Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Horké Prameny

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Horké Prameny Empty
PříspěvekPředmět: Horké Prameny   Horké Prameny EmptyFri Dec 02, 2011 4:39 pm

Horké Prameny Konoha10

Horké prameny, známá rekreační oblast Hi no Kuni. Dá se zde relaxovat v krásně teplé vodě, povídat si s přáteli, prostě a jednoduše se odreagovat. Šatny společně s bazény jsou oddělené na oddělení "Muži", "Ženy". Obvykle zde nikdo není, jelikož jsou všichni zavaleni prací, ale každý si jednou čas najde. Dá se zde najít také občerstvení a půjčovna županů, ručníků.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké Prameny Left_bar_bleue650/650Horké Prameny Empty_bar_bleue  (650/650)

Horké Prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké Prameny   Horké Prameny EmptyTue Dec 06, 2011 3:50 pm

Z jeskyně jsem se teleportoval do horkých pramenů tak jsem si chvíly odpočinul a když jsem se vracel abych se oblékl tak jsem svou podobu proměnil na nějakého muže který se mnou byl ve vodě.a vduchu jsem si řekl teď musím vyrazit do konohy tak jsem si vyrazil směrem k branám vesnice(přesun)
Návrat nahoru Goto down
 
Horké Prameny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Horké prameny
» Horké prameny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Okolí-
Přejdi na: