Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 3:46 pm

stál jsem na větvi jednoho stromu
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 3:53 pm

Díkyž písku,jsem se dostal pod Sasukeho,a pořádně si prohlédl okolí.''Je to už dlouho,co jsme spolu bojovali'',s klidným výrazem jsem ho sledoval,přičemž vylétl špunt z tykve.''Stále máš ty stejné oči,které jsem měl kdysi já..Plné nenávisti'',písek z tykve vyletěl nade mě,a já očekával jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 3:55 pm

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Sasuke_2nd_state_sharingan_gif_by_Tsukuyomi47 "Mé oči jsou jiné jako tehdy"
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 3:59 pm

''Všichni SHinobi,kteří jsou jako ty skončí,vždy stejně..''Dodal jsem chladně,vytáhl Kunai a hodil ho po něm.''Musíš umřít,jako každý Kage se snažím ochránit vesnici,před takovými jako jsi ty,a nehodlám v tom polevovat''
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 4:07 pm

lehce(jak by řekl Nawaki-sama xD Lahučko) jsem se kunai vyhl "tak si se tedy stal Kazekagem jo ?.....nevadí zabiju každého kdo mi stojí v cestě za mým cílem"
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 4:14 pm

''Hmm..Máš šanci,změnit se jako já..Ale tomu už ani ty sám nevěříš'',vyhýbal jsem se ohledu do jeho očí a poskládal pečetě.''Ryuusa Bakuryuu '' Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Ryuusabakuryurc9 (- 150 chakry , zbývá 2 350)


Naposledy upravil Sabaku no Gaara dne Tue Sep 20, 2011 4:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 4:30 pm

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Sasuke__Curse_Seal__stage_2_by_Geofffffff "I já se změnil" vzlétl jsem a vlnu přeletěl a rozletěl jsem se střemhlav na Gaaru
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 4:36 pm

Můj cíl nebyl zasáhnout sasukeho,ale rozpostřít písek mezi stromy,tak že koukaly jen špičky.Jen jsem překřížil ruce,a ohony písku letěly ve velké rychlosti přímo na Sasukeho.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 4:44 pm

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Fuuton_danzou_by_kaiafa-d3f4ns5... přistál jsem na špičce stromu a chitil jsem se za škráblé rameno Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Sasuke__s_evil_laugh_by_firestream96-d462p4f "ty si myslí že mě dokážeš zabít tímhle !?" Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Sasuke__karin_by_kaiafa-d3gq5ml po vytvoření chidori jsem se problesknul za Gaaru Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Sasuke_sakura_by_kaiafa-d3i1w6l "I má rychlost se změnila"
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 4:53 pm

Písek pod mýma nohama,se začal hýbat,tak že mě posunul dál od něj,přičemž zareagovla i má absolutní obrana.''Ty si myslíš že jsem na stejné úrovni jako tenkrát?''Znovu jsem pohnul rukou,a v tu chvíly na něj vylétly desítky až stovky rychle se blížících písečných nábojů.(-50 chakry zbývá 2 300)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 5:02 pm

znovu jsem vzletěl musím se zbavit toho písku....počkat...mám to vytáhl jsem z kapsičky 8 kunaiu a hodil je po něm 4 na levo a 4 na pravo všechny minuly byl u blízko stromu "mám tě !" Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Soufuusha složil jsem pečetě a po drátcích co po ho držely jsem vyslal velkou ohnivou hlavu (nevím kolik to bere chakry Chichotání nevím ani úroveň :/)
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 5:08 pm

''Zbytečné,Suna no Mayu!'' Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara WeeeLana,se zasekly do písku,při čemž se díky bodcům,které vyjely utrhly.Jen jsem si položil dva prsty na oko.Daisan no me.Třetí oko se objevilo nade mnou a sledovalo ho,přičemž jsem pohl rukou a jeho nohy chytly ruce z písku. (-100 chakry zbývá 2 200)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 5:13 pm

znova jsem vytvořil chidori a přejel ním po písku který z noh odpadl rozeběhl jsem se naproti kouli,obratně se vyhnul písku a pak i bodcům ruku jsem pak zarazil přímo do koule
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 5:17 pm

Jak já nesnáším Raiton.V tu chvíly,jako by nikdy nebyla,obrana zmizela,a já jen uskočil jeho rucemasi dva metry od něj.Dal jsem ruce k sobě.Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Q7708130''Gokusa Maisou ''

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara 320px-Gokusamaiso
(-150 chakry zbývá 2 050)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 5:20 pm

"parchante !"Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara SasukeJoutaiS14vypálil jsem na něj protože byl nade mnou drak vyletěl do nebe
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 5:29 pm

Dal jsem ruku před sebe,když byl sasuke po pas v písku.''Ukončíme to..''Špitl jsem.Pak se najednou zastavil.''Sabaku Kyuu'',písek ho dostal do 'rakve' že nebyl vůbec vidět.''Sabaku Sousou'' (-250 chakry zbývá 1 800)

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Gaara21
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 5:33 pm

v tu samou chvíli se ozíval zvuk chidori písek se rozletěl do stran a kolem mě byly vydět blesky ....nestihl jsem to uplně včas tak mě to poranilo "krásná masáž" na ani né půl sekundy sem se u podíval do očí a už to bylo....kolěm Gaary začali poletovat havrani Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Sasuke_genjutsu_by_kaiafa-d3f4o3b "ITachi !?!?!" Itachi promluvil "nemůžu nechat umřít svého bratra to já jsem ten kdo ho zabije" v Itachiho očích se oběvil mangekyou
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 5:40 pm

''Itachi?!Co tu dělá?''Teprve pak mi to došlo.''Uchiha Itachi,není možné abys tu byl,poslední zprávy o tobě byli,na druhém konci světa.Navíc,nemůže to bý pravda..''Genjutsu v tu chvíly zmizelo,a já byl otočen k Sasukemu zády.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 5:42 pm

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Sasuke_karin_by_kaiafa-d3g8mlo musím získat čas než to zapůsobí probodl jsem Gaarovy rameno pravé ruky "teď se ti bude špatně ovládat tvůj písek"
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 5:55 pm

Jen jsem sebou cukl a všiml si techniky v mém rameni.Kso!Otočil jsem se a skočil dopředu,abych se z toho dostal.Chytl jsem si rameno a sledoval jeho,ale do očí jsem se mu nepodíval.''Ukončíme to..''Vydal jsem ze sebe a chytl si ruku,v loktu.''Suna Raishin!''Najednou kolem něj dopadaly senbony z písku,které se rozevřely,a díky jeho chidori začaly elektrizovat o hodně víc než měly,takže ho uvěznily na tom místě kde stál,a zároveň do něj narážely.Hned poté jsem položil ruce na zem.''Sabaku Taiso!''Jedna z mých nejsilnější technik,ho obrovskou silou pohřbila pod zemí,v tu chvíly kdy ještě působilo elektrické pole kolem něj. (- 500 chakry zbývá 1300)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 6:01 pm

pomalu se rospršelo....začala bouřka z písku prorazila ruka s chidori která navázala takové eletrické spojení s nebem dochází mi kyslík....musí to vyjít protože to byla technika velkého rozsahu nestaral jsem se kam to zasáhne protože jsem veděl že nemůže stihnout utéct tohle je konec.....kirin zápěstí se mi zohlo jako bych umřel...kirin pomalu vylezla z nebe kam se zase vrátila ani né po 5 sekundách znovu vylezla a udeřila do země ....písek to rozmetalo.Protože to částečně zasáhlo i mě tak jsem pár desítek metrů odletěl....sice jsem přistál v písku ale vrchní částí těla jsem se bouchnul do stromu z hlavy se mi spustil pramínek krve..troch uvětší pramínek krve
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 6:06 pm

vyděšeně jsem sledoval co se děje.Nestihl jsem nic lepšího promyslet jen...''Saikou Zettai Bougyo: Shukaku no Tate '',vytvořil se přede mnou a z půli nademnou štít z nejtvrsšího materiálu,technika typu S.Dokázalo to snížit účinek Chidori až o padesát procent.Výbuch mě odhodil desítky metrů daleko,přičemž jsem se nabodl bokem na větev.Vykašlal jsem krev a vysunul se tak,že jsem spadl dolů.Znovu jsem si prohlížel ležícího sasukeho..a snažil se vstát. (- 400 chakry zbývá 900)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyTue Sep 20, 2011 6:08 pm

taky jsem se snažil vstát...skoro to nešlo strašně mě bolela hlava...vytáhl jsem se po stromu a opřel se o něj abych se vůbec udržel na nohou...jen dál čekal co udělá
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyWed Sep 21, 2011 1:21 pm

''Jsi Nukenin Uchiho Sasuke,a jako každý Nukenin také dopadneš,už jsem ti dal tolik šancí'',zklamaně jsem vydechl a bolestivě se chytil za hlavu,přičemž byli značně vidět žíly v mých očích.''Jen díky tobě tu sílu nechám projít'',žačal jsem kašlat a svírat svou hlavu.Z ničeho nic,mou levou půlku začal obklopovat písek,který mě taky díky stromu za mnou zvedl na nohy.Má ruka se změnila,přičemž se mi pod pískem začalo pomalinku hojit zranění,jak na rameni tak na boku a mé oko se úplně změnilo.''Pamatuješ si náš poslední boj Sasuke?''Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Ewewe
Proudila mnou energie a já měl chuť..Zabíjet.Přitáhl jsem se přez větev a obrovskou rychlostí se vystřelil přímo na něj.
Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Weweweewew
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara EmptyWed Sep 21, 2011 1:42 pm

uhnul jsem a on přezemě přeletěl a bouchnul se do stromu nemám moc chakry....už mi to vydrží na pár použití chidori pečeť se mi znovu rozlezla po těle abych se mohl pohybovat a uskočil jsem Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Th_SasukeS118
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sabaku no Gaara
» Uchiha Sasuke
» Tenshi Yamidan To Uchiha Sasuke
» Uchiha
» Itachi Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: