě volá...otočim se "Ou ano...mimochodem jsem Soki" vzal jsem si svitek a už svižným tempem jsem žel k bráně... * tohle bude asi zajímavá mise* řekl jsem si jak jsem byl na odchodu...
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 12:25 pm

Se smíchem jsem koukal na ty co odcházeli a já nevěděl co si otom myslet ale zároveň jsem byl rád že je na ně ten jounin tvrdý připomínalo mi to starou Kiri ale pak jsem se zvedl a nandal jsem si meč na záda a šel jsem k Mizukage a docela mě to udivilo že je to dívka
"Mizukage-sama když odešli nemáte něco i pro mě? jsem Kunichi Fuguki kdy by vásto zajímalo" řeknu
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 5:10 pm

Po schodech utíkám jako blázen...*Doufám že není Mizukage zaneprázdněna... a co huř doufám že tam vubec je...* strachoval jsem se...
když jsem byl před kanceláří, neměl jsem čas klepat...prostě jsem vtrhnul do místnosti a řekl:
"Konoha je zničená a probíhají tam boje...musíme poslat posily...musíme pomoc Konoze utočí na ni členové Akatsuki" křikl jsem na Mizukage celý udýchaný
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 5:15 pm

Daichi sa zasa stratil v budove no rýchlo to prebehol počul Sokiho tak to našiel podľa zvuku a dobehol tak isto k Mizukage-sama a konečne zastal sadol si na stoličku ktorá bola v rohu a iba prikyvoval na to ako Soki vravel a potom doplnil Mizukage-sama nechcem vám do vášho systému niečo vravieť ale podľa mňa bude skvelý krok pre podpísanie mieru ak tám pošlete nejakých ninjov a nejakých dielnikoch preto že konoha je zničena v pravom slova zmysle je to vlastne iba kráter bez domov , A bežíme tu až od konohy celú cestu UFFFFFFFFFF!! nakoniec si vzdychol Daichi konečne sedel a bolo mu dobre pretože si odpočinul
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 5:25 pm

Smeroval som k budove a pozeral som na oblohu. Divné... červené mraky. Asi bude búrka. Mávol som nad tým rukou a šiel som ďalej. Cítil som v kancelárii Daichiho chakru. Krok som trochu zrýchlil a prišiel som pred dvere ktoré boli otvorené. Vošiel som dnu a uvidel som Daichiho a nejakého týpka. Obaja boli udychčaný. Daichi? Čo sa deje? Je všetko v poriadku? Spýtal som sa a zamračil som sa. Pozrel som sa na Mizukage a čakal som či mi niekto povie čo sa deje. Daichi vypadal zmätený. Dúfal som, že je všetko v poriadku.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 5:30 pm

Koukl jsem na ty co přišli a řekl jsem "takže Konoha je v tahu jo" když jsem dořekl tak jsem se hlasitě zasmál "Divím se žeji zničili a už jsem stejně chtěl misi abych se procvičil" řekl jsem a sedl jsem si vedle Daichiho a koukl jsem na něj "hmm takže kráter ten z akatsuki bude silnej co Daichi" řekl jsem mu
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 5:32 pm

Šel jsem cestou kudy šel i sensei a celou cestu jsi čtu ten svitek. Je v něm spoustu zajímavých věcí které chci poznat. Summoni dokonce i mluví což je báječné. Už jsem před budouvou a vcházím do dveří. Projdu jimi a jdu po chodbě do kanceláře mizukage při chození po schodech málem zakopnu když si čtu ale je to v pořádku. Když dojdu do kanceláře nikoho si nevšímám a hned u dveří v místnosti se opřu o stěnu a čtu si dál svitek jako by se nic nestalo. Nechci být rušen při tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 7:23 pm

Stále niekdo prichádzal. Wau tunak je to ako na bežiacom páse zasmiala som sa a stále lovila zložky čítala som veci o nových shinobi a skoro každý dosahoval pekne výsledky. Hmm vidno že Mei s nimi teda vedela zaobchádzať zasmiala som sa. No v tom prišli naspäť shinobi čo boli poslaný na misiu no ked mi zdelili čo sa stalo v Konohe okamžite som sa postavila chcela som ísť na pomoc no bolo by hlúpe opustiť Kirikagure a nehať ju len tak volnú takže som okamžiet vykrikla."Vyhlasujem stav pohotovosti !!!!" Soki Daichi Kunichi vy pod vedením Kenchi sa vydáte do Konohy a pomäžete ím neh sa deje čokolvek berte to ako misiu typu A okamžite sa rozzíte!!!" Povedala som im a dalej som si ich nevšímala no započula som pri dverách hlasy tak som sa k ním išla cela nervozna pozreť zbadala som tam akési dievča a tak isto chlapca.Dievča som nepoznala a tak som jej moc nevenovala pozornosť no ten chlapec mi bol povedomí nieje to Kataro? Hmm ešte chvílami som sa na neho pozerala a nakoniec som mala pravdu bol to on. Tak aspoň konečne niekdo koho si pamätám s misií. "Ty si Kataro však mám pre teba misiu prosím nemaj námietky a okamžite sa vydaj na miesto je to misia typu B. Vydaj sa do Konohy a zisti všetko o súperovy ake techniky používa čo je zač odkai lpochádza a podobne nech vieme o ňom čo najviac a nazáver zosup všetkých s Kirikagure a vráť sa s nimi domov" Povedala som mu s hlbším hlasom.Napokon som otočial pohlad na to milé dievča. "Ahoj teba som tu ešte nevidela prosím vstúp do mojej kancelárie" ukázala som rukou a vydala som sa k svôjmu stolu.
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 7:36 pm

Poslechl si všechno co Mizukage řekla...Hai řekl jsem a otočil se na patě...
Daichi, Kunichi, Kenchi běžím napřed...budu čekat u brány řekl jsem vyběhl z místnosti...
* Mise typu A... to jsem poznal na vlastní pěst...doufám, že vše dobře dopadne* Pomyslel jsem si a dál utíkal k bráně...
(přesun-brána)
Návrat nahoru Goto down
Naomi Momochi
Jounin
Jounin
Naomi Momochi


Počet příspěvkù : 48
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 7:47 pm

Byla jsem poněkud překvapená, že mě viděla i přes zeď. Povzdechla jsem si a zavřela jsem oči. Ale jen na chvilku. Odrazila jsem se levým chodidlem od zdi a vešla jsem do kanceláře. Prohlédla jsem si místnost a očima jsem chvíli bloudila po lidech v místnosti. Nakonec zůstal u Mizukage.
"Slyšela jsem ten zmatek tady. Děje se snad něco vážného?" zeptala jsem se s trochou překvapení ve svém hlase. Po chvilce jsem ale nasadila svůj klidný a chladný hlas. "Máte pro mě a pro Kemichiho nějakou misi?" Nechtěla jsem jít na misi sama. Teď jsem měla studenta, a tak by bylo vhodné, kdybychom dostali společnou misi.
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 7:54 pm

Příjdu před dveře a zaklepu na ně, počkám chvíli a pak vejdu. ,,Dobrý den Mizukage-sama. Nemáte pro mě nějakou misi?'' Stoupnu si ke stěně a trpělivě vyčkávám na misi. Doufám že to nebude nějaká blbá mise.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 8:05 pm

Zatímco si čtu svitek tak Mizukage rozdává rozkazy. Pak náhle zavolá moje jméno. Kouknu se na ní a je mi nějak povědomá. Sroluju svitek a dám si ho do kapsy. Dyt to je Fumiko. Tak dlouho jsem ji neviděl a ona se stala Mizukagem. Dobrá práce má hodně úspěchů. "Dobře já tedy půjdu a rád tě vidím po takové době. Gratuluji k povýšení"
Řeknu příjemným hlasem a když odcházím tak udělám gesto rukou čímž naznáčím později se uvidíme. Mezitím si říkám co se asi tak v té Konoze mohlo stát že je to tak naléhavé. Uvídím až tam budu. AŽ tam dorazím najdu odpovědi na mé otázky.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 8:21 pm

Ako som si sadla za stôl vytiahla som Kataru kartičku a otvorila ju len som ostala ako keby zamrznutá. On on je stále genin. Pre- preboha čo čo som to spravila ja ja som poslala genína na misiu typu B a taku nebezpečnú čo som to len urobila.Pozrem sa zo strachom v očiach na to dievča ani neregistrujem radosť že konečne nejaké dievča ani nič podobné len od strachu vytiahnem aj jej kartičku pripadal som si ako nejaka kartotéka ktorá furt sleduje nejaké kartičky no ked som videla tu jej mala som menši úsmev na tvári ah aspoň jedna záchrana.Tak isto som tam videla že má jedného genína pod sebou a je to ten chlapec čo t ustál čo som na neho aj zabudla trocha som sa za to hanbila ale teraz nebol čas čas na rozhovor bude až ked sa to všetko vyrieši. "Ehm tak dobre Naomi ty a Kemichi pôjdete na misiu typu B tak isto ako Kataro.Vydáte sa spolu do Konohy a nájdete Katara a spolu ty ako jejich veliaca zistíte čo najviac o súperovi a všetkom o to čo sa stalo a prečo sa stalo je to velmi dôležitá misia no bola by som rada keby ste sa boju čo najviac vyhli pretože na to som poslala ini tým.Takže prosím zistite čo sa deje a prečo a kdo je náš nepriatel pretože ide o to že niekdo napadol Konohu a nevieme o koho ide takže prosím pohnite si hned !!!!" Pir poslednom slove som na nich trocha skríkla ale ani niet divu že som tak urobila. Ah zase sem niekdo dojde a nepredstaví sa mi to to tak nemám rada zamerám pohlad na toho chlapca čo predomnou stojí."Takže na úvod chlapče mohol by si sa mi predstaviť a niečo mi o sebe povedať bola by so mti za to povdačná". Usmejem sa na neho no pri tom moje srdce trpí strachom.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 8:26 pm

Hai Mizukage sama povedal Daichi Jooj tak to idem s nimi aj keď som genin no idem a pomôžem , som rád že vďaka konohe nechytám mačky Heh Vlastne misia typu A pre genina pomyslel si Daichi a povedal No ja idem k bráne Ken ichi príď tam , do konohy by sme mali ísť čo najrýchlejšie rozbehol sa von k bráne čo najrýchlejším behom a pomyslel si Zasa musím bežať oh no čo už Daichi bežal k bráne (presun)
Návrat nahoru Goto down
Naomi Momochi
Jounin
Jounin
Naomi Momochi


Počet příspěvkù : 48
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 8:30 pm

Přikývla jsem a okamžitě jsem pobídla Kemichiho, aby se vydal za mnou. Beze slova jsem pak vyběhla z kanceláře a zamířila jsem k bráně.
"Sakra, Kataro vyrazil před chvílí, musím ho dostihnout, co nejdřív to půjde... Doufám, že mi bude Kemichi stačit..." Přemýšlela jsem nahlas, ale nevadilo mi to. Klidně mě může slyšet kdokoli. Myšlenky pak zamířily do Konohy. Okamžitě se mi vybavil strach o jedinou osobu.
Kakashi.
Prosím, ať se mu nic nestalo... Prosím... Ne, ani po té době, co jsem nežila v Konoze, to nepřestalo. Kakashi je poslední osoba z mé minulosti, která zůstala naživu. Nesmí během těch bojů v Konoze zemřít. V žádném případě.
(přesun Konoha)


Naposledy upravil Naomi Momochi dne Mon Dec 19, 2011 4:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 5:47 am

Som Kemichi Namare...Už som nič nestihol povedať, pretože ma Naomi stiahla von.
Dein: Nebolo možné ma vidieť.Vyskočil som na stôl.Ahoj ja som Dein.Som Kemichiho summon.Všekto vám vysvetlím.Vybehli sme s Namoni von a utekali sme k bráne.
(presun)
/dein je opica/
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 2:50 pm

,,Jmenuju se Kamiki Kazuma a jsem Chunninn.'' Řeknu klidně a čekám na nějakou misi. ,,Mohl bych tedy dostat nějakou misi?'' Zeptám se jí znovu. Ať to není blbá mise. Prosím jen ne blbou misi. Prožene se mi hlavou jako blesk.


Naposledy upravil Kamiki Kazuma dne Mon Dec 19, 2011 2:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 2:51 pm

Nahlas som si vzdychol, po tom, čo mi Mizukage povedala. Misia do Konohy - A-rank. Vážne som nebol nadšený, ale ani otrávený. Predsa len som nepociťoval skoro žiadne pocity. Ale mal som v pláne niečo iného. Len mi trochu vadilo, že mi hovoria moje meno. Mizukage-sama, teší ma, že vás spoznávam. Ak by som mohol mám na vás jednu prosbu. Povedal som a na chvíľu som stíchol. Po pár sekundách som pokračoval. Prosím, mohla by ste mi hovoriť Karasu? Spýtal som sa zdvorilo a potom som si uvedomil, že mám ísť na misiu. Falošne som sa usmial, ale teraz nie až tak, pretože som sa snažil usmievať čo naj úprimnejšie. Nebojte sa, Mizukage-sama. Postáram sa aby misia dobre dopadla. Zatiaľ dovidenia. Povedal som a otočil som sa smerom k dverám. Vyšiel som von a zatvoril som dvere. Vzdychol som si a šiel som smerom do Konohy. Bol som vážne zvedaví, čo sa tam deje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Kancelář Mizukageho - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Mizukageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dům Mizukageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Kirigakure no Sato :: Budova Mizukageho-
Přejdi na: