Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Názory k postavám

Goto down 
+18
Kagami
Ken'ichi
Ken Kuruima
Yakushi Kabuto
Kurodama Shirome
Takeshi Aokawa
Akahim Ukarai
Akio Hoozuki
Haruko
Takeru Takahashi
Sasori
In-Admin
Inu
Neome
Kimimaro Kaguya
Hidan$
Karana Daihon
Itachi Uchiha
22 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue1300/1500Názory k postavám Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Názory k postavám   Názory k postavám EmptyFri Oct 14, 2011 6:23 pm

Takže aby ste nedostávali bany za to že píšete do iních životopisov tak som toot pre vás urobil o čo ide:
Sme píšte svoje názory k danej postave vyjadrite sa ako len chcete len prosím bez nadávok ked tak použite * Pretože určite bude tu vela ludí čo nebude suhlasiť zo životopisom poprípade s rozhodnutim Admina tak píšte sem pretože nas neteší ked máte dostať ban.

Ukážka:

Michio Isas:
Nepáči sa mi rozhodnutie admínov na mojom mieste by som to povolila pretože je to pekne spisané a neni OP
Tak proti tomuto KG mam námietky nepáči sa mi že ho má ked chce byť odtial a odtial



Takže takto nejak by to malo byť.

A slubujem že ja osobne sa budem pozerať na každu pripomienku a reagovať na nu aby ste si nemysleli že to tu je len na to aby ste sa rozpísali a budeme na to kašlať nie budeme len radi ked sa vyjadríte bez nadávok bez banu Dakujem.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue1100/1100Názory k postavám Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 10:03 am

Inu (Yosowa)
Tak tohle mi od vás přišlo jako podlé a zbytečné intriky proti Tenshimu. Gobiho měl dříve než ty a zjevně toho měl dost a tak ti radši ustoupil. Navíc mu tam ještě začne nadával Sayuri, která si nedokáže změnit jméno a podle toho co mi řekl Tenshi mi přijde jako schizofrenička. Aby ve hře Tenshimu nadávala a pak se mu v PM(!!) omlouvala a říkala aby si jí nevšímal, TO byl vrchol. Potom je tu ta Inuzuka, ano zastala se kamaráda, ale tenhle způsob nebyl nejlepší, neumí číst pravidla, to je její problém. Nejen to. V čem měl Tenshi horší char než on ? Příběh je stejně dlouhý a to že tam Tenshi nedal výšku, váhu a podobné kraviny, mi nepřijde, že by to naprosto podělalo ten char, jak jste to říkali vy. Inu, ty by jsi si měl vzít spíš k srdci to, že ti Tenshi ustoupil jako dvanáctiletému dítěti. Toto je můj názor na to jak jste se tam hádali. Jen ještě malá otázečka. Kde jste vzali, že Tenshi měl Gobiho a pak znovu neměl ? Měl nejdřív Doujutsu, které kvůli některým hráčům musel změnit a dal si Gobiho, teď se ale objevíš ty s tím, mám lepší char, Gobiho budu mít já, Kravina. Jak řekl Tenshi "Kdo dřív přijde, ten dřív mele" To je už opravdu všechno
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue800/800Názory k postavám Empty_bar_bleue  (800/800)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 10:31 am

Karana Daihon napsal:
Inu (Yosowa)
Tak tohle mi od vás přišlo jako podlé a zbytečné intriky proti Tenshimu. Gobiho měl dříve než ty a zjevně toho měl dost a tak ti radši ustoupil. Navíc mu tam ještě začne nadával Sayuri, která si nedokáže změnit jméno a podle toho co mi řekl Tenshi mi přijde jako schizofrenička. Aby ve hře Tenshimu nadávala a pak se mu v PM(!!) omlouvala a říkala aby si jí nevšímal, TO byl vrchol. Potom je tu ta Inuzuka, ano zastala se kamaráda, ale tenhle způsob nebyl nejlepší, neumí číst pravidla, to je její problém. Nejen to. V čem měl Tenshi horší char než on ? Příběh je stejně dlouhý a to že tam Tenshi nedal výšku, váhu a podobné kraviny, mi nepřijde, že by to naprosto podělalo ten char, jak jste to říkali vy. Inu, ty by jsi si měl vzít spíš k srdci to, že ti Tenshi ustoupil jako dvanáctiletému dítěti. Toto je můj názor na to jak jste se tam hádali. Jen ještě malá otázečka. Kde jste vzali, že Tenshi měl Gobiho a pak znovu neměl ? Měl nejdřív Doujutsu, které kvůli některým hráčům musel změnit a dal si Gobiho, teď se ale objevíš ty s tím, mám lepší char, Gobiho budu mít já, Kravina. Jak řekl Tenshi "Kdo dřív přijde, ten dřív mele" To je už opravdu všechno

krásně řečeno :) ale co.. aspoň Tenshi přežije....
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue800/800Názory k postavám Empty_bar_bleue  (800/800)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 10:32 am

Hidan$ napsal:
Karana Daihon napsal:
Inu (Yosowa)
Tak tohle mi od vás přišlo jako podlé a zbytečné intriky proti Tenshimu. Gobiho měl dříve než ty a zjevně toho měl dost a tak ti radši ustoupil. Navíc mu tam ještě začne nadával Sayuri, která si nedokáže změnit jméno a podle toho co mi řekl Tenshi mi přijde jako schizofrenička. Aby ve hře Tenshimu nadávala a pak se mu v PM(!!) omlouvala a říkala aby si jí nevšímal, TO byl vrchol. Potom je tu ta Inuzuka, ano zastala se kamaráda, ale tenhle způsob nebyl nejlepší, neumí číst pravidla, to je její problém. Nejen to. V čem měl Tenshi horší char než on ? Příběh je stejně dlouhý a to že tam Tenshi nedal výšku, váhu a podobné kraviny, mi nepřijde, že by to naprosto podělalo ten char, jak jste to říkali vy. Inu, ty by jsi si měl vzít spíš k srdci to, že ti Tenshi ustoupil jako dvanáctiletému dítěti. Toto je můj názor na to jak jste se tam hádali. Jen ještě malá otázečka. Kde jste vzali, že Tenshi měl Gobiho a pak znovu neměl ? Měl nejdřív Doujutsu, které kvůli některým hráčům musel změnit a dal si Gobiho, teď se ale objevíš ty s tím, mám lepší char, Gobiho budu mít já, Kravina. Jak řekl Tenshi "Kdo dřív přijde, ten dřív mele" To je už opravdu všechno

krásně řečeno :) ale co.. aspoň Tenshi přežije....
Ty vole Chichotání tak to mě poser Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue800/800Názory k postavám Empty_bar_bleue  (800/800)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 10:37 am

Kimimaro Kaguya napsal:
Hidan$ napsal:
Karana Daihon napsal:
Inu (Yosowa)
Tak tohle mi od vás přišlo jako podlé a zbytečné intriky proti Tenshimu. Gobiho měl dříve než ty a zjevně toho měl dost a tak ti radši ustoupil. Navíc mu tam ještě začne nadával Sayuri, která si nedokáže změnit jméno a podle toho co mi řekl Tenshi mi přijde jako schizofrenička. Aby ve hře Tenshimu nadávala a pak se mu v PM(!!) omlouvala a říkala aby si jí nevšímal, TO byl vrchol. Potom je tu ta Inuzuka, ano zastala se kamaráda, ale tenhle způsob nebyl nejlepší, neumí číst pravidla, to je její problém. Nejen to. V čem měl Tenshi horší char než on ? Příběh je stejně dlouhý a to že tam Tenshi nedal výšku, váhu a podobné kraviny, mi nepřijde, že by to naprosto podělalo ten char, jak jste to říkali vy. Inu, ty by jsi si měl vzít spíš k srdci to, že ti Tenshi ustoupil jako dvanáctiletému dítěti. Toto je můj názor na to jak jste se tam hádali. Jen ještě malá otázečka. Kde jste vzali, že Tenshi měl Gobiho a pak znovu neměl ? Měl nejdřív Doujutsu, které kvůli některým hráčům musel změnit a dal si Gobiho, teď se ale objevíš ty s tím, mám lepší char, Gobiho budu mít já, Kravina. Jak řekl Tenshi "Kdo dřív přijde, ten dřív mele" To je už opravdu všechno

krásně řečeno :) ale co.. aspoň Tenshi přežije....
Ty vole Chichotání tak to mě poser Chichotání
no co já a kakuzu mame jít pro gobiho.. tak se těším až si budu za hidana bodal tyčku do srdce :)
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue700/700Názory k postavám Empty_bar_bleue  (700/700)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 11:43 am

ach jaj. Ako admin rozhodol podla mňa celkom v poho aj keď to podla mňa bolo tiež proti pravidlám. No nečakaj, že všetci na fórku budú taký ako si ty predstavuješ život je raz taký a raz taký. Mňa osobne by to tiež sralo, rozhodla by som inak ale ako rozhodol Tenshi tak mu to je.

Návrat nahoru Goto down
Inu




Počet příspěvkù : 3
Narození : 13. 10. 11

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 12:01 pm

Můj názor. Lidi, kolik vám je let? To že si nějakej Tenshi předělával char po třetí znamená, že si ho předělal podruhé což už je Support. K tomu, že si to chce předělat, dát Gobiho a pod, nedělej to, mám v plánu to předělat. Hele, vím že jsi ustoupyl aby jsi byl moudrý, ale tak to nevidím ani já a ani jiní, kteří se baví. Jestli jde Hidan a Kakuzu po Gobim? Lol, tomu říkám seriózní předat nováčkovi věc, po které jdou, tím pádem death hned po... Cca 50tém postu? S tím jdi kam chceš ale za mnou ne.

Řeknu to takhle. KG - fantazie, proč ne ale myslel jsem si, že se to tu drží alespoň po nějaké dráze Naruta a tam nikde není že se to dá ztratit. Měnit potřetí? To jsi tedy měnil už jednou? O tom jsem se už vyjádřil jednou. Ok, hele, hraj si jak chceš ale lidi, nwm kdo ale někdo řekl že na 99% WOW serverech je pro GM zakázaný hráčský char. Ok, tak tady by taky něco takového mohlo být, ne? Jank to vypadá jako support.

A poslední věc. Gobiho si nech, opravdu jsem se tu chtěl pobavit, ne aby mi zemřela ihned postava. Konoha lock? Proč ne, najdu si něco jiného. A teď, všichni do mě, jen ať se na mě mouchy sesypou. Stokrát nic umořilo slona, ne? Když jsme u těch přísloví...
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 12:15 pm

To si ze mne děláš s prominutím prdel že ? Já si překopu celej char a příběh a ty mi najednou řekneš ať si Gobiho nechám ? Teď mi vysvětli, co máte pořád se SUPPORTEM ? Já jsem ji musel předělat kvůli hráčům ! Tak by jsi trochu mohl přestat ne ? A pro nováčka je hezké vědět že po něm půjdou. Zůstaň si klidně v Konoze, já odcházím do Iwy. Snad se tam o tebe postaraj Jasně . To kde je to zakázáno mne celkem nezajímá, protože jsem jako další hráč dohlížející na pravidla a čestné boje.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue800/800Názory k postavám Empty_bar_bleue  (800/800)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 12:23 pm

tak ještě jednou.. On si ty chary předělává kvůli tobě podobným... Protože akždému se něco nelíbí a když už jsou všeci v pohodě příjde někdo další komu se něco nelíbí.. .:) Jinak těším se až půjdu na Gobiho... dávám ti na přežití tak 15 postů max...
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue3000/3000Názory k postavám Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 12:25 pm

Hidan$ napsal:
tak ještě jednou.. On si ty chary předělává kvůli tobě podobným... Protože akždému se něco nelíbí a když už jsou všeci v pohodě příjde někdo další komu se něco nelíbí.. .:) Jinak těším se až půjdu na Gobiho... dávám ti na přežití tak 15 postů max...
Škoda, že ty na Gobiho nejdeš... ty ideš na Nibiho.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue800/800Názory k postavám Empty_bar_bleue  (800/800)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 12:27 pm

genialní v kiri mám svůj druhej char tak budu bojovat sám proti sobě?
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue700/700Názory k postavám Empty_bar_bleue  (700/700)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 3:03 pm

Nagi Koukai
mám jeden dotaz prečo prekliata pečať je to trocha moc od veci meiton a prekliata pečať. Orochimaru sa zaujíma o iné typy, ludí a nie o také ako je Nagi Koukai
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 3:06 pm

Orochimaru se zajímá o lidi s Kekkei Genkai, tak proč ne o Nagiho ? Trochu jsem asi nepochopil co tím myslíš ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue700/700Názory k postavám Empty_bar_bleue  (700/700)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 3:14 pm

ja nehovorím, že nie ale hľadá odlišné povahy a snáď si nemyslíš že si jediný na svete, ktorý ovláda meiton
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 3:21 pm

P.S: Ano jsem jediný na světě kdo ovládá Meiton xD
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue700/700Názory k postavám Empty_bar_bleue  (700/700)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 3:23 pm

na fóru áno ale v naruto svete nie. To by sa to potom mohlo brať že vlastne Orochimaru vôbec neexistuje nie??
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 3:25 pm

Orochimaru už není ^^ Ale i v tom Naruto filmu byl asi jen jeden člověk, který Meiton ovládá ... A k povahám .. Kimimaro taky nebyl zrovna chladnokrevná mrcha ... xD
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue700/700Názory k postavám Empty_bar_bleue  (700/700)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 3:34 pm

jak orochimaru už neni ved nikto ak dobre viem nehral ... po prvé Film nenavrhol kishimito ... a po druhé Kimimaro už bol jediný svojho druhu. A niekto na svete podla mňa určite používa menton v nejakom fakt zapadnutom kúte sveta.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 4:08 pm

Pokud si nevšímáš chodu hry, Sasan ho už zabil a Kabuto je asi tři dny jeho hostitelem ^^. A o tomhle nemá cenu se hádat protože je to věc názoru, jestli někdo Meiton používal nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue700/700Názory k postavám Empty_bar_bleue  (700/700)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 4:09 pm

ved hej ale aj tak mi tvoj char nepasuje k tomu že by ho mal chceť Orochimaru.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 9:08 pm

Ahojte, chtěl bych se vyjádřit k jedný postavě (snad to píšu dobře Ach"). Jedná se o tu nejnovější postavu, která má Shoton, jen mi jde o to, že tohle KG už tu je a že mi přijde celkem nelogický, aby tady bylo ještě jednou. Zvlášť, když to KG vlastně ani podle příběhu té postavy není klasický, ale vypěstovaný z DNA, což mi přijde totálně nelogický Ach Je to jako vypěstovat si Futton nebo Sharingan, rád bych vaše názory (hlavně modů, adminů... ale i hráčů). Předem díkes.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 9:23 pm

Tak, teoreticky by vypěstovat šlo, ale koukni se i na to, že je třeba Yoton i v Kiri, i v Suně. Já osobně bych v tom neviděl velký problém, ale moje slovo tu už nemá žádnou váhu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 9:25 pm

Nj, to je pravda. Ale zase to už je věc těch lidí, co ho měli první, že jim to nevadí ne? Pochybuji, že kdyby Mizukage (nwm kdo to je) vadilo, že má někdo v Suně Yoton, tak by to zůstalo tak. Jen ji to nevadí Chichotání
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySat Oct 15, 2011 9:34 pm

Jak jsem řekl, já už tu žádnou váhu slova nemám /U schvalování charů
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Haruko
Akatsuki
Akatsuki
Haruko


Počet příspěvkù : 48
Narození : 28. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Názory k postavám Left_bar_bleue520/1300Názory k postavám Empty_bar_bleue  (520/1300)

Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám EmptySun Oct 16, 2011 2:11 pm

https://nsnn.forumczech.com/t404-takeshi-aokawa
Tak toto sa mi nepáči, lebo on tam píše niečo o čiernych bleskoch no nikde tam nespomína mňa.. má približné schopnosti ako ja no ja som vo svojej charakteristiky uviedol svoj príbeh a ten jeho nenadväzuje na moj, aspoň by sa mal opýtať mňa či to môže mať... Odpoveď od hráčov a Moderátorov mi bude stačiť.. no ešte aj od EvitaRa ak chce.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Názory k postavám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory k postavám   Názory k postavám Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Názory k postavám
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Off Topic-
Přejdi na: