Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dimenze Gomon

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Dimenze Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Dimenze Gomon   Dimenze Gomon EmptySun Nov 13, 2011 2:31 pm

Do této dimenze se může dostat pouze Muteki a ti, které sem uzavře či donese. Tato dimenze je něco jako druhý vesmír, který vlastní každý člen klanu Gomon. Dokonce sem dokáže přenést i několik mocných technik, aniž by tomuto "vesmíru" nějak ublížil či ho poškodil.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dimenze Gomon Left_bar_bleue750/750Dimenze Gomon Empty_bar_bleue  (750/750)

Dimenze Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dimenze Gomon   Dimenze Gomon EmptySun Nov 13, 2011 7:13 pm

v dimenzi se oběvily všechny věci které jsem ukradl včetně mě...
dobrá teď ještě musím zajít tam kam mě ten hlas táhne a udělla výstup z dimenze
Návrat nahoru Goto down
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dimenze Gomon Left_bar_bleue750/750Dimenze Gomon Empty_bar_bleue  (750/750)

Dimenze Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dimenze Gomon   Dimenze Gomon EmptyTue Nov 15, 2011 7:06 pm

oběvili jsme se v mojí dimenzi spolu s kabutem... potřebuji ošetřit... Raikage mě dolámal.... ušklíbl jsem se a podal složku směrem ke kabutovi a dodal jsem tady jsou informace o Hachibim...
Návrat nahoru Goto down
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dimenze Gomon Left_bar_bleue750/750Dimenze Gomon Empty_bar_bleue  (750/750)

Dimenze Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dimenze Gomon   Dimenze Gomon EmptyFri Nov 25, 2011 9:03 pm

když se díval na kabuta začal přemýšlet... proč to vlastně všechno dělám co se děje? ale tělo dělalo kabutovy pokyny... Najednou muteki uslyšel vnitřní hlas... použíj tu techniku co jsem tě učil a pomsti nás Mutekiho pohyby se zastavily a začal skládat pečetě... Yojō jigen a celá dimenze se začala hroutit a demlovoat vše co bylo uvnitř jí... Zničila vše včetně Kabuta a Mutekiho...

(když otec učil mutekiho techniku tak do něj zapečeil i svou chakru (proto ten hlas)
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dimenze Gomon Left_bar_bleue1875/2300Dimenze Gomon Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Dimenze Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dimenze Gomon   Dimenze Gomon EmptyFri Nov 25, 2011 9:43 pm

" Vidím, jsi stále malé dítě ... " Řekl jsem klidným hlasem, když mne zhltla vyvolaná Manda, které jsi sice zapečetil polovinu těla, ale nedokázal jsi zabít mne. Vlastně jsi mi dal skvělou příležitost. Manda se teleportovala do svého rodiště, jako každý jiný summon. " Naivní děcko ... Jako tehdy ... " Zašeptal jsem při vstupu do Mandy a nakonec odešel navždy. " Jsi zbytečný ... "
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dimenze Gomon Left_bar_bleue800/800Dimenze Gomon Empty_bar_bleue  (800/800)

Dimenze Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dimenze Gomon   Dimenze Gomon EmptyFri Nov 25, 2011 10:16 pm

jenom by mě zajímalo jak do "ničeho" chceš přivolat Mandu.. :) v tom vesmíru jsi jen proto že tě tam Muteki dostal a drží tě při životě...

(řekni mi co je ve vesmíru... pokud vím tak Antihmota.. )
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dimenze Gomon Left_bar_bleue1875/2300Dimenze Gomon Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Dimenze Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dimenze Gomon   Dimenze Gomon EmptySat Nov 26, 2011 8:13 am

( Nejen Antihmota ^^, ale pokud ti to dělá takový problém, klidně to udělám drastičtějším způsobem ^^ )

Jakmile začal Muteki skládat pečetě, hned u první se zarazil a on kráčel ke mne. Už u mne neviděl ten Kabutův úsměv, ale tvář Orochimara. Ta krutost, kterou teď Kabuto vládl, teď hodlal použít na svého "podřízeného", který se pokusil zradit. Jakmile přišel ke mne, udělal pár pečetí, čímž mne dostal z dimenze, zatímco had přikouslý na něm, mu vysál více jak litr krve, ještě před mím zmizením. " Džana " Ušklíbl se, když odcházel z dimenze
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dimenze Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dimenze Gomon   Dimenze Gomon Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dimenze Gomon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Gomon
» Muteki Gomon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Dimenzie-
Přejdi na: