Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Vodopády Ameyuki

Goto down 
+3
Daichi Terumi
Ken'ichi
Noki Hōzuki
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptyThu Nov 17, 2011 3:26 pm

[left][right][center][justify]


Naposledy upravil Noki Hōzuki dne Sun Nov 27, 2011 4:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptyFri Nov 18, 2011 9:45 pm

Prišiel som spolu s Daichim pri Ameyuki. Chvíľu som len tak pozoroval vodopád a vypadal som, ako by som bol duchom úplne inde. Potom som sa otočil na Daichiho a falošne som sa usmial. Tak, ja som Ken'ichi. Ale prosím, hovor mi Karasu. Povedal som a posadil som sa na kameň ktorý bol vedľa mňa. Tak... predstav sa a povedz mi v čom vynikáš, na čo sa zameriavaš a ako si na tom s chakrou. Povedal som a čakal som čo mi povie. Stále som sa tváril ako keby ma to nudilo. V tvári som nemal žiadny poriadny výraz.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptyFri Nov 18, 2011 9:55 pm

Keď Daichi došiel tak sa zadíval na vodopád a až po chvíli začal reagovať na senseiovú otázku ale pred odpoveďou sa postavil pred Karatsuho Karasu-sama ja som Daichi Terumi ale ja nemám prezývku tak ma volajte ako chcete ale len nie aby ma to neurážalo .Moje elementy sú Suiton,Katon a môj Kekkei genkai element je futton .Zameriavam sa na ninjutsu a taijutsu po prípade genjutsu . Výzbroj ani nemám mám len tento meč ktorý nosím na chrbáte . zatiaľ mám 350 chakri . Dokážem zopár techník ale načo vám to vravím keď to mam vlastne všetko v dokumentoch o mne
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptyFri Nov 18, 2011 10:00 pm

Hovoríš mi to preto, pretože som zatiaľ tvoje dokumenty nečítal. Povedal som a zamyslel som sa, takže som vypadal akoby som spal s otvorenými očami. Takže Futton... To bude veľmi zaujímavé. Uvidíme, čo s ním budem musieť trénovať. Takže... Povedal som a môj pohľad som namieril do jeho tváre. Môj pohľad bol chladný a mohol z neho vyčítať, že nie som len tak obyčajní človek. Vieš už chodiť po stromoch? Spýtal som sa a vzal som fľašu ktorú som mal na pase. Napil som sa a čakal som na jeho odpoveď. Popritom som si ho prezeral a pozoroval som jeho správanie.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptyFri Nov 18, 2011 10:10 pm

v minulosti som to skúšal ale nikdy som to nebral vážne a ani to moc neviem ale myslím si že keď viem zopár jutsu že budem vedieť premiestniť chakru do nôh a chodiť po stomoch povedal Daichi Karasuovi a popri tom si myslel Hmm ma docela zaujímave zvyky keď sa zamysli tak ako keby zavrie oči. a pozrel sa do oči Karasuovi už sa teším na misiu s tebou dodal Daichi na koniec k odpovedi
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptyFri Nov 18, 2011 10:29 pm

Takže to ešte nevie... Pomyslel som si a celkom som sa potešil. Potom som sa usmial. Dobre, tak to vyskúšaj. Stačí, ak premiestniš chakru do nôh. Ale pozor, chakry nemôže byť ani príliš veľa ani príliš málo. Ak sa ti nepodarí nájsť správne množstvo chakry padneš. Povedal som s úsmevom a postavil som sa z kameňa. Podišiel som ku stromu ktorý bol dosť vysoký. Otočil som sa na Daichiho. Toto je ideálny strom. Tak, vyskúšaj to. Uvidíme ako ti to pôjde.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySat Nov 19, 2011 9:13 am

Daichi sa totálne sústredil na chvíľu si sadol a svoju chakru premiestňoval do nôh a ničím sa nedal vyrušovať potom sa postavil rozbehol sa oproti stromu dal jeden krok potom druhý tretí a zrazu ho niečo vyrušilo a začal padať . Daichi rýchlim obradom spadol na nohy a udržal sa na nich no ako vidím tak to pudem trénovať do podrobna poznamenal Daichi a znovu sa postavil oproti stromu sústredil sa a rozbehol sa oproti strom . Tento krát dal Daichi 5 krokov a znovu zoskočil. Potom sa znova rozbehol a dal 4 kroky a spadol na zem . Daichi si sadol sústredil sa ako len mohol a rozbehol sa hore stromom a napokon znova spadol . Skúsim to nejak inak zamyslel sa na chvíľu daichi poriadne sa sústredil a rozbehol sa oproti stromu a začal krokovať naň a po chvíli spadol a skúšal to ďalej
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySat Nov 19, 2011 9:51 am

Pozoroval som Daichiho nepodarené pokusy a na chvíľu som ho zastavil. Hodil som mu kunai. Znač si pokiaľ si sa dostal. Myslím, že by si to už dnes mohol zvládnuť. Povedal som a potom som sa vydal ku kameňu na ktorom som predtým sedel. Znova som sa posadil a zahľadel som sa na vodopád. Usmial som sa a potom som sa otočil na Daichiho. Je dobré, že som s ním prišiel trénovať sem. Vodopád Ameyuki vraj dokáže regenerovať chakru. Keď to dokončí, pošlem ho tam aby si na chvíľu odpočinul. Potom začneme s ďalším tréningom. Pomyslel som si a hľadel som na Daichiho a prebodával som ho pohľadom. Sledoval som všetky jeho pohyby, pokusy vyliezť na strom, proste všetko, čo by som mohol neskôr pri tréningu využiť.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySat Nov 19, 2011 9:59 am

chytil kunai ktorý mu hodil Karasu a povedaldobrý nápad Sensei znovu sa rozbehol oproti stromu vyšiel asi 6 krokov poznačil si a zoskočil dole na nohy znova sa rozbehol a sustredil sa na chakru v mojich nohách pri čom myslel aby sa zdokonalil a vyšiel až nad značku no podarilo sa mu to len o 2 Centimetre a znovu spadol na nohy potom sa rozbehol oproti stromu dal všetko do toho aby sa prekonal a vyšiel 7 krokov na strom a poznačil si to a zoskočil na nohy .nemyslel som si že to bude také ťažké povedal daichi a znovu skúšal chodiť po strome len furt padal ale po kúsku sa zlepšoval
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySat Nov 19, 2011 2:31 pm

Pozoroval som ho a občas som sa pozrel na vodopád. Keď už som videl, že robí pokroky usmial som sa. Výborne, len tak ďalej. Ak nebudeš vládať, stačí mi povedať. Dáš si pauzu. Povedal som a napil som sa z fľaše. Fľaša už bola takmer prázdna. Vzdychol som si a fľašu som znova schoval. Vytiahol som kunai a začal som sa s ním hrať. Občas som si bodol do ruky. Usmial som sa a pozrel som na Daichiho.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySat Nov 19, 2011 2:51 pm

Po toľkých hodinách tréningu a výsledok žiadny? opýtal sa daichi sam seba .Pomyslel siVzdať to nemôžem nepôjdem nikam až pokiaľ to nezvládnem a potom povedal Sensei netreba mi žiaden odych aj keď daichi cítil vyčerpanie a únavu tak sa nezdával a postavil sa oproti stromu nachvíľu si sadol a sústredil chakru do nôh rozbehol sa urobil 25 krokov , potom ho niečo vyrušilo a padol zo stromu s veľkej výšky presunul chakru do rúk a zachytil sa na strome a s tej výšky už zoskočil a povedal úúúf zo bolo tesné znova sa sústredil a rozbehol oproti stromu a vyšiel až úplne hore sadol si na veľký konár a zakričal Konečne to mám a keď schádzal dole zo stromu tak ho niečo vyrušilo a spadol na tvár s 2 metrovej výšky a konštatoval au , ešte to tak dobre neviem ale základ mi už ide postavil sa a rozbehol sa oproti stromu a už normálne vyšiel hore stromom hore sa pozrel na okolie a znovu už normálne zišiel a povedal senseiovi pekná dúha nad vodopádom
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySat Nov 19, 2011 3:01 pm

Usmial som sa na neho. Dobre, už i to celkom ide. Skonštatoval som a postavil som sa. Takže, pre dnešok to stačí. Výborne, môžeš si ísť oddýchnuť. Povedal som a ukázal som na vodopád. Vedel si, že Ameyuki má schopnosť regenerovať chakru? Povedal som a pomaly som smeroval bližšie k vodopádu. Takže si tam chvíľu oddýchneš, a potom sa pustíme do tréningu. Povedal som a usmial som sa. Kunai s ktorým som sa hral som si začal pohadzovať z ruky do ruky. Keď už som bol pri vodopáde, usmial som sa. Voda je priezračná a čistá. Tento vodopád je vážne skvost! Povedal som a vytiahol som fľašu. Prišiel som k vodopádu a napustil som do nej vodu. Vodu som potom začal piť. Voda bola studená a osviežujúca. Sadol som si na kameň a čakal som. Pozoroval som dúhu, na ktorú ma predtým upozornil Daichi.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue650/650Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (650/650)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySat Nov 19, 2011 4:04 pm

Yukiyuya Yami

Znuděným krokem jsem dorazila až k těm vodopádům,o kterých kolovala pověst díky jejich schopnosti regenerovat chakru v podstatě do té doby,dokud dotyčný neodejde z vody,tiše jsem si povzdychla a zadívala se na ty dva případy dole u vodopádu,protože jsem stála vysoko nad nimi,mohli vidět jen jakýsi černý flek s něčím lesklým na zádech. Takže tady jsou...Bože to je práce tohle,ale jak chce Noki-baka,díky tomu alespoň já budu mít na očích i pár lidí z vesnice,což znamená o práci míň,přeci jen tohle bude k něčemu užitečné. Zašklebila jsem se a seskákala z vršku až dolů ke Ken'ichimu a jeho studentovi,kde jsem se objevila těsně za zády Jounina. Zdravím mám pro tebe něco od Mizukage,budeš to mít povinně u sebe a jestli to odhodíš tak si jí nepřej... Řekla jsem a nepříjemně se podívala na toho shinobiho,přitom se mi v ruce zformovalo jedno 3 centimetrové zrcátko,které spíše vypadalo jako skleněný čip,takže to nemuselo napadnout,že se jedná o zrcadlo,které jsem mu poté dala do ruky. Není to nijak nebezpečné,prostě jde jen o dárek,který je prý pro vyjímečné,takže si ho važ! Dořekla jsem poklidně a chvilku sledovala toho jeho studenta,který si zjevně dával přestávku a já se musela zamyslet nad tím,jestli bych si také neměla dát chvilku nějaký oddych,protože jsem polovinu dne strávila v knihovně a posléze jsem obýhala celou Kiri,kvůli kontrole klidu ve vesnici...
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySat Nov 19, 2011 6:01 pm

Pozrel som sa na Yuki a falošne som sa usmial.Zdravím, čo to je? spýtal som sa na vec, ktorú som držal v ruke. Predmet som si obzeral a snažil som sa zistiť čo to je. Takže pre výnimočných? Neznie to moc pravdivo. Pomyslel som si a uvedomil uvedomil som si, že túto osobu ani nepoznám. Kto vlastne si? Spýtal som sa s falošným úsmevom na tvári.

Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySat Nov 19, 2011 8:11 pm

Daichi zmizol za kríčky a tam sa vyzliekol do spodiek a vyliezol na menšiu skalu ktorá bola vyššie položena nad pomali tečúcim tokom vodopádu a zakričal Woooohooooo a skočil rovno do tečúceho toku pod vodopádom a pre istotu sa predtým uistil že dno je hlboko aby si neublížil a keď dopadol do vody tak povedal vau je taká osviežujúca a pomaly priplával ku kraji kde mal svoje oblečenie a vtedy sa mu pomali začala zdať voda teplá a tak trocha relaxoval pri svojich veciach
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue650/650Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (650/650)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySat Nov 19, 2011 10:46 pm

Yukiyuya Yami

Svoje falešné úsměvy si pro příště odpusť! Odcekla jsem,protože jsem dokázala lépe odečítat z tváří lidí a falešné úsměvy patřily mezi ty věci,které jsem dokázala odhalit téměř v sekundě,ale spíše mě překvapila otázka toho Jounina. Zástupce Mizukage! Moje jméno je Yukiyuya a dříve jsem tu bydlela! Byla jsem celkem znechucená jeho reakcí,protože už takhle byla moje nálada na bodě mrazu a tenhle maník ji nijak nelepšil,takže jsem mu věnovala jen jeden dost arogantní pohled a poté jsem se opět zadívala na vodopád,do kterého skočil ten druhý shinobi. Další pako,které ve světě dlouho nevydrží...Kam ten svět poslední dobou spěje,to nepochopím... Tiše jsem si povzdychla a zadívala se na Ken'ichiho,který mi zjevně nevěřil,ale to mě nijak netrápilo,spíše jsem teď řešila to,abych se ovládla a v jednom okamžiku mu neoddělila hlavu od těla,ale zatím jsem se dostatečně držela,takže nic nehrozilo. Raději by jsi mě měl poslechnout a nechat si ten dárek u sebe,protože budeš mít problémy jestli ho ztratíš! Oznámila jsem a zadívala se na svoje zrcadlo,přičemž jsem se nepatrně usmála,protože toto patřilo opravdu mezi skvosty mého klanu,který tu nebyl až tak známý,protože jsme byli vlastně jen rozrostlejší rodina a i ta byla roztříštěná jak se jen dalo,takže jsem pochybovala o tom,že by něco věděli o mém Kekkei Genkai...
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySun Nov 20, 2011 11:12 am

s tým woohoo som to asi prehnal kto vie čo si teraz o mne myslia pomyslel si daichi a vyliezol z vody zašiel za krík a obliekol sa a povedal Táák sensei už som není unavený čo budeme dnes robiť ? pozeral sa na kasaruho a o chvíľku sa pozrel sa na druhú postavu Zdravím ja som Daichi Terumi a vy? Slušne povedal Daichi
hmm som zvedavý čo budem dnes robiť zo senseiom pomyslel si daichi
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue650/650Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (650/650)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySun Nov 20, 2011 1:27 pm

Yukiyuya Yami

Yukiyuya zastupuji Mizukage,více informací zatím vědět nemusíte. Snažila jsem se být příjemná,přeci jen tento shinobi nebyl zase tak hrozný,takže jsem se snažila mu jeho laskavost oplatit,přičemž jsem se tedy jen celkem mile usmála a věnovala jeden nevěřícný pohled na Jounina. Ještě jednou tě varuju před ztrátou toho dárku,že jestli s ním něco uděláš asi si to dobře odskáčeš,do té doby...Sbohem! Zvedla jsem ruku na pozdrav a odkákala po skalách kamsi zpátky do vesnice...
~ přesun ~
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySun Nov 20, 2011 5:06 pm

Stále som sa usmieval, samozrejme falošne, pretože som to inak nevedel. Prezeral som si zrkadlo a snažil som sa zistiť, čo to je a k čomu to slúži. Yukiyuye som moc neveril a mal som chuť zrkadielko hodiť do vodopádu. To že je zástupkyňa Mizukage som nevedel. Moc sa mi tomu nechcelo veriť ale nakoniec som to strávil a nechal som to tak. Po tom ako odišla som si zrkadielko stále prezeral. Nakoniec som si ho schoval do vačku a pozrel som sa na Daichiho. Bol on vôbec unavený? Však vypadá akoby ho ten tréning vôbec neunavil. Otočil som sa na vodopád. Asi je pravda, že regeneruje chakru. Doteraz som tomu moc neveril, ale teraz už áno. Pomyslel som si a znova som sa otočil na Daichiho. Takže... Najprv obehneš vodopád asi 3x a potom urobíš 100 klikov a vrátiš sa sem. Povedal som a sadol som si na kameň napil som sa z fľaše a vytiahol som zrkadielko. Začal som si ho zasa prezerať. Potom som si ho začal pohadzovať z ruky do ruky.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptySun Nov 20, 2011 6:58 pm

hmm on sa zbláznil?! pomyslel si Daichi a odpovedal H-Hai a začal behať okolo vodpádu prvé kolo bolo v pohode druhého začali pobolievať tretie už ho boleli nohy a keď dobehol tak bo udýchaný začal klikať a v duchu si počítal Jeden... Dva ... Tri... Štyri ...Päť ...Šesť ...Sedem......at:d pri 45 bol poriadne unavený ale ďalej klikoval pri 63 sa mu podlomili ruky a spadol rovno na nos s poznámkou Au! no ďalej klikoval pri 89 povedal ěste trocha a už to mám a pri 100 sa postavil oproti karasu a povedal Sensei váš rozkaz bol splnený
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptyTue Nov 22, 2011 7:58 pm

Našel jsem správnou cestu k vodopádu a v dálce vidím ten vodopád. Běžím k němu a cestou pozoruju okolí jestli tu někdo není. Když ovšem dojdu k vodopádu uvidím 2 osoby. Jeden z nich je zřejmě mistr. V mysli si říkám * Zřejmě to bude ten z nich který není tak domlácený. Dojdu přímo k nim a začnu povídat. " Genin Kataro Fernandes se hlásí Ken'ichi-sama. Jsem tu na rozkaz Mizukage-sama. Přiřadila mě k vašemu týmu." Po té co domluvím mě trochu rozbolej nohy, ale ustojím to a mezitím co něběžím tak se mi doplnují síly.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptyTue Nov 22, 2011 8:10 pm

Kto vie čo to je za ,,Borca" pomyslel si Daichi a prihovoril sa ku katarovi Pche (povedal ironiky)..ja som Daichi a myslím že viac ti ani nebude treba vedieť čakal na odpoveď Karasuho ktorý vypadal dosť zamyslene Karasu asi rozmýšľa načo mu je to zrkadlo a to by aj mňa zaujímalo ... Kto vie či ten nový vie aj nejaké zabijácke techniky pomyslel si Daichi no nebol moc priateľský pretože vie aké je stratiť niekoho koho máš rád a Daichi tu bolesť nechce zažiť znova aj keď Karasu je podľa neho dosť v pohode chlapík
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptyTue Nov 22, 2011 8:16 pm

Podívám se na Daichiho a prohlídnu si ho. V mysli si říkám * Hm. trochu arogantní, ale budiž snad se s ním dá pracovat. Jsem zvědavý jak zareaguje sensei na můj příchod.* " Hm. Těší mě. Já jsem Kataro Fernandes, zdá se že budeme ve stejném týmu. Snad se nám bude dařit dobře a čekat nás budou dobré mise." Otočím se zpět na senseie a čekám na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue600/600Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (600/600)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptyTue Nov 22, 2011 8:27 pm

Pozoroval som Daichiho s úsmevom na tvári. Videl som, že ho opúšťali sily. Keď to dokončil, bol som prekvapený. Predsa len to na takého genina je celkom slušná záťaž. Ale dokázal to. A pri tom ani nefrflal, proste plnil môj rozkaz bez jediného zaváhania. A to som si cenil. Usmial som sa. Výborne. Povedal som, no v tom som ucítil novú chakru v okolí. Zamračil som sa. Vypadá to, že je to genin. Žeby sem prišiel trénovať? Alebo sa sem prišiel ulievať? Pomyslel som si, no na tvári sa mi po chvíli objavil môj typický falošný úsmev ktorý bol trošku chladný... teda trošku viac. Pozrel som sa smerom na Katara ktorý sa už ku mne blížil. Nečakal som, že by som už dostal nového genina do týmu. Takže, keď mi to Kataro povedal, celkom ma to prekvapilo. Nič som však nehovoril. Premýšľal som, čo budú robiť. Sadol som si na kameň, na ktorom som sedel keď sme prišli. Vytiahol som fľašu a napil som sa studenej vody ktorú som si nabral vo vodopáde. Potom som odtrhol zrak od vodopádu ktorý ma fascinoval. Pozrel som sa na Katara. Takže... ja som Ken'ichi ale to už asi vieš. Predpokladám, že Mizukage-sama ti už o mne to, čo si potreboval takže... ešte by som ti rád povedal, že by som odcenil ak by si mi hovoril Karasu. Povedal som pokojne a potom som sa znova pozrel na vodopád. Takže... ďalej potrebujem vedieť na čo sa zameriavaš, aké elementy používaš, poprípade aké máš kekkei genkai. Povedal som bez toho, aby som od vodopádu odvrátil pohľad. Potom som sa pozrel na Daichiho, ktorý bol očividne unavený. Samozrejme, že bol unavený. Ale pauzu sme si tento krát nemohli spraviť, pretože sem prišiel Kataro. Gestom som Daichimu ukázal, aby si dal malú pauzu. Ja som sa zatiaľ venoval Katarovy. Rozmýšľal som, čo by mohli trénvať. Ale zatiaľ ma nič nenapadalo. Najprv som musel vedieť podrobnosti o tom novom geninovy. Pohľadom som teda zamieril k nemu. Pozrel som sa mu do očí, falošne som sa usmial a očakával som jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki EmptyTue Nov 22, 2011 8:46 pm

*Hm tak mám se předvést tak dobře. Kterou techiku mám použít toť otázka. Měl bych použít svou nejlepší techniku, abych se třeba nemusel později učit nějaké slabé techniky a mohl dát najevo že se můžu učit i silnější.*
Podívám se na Karasu a řeknu. "Tak dobře. Ukážu vám jednu mojí techniku." Začnu tvořit pečetě a přitom říkám jejich názvy. Když složím všechni pečetě tak jako poslední pečeť udělám Tori. "Tori. Suiton: Suiryuudan no Jutsu " Z vodopádu se vytvoří hlava vodního draka která se vznáší ve vzduchu. (B rank - 75 chakry)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodopády Ameyuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vodopády Ameyuki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vodopády Namida

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: