Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Les Jibaki

Goto down 
+13
Juugo
Utakata
Tobi
Uchiha Sasuke
Uzumaki Kushina
Marwin
In-Admin
Shiki Takeru
Arame Akiyama
Narinu
joukuu
Lein Amada
Akahim Ukarai
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySun Sep 11, 2011 10:30 am

First topic message reminder :

Tento malý les je známy vďaka tomu, že tu žije veľa zvierat a ninjovia sem chodia trénovať, aby zlepšili svoje schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue800/800Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (800/800)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 7:40 pm

Utakatu sledoval dlhšiu dobu odkedy odišiel z Konohy. Držal sa dosť ďaleko na to aby ho nemohol vycítiť ani senzibil a sledoval ho pomocou démonických drobných baktérií ktoré sa nedali identifikovať. Bol ostražitý a sedel uprostred lesa úplne pokojne v tureckom sede pohľadom upretým smerom k Utakatovi ktorého však vlastnými očami nevidel.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue800/800Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (800/800)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:05 pm

Zrazu dostal správu od holuba ktorý mu pristál na ramene. Vzal si správu a holub zmizol. Po prečítaní správy sa na okamih zamyslel a vstal. Otočil sa rozbehol sa smerom preč z lesa. Keď bol asi kilometer od miesta kde pôvodne sedel, urobil pečate, prešiel si po vytetovanom pentagrame na zápästí a udrel do zeme. Okamžite sa pri ňom zjavil vysoký démon Akuyoshi. Chytil ho za rameno a obaja zmizli v čiernom dyme a plameňoch.

[Presun]
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyTue Nov 29, 2011 5:49 am

Zatvoril som oči a uvidel cudziu čakru.Bola dosť silná.Sasuke niekto tu je.Otočil som sa a skočil na konár kde som videl tú čakru.No bol tam len čierny dym.Vedel som, že tu niekto bol, vedel som to na 100%.Musel som ísť niekoho informovať a vedel som koho.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyFri Dec 02, 2011 4:32 pm

Prišiel som späť kde sa nachádzal Sasuke.
Kam pôjdeme už ma to tu nebaví.Vykríkol som.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyFri Dec 02, 2011 10:05 pm

Objevil jsem se uprostřed lesa, kde nebylo na dohled ani živáčka, chvilku jsem se rozhlížel a nemohl jsem se rozhodnout jakým směrem se vydat. Nakonec to někdo vyřešil za mě, protože jsem zaslechl jak někdo na někoho vykřikuje. Byla to prozatím moje jediná stopa, proto jsem se vydal směrem odkud se ozval onen křik. Postupoval jsem tak aby mě bylo nemožné zahlédnout a už vůbec ne zaslechnout. Po pár okamžicích se mi na dohled dostali tři osoby. Schoval jsem se za strom a snažil jsem si je prohlédnout. Zůstal jsem tak abych na ně viděl, snažil jsem být od nich co nejdál to šlo abych se vyvaroval odhalení. Šance, že by zahlédli oni mě byla minimální pokud mezi nimi nebyl senzibil. Rozeznal jsem, že se jedná o tři osoby jedna z nich byla žena, bylo mi jasné že ona můj cíl určitě nebude. Další dva byli muži, jeden z nich měl černé vlasy a choval se jako vůdce skupiny. Odhadoval jsem, že by se mohlo jednat o toho Uchihu, kterému se mám vyhnout a počkat, až nebude nablízku. Druhý muž byl zrzek a připadal mi povědomí. Chvilku jsem přemýšlel a nakonec jsem si vzpomněl, že jsem ho viděl v Kiri těsně před mým odchodem a stopil tam celkem poprask. Bylo mi jasné, že on je můj cíl. Rozhodl jsem se ho sledovat do doby než bude někde sám, proti všem třem jsem nemohl mít šanci.
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 11:04 am

Sadol som si a vybral kunai.Zaryl som ho do zeme a vybral vodu.Konečne, už mi poriadne vysmädlo.Povedal som keď som sa napil.Poťukal som si po čakrovom brnení hodil kunai do stromu.


Naposledy upravil Juugo dne Sat Dec 03, 2011 2:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 12:24 pm

/ Můžeš mi prosím vysvětlit jak může Juugo vycítit chakru senzibil to není...... nikdo z těch co tam s tebou jsou není senzibil, takže koukej editovat a nevymýšlej si hlouposti nemáte mě jak odhalit/
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 12:40 pm

/si prečítal ten post čo mám v Kiri pri vodopádoch, teda mal som lebo Mizukage odišiel a In-Admin to vymazal/
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 12:49 pm

/ Lol a jak si ho mám asi přečíst ne. Stejně mě nezajímá co si psal, kde u vodopádu Juugo není senzibil a nemá ani možnost se jím stát, pokud se ho naučil ve vymazaném příspěvku, tak to asi neplatí a stejně se jedná o porušení pravidel anime postav. Anime postava se nemůže naučit novej element stát se senzibilem mít jiný schopnosti chápeš? /
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 12:58 pm

/vodopády v Kiri ti dávajú schopnosť vidieť cudziu čakru keď máš vodu na sebe, ja osm si ju vstriekol do tela.../
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 1:01 pm

/ Pěkná hloupost to by se mohl napít každej no pokud si za tím stojíš počkáme na In-Admina a další z vedení až se k tomu vyjádří, když si za tím pořád tak stojíš. A co si já pamatuju tak ten vodopád sice propůjčoval jistou schopnost když si někdo pod něj stoupnul, ale nebylo to vidět cizí chakru, ale jednalo se o obnovu chakry proto to bylo velice příhodné místo na trening./
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 1:05 pm

/mne to je 15/
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 1:13 pm

/ To poslední co si psal nechápu, ale je mi to jedno já si počkám na vyjádření vedení fóra/
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue800/800Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (800/800)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 2:31 pm

/Je to totálna kravina tie vodopády vôbec neplatia je to len legenda OMG... a tvoje posty sú vymazané takže neplatia sorry... a prečo si sa pýtal sasukeho "vidíš ju tiež?" keď si si tú vodu vstriekol len ty? A tie vodopády ti nedávajú možnosť vidieť tú chakru cez stenu alebo cez stromy atd... takže to pekne editni/
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 2:38 pm

/ste šťastný?/
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 4:12 pm

/ Ne nejsem jaký čakrový brnění co to meleš? Ty to snad hraješ pod vlivem nějakých návykových látek ne? Když ne senzibil tak máš najednou čakroví brnění to si ze mě fakt už děláš p***l že jo./
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptySat Dec 03, 2011 4:14 pm

/si prečítaj to v Orochimarovej základni/
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyMon Dec 05, 2011 3:12 pm

Usmál jsem se, když jsem viděl jak se napil vody. Vyloženě mi nahrál do karet a i jejich postavení bylo velice vyhovující, protože právě Juugo byl z nich ke mě ten nejblíž pa byla mezera široká asi šest metrů a pak až stáli Uchiha s tou holkou. Přiblížil jsem se k Juugovi na vzdálenost zhruba čtyřiceti devíti metrů. Metr jsem si nechal jako rezervu, ale ty dva zbývající jsem zasáhnout nemohl. Přesouval jsem se od stromu ke stromu v naprosté tichosti, aby neměl šanci mě zahlídnout. Když jsem byl ve vzdálenosti jakou jsem potřeboval. Pak už jsem jen složil pečetě a potichu jse pronesl název techniky. Zettai rei. Během okamžiku všechna voda, kterou před malým okamžikem polknul zmrzla v led. Okamžitá roztažnost ledu mu musela okamžitě roztrhnout žaludek, možná i jícen a hlasivky nejspíš proto ani nezačal křičet. Nevěděl jsem ale jak je odolný proto jsem poskládal pár dalších pečetí slabé techniky a zase jsem na prahu slyšitelnosti zašeptal Hyoton: Aisukūrī k technice jsem, ale použil led který byl uvnitř jeho těla. Mnoho ledových hrotů ho zevnitř probodlo a zničily mu snad všechny důležité orgány. Jeho výhoda chakrového brnění se stala nevýhodou, protože hroty zevnitř těla přes něj nepronikli ven a tak nebylo vidět co se mu stalo.
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyMon Dec 05, 2011 4:51 pm

Zrazu som zacítil chlad a nemohol som dýchať.Po chvíli ma niečo prepichlo a ja som vedel, že už asi končím.Niečo som uvidel nejaký pohyb na strome a spustil pečať.Doskočil som tam a chytil ho do ruky.Už ma opúšťali sily a musel som niečo spraviť.Chcel som prehovoriť no nemohol som.Dnu v ruke som si vyformoval ostne a stlačil ruku.Už som omdlieval a tackal sa po konári.Ešte viac som ruku stlačil a hodil sa z ním o zem.Už idem za tebou Kimimaro.Pomyslel som si v duchu a zomrel som.
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyMon Dec 05, 2011 4:52 pm

(**** musím robiť už asi 10 postavu ale aj ty si death)
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyMon Dec 05, 2011 5:11 pm

To že mohl ještě zareagovat mě sice překvapilo, ale ne natolik abych se nechal zaskočit a nezareagoval. Rychle ještě co byl v letu jsem aktivoval techniku na kterou jsem nepotřeboval žádné pečetě a jen jsem si pro pocit bezpečí zašeptal název, ikdyž jsem ani to nemuselKōri no karada. Jeho zmáčknutí jsem přes led ani necítil, a hod o zem s mou skořápkou taky nic neudělal. Pak už jsem se jen zvednul a zadíval jsem se na mrtvolu přede mnou. Pousmál jsem se nad jeho snahou mi ublížit. Vypnul jsem mou nezničitelnou obranu abych zbytečně nepřicházel o chakru. Prohlídl jsem si mrtvolu pořádně a mohl jsem být velice spokojen. Chakrové brnění bylo naštěstí bez nějakého poškození. Proto jsem z něj mrtvolu jednoduše vyprostil a přehodil jsem si oblek přes rameno. Potom jsem stejně jako jsem se dostal do takové blízkosti odplížil od Uchihy než si mě mohl všimnout. Když jsem byl od něj asi dvě stě metrů rozeběhl jsem se dál stejným směrem. Po několika kilometrech běhu jse usoudil, že mě Uchiha už najít nedokáže a tak jsem zašeptal smluvené heslo, aby mě vyzvedl jeden z Kagamiho démonů.
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyMon Dec 05, 2011 5:21 pm

(akože jak si to mohol aktivovať keď som tam napísal, že som ťa stlačil a už si bol mŕtvy, keď som to písal ja tak si ešte nič aktivované nemal taže si to pekne zmaž...)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyMon Dec 05, 2011 5:44 pm

Tak tohle je už moc. Juugo, odebírám ti postavu. Ignoruješ posty ostatních, píšeš výsledky technik, nevíš o Juugovi naprosto nic. Proto bude Juugo stále ve vězení a ty jsi tu NIKDY nebyl. A ano, budeš si muset dělat novou postavu, tentokrát Genina, jelikož jinou ti nepovolím.
Děkuji
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 7 Left_bar_bleue370/370Les Jibaki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (370/370)

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyMon Dec 05, 2011 5:47 pm

Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 EmptyMon Dec 05, 2011 5:48 pm

Dodatek, Nikdo nemá žádné chakrové brnění, nechápu, kde jste se k tomu dopídili, když Chakrové Brnění je jen v Yukigakure, které je strážené několika desítkami mocných ninjů.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sponsored content





Les Jibaki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Les Jibaki
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: