Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kotoke "Panosh" Shi

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Panosh
Genin
Genin
Panosh


Počet příspěvkù : 31
Narození : 16. 11. 11
Age : 33

Shinobi
Chakra Chakra:
Kotoke "Panosh" Shi Left_bar_bleue350/350Kotoke "Panosh" Shi Empty_bar_bleue  (350/350)

Kotoke "Panosh" Shi Empty
PříspěvekPředmět: Kotoke "Panosh" Shi   Kotoke "Panosh" Shi EmptyWed Nov 16, 2011 12:21 pm

Jméno: Kotoke Shi

Věk: 16

Hodnost: Genin

Pohlaví: Mužské

Rodina:

Matka Izumi Shi:

Otec Nao Shi:

Bratr Tetsuo Shi:

Sen: Zesílit abych mohl ochránit lidi co mám rád, najít vrahy rodičů

Klan: Shi

Kekkei Genkai: ---

Popis Kekkei Genkai: ---

Zaměření: Taijutsu, Ninjutsu (Suiton)

Schopnosti:
Taijutsu 50%
Ninjutsu 50%


Vlastnosti:
Kotoke je veselý mladík, teď už celkem zodpovědný protože se stará o svého bratra.
Po smrti rodičů se snažil působit silně, což se mu dařilo ale ve skutečnosti ho to zevnitř zžíralo.
Ale netrvalo dlouho a vzpamatoval se. Jsem společenské povahy rád se seznamuji s novými lidmi.

Vzhled:
Mám dlouhé černé vlasy stažené do culíku, mám hnědé oči.
Spoiler:

Techniky:

Suiton: Mizuame Nabara (C)
Suiton: Mizu rappa (C)
Mizu Bunshin no Jutsu (C)
+ základní E techniky: Kawarimi, Henge, Nawanuke


Příběh:

Narodil jsem se spolu s mladším bratrem Tetsuem v Kumogakure. Naše rodiče nás milovaly byly jsme parádní rodina. Už od mala jsme dělaly s bratrem kraviny. Neměly jsme ani pomyšlení stát se ninji. Otec nás učil svému řemeslu a já ho začal celkem ovládat. Tešil jsem se že projezdíme celý svět a že poznám nové kraje a nové lidi, protože se rád seznamuji. Vše bylo perfektní.
Když jsem byl menší rád jsem se toulal kolem vod. Rád jsem jen tak plaval a plaval, vydržel bych celý den.
Když mi bylo 9 let, otec za mnou přišel a řekl že vyrazíme do Konohy, kvůli obchodu a řekl že pojedeme všichni, pro nás to byla první pořádná cesta za hranice. Nasedly jsme na vůz a vyjely jsme. Přibližně v půlce cesty jsme se jeden den zdržely a nedojely tam kam jsme chtěly, musely jsme tábořit dřív. S bratrem jsme po celém dni jízdy rychle usnuly a těšily se na další den. Uprostřed noci jsem uslyšel bratrův pláč. Vyběhl jsem ven a to co jsem viděl mnou otřáslo, otec i matka byly mrtví, tábor rozbořený a věci pryč. Přiběhl jsem k bratrovy a dlouho jsem ho utěšoval ale pořád se nedal. Nakonec se mi ho podařilo uklidnit a tak znovu usnul. Já jsem rodiče pochoval, druhý den jsme jim daly kytku na hrob a vydaly se domů na koni, který nějakým zázrakem přežil. Poté co jsme dorazly do vesnice, rozhodly jsme se že se přihlásíme na akademii a zanedlouho se z nás staly genninové. Co se stalo už je pryč, ale vzpomínky na ten hrůzný večer mi zůstanou navždy.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kotoke "Panosh" Shi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kotoke "Panosh" Shi   Kotoke "Panosh" Shi EmptyWed Nov 16, 2011 4:25 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Panosh
Genin
Genin
Panosh


Počet příspěvkù : 31
Narození : 16. 11. 11
Age : 33

Shinobi
Chakra Chakra:
Kotoke "Panosh" Shi Left_bar_bleue350/350Kotoke "Panosh" Shi Empty_bar_bleue  (350/350)

Kotoke "Panosh" Shi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kotoke "Panosh" Shi   Kotoke "Panosh" Shi EmptyWed Nov 16, 2011 5:37 pm

Díky, kdy tedy můžu začít hrát? :)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kotoke "Panosh" Shi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kotoke "Panosh" Shi   Kotoke "Panosh" Shi EmptyWed Nov 16, 2011 5:38 pm

Až dostaneš chakru
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kotoke "Panosh" Shi Left_bar_bleue700/700Kotoke "Panosh" Shi Empty_bar_bleue  (700/700)

Kotoke "Panosh" Shi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kotoke "Panosh" Shi   Kotoke "Panosh" Shi EmptyWed Nov 16, 2011 7:41 pm

Ano
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Kotoke "Panosh" Shi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kotoke "Panosh" Shi   Kotoke "Panosh" Shi EmptyWed Nov 16, 2011 8:35 pm

Hráčovi Panosh bola pridelená chakra 350.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Sponsored content





Kotoke "Panosh" Shi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kotoke "Panosh" Shi   Kotoke "Panosh" Shi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kotoke "Panosh" Shi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dom Tetsua a Kotoke Shi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Archív-
Přejdi na: