Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Horké prameny

Goto down 
+3
Jiraya
Naruto
Marwin
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyWed Nov 16, 2011 7:17 pm

First topic message reminder :

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 12:51 pm

naruto poď so mnou pred Horké pramene Jiraya sa išiel obliecť lákalo ho to do ženských šatní aby tam nahliadol ale radšej nešiel . Jiraya sa začal obliekať o 2 min sa obliekol zobral svoj batoh na chrbát pomaly išiel pred Horké pramene a čakal Naruta kým ho dobehne medzi tým sa pozeral na Haa ako odchádza a pomyslel si mal by som sa ho na niečo opýtať a zrazu okolo neho prebehli nejaký vodní psy a pomyslel si kto vie prečo ta neznáma žena ide tak po ňom asi sa jej páči ten Hao ták naruto poď už povedal si len tak sam pre seba a čakal na naruta asi 3 minúty a potom urobil pečate a povedal Kuchiyose no Jutsu Jiraya privolal starého žabiaka a povedal mu teraz ťa zoznámim s tým dieťaťom o ktorom rozprával veľký žabí mudrc a potom nás summonneš na horu myoboku Stari žabiak mu povedal dobre teda ja vás tam privolám a čo chceš s tým dieťaťom robiť a jiraya mu odpovedal No za dieťa by som ho nepovažoval aj keď usmial sa Jiraya a dodal Sanin mod to s ním chcem nacvičiť on to dokáže a ja mu verím žabiak mu na to odpovedal dobre teda keď doňho vkladáš také nádeje tak asi máš pravdu asi bude toho schopný
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 1:09 pm

Jasně jen chvilku počkej. zvrhlej poustevník tam už ale nebyl zase šel napřed to je mu podobný utíkal jsem do šatny kde jsem si otevřel svou skřínku a vzal si zní batoh.
Hned po tom jsem vyrazil před horké prameny na místo setkání.Byla mě celkem zima možná to bylo tím že jsem vylezl před chvílí z horké vody nebo se za tu chvíli co jsem byl v horkých pramenech ochladilo.
Před vchodem na mě už čekal Zvrhlej poustevník.
Tak už jsem tady můžeme vyrazit ? byl jsem připravenej k odchodu když jsem si něco uvědomil Ehm.... a kam že to vlastně půjdeme ?
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 1:24 pm

naruto to je prekvapenie žaba s ktorou som sa rozprával zrazu zmizla a povedal som narutovy očakávaj náhle premiestnenie ja som len čakal a čakal a o 2 minúty to prišlo a zrazu Jiraya a Naruto zmizli nikto nevie kam a ešte predtým som povedal neboj sa nič sa ti nestane ( presun)
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 1:44 pm

Aito Satoki

Keď uvidel, ako Neome zaútočila na Haa, ihneď nezávahal, a začal skladať pečate, nemala šancu ho vidieť, pretože bol potichu. Nakoniec pošeptal.
"Mokuton: Jubaku Eiso" A zpod Neome sa asi v sekunde vyšľahli korene, a nakoniec zostala uväznená, pričom jej trčala len hlava. Aito sa len pousmial, pretože bolo jedno aký rank je, vždy to fungovalo, a na každého.

V tomto sa nachádzaš:
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 1:53 pm

,,hm." pousmiala som sa
Korene pomaly začali vysychať a ich pevnosť klesla. Začala som sa byť proti nim. Chvíľu mi to trvalo no o chvíľu som si vyslobodila ruky hruď a následne aj ostatné časti tela. Vymotala som sa teda z techniky. Poskladala pečate.
,, Suiton: Uetto Shishi."
Z tela sa mi začala formovať voda a tá sa premenila na medveďa. Pozrela som na mladého shinoby.
,, Na tvojom mieste by som nič neskúšala."
Medveď uchytil Haa a ja som zavelila aby zamieril k hokage. Samozrejme išla som s ním

//- 170
- 75
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 2:08 pm

Hao Uzumaki

Hhh... táto kunoichi má niečo do seba, to bez pochýb ale ... nemohol som sa hýbať, následne ma uchopil nejaký medveď, jej vodné techniky boli skutočne úžasné. Vec sa má tak, že ja sa tam nechystám, okrem iného.. si na niečo zabudla.. Oheň-Vietor-Blesk-Zem-Voda , pravidlo piatich elementov, Hao sa uškrnul, ruky mal v pečatiach, v tom sa celá scénka zastavila. Pod Aitom, Neome a Haom sa vytvoril akýsi bahenní kúpeľ, ten začal pomaly všetko stahovať smerom nadol.

Horké prameny - Stránka 2 320px-Underworld

Bahno však nebolo na úrovni akej by byť malo, Hao sa neplánoval utopiť, a preto techniku prerušil v momente, keď sa všetci ocitli v hladine po svoj pás. Každopádne, skvelý výkon, tvoje techniky sú rovnako impozantné ako tohto mladého Genina, dohodnem sa teda s tebou, ak ho porazíš, kývol hlavou na Aita, pôjdem s tebou dobrovoľne, uškrnul sa Hao, pričom stále mal obmedzený pohyb hoci by to tak byť v sekunde nemuselo.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 2:12 pm

,,Hm," pousmiala som sa ,, to si myslíš, že mám časa na zbytočné boje?Nechápu."
,, Ale ako sám chceš, ak myslíš, že práve on ma môže poraziť., nech je teda po tvojom."
Medveď položil Haa a rozbehol sa priamo po mladom shinoby. Ja som sa priamo sústredila na medveďa aby som ho čo najdlhšie mohla držať pod kontrolou.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 2:17 pm

Aito Satoki

Aitovy prešla len anime kvapka, keď mu Hao nechal za povinosť, bojovať proti jouninovy, no asi vedel, čo robil, teda aspoň dúfal. Hneď ako uvidel, že medveď ide na neho, tak pomocou Mokuton: Mokujōheki vytvoril okolo seba úplnu drevenú stenu, táto však bola hrubá približne 45 cm, takže sa vysušiť v jednom poste nedá. Aito tam len tak sedel, v tme, pričom čakal, čo by mal ďalej robiť. Mal niekoľko návrhou, no sila jounina bola väčšia, ako jeho samého.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 2:37 pm

Podišla som k tej stene s úsmevom na tvári zatiaľ čo medveď na ňu škriabal. Keďže môj protivník nevidel čo sa deje mohla som ďalej uvažovať ako sa ho rýchlo zbavím.
Položila som ruku na medveďa a druhú na drevenú stenu. Po chvíli sa medveď začal strácať a na druhej strane oproti protivníkovi sa začala vynárať hlava medveďa. Po chvíli sa na druhej strane objavil celý medveď. Síce som nevedel čo sa n druhej strane deje, prikázala som mu aby zaútočil. Medveď sa rozbehol proti protivníkovi a začal sa mlátiť.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 2:54 pm

Hao Uzumaki

Zabudli ste na jednu podstatnú vec, bahno vám zabraňovalo v akomkoľvek pohybe, takže medveď ostal stáť na miesto rovnako ako aj kunoichi a mladý genin, váš problém bol, že ste najskôr museli vyriešiť to, že sa nachádzate až po pás v bahne, zatiaľčo ste stále klesali nadol.

Hao medzitým sedel na budove, kam sa dostal pred jedinou sekundou a sledoval ich súboj, následne sa pozrel na Aita a povedal. Si shinobi, tak niečo vymysli, nemôžeš sa len brániť Aito! zvolal nahlas s úškrnom, aby ho tam dole mohol mladý genin počuť a zatiaľ sa prechádzal hore dole po streche sledujúc tých dvoch.

EDIT: Normálne pokračujte skrátka v boji... a žiadne príspevky typu "Zmaž to" sa v INGAME, teda aspoň v konohe konať nebudú, ak niečo chcete máme PM, Chatbox, mám Skype... toto je topic na postovanie, nie debatu.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 5:41 pm

Aito Satoki

Aito si vlastne vôbec neuvedomil, že sa nachádza v bahne, a po tom, čo sa k nemu dostal medveď až moc blízko, len pomocou Mokuton no Jutsu nehal celý kryt zničiť, pričom medveď na neho išiel stále, nemal však šancu uhnúť sa, a preto z pod neho okamžite vytriskol stĺp, ktorý sa neustále zvyšoval, keďže bahno klesalo, takže AIto zostával na rovnakej úrovni. Pomedzi to si všimol Neome, ktorá bola stále v bahne, len proti nej vystrel ruku.
"Mokuton: Shinchisaru!" A v tom sa z ruky zo sekundy na sekundu vyvalil jeden veľký kus dreva, ktoré prešlo okolo Neome, a zároveň ju obkľúčilo, takmer zo všetkých strán, pričom to bolo ostnaté, takže sa nemohla poriadne pohybovať... no odrazu tie ostne z dreva, ktoré boli v polkruhu, kde sa nachádzala Neome vyleteli, presne do nej, a bolo to možno 20 cm od nej, vyhnúť sa bolo nemožné.

V tomto sa nachádzaš:
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 7:23 pm

Hao Uzumaki

Ten chalan.. pomyslel si Hao s úškrnom, vedel že pre trénovaného Jounina akým bola Neome by nemal byť väčší problém dostať sa z akejkoľvek situácie akú jej Genin môže pripraviť, napriek tomu, ľahkosť a plynulosť akou Aito dokázal ovládať Mokuton no Jutsu, bola nesmierna. O Haovi ľudia často vraveli, že je akousi reinkarnáciou 4. Hokage, toto si momentálne Hao myslel o Aitovi a 1. Hokage. Možno to má zmysel, toto všetko.. ktovie, zamyslel sa nad otázkou ktorú mu položila Lady Tsunade.

Dobre, to stačí presvedčila Neome, ďakujem... vďaka Aito... šepol, práve v podobným ako bol on, videl budúcnosť Konohy, odhodlanie, schopnosť na sebe pracovať a schopnosť sa zdokonaľovať a nielen to, Aito mal presne to čo by Hao v momente charakterizoval ako Ohnivá vôľa... Spravil pečať.. a celá táto scénka zmizla.

Hao Uzumaki, Aito a Neome sa ocitli na hlavnom námestí mesta Konohy, pričom Jounin sa objavil niekde v dave, a Aito takisto, zatiaľčo Hao Uzumaki zmizol, opäť raz použil svoje Hiraishin no Jutsu.

(PRESUN: Námestie - Hiraishin no jutsu)
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 8:28 pm

Konečne po dlhej dobe ktorej som kráčal som sa dostal do okolia Konohy bolo to tu pekné no nevolo tu teplo ako u nás v Sune ale nejak extra mi to nevadilo takže som šiel dalej.Prišiel som ku horkým prameňom.Vstúpil som do vnútra a opýtal sa na človeka ktorý pochádza zo zeme železa či sa tu taký nejaký nachádza.Recečný chvílu hladal no na pokon našiel chlapa ktorý sa nachádza v prameni čislo 4.Zaplatil som a poprosil som o oblečenie aby som mohol ísť tak isto do prameňov lebo ináč by ma tam nepustili.Vošiel som do šatien a prezliekol som sa do takzvaného županu.Došiel som do prameňu číslo 4 kde som zbadal chlapa.Naštastie tu bol len sám takže to nebolo nič extra ťažké hladať túto osobu.Dal som si dole župan a šiel som do prameňa kde som si relaxačne sadol oproti chlapovi.Chvílu som mlčal no napokon som spustil zo seba."Zdravím moje meno je Daisuke Meada som shinobi ktorý býva v Sunagakure chcem sa opýtať ste muž ktorý žije v zemi železa? Poznáte muža menom Shiro Goen?"Poznamenal som milám hlasom popravde bol som ešte dieťa a tak som nevedel ako sa mám chovať takže na každeho som boli milí teda včetne Kageho pretože v tom som si bol neistí či to nieje nejaký buran ktorý nás opustí alebo podobne.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 8:38 pm

Juhei

Do pramenů vstoupil mladý muž sedl si vedle mne a začal se vyptávat na Shira
''Shiro Goen ? Jasně že si na Shira pamatuji jak se mu pořád daří ? Ještě dělá u Anbu ? A co po mně vůbec chce'' zasmál jsem se nad pomyšlením té mise při které jsem se z Shirem poprvé setkal.
Tenkrát to byla ještě mise v Anbu když mě měl eskortovat z nepřátelského území.
Jen jsem se ponořil hlouběji ponořil do vody a čekal na jeho odpověďi.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 8:43 pm

"Hm uprímne neviem vám povedať ako sa mu darí alebo ak o sa má."Počúval som dalej toho chlapa pre ktorého osm mal ten list.Hm takže bol Anbu no dobre."No Anbu už neni čo viem stal sa Kazekagem, a čo od vás chce? Napísal nejaký list, neviem o čo ide len mojou úlohou bolo doručiť vám ho to je všetko."Poviem k tomu chlapovi a ešte chvílu ho sledujem napokon sa postavím a dojdem opať ku schodom kde vylezem s prameňov a oblečiem si župan."Ocenil by som aby ste vyliezli aj vy a aby som vám osobne mohol predať ten list nič viac nič menej."Dodám a pomali kráčam k prezliekarniam.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 8:56 pm

Juhei

Kazekage ? řekl jsem udiveně začal jsem se o tohle zajímat víc než předtím původně jsem si myslel že to bude něco jako minule ale možná že ten mladý ninja a jeho zpráva má asi trochu jinou důležitosti než jsem si myslel.
Zvedl se z horkých pramenů a šel do převlíkárny kde jsem na sebe hodil svoji róbu a šel ven kde čekal Daisuke u baru.
Tak mi teda předej ten dopis ať vím o co se jedná.řekl jsem mu a přitom jsem pozoroval jak bude reagovat.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Horké prameny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 9:24 pm

V šatni som sa prezliekom a vyšielom som vone mdzi tým čo sa prezliekal ten dotyční chlap.Napokon vyšiel kde som ho čakal u baru.Sledoval som okolie či su tu neni nejaký iní shinobi ktorý by mohli narušiť toto stretnutie no nijakých som neposrehol.A tak som bez nejakch otázok vytiahol list čo mi dal Kazekage a dal ho do ruky tomuto mužovi.Nemal som dôvod o nom viac vyzvedať alebo niečo iné.Chcel som mať túto misiu už za sebou kedže bola nezaživná ani ničím zaujmavá bol čas ísť domov a opustiť okolie Konohy kedže to nepatrilo medzi moje oblubené krajiny.Týmto pádom som bral misiu za splnenú nič ma tunak nedržalo a tak som sa rozhodol že sa vrátim spať do Suny aby osm podal správu Kazekagemu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Horké prameny
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Horké prameny
» Horké Prameny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: