Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Recepce a operační sál

Goto down 
+5
Raizou
Yukki Maeda
Keith Clay
Shizuka Yoru
In-Admin
9 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptyMon Sep 05, 2011 3:53 pm

Recepce, která je na první pohled normální ale ve skutečnosti tu zemřelo více lidí než si kdo myslí. Vedle ní je operační sál.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue650/650Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (650/650)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptyThu Oct 13, 2011 4:56 pm

Přiběhla jsem i s nimi do recepce. Položila jsem je na zem a zůstala jsem s nimi. Aniž bych stačila říct, aby mi někdo pomohl, hned se u mě objevil lékařský personál. Vyzvídali, co se stalo a co s nimi je. Jen jsem jim odpověděla, že jsem je našla a netuším co se jim stalo. Odnesli je do pokojů a ještě předtím udělali nějaké vyšetření.
(přesun pokoje)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue650/650Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (650/650)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptySat Oct 15, 2011 5:48 pm

Přišla jsem do nemocnice. Usoudila jsem, že je navštívit první bude lepší. Na réninku bych se mohla zdržet.
Na recepci jsem se zastavila. "Dobrý den, přišla jsem navšívit Daisukeho Maedu a Ferii Fey."
Sestřička se na mě podívala. "Promiňte, ale oni už odešli."
"Odešli?" trochu jsem vypěnila. Vždyť jsem Daisukemu řekla, že si má odpočinout.
"Ano." poklonila se a odešla. Cestou si vzala chorobopis nějakého pacienta a zmizela v chodbě.
Povzdechla jsem si. Tady jsem toho moc nezmohla, tak jsem odešla.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue1100/1100Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptyWed Oct 26, 2011 5:13 pm

Sensei
Přijdu s tím klukem do nemocnice, hned na recepci si všimnu několika mediků. Přijdu k nim předám jim ho a jdu si po svém.

Medik
Vyšetřil jsem toho kluka a pak jsem usoudil že je v komatu. Hned po té jsem ho převezl do jednoho pokoje.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue600/600Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (600/600)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptyWed Oct 26, 2011 7:48 pm

Yukki Maeda
Přišla jsem a zazvonila u recepce.
Ani nevím ale když jsem tam tak stála,
vzpomněla jsem si na svou relikvii co jsem minule našla...
a vytasila jí a zkoumala jí.

Sestřička
´´Dobrý den co si přejete?´´tázala jsem se mladé slečny, která zvonila...

Yukki Maeda
´´Dobrý den, jdu navštívit svého bratra. Jeho jméno je Daisuke Maeda.zdvořile jsem odpověděla

Sestřička
´´Samozřejmě tudy prosím´´pokynula jsem...

Yukki Maeda
´´Jistě...´´poslušně jsem následovala sestřičku... (presun do pokoje)
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue450/450Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (450/450)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptyFri Nov 11, 2011 7:03 pm

Přišel jsem na recepci a zkušený lékařský personál zareagoval automaticky ke mně přiběhl jeden z doktorů začal se mě vyptávat jak se jí to stalo před jakou chvílí a na mnoho dalších věcí na které jsem se moc nesoustředil.V zápětí přijel jeden lékař s nosítky a já na ně Killu položil. Rychle se uzdrav řekl jsem a pokusil jsem se usmát ale byl z toho spíš takovej divnej úšklebek.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue500/500Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (500/500)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptyFri Nov 11, 2011 7:08 pm

Podívala jsem se na Raiza a pousmála jsem se.
"Neboj, pokud nenatáhnu bačkory, tak se uzdravim rychle..."
Sama sebe jsem peřkvapila. Byla jsem až neuvěřitelně optimistická. I přes optimičnost v hlase zněl hlas velice slabě. Jen pár minut poté jsem usnula, a tak jsem nevnímala okolí. Čas, místo, ani co mi vlastně dělali doktoři.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue450/450Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (450/450)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptyFri Nov 11, 2011 7:14 pm

Po chvíli ke mně přišla jedna doktorka a začala mi obvazovat moji ránu do té chvíle jsem bolest v mé pravé ruce vůbec nevnímal. Po krátkém ošetření jsem si sedl na lavici poblíž a čekal na výsledky lékařského zákroku.Po chvíli čekání jsem unaven po souboji usnul.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue600/600Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (600/600)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptySat Nov 12, 2011 7:45 am

přiběhl jsem do nemocnice.A podíval jsem se na ty dva raizou byl v pohodě ale killi mi dělala starosti.Sedl jsem si vedle ní.Tak co je to už lepší?
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue500/500Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (500/500)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptySat Nov 12, 2011 9:57 am

Když jsem se probudila, ještě jsem ležela v operačním sálu. Uvědomila jsem si, že jsem necítila žádnou bolest na břiše. Kolem mě ještě chodili nějací medikové. Kdy jsem zvedla hlavu, všimla jsem si, že už nekrvácím a rána je zacelená. Ale byla tam jizva. Další známka toho, že nejsem nezranitelná. Chvilku jsem počkala, než všichni odešli. Pak jsem se zvedla. Měla jsem na sobě své oblečení (a i boty), takže jsem rovnou vyšla ven. Nikdo nic nenamítal, tak jsem zašla rovnou na recepci, kde byl Zotany a Raizou.
"Tak a jsem tu... Živá a zdravá..."
Jo, živá a zdravá. Ale s dalším šrámem na těle...
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue450/450Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (450/450)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptySat Nov 12, 2011 10:32 am

S úlevou sem si oddychl skoro celou noc jsem nespal a dělal jsi o Killu starosti ale teď se zdála být v pohodě i když trochu zesláblá. Kdyby jsme spolu příště bojovali už ten souboj nebudu brát tak vážně.řekl jsem a poprvé za pár hodin jsem se usmál
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue600/600Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (600/600)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptySat Nov 12, 2011 4:05 pm

Jste už v pořádku?
Můžeme jít společně na nějkou misi berete?
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue500/500Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (500/500)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptySat Nov 12, 2011 5:51 pm

"Tak tohle už je jenom na tobě..." řekla jsem Raizovi. Pak jsem svou pozornost obrátila na Zotanyho. Na jeho návrh jsem zakroutila hlavou. Neměla jsem chuť chodit na mise. Zvlášť ne ve chvíli, kdy už jsem misi vlastně měla. "Já si myslím, že to není dobrý nápad. Všichni jsme až příliš mladí. Nejradši bych šla na misi s někým, kdo je starší než já..."
Potichu jsem si povzdechla a odešla jsem ven z nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue450/450Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (450/450)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptySat Nov 12, 2011 6:36 pm

Promiň Zotany ale dneska se mi na misi nechce stav se když tak někdy během tejdne.pomalu jsem odešel z nemocnice a zjistil že vlastně nemám co dělat.No nic asi si půjdu zatrénovat řekl jsem si a vyrazil směrem k akademii.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue1035/1035Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptyWed Nov 16, 2011 9:58 pm

Tackajuc a zadýchaný som prišiel do recepcie,recepčná si ma hned všimla kedže som sa táckal a s očí mi tiekla krv.Požadoval som od nej určité tabletky no ona mi stale omielala že musí zavolať doktora a musí ma prezrieť a podla toho zhodnotí diaknozu,no ja som teraz na tekéto reči nemal čas ani náladu.Zdvihla sluchadlo a niekoho začala vytáčať s krvavou rukou som jej klikol na klapku a pozrel sa na nu vražedne a sledoval jej oči."Ak nechcete aby sa stalo niečo vašej dcére Naoki tak nikomu volať nebudete!"Povedal som vyvyšenim tonom a otočil som sa preč a kráčal dalej,nevedel som ani čo ma to postihlo moje správanie bolo nepravidelné,radšej som sa dal do rýchlejšieho kroku.Pred nemocnicou som zastavil a premýšlal kam teraz.Mám ísť za Shizukou alebo za Yukki lenže nevedel osm či ona sa už vrátila z misie tak som sa rozhodol že sa budem len tak tulať po Sune,dal som sa do kroku vpred.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Recepce a operační sál Left_bar_bleue995/995Recepce a operační sál Empty_bar_bleue  (995/995)

Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál EmptySun Nov 20, 2011 6:48 pm

Prechádzal som sa v nemocnici, pozorne som sledoval personál ako aj ľudí ktorý sa tu nachádzali.. bolo tu kopec nádejných detí ktoré by teoreticky mohli prežiť výcvik, ktorý som pre Anbu Root vytvoril.. Následne som len dal tichý pokyn do sluchátka ktoré som mal pripnuté pri uchu.. svetlo začalo pohasínať.. na necelé dve minúty úplne vyplo a nemocnica sa ocitla v tme.. Po tom sa znova rozsvietilo no ja už som na svojom mieste nestál.. práve som vošiel do jedného z tajných vchodov ktorých bolo.. dosť veľa, do tajného vchodu ktorý ústil do sídla Rootu, predo mnou išlo niekoľko Anbu ktorý niesli uspané deti od veku troch, až po vek piatich rokoch.. staršie a ani mladšie som už nebral.. mladšie by jednoducho neprežili a starším by sa ťažko odvikávalo od svojich pocitov.. Dneska bude niekoľko rodín smútiť no.. všetko pre "vyššie" dobro..
(presun)
/gomen že je to také.. ehm "kruté" ale xD neviem si predstaviť ako by Root vešal plagáty s výberovým konkurzom Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Recepce a operační sál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recepce a operační sál   Recepce a operační sál Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Recepce a operační sál
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Recepce a operační sál
» Recepce a operační sál
» Recepce
» Operační sál
» Operační sál

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: