Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kemichi Namare

Goto down 
+3
Kataro
In-Admin
Tenshi Gurama
7 posters
AutorZpráva
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue350/350Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (350/350)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptySun Nov 27, 2011 11:40 am

Meno: Tenshi Gurama
Vek: 15
Klan: Gurama
KG: Hyoton, Renton
Popis KG:Je to čierna hmota, ktorá sa vie vytvarovať a drží tvar.Je to podobné ako mal gara.Nie je to ani tekutina ani plynná látka ale ani pevná latka.Dokáže pohltiť akýkoľvek element.Môže sa deliť a tvoriť tvary.Dokáže vojsť do súperovho tela cez ranu alebo iní telesný otvor a "sadnúť" mu na mozog alebo vytrhnúť orgán.
Techniky:
Spoiler:
Rank: Chuunin
Pohlavie: Muž
Sen: Aby sa mi vrátil Hyoton...
Zameranie: Genjutsu 0% Taijutsu 0% Ninjutsu 95%
Podstata: Fuuton 風遁 a Doton 土遁 no o tom ešte neviem.
Príbeh:
Bol krásny sobotný večer a dve hrdličky sa zasnúbili a presne o jeden rok na to som sa narodil ja. Vychovávali ma ako člena klanu Gurama. Otec zo mňa chcel spraviť svojho nástupcu a mama tá bola ako všetky mami. Vyrastal som v Kiri. Náš klan tam bol najsilnejší a uznávaní. Naši ma nahlásili na akadémiu a keď som sa stal geninom tak som trénoval od rána až do večera.Postupne som ovládol všetky techniky ktoré som chcel a bol som pripravený na chuuninské skúšky. Keď vyhlásili skúšky bol som šťastný no bál som sa, že neprejdem. Stál som pred lesom a keď nás pustili dnu tak môj tým ma zradil a chceli sa ma zbaviť. Hovorili, že som veľmi slabý a budem ich zdržovať. No ja som namietal a začal som s nimi bojovať.Boj prebiehal dobre a ja som vyhrával no zrazu sa to celé obrátilo a začali ma dávať dole.Bol som na úplnom konci zo silami a musel som použiť KG. Hyoton a primrzli na mieste. Chvíľu ešte odolávali na napokon prehrali a zavrel som ich do obrovskej guli.Dostal som sa až nakoniec a bojoval som proti chlapcovi ktorý mal Byakugan.Nedokázal som sa k nemu dostať a to aj keď som používal Hyoton.Vôbec som ho nedokázal poraniť ani len poškriabať.No zrazu začalo pršať a mne sa ako keby osvietil mozog.Použil som Hyoton a kvapky som premenil na ostré ihly.
Používal 8 proroctiev no pár ihiel sa doňho zapichlo.Z mlák som vytvoril ľadových bojovníkov ktorý mi ho pridržali a ja som si pomocou Hyotonu urobil obrovskú guľu a udrel som ho rovno do brucha.Bol hotový a ja som sa stal chuuninom.No jediné čo ma zarazilo bolo to, že nikto z klanu sa neprišiel pozrieť ani len rodičia.Ja vám to vytmavím.Hovoril som si.No keď som prišiel na naše pôdy tak som padol na kolená.Okolo behali Anbu a polícia a naše budovy a ľudia nikde bol tam len obrovský kráter.Zrazu som zacítil uder do hlavy a spadol som na zem.Prebudil som sa na nejakom stole a na hlave som mal zásteru.Bolo počuť samé píp píp píp.Ruku som natiahol a šatku dal dole.Miestnosť nebola dobre osvetlená a boli tam nejaké prístroje a bol som len v spodkoch.Pomaly sa otvorili dvere a stál tam muž z dlhými vlasmi. Ahoj ti môj pokusný králik.Povedal pyšne.Dal som ti dar ktorý dúfam pre mňa dobre využiješ.Máš prekliatu pečať, zatiaľ len 1 časť pretože si sa ešte neosvedčil a dal som ti niečo čo možno budeš považovať za prekliatie no tak to nie je.Pustím ťa no pod jednou podmienkou zabi Mizukage a budeš voľný.Po chvíli ma pustil a odišiel som do Kiri aby som zabil Mizukage no určite som to nemal v úmysle.Ale strašne som sa bál, čo to asi mohlo byť ten dar.Po chvíli som to zistil.Zobral mi Hyoton a daroval nejakú tekutinu.
Summon:
V podstate dvojhlavý drak ktorí ovláda element vody.
Jeho techniky:



Naposledy upravil Tenshi Gurama dne Sun Nov 27, 2011 2:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptySun Nov 27, 2011 12:29 pm

Renton ? To je co ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue350/350Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (350/350)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptySun Nov 27, 2011 12:36 pm

To je moje vymyslené KG, tak som to nazval...
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptySun Nov 27, 2011 12:38 pm

Vyber si jedno, jestli chceš Renton nebo Hyoton. Popřípadě ten Renton rozepiš.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue350/350Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (350/350)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptySun Nov 27, 2011 2:36 pm

A s tým Hyotonom si pozri v príbehu.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue350/350Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (350/350)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyMon Nov 28, 2011 5:48 am

Haló Spáč
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptySun Dec 04, 2011 6:52 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue370/370Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (370/370)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptySun Dec 04, 2011 7:04 pm

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue350/350Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (350/350)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyMon Dec 05, 2011 6:17 pm

Bože to ešte jak dlho t budem čakať?
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue370/370Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (370/370)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyMon Dec 05, 2011 6:32 pm

OMG Tenshi. Moderátoři a In Admin povolují chary. na nastavení chakry a přidání do vesnice je tu od toho Evitar. A nestěžuj si furt. Je tu plno dalších lidí co to aspoň vydrží.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue350/350Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (350/350)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyMon Dec 05, 2011 6:35 pm

No hej ale oni aspoň nečakajú mesiac...
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue370/370Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (370/370)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyMon Dec 05, 2011 6:53 pm

Čekáš od 27.11 tak ze sebe nědělej důležitýho. Prostě si počkej. My už ti hlas dali. Záleží ted jen na hlavním adminovi.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyMon Dec 05, 2011 7:05 pm

Já taky hlasoval ^^ Out musí přidělit chakru.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue350/350Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (350/350)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyMon Dec 05, 2011 7:07 pm

Dobre, dobre
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyMon Dec 05, 2011 7:07 pm

!! EDIT !!
! Všiml jsem si že jsi to ty, Juugo, a tobě jsem řekl VÝHRADNĚ genin !
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue350/350Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (350/350)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyMon Dec 05, 2011 7:20 pm

A prečo zrazu genin povolil si mi to toto tu bolo bratove, pretože Namomi či jak sa volá tu často nie je tak chcel hrať za túto postavu ale mňa zabili tak ja som si ju privlastnil.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyWed Dec 07, 2011 5:39 pm

Hráčovi Tenshi Gurama bola pridelená chakra 350.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue350/350Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (350/350)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyWed Dec 21, 2011 2:04 pm

Tenshi Gurama napsal:
Meno: Tenshi Gurama
Vek: 15
Klan: Gurama
KG: Hyoton, Renton
Popis KG:Je to čierna hmota, ktorá sa vie vytvarovať a drží tvar.Je to podobné ako mal gara.Nie je to ani tekutina ani plynná látka ale ani pevná latka.Môže sa deliť a tvoriť tvary.Dokáže vojsť do súperovho tela cez ranu alebo iní telesný otvor a "sadnúť" mu na mozog alebo vytrhnúť orgán.
Techniky:
Spoiler:
Rank: Chuunin
Pohlavie: Muž
Sen: Aby sa mi vrátil Hyoton...
Zameranie: Genjutsu 0% Taijutsu 0% Ninjutsu 95%
Podstata: Fuuton 風遁 a Doton 土遁 no o tom ešte neviem.
Príbeh:
Bol krásny sobotný večer a dve hrdličky sa zasnúbili a presne o jeden rok na to som sa narodil ja. Vychovávali ma ako člena klanu Gurama. Otec zo mňa chcel spraviť svojho nástupcu a mama tá bola ako všetky mami. Vyrastal som v Kiri. Náš klan tam bol najsilnejší a uznávaní. Naši ma nahlásili na akadémiu a keď som sa stal geninom tak som trénoval od rána až do večera.Postupne som ovládol všetky techniky ktoré som chcel a bol som pripravený na chuuninské skúšky. Keď vyhlásili skúšky bol som šťastný no bál som sa, že neprejdem. Stál som pred lesom a keď nás pustili dnu tak môj tým ma zradil a chceli sa ma zbaviť. Hovorili, že som veľmi slabý a budem ich zdržovať. No ja som namietal a začal som s nimi bojovať.Boj prebiehal dobre a ja som vyhrával no zrazu sa to celé obrátilo a začali ma dávať dole.Bol som na úplnom konci zo silami a musel som použiť KG. Hyoton a primrzli na mieste. Chvíľu ešte odolávali na napokon prehrali a zavrel som ich do obrovskej guli.Dostal som sa až nakoniec a bojoval som proti chlapcovi ktorý mal Byakugan.Nedokázal som sa k nemu dostať a to aj keď som používal Hyoton.Vôbec som ho nedokázal poraniť ani len poškriabať.No zrazu začalo pršať a mne sa ako keby osvietil mozog.Použil som Hyoton a kvapky som premenil na ostré ihly.
Používal 8 proroctiev no pár ihiel sa doňho zapichlo.Z mlák som vytvoril ľadových bojovníkov ktorý mi ho pridržali a ja som si pomocou Hyotonu urobil obrovskú guľu a udrel som ho rovno do brucha.Bol hotový a ja som sa stal chuuninom.No jediné čo ma zarazilo bolo to, že nikto z klanu sa neprišiel pozrieť ani len rodičia.Ja vám to vytmavím.Hovoril som si.No keď som prišiel na naše pôdy tak som padol na kolená.Okolo behali Anbu a polícia a naše budovy a ľudia nikde bol tam len obrovský kráter.Zrazu som zacítil uder do hlavy a spadol som na zem.Prebudil som sa na nejakom stole a na hlave som mal zásteru.Bolo počuť samé píp píp píp.Ruku som natiahol a šatku dal dole.Miestnosť nebola dobre osvetlená a boli tam nejaké prístroje a bol som len v spodkoch.Pomaly sa otvorili dvere a stál tam muž z dlhými vlasmi. Ahoj ti môj pokusný králik.Povedal pyšne.Dal som ti dar ktorý dúfam pre mňa dobre využiješ.Máš prekliatu pečať, zatiaľ len 1 časť pretože si sa ešte neosvedčil a dal som ti niečo čo možno budeš považovať za prekliatie no tak to nie je.Pustím ťa no pod jednou podmienkou zabi Mizukage a budeš voľný.Po chvíli ma pustil a odišiel som do Kiri aby som zabil Mizukage no určite som to nemal v úmysle.Ale strašne som sa bál, čo to asi mohlo byť ten dar.Po chvíli som to zistil.Zobral mi Hyoton a daroval nejakú tekutinu.
Summon:
V podstate dvojhlavý drak ktorí ovláda element vody.
Jeho techniky:

Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue1100/1100Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyWed Dec 21, 2011 2:24 pm

Takže Tenshi aj osm sa k tovjej postave ešte nevyjadroval tak to máš tu:
Som vyslovene proti tomu aby si mal 2 KG takže si vyber len 1!!!!!!!
A ako druhé ak chceš ten Renton tak ho krajšie spracuj a schopnosť pohlcovanie elementov je apsurutná aby si pohlcoval všetky elementy nanajvíš 2 a ešte

A + vytvárš si dokonalé klony? Kdo to kedy videl si sa snad zbláznil ne ? a + dokážeš si nahradiť orgány to čo je toto za techniku preboha NechápuNechápuNechápu Takže ja som za to prerobiť komplet cely chár a naozaj sa pri tom snaž pretože nezmysli sa naozaj NEPOVOLUJU!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue370/370Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (370/370)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyWed Dec 21, 2011 2:42 pm

tentokrát souhlasím se Sasukem, když jsem ti to povolil netušil jsem že s tím bude dělat takové kraviny a jelikož máš sice ještě nenalezené KG Hyuton tak přesto jsem už taky názoru že by jsi měl druhý KG. Ty klony z té temné hmoty nemůžeš udělat dokonale + nahrazovat orgány rentonem? to je asi vtip. Jelikož si tedy nezemřel tak tě Pein neoživil a nezregenovali se ti orgány a další věci. Ten Renton ti nevydrží navždycky takže se podle toho chovej. Rádím ti si najít nějak nějakého dárce orgánů jinak ve hře takto zemřeš. Sice je to jen hra ale je to bráno i jako realita tak se podle toho chovej.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kemichi Namare Left_bar_bleue800/800Kemichi Namare Empty_bar_bleue  (800/800)

Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare EmptyWed Dec 21, 2011 3:06 pm

V zasade suhlasim s jednym KG ale Sasuje prave robis nieco zaco som ja bol kkt ato ze kometujes na uz schvaleny char - ako obvykle neschopne schvaleny ale ked som to urobil ja uz si buzeroval....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kemichi Namare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kemichi Namare   Kemichi Namare Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kemichi Namare
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kemichi Namare
» Daisuke Maeda - Kemichi Namare [CLOSED]
» Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]
» Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED]
» Kemichi Akasuna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Iwa-
Přejdi na: