Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Cely

Goto down 
+6
Yamakatasho Hundai
Takeru Takahashi
Marwin
Tsunade
Ansella
In-Admin
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cely   Cely - Stránka 2 EmptySun Oct 09, 2011 12:10 pm

First topic message reminder :

Vězení, ve kterém jsou vězněni lidé od nejhorších i k těm nejméně nebezpečným.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 2:14 pm

Ignoroval jsem ho a poslouchal dál.
" Předtím jsi v cele vypadala jinak " řekl a po odmlce pokračoval.
" Zkoušel jsem to s tebou mnohokrát, ale ty jsi si pokaždé vybrala špatnou cestu ..." řekl jsem trochu naštvaně, ale zároveň i starostlivě.
" Teď mi řekni, proč jsi pracovala pro Orochimara ... " poté se chvílově otočil na Toshiho
" Nyní je nukenin jako každý jiný .. " řekl chladně a dodal
" Nyní už není ta před sedmi lety ... " řekl s otočením hlavy na Ansellu
" Tohle je poslední šance ... " řekl a pokračoval směrem k Toshimu
" Nech nás o samotě ... "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 2:17 pm

"Bojíš se že by tvůj vlastní tým odhalil tvou minulost Tenshi? Já ti jasně řekla že potřebuju svobodu a nemůžu být upjatá. Už jednou jsem ti řekla že sloužím tomu kdo si za mou službu zaplatí a Orochimaru je výhodný zákazník. Krom toho nejsem ten typ člověka, kterýho do něčeho donutíš. Sám moc dobře víš že se neudu nikdy bránit a přesto mě tu držíš jako nejnebezpečnějšího ninju všech dob a to jsou tu i horší adepti než jsem já." zadívala jsem se na jeho tým a připomnělo mi to minulost
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 2:23 pm

Toshi Takari

Fajn, pokrčil som plecami a otvoril dvere, a ešte raz som pozrel na Ansellu, a pomyslel, už sa teším, až si prezriem meč od jedného z legendárnych šermiarov, uškrnul som sa, a zatvoril som za sebou dvere mieriac pred budovu. Moja technika priťahovala v podstate len skutočné kovy, takže som si bol istý, že som mal Kubikiri, naviac ak by sa váha predmetu na ktorom som používal Jishaku Juryo zmenila, poznal by som to. Zvitok som už teraz držal v ruke a bol pripravený ho otvoriť vonku hneď ako to bude možné. Kubikiri, tento meč, bude len jedným z prvých, pomyslel som.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 2:56 pm

" Orochimaru ti zaplatil ? Jak .. Ránou do hlavy ?" zeptal se přísně
" Pokud si dobře vzpomínám ... náš tým byl jiný .. Ten sem nemusíš plést .. Moji minulost nepotřebují znát ... Minulost ve které jsi mi nedokázala být oporou .." řekl a mírným nakloněním k ní. " Nejhorší na tom je že to byl právě Orochimaru pro koho jsi to dělala ... A ty moc dobře víš co udělal ... Mne .. nebo komukoliv jinému ... " řekl jsem a vstal. " Přenechám tě Ibikimu ... Ale to neznamená že tě rozvážu .. Sbohem ... " řekl a pustil do lan více chakry. " Vy máte volno " řekl a čekal než přijde Ibiki
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 5:09 pm

nějak mě to nechávalo klidnou a seděla jsem na židli a přišlo mi to všechno komické, zabývat se mnou když po světě běhají horší.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 5:33 pm

Po chvíli přemýšlení jen švihl rukou.
Z tebe spadly provazy a já jen stál na místě.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 5:38 pm

Ani jsem se nehnula jen se zhluboka nadechla.
"Proč si to udělal?"
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 5:57 pm

" Protože i když mysl ví své, prostě nemůžu udělat to co bych měl ..." zašeptal
" Vzpomínky na něj mi osvětlili že přátel si máme vážit ... I když .. Jsi můj přítel ? " dodal
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 5:59 pm

otočila jsem se na něj s vážným obličejem v očích jsem však měla něhu.
"Vždycky budeš pro mě můj přítel."
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 6:00 pm

" Tak mi vysvětli proč Orochimaru ? ..." řekl a zhluboka se nadechl
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 6:04 pm

vstala jsem ze židle a stála naproti němu.
"Tenshi říká ti něco dvojitý tajný agent? Myslíš si že jsem až tak bezcitná?"
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 6:17 pm

" Chvílema tak vypadáš .. " řekl a v ruce mu zazářilo chidori
" Omlouvám se za všechno ... "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 6:21 pm

Nelíbil se mi tok jeho chakry
"Ne Tenshi...ty promiň mě." řekla jsem a ustoupila od něj začínala jsem se ho bát
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 6:26 pm

" Chidori Kouken " řekl jsem a záblesk vystřelil proti stěně, která se zbortila.
" Jdi ... Snad se ještě potkáme ... " řekl jsem a sám jí proběhl
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Oct 11, 2011 6:31 pm

Nemohla jsem uvěřit svým očím, to už je po několikáté co mě pustil.
"Tenshi ty budeš mít problémy." šeptla jsem v henge jsem se proměnila na geparda a co nejrychleji odsud zmizela (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cely - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Cely - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 4:36 pm

Keď ma Anbu hodili do cely prebudil som sa z obrovskou bolesťou hlavy.
---------------------------------po 10 minútach------------------------------------------------------
Kde, kde to som?Začal som sa obzerať okolo a videl som len posteľ a 4 múry, okno nikde a jedne oceľové dvere.Keď ma nepustia použijem Tenshingan.
---------------------------------po 25 minútach-------------------------------------------------------
Som tu ešte len chvíľu a už mi šibe.Pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Cely - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Cely - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 6:13 pm

Po asi dvoch hodinách nakoniec čosi tresklo a kovové dvere sa pomaly otvorili. Dnu vstúpili dvaja muži v maskách, zdrapili ho za ramená a odvliekli preč. Dlho ho vliekli po chodbách z rovnakého materiálu ako jeho cela a osvetlených len neónovými svietidlami na strope. Nakoniec ho priviedli do malej izby, velmi podobnej tej v ktorej ho väznili no v tejto bol uprostred malý stôl s jednou lampou a pri ňom dve stoličky každá z jednej strany. Pri stene oproti dverám stáli dvaja muži, obaja v dlhých čiernych kabátoch a v oblečení ktoré nosili výzvedné divízie Konohy. Jeden z nich mal na hlave šatku s ninja čelenkou a druhý mal dlhé blond vlasy spojené do konského chvosta. Muži v maskách ho posadili na stoličku a vykĺzli von. Na to bolo počuť len zatváranie ťažkých dverí....
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cely - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Cely - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 6:17 pm

Užijeme si.Pomyslel som si.
Pomocou tenshinganu som si vtiahol oko do tela.
ÁÁÁ! Pomóóc moje oko!
Padol som na zem a celkom slušne som simuloval.
Prosím, pomôžte mi!Kričal som na celú Konohu.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Cely - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Cely - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyMon Nov 14, 2011 7:35 pm

Ibiki Morino

Ibiki sa naširoko usmial. Pristúpil k Yamakatashovi a silno ho kopol do hlavy. Na to ho mocnými rukami zdvihol a posadil na stoličku. Sadol si oproti nemu a natiahol ruku k druhému ninjovi. Ten mu podal bielu obálku a dal ruky do pečate tigra. Okolo stoličky na ktorej genin z Iwy sedel sa omotali chakrové vlákna aby nemohol pohnúť ani rukami. Na jeho hrudi sa objavil lístok s nápisom "Pečať".
"Vieme o tebe úplne všetko... a nesnaž sa používať svoje schopnosti. Vlákno ktorým si zviazaný blokuje tvoju chakru a jej obeh takže ju nedokážeš využiť... a ak sa Inoichi nahnevá zablokuje aj tvoj krvný obeh a z tejto miestnosti odídeš nohami dopredu" povedal drsným ale pokojným hlasom Ibiki a hodil pred neho papier s jeho fotkou.
Spoiler:

"Ako vidíš... vieme kto si. Nie je nám však jasné čo tu robíš a kto ťa sem poslal" povedal Ibiki a uprene naňho pozrel. Inoichi za ním stál úplne nehybne.
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cely - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Cely - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Nov 15, 2011 5:52 am

Celkom zaujímavý človek.Pousmial som sa.To som nevedel, že ma poznajú aj v Konohe.Čakrové vlákna ho vôbec netlačili.To čo tu chcem neviem ani sám.Len som letel okolo a videl, že sa tu niekto byl tak som sa chcel pridať no po chvíli mi došlo, že to tam zvládnu sami.Oko sa mi vrátilo na pôvodnú polohu.Pozrel som sa na fotku.Fíha nebol som si vedomí, že som pred niekým pózoval.V duchu som sa šúľal smiechmi.A posledná otázka.Poslal som sa sem sám a prečo?Lebo som sa nudil.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Cely - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Cely - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Nov 15, 2011 3:02 pm

Ibiki sa začal smiať nahlas ako Yamakatasho a pozrel na Inoichiho ten sa začal smiať tiež. Po chvíli však Inbikimu úsmev zamrzol a zapískal. Dvere sa otvorili a dnu vošli dvaja ANBU. Chakra vlákna povolili avšak stále mu spútavali ruky a jedno sa mu ťahalo okolo krku takže čím viac hýbal rukami tým viac sa škrtil. Jeden z ANBU ho prudko zdvihol zo stoličky chytil ho za ramená a uštedril mu tvrdý kopanec kolenom do obličiek aby mu spôsobil bolestivé zranenie. Druhý ho chytil za vlasy a treskol ho hlavou o kovovú stenu tak aby mu rozbil nos a narazil zuby. Potom ho hodil na zem a obaja ho chvílu kopali až kým im Ibiki nekývol aby prestali. Potom s obaja znova postavili k dverám ale tentoraz zvonka.
"Tak sa ťa teda spýtam jasnejšie. Ak nechceš odpovedať uvedom si že doteraz ti moji chlapci spôsobili len bolestivé avšak nie vážne zranenie. Ak ma naserieš zlomím ti obidve nohy aj ruky a hodím ťa na tri dni do cely bez vody a jedla a ver že mám na to plné právo keďže v tejto dedine vôbec nemáš čo robiť. Letel si okolo? to hovor tvojmu kage... bol si v konohe pri plnom poplachu a počas útoku akatsuki.... čo ma má presvedčiť o tom že k nim nepatríš?" povedal Ibiki keď Yamakatasha zase posadili na stoličku a zviazali chakrou.
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cely - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Cely - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Nov 15, 2011 4:39 pm

Pomocou tenshinganu sa mu zuby a iné časti tela vrátili naspäť do nepoškodenej polohy.
Mne je to jedno, nemám vôbec nikoho, žijem sám bez domova.Prestal som rozprávať lebo sa mi nechcelo im vykládať celý môj príbeh.V hlave mi stále pospevovalo a začal som si dupať nohou o zem.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cely - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Cely - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Nov 15, 2011 4:54 pm

Akatsuchi
Letěli jsme nad celami a já byl naštvaný když jsme obdrželi zprávu od Tsuchikage-sama. Vší silou jsem prorazil strop cel a skočil dovnitř. Poté jsem okamžitě vyvolal kamenného Golema.

Kurotsuchi
Usmála jsem se. " Tsuchikage-sama ? Tak tady to je ? " Zeptala jsem se ironicky a skočila na Akatsuchiho záda. Youton no jutsu. řekla jsem a vyplivla na všechny, kromě Yamatakasha proud lávy. Poté jsem si otřela ústa. " Konožský svině ! Nikdy nebylo možné věřit vám, pokud tu vládl bastard jako je on ! " Zasyčela jsem zlostně, i když to byla jen setina zlosti, která se násobila v Tsuchikage. " Tsuchikage-sama ! " Zakřičela jsem tak, aby byl můj hlas lokalizovatelný.

Tsuchikage
Já neletěla jako ti dva. Nechávala jsem se jimi navádět, ale poté jsem se zastavila u stěny, jakmile Kurotsuchi zavolala, okamžitě jsem věděla kde jsou. Jinton: Genkai Hakuri. A Hodila krychli do stěny, kterou jen proletěla a měla zasáhnout ANBU, a tím je rozprášit. Po krátké chvíli jsem udělala díru do stěny a vytáhla oba vějíře. " Teď si mě nepřejte ! "
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cely - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Cely - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Nov 15, 2011 4:58 pm

Priletel som hneď za nimi na mojom ílovom vtákovi. (xD) Čakal som čo sa bude diať a bol som pripravený kedykoľvek zasiahnuť a pomôcť im zo vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cely - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Cely - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 EmptyTue Nov 15, 2011 5:05 pm

Všimol som si Tsuchikage.Je čas.Pomocou tenshinganu som sa dostal zo zovretia pút a na zemi som bol ako tekutina, odplazil som sa k Tsuchikage a nabral podobu človeka.Prepáčte určíte som vás sklamal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cely - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cely   Cely - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cely
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: