Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Uchiha Nakame

Goto down 
+3
Kagami
Neome
Uchiha Nakame
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptySat Nov 05, 2011 8:04 pm

First topic message reminder :

Důležité Informace
Spoiler:
Rozšiřující informace
Spoiler:
Příběh:
Spoiler:

Techniky
Katon: Goukakyo no jutsu - C - Vytvoří obří ohnivou kouli
Katon: Ryuuka no jutsu - C - Pomocí lanek nasměruje oheň schopný proměnit zem v lávu na cíl.
Sharingan Soufusha no Tachi - Sharinganový mlýn - Zamotá nepřítele do ocelových lanek.
Shunshin no jutsu - C - Zvýší uživateli rychlost
Fukushusha no Kyufuuin - C - Tato pečeť je schopná udržet v sobě malé množství chakry (75)
Sharingan - 2. stupeň - Aktivuje Sharingan
Kuchiyose: Fuuma Shuriken - C - Vyvolá Fuuma Shuriken
Kuchiyose: Katana - C - Vyvolá Katanu, zlomitelnou pouze chakrovým ostřím


Naposledy upravil Uchiha Nakame dne Fri Dec 23, 2011 2:32 pm, celkově upraveno 8 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 3:40 pm

Žijeme v republice, zemi kde si každý může o někom říct své ^^ Názor na Neome je takový že sama má char nic moc, ale ostatním do toho neustále kecá ^^. To že je moderátor mi absolutně nevadí, jelikož se má domlouvat s Itachim, ne se mnou. Od Itachiho jsem Ano získal, takže je její věc co mi bude nakecávat do charu. Ale tomuhle se říká totalita. Je celkem moje věc kolik budu mít technik, klidně smažu i to poslední Bčko, ale chtít po mě abych neuměl jedinou techniku je vrchol. Prostě Neome se drží pořád jen Naruto, naruto. Já si myslím že textovky vznikají proto, aby se tvořili i jené příběhy ! Ne jen to co známe z Naruta. Poté se hra stává monotóní a celkem se přestávám divit že u vás skončilo několik hráčů, Sasukeho nevyjímaje. Neome by se spíš měla zamyslet nad tím co vlastně dělá ... Jelikož takhle mám vlastně hrát za char, který mi ONA vymyslí ... To je nelogický nemyslíš ? Ach
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 4:12 pm

Aiko Doragon napsal:
Neome je MODERÁTOR ako to chceš ešte počuť? môže ti diktovať príbeh koľko chce.

Dobrá hlúposť čo si napísal. Je jedno či je moderátor alebo nie. Nemá čo komu diktovať aká má jeho postava byť do písmenka. Môže mu povedať čo má zlepšiť, čo má zle ale nie mu nadiktovať príbeh ktorý sa jej práve hodí.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 4:49 pm

ale ona mu ho ani nediktuje tak ako myslíš ty :) skús si premyslieť význam slov dopredu... a pokiaľ viem hráči nemajú komentovať do charakterov to je jedna vec... druhá vec - diktovať = riadiť, prikazovať, vydávať presné rozkazy mimo iné aj diktovať nejaký text. Ona mu povedala ako ho má upraviť. Takže som napísal iba opodstatnené :)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 4:54 pm

Neome napsal:
OK ako tak vidím, tak tvoj príbeh prešiel len malými zmenami. Takže ti vysvetlím podstatu v tom čo som myslela. Bude to presne zapadať do príbehu a u mňa nemáš na výber.

Takže, nikdy si ešte nebol v Konohe, ani si tam netrénoval a nič nebol si ninja. Tvoji rodičia ťa dali do pestúnskej opatery nevedno prečo. Takže si si dal priezvisko po nich. Raz, potom ako bol klan uchihou vyvraždený, sa ti objavila schopnosť sharinganu. nevedel si čo to je no zistil si informácie a tak si sa rozhodol učiť sa v konohe tam si prišiel a teraz tam trénuješ.

Jediná technika, ktorú ti týmto pádom povolujem je 1. stupeň sharinganu.
Toto je moje posledné rozhodnutie, ak máš nejaké dotazy, tak si vymysli iný príbeh, ktorý ma presvedčí viacej

Tohle není diktování ? ... První odstavec, nucení, druhý, diktování příběhu (Jeho obsahu, tématu), třetí, ignorace technik a vytvoření ze mne naprostého chudáčka.
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 5:05 pm

TOPIC LOCKED


Reason: Spamovanie, osočovanie. Osoby, kt. nemajú vyhradené právo nemôžu písať do cudzích charakterov. Teraz to inak riešiť nebudem. Je mi jedno kde a ako sa o tomto chare dohodnete no tento topic odomknem až budete mať záverečnú odpoveď a predložíte ju v pravý čas.
By EvitaR











--- Naruto: Sekai no Nindo ---
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyWed Nov 09, 2011 5:34 am

OK takže Ansella aj ostatný, aká je to už fantázia ak po svete budú behať samý uchihovia, alebo ostatný so sharinganom. Ty tu hovoríš o fantázii, tak aká je to podla teba fantázia, keď schomolíš dve postavy do jednej?Nechápu
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyWed Nov 09, 2011 1:03 pm

Rád bych od tebe slyšel Ano. Itachi sám řekl že je to poslední Uchiha, nikde zákaz Uchihů není napsaný, tak prosím pište co je zakázané. Dvě postavy ? Nechápu jaké. Smazal jsem ale i poslední B techniku tak by jsem rád slyšel Ano nebo Povoleno.
Předem děkuji ...
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyWed Nov 09, 2011 2:22 pm

Teraz s tým nemám problém... mohol si ale na začiatku zvoliť tento prístup a neprovokovať s tým že sa stále odkazuješ na iné charaktery alebo naše vlastné to nie je pekné... ja som za.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyWed Nov 09, 2011 3:10 pm

Díky, ale já nechtěl provokovat, jenom mě štvalo že jste dovolili i něco silnějšího ^^ Snad spolu ale budeme vycházet ... Jinak můžu začít postovat ? Nebojoval bych xD
Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyWed Nov 09, 2011 3:42 pm

nie nemôžeš pokým ti EvitaR nepridelí chakru... ale je tu celkom často a už to máš povolené takže myslím že ešte dnes by si mohol začať....
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyWed Nov 09, 2011 7:19 pm

Síce sa mi to vôbec nechce ale nemám na výber Ano. Dúfam, že budeš hrať normálne a neboj teba budem naozaj kontrolovať osobne Chichotání.D
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyWed Nov 09, 2011 7:53 pm

Dá mi někdo chakru prosím ? ^^
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyFri Nov 11, 2011 6:14 pm

Prosím ... Kdy že dostanu tu chakru abych mohl začít hrát ? O.o
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 EmptyFri Nov 11, 2011 8:35 pm

Hráčovi Uchiha Nakame bola pridelená chakra 350.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Sponsored content





Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Uchiha Nakame
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nakame Uchiha
» Kaoru Uchiha
» Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]
» Uchiha
» Itachi Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Archív-
Přejdi na: