Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Vodopády Ameyuki

Goto down 
+3
Daichi Terumi
Ken'ichi
Noki Hōzuki
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 3:26 pm

First topic message reminder :

[left][right][center][justify]


Naposledy upravil Noki Hōzuki dne Sun Nov 27, 2011 4:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 8:57 pm

Hah náhodou je dobrý a ja som si myslel že je to nejaký amatér zapôsobil na mňa touto technikou a ako vidím zameriava sa na Suiton ale mohol niečo menej náročné ukázať zbytočne minul chakru aj keď pri týchto vodopádoch sa chakra rýchlo regeneruje pomyslel si DaichiTak vidím že aj niečo vieš povedal arogantne Daichi prišiel vode a namočil si nohy aby si trocha odpočinul len že ten drak sa vznášal nad jazerom a kto vie čo by sa stalo kebyže znova doň vletí ale Daichi radšej nedal najavo že sa bojí normálne si namočil nohy a odpočíval ,keby sa niečo stalo tak je pripravený na odskok
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 1:04 pm

S úsmevom na tvári som pozoroval ako vytvoril vodného draka. Výborne, takže to je schopný genin. Pomyslel som si a pozrel som sa na Katara. Výborne, nečakal som, že mi predvedieš takúto techniku. Prekvapil si ma. Takže za niečo stojíš. Povedal som a rukou som niečo hľadal vo vačku. Popri tom som sa otočil na Daichiho. Hej, Daichi. Poď sem, dúfam, že si už neni až tak unavený. Dnes si už urobil pekný kus práce. Takže dám vám poslednú úlohu a pre dnešok končíme. Povedal som a ruku som vytiahol von z vačku. Držal som v ňom zrkadielko ktoré mi dala Yukiyuya. Možno zistím, na čo to je. Aj tak sa mi to moc nepáči. Ale pre istotu sa ho budem snažiť zachovať celé, bez nejaký poškodení. Pomyslel som si a ukázal som im zrkadielko ktoré som držal v pravej ruke. Svetlo sa od neho odrážalo a svietilo im do očí. Ak to zrkadielko vydrží, tak pôjdem navštíviť Mizukage-sama a spýtam sa na čo to je. A ak nie... tak tam pôjdem aj tak a poprípade dostanem nejaký trest pretože som ten "vzácni a dôležitý" predmet zničil. Zrkadlo som si začal pohadzovať v ruke a pozrel som sa na mojich žiakov. Takže, budete mi musieť toto zrkadlo vziať. Ale, snažte sa ho nepoškodiť. Má vraj veľkú cenu. Povedal som, aj keď mi bolo jedno čo s ním bude. Aj keď to bolo od Mizukage ktorú si vysoko vážim. Dúfal som, že to neponičia, alebo to nezničím ja. A ešte jedno upozornenie. Dávajte si pozor. Ak vám nejako ublížim, tak sa nesťažujte. Takže nie, že budete len tak bezhlavo útočiť. Keď som to dopovedal tak som sa postavil do mojej typickej bojovej polohy. Tak, teraz si overíme čo tí dvaja dokážu, ako dokážu spolupracovať a ako im to myslí. Dobre... to bude zaujímavé. Usmial som sa a čakal som, či na mňa vôbec zaútočia, alebo tam budú iba nehybne stáť ako stĺpy.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 1:45 pm

Oh vidím že karasu sa nás bude snažiť tvrdo trénovať už od začiatku ale karasu asi zabudol že sme pri vodopáde a Kataro ma výhodu lebo tu je voda a ja dokážem tiež jeden Suiton Pomyslel si daichi vytiahol svoj meč do jednej ruky a prišiel ku katarovy a potichu mu povedal aby sensei nepočul Kataro budeme sa musieť ukryť a vymyslieť si ako mu to ukradneme stretneme sa nad vodopádom choď po ľavej strane a aj pojdem po pravej pritom sledoval senseia a pomaly ustupoval smerom doprava a vyskočil a začal bežať obkľukou rovno nad vodopád a keď tam dobehol čakal na Katara a pri tom rozmýšľal ako ukradnúť Karasovi zrkadlo
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 2:13 pm

Hledím na Karasu jak vytáhne zrcadlo a jsem zvědav co nám poví. Když nám ovšem řekne že ho nesmíme zničit tak budeme muset spolupracovat aby ho jeden z nás chytil když jeden z nás nějak zabaví Karasu. V tom ke mě přijde Daichi a povídá mi do ucha co uděláme. Já teda rychlím krokem běžím po levé straně a ztratím se Karasovi z dohledu. Šplhám nad vodopád kde najdu Daichiho. " Tak co? Jakej vymyslíme plán? Přeci jen je to jounin a mi jen genini musíme si to promyslet." Podívám se na Daichiho a čekám jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 2:27 pm

Prekvapilo ma, že sa rozutekali na strany. Usmial som sa a napil som sa z fľaše. Sadol som si na kameň a pozoroval som svoje okolie. Nič som si z toho nerobil. Proste som si prehliadal zrkadielko a pil z fľaše. Uvidíme, čo urobia. Som celkom zvedaví, či sa im podarí vziať mi zrkadielko. A tiež ma veľmi zaujímalo, či zistím, čo to zrkadielko robí a čo to vlastne je. Premýšľal som ale dával som si pozor na moje okolie. Páčilo sa mi, že spolupracujú. To je dobrí začiatok. Taktiež to už nie sú úplný amatéri. A Daichi ovláda Futton a Youton ktorý by mi mohol dosť vadiť. Najradšej by som im neukázal, čo moje telo dokáže, ale asi to budem musieť urobiť. Som predsa ich sensei. Takže by mali vedieť, čo dokážem. Usmial som sa a zrkadielko som si zasa začal pohadzovať z ruky do ruky. Obzeral som sa odkiaľ vybehnú. Teda ak vôbec vybehnú.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 3:28 pm

Daichi pošuškal Katarovi náš plán (aby sa ho nedozvedel karatsu tak ho tu nepisem Chichotání) Snáď to víde nieje to nič tažké a mal by sa do toho chytiť , nesmieme to pokašľať ešte raz zopakoval plán a dodal Môžeme ísť na to rozbehol sa dole po opačnej strane ako Kataro zošiel priamo za krík ukryl sa a čakal až pokiaľ nezbadal Katara a videl aj Karasuho a náhle daichi vyšiel von s kríkov urobil pečate a povedal Katon:Endan C ohnivá guľa letela priamo na Karasuho a zatiaľ čo naň letela Guľa tak Daichi vytiahol svoj meč a pomyslel si je to odomňa dosť arogantne že neviem aký ma element a hneď naň útočím
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 6:01 pm

Daichi na mňa vybehol z krikov. Čakal som to. Predsa len im to schovávanie takmer k ničomu nebolo. Nevedia totiž, že som senzibil. Úsmev sa mi rozšíril keď som videl Daichiho robiť pečate. Hneď ako ich začal robiť som zrkadielko vyhodil do vzduchu a tiež som skladal pečate. Suiton: Mizurappa! Skríkol som a priložil som si ruku k ústam a z úst mi striekal prúd vody ktorý sa rútil proti ohňu ktorý na mňa poslal Daichi. Zrkadielko so chytil do druhej ruky. Pritom som stále kontroloval chakru Katara a zisťoval som kde sa nachádza. Oheň som nemal moc v láske. Bol to jeden z elementov ktorý som najviac nenávidel.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 6:08 pm

Daichi mi začal pečlivě popisovat plán a trochu jsme ho rozebrali. Nakonec jsme se shodli jak to uděláme. " OK. Nezapomeň co jsme si domluvili."Tvořím pečetě. "Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu" Klon už ví co dělat. Klon vyskočí z úkrytu a běží přímo na Karasu a je připraven bojovat pomocí taijutsu a také připraven se vyhýbat útokům na dálku. Já mezitím jdu na předem plánované místo.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 7:36 pm

Suiton pohltil môj katon ako nič. Daichi povedal Sensei uvidím ako ste na tom s mečom v ruke sa rozbehol na Senseia ale dával si pozor až niečo naň nepustí a pomyslí si Má elementárnu výhodu Suitonom môj Katon jednoducho schladí preto naň ho netreba ani vypúšťať moju techniku .Myslím že svoju úlohu plním na 70% dobre, ale snáď to víde je to takmer ideálny plán a nemal by zlyhať a to ani nesmie pred senseiom sa odrazil do výšky a šiel ho napadnúť zo vzduchu zo svojím mečom .
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 8:12 pm

Keď som uvidel klona tak som sa usmial. Samozrejme, som hneď vedel, že je to klon. Kataro má oveľa viac chakry ako obyčajní klon. Otočil som sa na Daichiho a keď som videl, že berie do ruky katanu na tvári sa mi znova objavil úsmev. Tentokrát nebol taký falošný. Takže taijutsu. Výborne! Moja parketa. Pomyslel som si a do ruky som bral tanto. Tým som vykryl Daichiho útok katanou. Potom som sa ho pokúsil odkopnúť pekne silným kopom do brucha. Len som dúfal, že bude v poriadku ak sa trafím. Pozrel som sa na klon a zamyslel som sa. Čo to má s tým klonom znamenať? Žeby nechcel bojovať, alebo je to iba na odlákanie pozornosti? Rozmýšľal som, ale nakoniec som usúdil, že to bude len na odvrátenie mojej pozornosti. Výborne, takže spolupracujú a majú nejaký plán. Uvidíme, či sa im podarí mi to zrkadlo vziať.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 8:17 pm

Zatím co já jsem už na pozici a vyčkávám tak sleduji celý boj z místa, kde mě nikdo nevidí. Klon se řítí ke Karasovi a útočí po něm pomocí taijutsu. Různě kombinuje útoky aby se dokázal trefit. Dává úder z prava na hlavu pak kopanec z levé strany na bok hrudi a samozřejmě skusí Karasovi i podkopnout nohy. Jde do toho naplno. Já mezitím vyčkávám a doufám že plán vyjde.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 8:35 pm

keď že svoj meč držal jednou rukou a Sensei ho išiel kopnúť tak skúsi vo vzduchu chytiť senseiovi novu ľavou rukou no sa mu to nepodarilo takho ten kop odhodil a Daichi pocítil bolesť v hrudníku potom vstal a povedal Vraví sa čo ťa nezabije to ťa posilní V Taijutsu je sensei dosť silný no katon naň nepomôže, tak to skúsim znova len v taijutsu Pomyslel si Daichi znova sa rozbehol na Karasuho , keď došiel ku Karasuovi tak zo svojou špecialnou upravenou katanou plynule sekol z prava do ľava na Karasuho a bol pripravený že zadrží jeho útok a že najskôr ho znova odkopne alebo sa bude snažiť ho zraniť tak bol pripravený skoro na všetko
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 8:48 pm

Daichi odletel, takže som sa mohol sústrediť na klona. Najprv som sa zohol, potom som mu chytil nohu a snažil som sa ho druhou rukou preseknúť aby mi nezavadzal. Otočil som sa v rýchlosti na Daichiho ktorý sa už postavil a spamätal. Dúfal som, že klona som zničil. Takže som sa v rýchlosti postavil z drepu, no Daichiho útoku som sa nevyhol. Sakra, má ma. Takže... Zrkadielko som chytil pevnejšie. Moje telo dopadlo nehybne na zem. No bez nôh ktoré ešte stáli. No po chvíli padli na kolená a potom padli celé. Ležal som bez akéhokoľvek náznaku života na zemi a bol som na dve polky. Zrkadielko som zvieral v ruke a ani som ho neplánoval pustiť. Mal som zatvorené oči. Umrel som?
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 9:05 pm

Když se klon snaží bojovat s Karasu tak mu chytne při kopačce nohu. Snaží se vysmeknout ale je to marné. Karasu rozsekne klona a ten se promění v kaluž vody. Všechno sleduju z povzdálí a vidím něco neskutečnýho. Karasu byl v jednom okamžiku rozsekanej a zůstal ležet na zemi. Přijde mi divné že by jounin tak snadno zemřel. Prozatím zůstávám schovanej, protože se mi na tom něco nezdá.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 9:15 pm

Určite to je Trik .Kataro dávaj pozor mám pocit že pôjde po tebe Povedal Daichi a pomyslel si Jounina takto ľahko zabiť je nemožné jeho reflexi by mali byť rýchlejšie, keď že som ho videl akou rýchlosťou do mňa kopol pristúpil k mŕtvole a zobral zrkadielko zo stuhnutej mrtvoly a poznamena Aha je celé! a však radšej bol ostražitý a pomyslel si možno som ho zabil ale to je asi nemožné ale ak použil Genjutsu tak je to možné ale ako?
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 10:00 pm

Zrazu som sa na neho usmial a zrkadielko som v ruke pevnejšie zovrel. Chytil som Daichiho ruku druhou rukou. Máš pravdu! Ja len tak nezomriem! Povedal som s úsmevom na tvári. Moje telo sa znova spojilo. Daichiho som odhodil a zrkadielko som ale stále držal v ruke. Pomaly som sa postavil. Asi nepochopíš, čo sa stalo. Takže ti to ukážem. Povedal som a päsťou som si udrel do hrudi. Odtiaľ vystriekla voda ale nič sa mi nestalo. Dúfal som, že o Hozuki klane ešte nechápali. A taktiež nechápali prečo sa mi nič nestalo. V taijutsu ma nemôžete poraziť. Povedal som a usmial som sa. Zrkadielko som si zasa pohadzoval v ruke. Tanto som znova dal do púzdra ktoré som mal na chrbáte. Vytiahol som kunai a hodil som ho smerom na Katara bez toho aby som sa tam otočil. Takže... ak by som nebol Hozuki bol by som mŕtvy. Nie sú až taký zlý... na geninov. Toto som si potreboval overiť. Takže to môžem ukončiť. Bude z nich dobrý tým. A ja ešte musím zájsť na Mizukage. Usmial som sa a pozrel som sa smerom na Katarov úkryt. Dúfal som, že ten kunai vyblokoval a že sa mu nič nestalo. Vytiahol som fľašu a napil som sa. Výborne... takže pre dnešok končíme. Bolo to dobré. Síce ste nezískali to zrkadielko, ale aj tak to nebolo to hlavné čo som od vás chcel. Spolupracovali ste, videl som, čo dokážete a dokonca máte aj stratégiu, takže v hlave nemáte úplne prázdno. Takže ste uspeli. Podarilo sa vám zabiť ma... teda preseknúť ma na dva kusy. Keď som dopovedal sadol som si na kameň a začal som piť z fľaše.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 10:21 pm

Odrazím kunai kusem kamene co byl vedle mě. Říkám si že je o dost chytřejší a má víc zkušeností a technik než my, třeba ho jednou porazíme. Pujdu se ho zeptat jestli mě naučí jednu techniku. Po té vylezu ze svého úkrytu. "Sensei vy jste moc dobrý, abychom vás porazili museli bychom být silnější. Naučil byjste mě prosím vás techniku Suirō no Jutsu?" Jdu blíž ke Karasu.
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 10:30 pm

Pozrel som sa na Katara a na chvíľu som prestal piť. Ja viem, že ma nemôžete poraziť. Len som chcel vedieť, či viete spolupracovať a hlavne či viete logicky uvažovať. Zo začiatku som moc neveril, že by ste dokázali spolupracovať. Ale ako vidím, ide vám to. Povedal som a znova som sa napil. Áno, naučím ťa ju. Pozrel som na Daichiho ktorý by sa tiež mohol techniku naučiť. Postavil som sa a urobil som pečate. No nič sa nestalo. Urobíš tieto pečate a potom sa zameriaš na vytvorenie vodného vezenia. Povedal som a pečate som urobil znova. Tentokrát som sformoval vodné vezenie v tvare gule. Takže vytvoríš toto. Povedal som a usmial som sa. Napíšem ti aj zvitok, aby si sa to mohol učiť. A ak budeš s tým potrebovať pomôcť pomôžem ti. Vytiahol som zvitok a začal som doň písať. Jedným okom som sa pozrel na Katara. Vyskúšaj to. Uvidíme, čo dokážeš. Povedal som a čakal som či vôbec niečo vytvorí. Moc som tomu ale neveril, pretože si to najprv musí trochu nacvičiť. Usmial som sa a ďalej som písal.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 10:35 pm

Kouknu se na Karasu a poslouchám co mi vykládá. Napoje se a zase mluví. Potom mi ukáže pečetě jaké mám správně tvořit. Snažím se je zapamatovat. Radši mi je ukázal ještě jednou a zapamatoval jsem si je. Potom mi Karasu napsal tu techniku na svitek. Začal jsem číst a studoval chvíly. Po té jsem sroloval svitek a dal si ho do kapsi. Šel jsem k vodě a začal jsem trénovat. "Suirō no Jutsu" voda se jen trochu pohnula ale jinak nic. Zkouším to tak dál a věřím že tato technika mi bude hodně nápomocná.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 6:02 am

Ták budem tu trénovať s katarom moju techniku čo sa učím povedal Daichi a pomyslel si hmm techniku budem mať hotovú za 2 dni pokiaľ počítam to čo som trénoval postavil sa na skalu urobil pečate a povedal Youton: Keimusho no jutsu láva začala striekať na kameň oproti ale nebola presná a vôbec netvrdla a ja som si pomyslel sakrá to budem ešte nejaký ten čas trénovať a znova skúšak použiť Youton: Keimusho no jutsu na kameň ale aj tak sa skoro nič nestalo ale Daichi sa nezdávala trénoval ďalej
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 2:26 pm

Pozoroval som, ako začali trénovať. Ja som zatiaľ schoval zrkadielko. Usmial som sa. Dobre, tak ja idem za Mizukage. Ak by ste niečo potrebovali tak ma vyhľadajte. Povedal som a postavil som sa z kameňa. Mal som namierené k Mizukage, ale najprv som šiel smerom k vodopádu. Tam som si nabral vodu do fľaše ktorá už bola celkom prázdna. Tak, som zvedaví, čo je tá vec zač. Dúfam, že mi to Mizukage-sama vysvetlí. Nepotrebujem pri sebe nosiť nejakú "cennú" vec keď neviem na čo mi je a nemôžem ju stratiť ani rozbiť. Rozmýšľal som kým som napúšťal fľašu. Potom som sa vydal smerom k budove Mizukage. Zastavil som sa keď som bol pri mojich geninoch. A nie, že to preženiete. Aby ste neskončili v nemocnici. Povedal som im s úsmevom na tvári aj keď som to myslel smrteľne vážne. Potom som sa o nich už nestaral. Smeroval som rovno k budove Mizukage. Dúfal som, že tam narazím aj na Yukiyuyu.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 3:56 pm

Heh... Youton: Keimusho no jutsuPovedal daichi a urbil pecaťe a kameň o proti ktorému stál tak ho začal obaľovať lávou ktorá pri ňom tvrdla a kameň bol obalený už celý tak to znova urobil len že na druhom kameni a znova používal Youton: Keimusho no jutsu až pokiaľ kameň nebol celý obalený stvrdnutým ,,Cementom" a znovu to skúšal na ďalšom kameni a ďalšom a ďalšom a chcel sa hlavne zdokonaliť v rýchlosti tvrdnúcej lávy (cementu) aby to bolo čo najrýchlejšie a pomyslel so no nieje to dokonalé ale už to má nejaké grády
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 5:08 pm

"Suirō no Jutsu" Voda se konečně vytvoří do kruhu ale ani ne za vteřinu se rozpadne. Musím to zkoušet dál dokud to neudržím dostatečně dlouhou dobu. Utvořím pečetě a znovu zkouším "Suirō no Jutsu" tentokrát se pořádně soustředím ale je to obtížné. Tentokrát ho spevním aby měl stabilnější tvar a sice se pomalu zlepšuju, ale za to to chci udělat co nejlépe. Pokračuju v tréninku a soustředím se na stabilnější a déle trvající formu.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 6:10 am

keď že tŕenoval už dosť dlho tak si dal vodný kúpel a šiel sa vyzliecť nehal si len spodnú časť a skočil do vody 30 minút v tej vode sedel a rozmýšľal dnes ešte budem cvičiť môj Youton a potom by sme ja a Kataro mali ísť na nejakú misiu vstal z vody obliekol sa a pristúpil k novej veľkej skale a šiel ďalej cvičiť Youton: Keimusho no jutsu Jeho jutsu bolo skoro dobré len cement pomalý stvrdnul a Daichi chcel s toho ale by rýchlo tvrdlo a pokúšal sa o to znova a znova a znova až pokiaľ cement nestvrdol dosť rýchlo na to aby nepriateľ sa z tohto vezenia nemohol vyslobodiť
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 3:19 pm

Tvrdě trénuji, ale už mi dochází chakra. Tudiž přestanu trénovat a půjdu přímo k vodopádu. Sundám si věci a ponořím se do malého jezírka u vodopadu. Voda je poměrně teplá ačkoliv bych čekal studenější. Relaxuju ve vodě a chvíly na nic nemyslím. Později však už mě to nemyšlení přestává bavit, ačkoliv to není špatné na čas vydechnout. Už velká část chakry se mi doplnila a já se můžu opět vrátit k mému tréninku. Osuším se a obléknu si zpět svoje věci. Přesto zůstanu u jezírka a začnu trénovat. Utvořím pečetě a "Suirō no Jutsu" utvoří se vodní vězení a snažím se ho udržet co nejdéle. Už mi to jde ovšem lépe. Musím se ho naučit udržet neomezeně. No tedy do doby než mi dojde chakra. Zatím ho udržím pouze 2 minuty. Dále cvičím a postupem času se zlepšuju. Při tréninku se nestresuju a jsem absolutně v klidu, takže se mi trénuje dobře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vodopády Ameyuki
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vodopády Namida

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: