Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Názory k postavám

Goto down 
+18
Kagami
Ken'ichi
Ken Kuruima
Yakushi Kabuto
Kurodama Shirome
Takeshi Aokawa
Akahim Ukarai
Akio Hoozuki
Haruko
Takeru Takahashi
Sasori
In-Admin
Inu
Neome
Kimimaro Kaguya
Hidan$
Karana Daihon
Itachi Uchiha
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptyFri Oct 14, 2011 6:23 pm

First topic message reminder :

Takže aby ste nedostávali bany za to že píšete do iních životopisov tak som toot pre vás urobil o čo ide:
Sme píšte svoje názory k danej postave vyjadrite sa ako len chcete len prosím bez nadávok ked tak použite * Pretože určite bude tu vela ludí čo nebude suhlasiť zo životopisom poprípade s rozhodnutim Admina tak píšte sem pretože nas neteší ked máte dostať ban.

Ukážka:

Michio Isas:
Nepáči sa mi rozhodnutie admínov na mojom mieste by som to povolila pretože je to pekne spisané a neni OP
Tak proti tomuto KG mam námietky nepáči sa mi že ho má ked chce byť odtial a odtial



Takže takto nejak by to malo byť.

A slubujem že ja osobne sa budem pozerať na každu pripomienku a reagovať na nu aby ste si nemysleli že to tu je len na to aby ste sa rozpísali a budeme na to kašlať nie budeme len radi ked sa vyjadríte bez nadávok bez banu Dakujem.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 2:18 pm

Takže .. Kuroi Kaminari tam má napsáno že ho naučil Darui. Ale koukám že ty se prostě hádat musíš co ?
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 2:22 pm

Nagi má v tomto pravdu, ale zase sa nemusíš hne%d do všetkých navážať ja som si to tiež hne na prví pohlad neuvedomila.
Návrat nahoru Goto down
Haruko
Akatsuki
Akatsuki
Haruko


Počet příspěvkù : 48
Narození : 28. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue520/1300Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (520/1300)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 2:25 pm

Nenavážam sa iba sa ma mohol opýtať či si to môže dať... a diky, že si mi to vysvetlila lebo ten post od Nagi mám v bloku Ignore ^^
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 2:41 pm

Mno..tak černý blesk mi poradil Itachi a navíc ho umí Darui,takže v tom problém není a evitar se nemá co vyjadřovat on je Out ;)
Návrat nahoru Goto down
Haruko
Akatsuki
Akatsuki
Haruko


Počet příspěvkù : 48
Narození : 28. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue520/1300Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (520/1300)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 2:48 pm

Mnoo poplač si, a Out? on sa môže vyjadriť k čomu chce a čo keď je Out ani nevieš čo to znamená Chichotání Veď to môžeš mať tak tu neplač ok?
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 2:53 pm

já nevím kdo si tu vybrečel ten char Chichotání a ted mu vadí když má někdo to samé co on..A to může ale jeho slovo nebude o nic větší než kohokoliv zde ;)
Návrat nahoru Goto down
Haruko
Akatsuki
Akatsuki
Haruko


Počet příspěvkù : 48
Narození : 28. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue520/1300Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (520/1300)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 2:55 pm

Hej, hej char som si možno vyplakal, ale aspoň chary nekopírujem ako ty Chichotání lowáčik... :) a jeho slovo bude 100x väčšie než kohokoľvek tu.
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 2:58 pm

mám tu tři chary které jsou na větší úrovni než ten tvůj ;) a ne nebude nemá právo cokoliv říkat do charů a do chodu hry ;)
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 3:02 pm

Hráč Haruko Ban- 1 hodina
Hráč Akio Hoozuki Ban- 1 hodina 30 min.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 3:09 pm

Takže.. za prvé nechápu proč mám delší ban o 30 minut,jelikož jsem bránil jen svůj char a řekl jsem pravdu ;) a za druhé nechápu proč vůbec ban tohle je OFF topic,kde by se za tohle bany dávat neměli
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySat Oct 22, 2011 7:15 pm

YIRUME
Nevím jestli si toho někdo všiml, ale ta KG je schopnost z Deadman Wonderlandu, kteoru vlastnil nejsilnější Deadman, Muckingbird xD
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 9:42 am

AKIYAMA ARAME
TAK TO NE !
Nebylo by aspoň pěkné se zeptat mě (!) Jestli nemůžeš být Jinchuuriki Yonbiho který patří mě ?! (Jsem Tsuchikage takže ho mám já připraveného k zapečetění). Prostě já osobně si nenechám jediného Bijuu utéct z Iwy. Kumo může čekat boje jestli tohle projde ...
Tohle je svatá pravda, a nemyslíte si snad že tenhle příběh je nic jako vysvětlení pro Yonbiho ?!
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySat Nov 05, 2011 4:58 pm

Mm sťažnosť na hráča Kabuto Yakushi
Ako do frasa môže zvolávať ľudí, ktorý ešte žijú. Myslím, že názov hovorí sám za seba Zvolanie do nečistého svete. Tá technika zvoláva ľudí z druhej strany. Je to podľa mňa dosť na ..., keď ti po svete behajú 2 yuki yukigakure.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue1875/2300Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Nov 06, 2011 2:14 pm

Neome
Ano můžu, s Yuki to mám domluvené, vše vyřešené, takže radši vše vyhledej než stížnost podáš ^^.
Your Sicerelly, Yakushi Kabuto
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Nov 06, 2011 2:30 pm

Ale to nejde tá techniky mám iné pravidlá a ty si ich upravuješ ako chceš si ju najskôr zabi. Toto je proti pravidlám techniky.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptySun Nov 06, 2011 2:45 pm

Síce to nehovorím zrovna.. najradšej xD ale, on Yuki odobral DNA, vytvoril organického klona.. alebo ako to povedať.. toho zabil a následne vzkriesil cez Edo Tensei.. /nevravím Že sa mi to pozdáva páč takto klonovať vedel len Zetsu a sám seba TwT
Návrat nahoru Goto down
Ken'ichi
Jounin
Jounin
Ken'ichi


Počet příspěvkù : 45
Narození : 24. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 5:14 pm

-> Pre Hokageho (K topicu Uchiha Nakame)
Diktovala mu príbeh (vnucovala) -> V podstate vydieranie : "Bude to presne zapadať do príbehu a u mňa nemáš na výber." Takže tam nič o tom ako ho má upraviť. Proste mu dala príbeh...
To že na mňa vyťahuješ veci ktoré si si nagooglil ma vôbec nezaujíma. Nechápem na čo sem píšeš čo znamená slovíčko "diktovať" keď to všetci vieme... To si si mohol nechať pre seba.
K tomu čo som písal do charakteru... Som si vedomí toho že som tam písal, takže trest prijmem :)
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 5:34 pm

Ale ty si uvedom čo ona hovorila - povedala mu že má napísať príbeh ktorý zapadá do príbehu nášho fóra to je hádam logické nie? a vysvetlovať čo znamená diktovať som sorry ale musel pretože podľa tvojho prístupu som si myslel že zrejme tomu slovu celkom nerozumieš... ale nechajme to prosím tak pretože sa nechcem naozaj hádať....
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptyThu Nov 10, 2011 7:31 am

Jenom bych chrěl říct že Juugo asi má podstatu když an srazu 5 kage ho raikage narazil na zeď tak po něm vystřelil oheň nebo co to bylo tak tím pádem má podstatu nebo se snad mílím?https://www.youtube.com/watch?v=9N2R2a-oHQo&feature=related 2.28 důkaz
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptyThu Nov 10, 2011 3:19 pm

Juugo podstatu nemá ... http://naruto.wikia.com/wiki/Jugo , bola by predsa zapísaná tu, aj keby sa vyskytla len vo fillery

Tu je tá technika http://naruto.wikia.com/wiki/Cursed_Seal_Chakra_Blast , ide len o niečo na štýl chakry, je to len výbuch spôsobený ohromným množstvom chakry... čo som pochopil
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptyThu Nov 10, 2011 3:26 pm

Jj já to nevěděl na videu to tak vypadalo :)
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptyFri Dec 02, 2011 1:21 pm

Airyia Kurei

Jak je možný, že mně byl Youton povolen a mé vlastní mladší sestře ne?!? Co je to za blábol? V tom případě byste měli mojí postavu smazat, protože by taky Youton mít neměla, ne?
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptyFri Dec 02, 2011 1:28 pm

Jediný "blábol" je tu to že ťa vôbec napadlo napísať Yoton do Suny :) A je mi jedno či ti zmažú postavu ale tvoja je už zapletená do hry... ale som vyslovene proti tomu aby mal niekto Yoton ešte je ho v celej hre ako nasrané už!!!
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptyFri Dec 02, 2011 1:33 pm

Jako první to nenapadlo mě, ale hráče jménem Keith Clay, který si to celé vymyslel... Já jsem hledala nějaké KG, které bych mohla mít a on navrhl Youton. Tak jsem souhlasila. Ten hráč už sice není aktivní, ale on si vlastně začal...
A aspoň moje mladší sestra by Youton mít mohla. A byla by to už poslední postava, která by Youton ve hře jako nová postava dostala. (Bylo by to vůči ní pěkně nefér, když její starší sestřička Youton má a ona ho nikdy mít nebude...) Navíc, asi se brzy přestěhuju/přestěhujeme do Kiri, kam Youton jako láva patří...
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Názory k postavám - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 EmptyFri Dec 02, 2011 1:52 pm

Ale aj v Kiri už majú okrem mňa dvaja ľudia yoton... a v iwe majú na to klan aj keby ho vôbec nemali mať... stále všetko len posledný yoton, posledný uchiha atd... a vždy ten posledný napácha najviac škody vezmime si príklad z Nakame Uchiha... proste Yotonu je strašne veľa a nefér by to bolo skôr voči mne pretože som sa na chare naozaj namakal a na také silné kekei genkai tu stačí každému len povedať....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Názory k postavám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Názory k postavám
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Off Topic-
Přejdi na: